PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار دادن لینک پولی برای تمام پست ها

mgt1234
August 1st, 2016, 00:50
سلام دوستان
خواستم بدونم روی وردپرس آیا راهی هست که بتونیم لینکهای دانلودمون رو جوری قرار بدیم که کاربر مبلغ مورد نظرشو پرداخت کنه و بعد فایل براش دانلود بشه؟
می دونم افزونه edd اینکارو میکنه اما ظاهرا فقط برای لینکهای جدید قابل انجامه!
من میخوام بدونم راهی هست که روی تمام لینکهای قبلیمونم انجام بشه بجز سیستم وی آی پی؟؟
فرض کنید میخواییم هم لینک رایگان قرار بدیم و هم لینک پولی
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم :d

Mr.Pouria
August 1st, 2016, 01:00
باید بدید براتون اختصاصی بنویسن تاامروز افزونه ای که این کارو کنه ندیدم

ali-rezam
August 1st, 2016, 01:15
افزونه دانلود به ازای پرداخت به کارتون نمیاد ؟ در بین ماژول های بیشتر درگاه های واسط دیدم ولی تا الان استفاده نکردم ولی از اسمش احساس میکنم مناسب کار شماست

T.Toosi
August 1st, 2016, 02:53
اگر میخواهید لینک ها را پولی کنید باید سمت سرور دانلود کار شود که هم مثل اسکریپت های وی آی پی میشود و با وردپرس کاری نداره، اگر طرف وردپرس میخواهید کار کنید فقط میتوانید به ازای خرید اشتراک نمایش لینک ها را محدود کنید.

Reza G
August 1st, 2016, 13:21
همونطور که دوستان اشاره کردند، تنها راه ساده ای که هست، تعریف اشتراک دانلود هست که کاربر پس از خرید اکانت بتونه لینکها رو ببینه.

البته این حالت یه باگ داره و اونم این که پس از خرید اکانت توسط شخص 1، میتونه لینکهای شما رو به شخص 2 هم بده. چون لینکهای شما محافظت نشده هستند.

mgt1234
August 2nd, 2016, 13:12
ممنون از دوستان
ببینید ما نمیخواییم حتما لینک محافظت شده باشه چون قرار نیست فقط پولی قرار بدیم
بلکه این یه جور لینک حمایتی هستش
یعنی کاربر به انتخاب خودش میتونه رایگان دانلود کنه یا برای حمایت از سایت هزینه پرداخت کنه
یه سر به این سایت بزنید فکر میکنم تازه تاسیس باشه :
http://www.mediacamp.ir
ظاهرا این کارو انجام میده
یعنی لینکو بهش میدی بجاش یه لینک کوتاه تحویل میگیری
من میخواستم اینکارو بدون وابستگی به این سایت انجام بدم.

T.Toosi
August 2nd, 2016, 13:28
ممنون از دوستان
ببینید ما نمیخواییم حتما لینک محافظت شده باشه چون قرار نیست فقط پولی قرار بدیم
بلکه این یه جور لینک حمایتی هستش
یعنی کاربر به انتخاب خودش میتونه رایگان دانلود کنه یا برای حمایت از سایت هزینه پرداخت کنه
یه سر به این سایت بزنید فکر میکنم تازه تاسیس باشه :
http://www.mediacamp.ir
ظاهرا این کارو انجام میده
یعنی لینکو بهش میدی بجاش یه لینک کوتاه تحویل میگیری
من میخواستم اینکارو بدون وابستگی به این سایت انجام بدم.

بله میشه جدا همچین چیزی نوشت.

vahid020
August 2nd, 2016, 14:34
بله میشه انجام داد مشکلی نیست

dynabanner.com
August 2nd, 2016, 15:08
سلام دوست عزیز
ما هم برای سایتی که به تازگی و مبتنی بر وردپرس راه اندازی کردیم مجبور به طراحی و کدنویسی یک افزونه شدیم.افزونه ای که به صورت آماده موجود باشه و دارای قابلیت شخصی سازی متاسفانه پیدا نمیشه.