PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ***ی قالب اختصاصی !!

mr.he3am
November 17th, 2010, 13:46
سلام
بهتون پیشنهاد میکنم تو ایران اصلا پول ندید برای طراحی قالب اختصاصی چون چند روز بعد همه جا هست
آفتاب ویـ پیـ اسـ تحویل آنی سرورهای اختصاصی مجازی (http://www.aftabvps.com)
این سایت نگاه کنید !!! این فقط یکیش هست که روی سایت هست
داخل خیلی از انجمن ها هم برای فروش هم برای دانلود قرار داده شده
به نظر شما قالبی که به خاطرش پول دادید و براتون اختصاصی طراحی کردند
بعد چند نفر آدم از خدا بی خبر بیاد با قالب شما همچین کاری کنه به نظر شما اسم این کار چی هست ؟

AmirHosein
November 17th, 2010, 13:56
سلام
بهتون پیشنهاد میکنم تو ایران اصلا پول ندید برای طراحی قالب اختصاصی چون چند روز بعد همه جا هست
این سایت نگاه کنید !!! این فقط یکیش هست که روی سایت هست
داخل خیلی از انجمن ها هم برای فروش هم برای دانلود قرار داده شده
به نظر شما قالبی که به خاطرش پول دادید و براتون اختصاصی طراحی کردند
بعد چند نفر آدم از خدا بی خبر بیاد با قالب شما همچین کاری کنه به نظر شما اسم این کار چی هست ؟
سلام!
حسام جان بی خیال به نظر من ریپ شدن قالب و... چیزی از ارزش های اونی که قالبش ریپ شده کم نمیکنه!
در ضمن فقط تو نیستی که! هرکس اختصاصی براش ردیف کنن همینه!

mr.he3am
November 17th, 2010, 13:59
سلام!
حسام جان بی خیال به نظر من ریپ شدن قالب و... چیزی از ارزش های اونی که قالبش ریپ شده کم نمیکنه!
در ضمن فقط تو نیستی که! هرکس اختصاصی براش ردیف کنن همینه!
نمیشه بیخیال بود
حدود 300 هزار تومان خرج این قالب شده پولم رو از سر راه نیوردم

vPsPersia.COM
November 17th, 2010, 14:03
اه اه ، این که قالب تو هست حسام جان .

نامردا . درکت می کنم چی شده . به نظر من از راه های غیر معقول نظیر DDOS و HAck اینا جلو برو :D .

mr.he3am
November 17th, 2010, 14:06
اه اه ، این که قالب تو هست حسام جان .

نامردا . درکت می کنم چی شده . به نظر من از راه های غیر معقول نظیر DDOS و HAck اینا جلو برو :D .
اگه از این راه ها بری جلو طرف هم لج میکنه اگه الان خودش داره استفاده میکنه پس فردا میره داخل همه ی انجمن ها میزاره
شانس اورد که زودتر ندیدم این سایت رو چون 5 شنبه هفته قبل مدیرش اومده بود نمایشگاه دیدمش

vPsPersia.COM
November 17th, 2010, 14:08
البته ریپ نکرده ها ، فقط اون 3 تا عکس اول رو برده ، پایین هم که از VatanVPS ورداشته . اونم از GNAX و ........

منو های بالا هم که کشویی نیست . مسخره شده .

AmirHosein
November 17th, 2010, 14:14
اگه از این راه ها بری جلو طرف هم لج میکنه اگه الان خودش داره استفاده میکنه پس فردا میره داخل همه ی انجمن ها میزاره
شانس اورد که زودتر ندیدم این سایت رو چون 5 شنبه هفته قبل مدیرش اومده بود نمایشگاه دیدمش
حسام حالا خودمونیم میدیدش چی کار میکردی؟
هیچکار! همه خوف حرف میزنیم اما کی عمل میکنه! تو هم بی خیال شو پشت دستت هم داغ کن دیگه ندی برات اختصاصی طراحی کنن! کم از فرهاد اینا و... خوردی؟

Warez-Host.IR
November 17th, 2010, 14:14
آقا کی استفاده کرده خوب ؟؟

irlogo
November 17th, 2010, 14:22
مساله اینه
قالب اورژینال جوملا! شما رو گذاشتن برای دانلود یا html ؟

---
November 17th, 2010, 14:27
باید جلوشو گرفت باید تم بزاریم واسه دانلود یا یه سایت بسازیم مثل Zone-h همه برن قالبارو ثبت کنن به اسم صاحب اصلیش
اینطوری حق خیلی ها ضایع نمیشه من خودم استارت این طرح و میزنم هر کی پایست یا علی

vPsPersia.COM
November 17th, 2010, 14:31
باید جلوشو گرفت باید تم بزاریم واسه دانلود یا یه سایت بسازیم مثل Zone-h همه برن قالبارو ثبت کنن به اسم صاحب اصلیش
اینطوری حق خیلی ها ضایع نمیشه من خودم استارت این طرح و میزنم هر کی پایست یا علی

چه سودی داره ؟ فرض کن من قالب سایت شما رو بزنم ، بعد شما هم توی سایت بزنی قالب ماله شما هست و منم به عنوان ripper که چی ؟

