PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره کلود فلیر

mohammad933
August 1st, 2016, 13:06
سلام
دوستان قبلا گفته بودید که کلود فلیر پهنای باندش نامحدوده برای کاربری رایگان
اما توی قسمت پهنای باند یه چیزی زده که منو خیلی تو شک انداخته
عکس:
http://s2.picofile.com/file/8262017300/Untitled.png
اینطوری که اینجا زده فکر کنم محدودیت داره
لطفا راهنمایی کنید که بالاخره چقدر محدودیت داره و برای چه مدت هست؟مثلا 10 گیگ برای 1 روز

zigma4000
August 1st, 2016, 13:21
خیر محدودیتی از لحاظ مصرف پهنای باند نداره، یکی از وب سایت های ما که روی کلودفلر سِت شده پهنای باند مصرفیش ماه گذشته 20 ترابایت رو رد کرده و مشکلی نداشته.

فقط یه موردی رو چند وقت پیش در terms کلوفلر خونده بودم مبنی بر عدم استفاده از کلودفلر در remote storage هست. قسمت هایی که در متن زیر بولد کردم رو بخونید.

SECTION 10: LIMITATION ON NON-HTML CACHINGYou acknowledge that CloudFlare’s Service is offered as a platform to cache and serve web pages and websites and is not offered for other purposes, such as remote storage. Accordingly, you understand and agree to use the Service solely for the purpose of hosting and serving web pages as viewed through a web browser or other application and the Hypertext Markup Language (HTML) protocol or other equivalent technology. CloudFlare’s Service is also a shared web caching service, which means a number of customers’ websites are cached from the same server. To ensure that CloudFlare’s Service is reliable and available for the greatest number of users, a customer’s usage cannot adversely affect the performance of other customers’ sites. Additionally, the purpose of CloudFlare’s Service is to ***** web content, not store data. Using an account primarily as an online storage space, including the storage or caching of a disproportionate percentage of pictures, movies, audio files, or other non-HTML content, is prohibited. You further agree that if, at CloudFlare’s sole discretion, you are deemed to have violated this section, or if CloudFlare, in its sole discretion, deems it necessary due to excessive burden or potential adverse impact on CloudFlare’s systems, potential adverse impact on other users, server processing power, server memory, abuse controls, or other reasons, CloudFlare may suspend or terminate your account without notice to or liability to you.

mohammad933
August 1st, 2016, 13:28
سلام
مرسی
خب این ریموت فضا چیه؟

zigma4000
August 1st, 2016, 13:32
در خطی که براتون بولد کردم توضیح داده شده، که فایل های سنگین و حجیمتون رو بهتره در جای دیگری قرار بدید.

شما فقط برای وب سایت از کلودفلر استفاده میکنید و یا هاست دانلودتون هم پشت کلودفلر قرار داره؟

Reza G
August 1st, 2016, 13:33
سلام
دوستان قبلا گفته بودید که کلود فلیر پهنای باندش نامحدوده برای کاربری رایگان
اما توی قسمت پهنای باند یه چیزی زده که منو خیلی تو شک انداخته
عکس:
http://s2.picofile.com/file/8262017300/Untitled.png
اینطوری که اینجا زده فکر کنم محدودیت داره
لطفا راهنمایی کنید که بالاخره چقدر محدودیت داره و برای چه مدت هست؟مثلا 10 گیگ برای 1 روز

خیر دوست عزیز. محدودیتی نداره. اون نمودار درصدی وسط مفهومش چیز دیگه است.

میگه شما طی 24 ساعت اخیر 92.06 مگابایت ترافیک مصرفی تون بوده که در اثر استفاده از سرویس اونا، 10.78 مگابایت یا 11 درصد صرفه جویی کردید.

mohammad933
August 1st, 2016, 14:18
در خطی که براتون بولد کردم توضیح داده شده، که فایل های سنگین و حجیمتون رو بهتره در جای دیگری قرار بدید.

شما فقط برای وب سایت از کلودفلر استفاده میکنید و یا هاست دانلودتون هم پشت کلودفلر قرار داره؟
سلام
سرور دانلود که از اسیاتکه
من فقط برای سرعت و امنیت بیشتر خود سایت از کلودفلیر استفاده میکنم

دوستان یه سوال دیگه هم داشتم:
کلود فلیر چطور از روی چندین سرور که داره بهترین سرور رو نشون میده؟
مثلا اگه در المان سرور داشته باشه و من هاستم از امریکا باشه و ای پی خودم المان باشه از سرور المان لود میشه که نزدیکترین سرور هست؟

mohammad933
August 1st, 2016, 15:50
-----up

hoka
August 1st, 2016, 19:47
سلام
سرور دانلود که از اسیاتکه
من فقط برای سرعت و امنیت بیشتر خود سایت از کلودفلیر استفاده میکنم

دوستان یه سوال دیگه هم داشتم:
مثلا اگه در المان سرور داشته باشه و من هاستم از امریکا باشه و ای پی خودم المان باشه از سرور المان لود میشه که نزدیکترین سرور هست؟
مربوط میشه به cdn

mohammad933
August 2nd, 2016, 00:22
خب این جوابی که دادید ربطی به سوال من نداشت :|

hoka
August 2nd, 2016, 02:26
خب این جوابی که دادید ربطی به سوال من نداشت :|

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%88%DB%8C% D9%84_%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7

RealHAM
August 2nd, 2016, 07:44
سلام

محدودیتی از لحاظ ترافیک روی کلاوفلر وجود ندارد اما کلاود فلر همواره توصیه کرده است که فایل های حجیم خود را از کلاودفلر رد نکنید مثلاً اگر یک فایل ۱ گیگی برای دانلود روی دامنه xyz.com دارید منتقل کنید به ساب cdn.xyz.com و کلاودفلر را براش غیر فعال کنید