---
November 17th, 2010, 14:37
خوب شما قبل از اینکه قالبتو بزاری توسایت ایندکستو ثبت می کنی اینور بررسی می شه اینطوری بازم یه قانونی چیزی هست الان از کجا معلوم که من قالبم ریپ زده نیست ؟
ببینم zone-h چه سودی داره واسش که سایت های هک شدرو ثبت می کنه ؟ پول میگیره ؟ تبلیغات میگیره ؟

nimapendar
November 17th, 2010, 14:48
آره من هم دیدم امروز توی یکی دیگه از تاپیک ها آدس این سایت بود و فهمیدم که از سایت شما کپی کرده
واقعا متاسفم برای این جور آدم ها به همه نوع صنفی ضربه می زنن

asrhosting
November 17th, 2010, 14:54
آره . من هم دیدم . دیدم اگه این طوریه گفتیم ما هم استفاده کنیم
با وست دیتا تماس گرفتیم گفت راضی نیست ما هم از شرش گذشتیم .
فقط تعجبم چرا اون کسی که اینجا قالب رو ریپ کرده و داره می فروشه و خودش هم قالب می سازه و می فروشه هنوز داره تو انجمن فعالیت می کنه ؟

nimapendar
November 17th, 2010, 14:56
این هم تاپیکش که توسط Am!r (http://www.webhostingtalk.ir/member/1048/) معرفی شده

PersianVPS.ir (http://www.persianvps.ir)

asrhosting
November 17th, 2010, 15:27
این آفتاب هاستینگه
رفیق خودم . اصلا هم د ز د و... نیست !!! بهتره قبلش پرسو جو می کردید !!!
ایشون از یکی از یوزرهای انجمن خرید کرده : نمایش مشخصات: CYB3R - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/8913)

این د ز د ی هست ؟ کسی که اطلاعی نداره ؟

به هر حال به وست دیتا حق می دیم ...

1eng.ir
November 17th, 2010, 15:48
جای نگرانی نداره! اینجا ایرانه و هیچ کاریم نمیشه کرد.
چند وقت پیش یکی تو ایمیل زد بهم، گفت قالبتو ریپ زدم. اجازه هست استفاده کنم. گفتم خیر اجازه نیست. ریپلای کرد که اصلاً .......... منو باش که بت ایمیل زدم، استفاده میکنم تا ........
بعدم دیدم تو فروما پر شده :d نیما هم گفت میخوام بزنم واسه سایتم گفتم بزن نوش جونت :دی aftabregister.com

vPsPersia.COM
November 17th, 2010, 16:13
خوب شما قبل از اینکه قالبتو بزاری توسایت ایندکستو ثبت می کنی اینور بررسی می شه اینطوری بازم یه قانونی چیزی هست الان از کجا معلوم که من قالبم ریپ زده نیست ؟
ببینم zone-h چه سودی داره واسش که سایت های هک شدرو ثبت می کنه ؟ پول میگیره ؟ تبلیغات میگیره ؟

zone-h درسته سایت هایی هک شده رو ثبت می کنه ، و هر کسی میترسه سایتش اینجا باشه ، چون که اعتبارش کم میشه به دلیل هک شدن

اما کسی که قالب RIP میزنه که اعتباری ازش کم نمیشه . تازه به خودش می باله که زرنگی کردم . خیلی سایت الان داریم که مشغول RIP زدن هست

مثل P30Vel و persianscript و ...

اکثر اسکریپت ها و قالب ها این طوریه . همه هم دانلود می کنند و ....

در کل سودی نداره این کار رو انجام بدید

sohrab.khan
November 17th, 2010, 16:19
مطمئن هستید که این قالب رو کاربر cyb3r پخش کرده ؟ چون به نظر ایشون طراحی اختصاصی می کنه من دیدم چند قالب هم تو همین فروم فروخته .

این آفتاب هاستینگه
رفیق خودم . اصلا هم د ز د و... نیست !!! بهتره قبلش پرسو جو می کردید !!!
ایشون از یکی از یوزرهای انجمن خرید کرده : نمایش مشخصات: Cyb3r - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/8913)

این د ز د ی هست ؟ کسی که اطلاعی نداره ؟

به هر حال به وست دیتا حق می دیم ...

asrhosting
November 17th, 2010, 18:34
جای نگرانی نداره! اینجا ایرانه و هیچ کاریم نمیشه کرد.
چند وقت پیش یکی تو ایمیل زد بهم، گفت قالبتو ریپ زدم. اجازه هست استفاده کنم. گفتم خیر اجازه نیست. ریپلای کرد که اصلاً .......... منو باش که بت ایمیل زدم، استفاده میکنم تا ........
بعدم دیدم تو فروما پر شده :d نیما هم گفت میخوام بزنم واسه سایتم گفتم بزن نوش جونت :دی aftabregister.com

سلام بر دوست عزیز محمد عزیز خوبی جان ؟
نامرد به همه می دی ؟ ( قالب ) به ما نمی دی ؟

پی ام خصوصی دادم ...

1eng.ir
November 17th, 2010, 19:46
سلام بر دوست عزیز محمد عزیز خوبی جان ؟
نامرد به همه می دی ؟ ( قالب ) به ما نمی دی ؟

پی ام خصوصی دادم ...
تو گوگل سرچ کن پیدا میشه! یه سری انترالظاهر و الباطن (!) ...

sam_pontiac
November 17th, 2010, 20:58
الحق و الانصاف که ریپ هم بلد نبوده ! قالب شما سر تر از اینه ! فقط شبیه شده ! بقول خودمون ر... !