PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : و این بار دیجی پی ؟

mamadi_h
July 31st, 2016, 15:27
دوستان متاسفانه از دیشب سایت درگاه پرداخت digipay.biz دان شده و خبری ازشون نیست
من نزدیک 300 تومان پول ازشون می خوام و هیچ راه ارتباطی ندارم. اگر کسی از دوستان داره ممنون میشم توی همین تاپیک اعلام کنه.

hegza
July 31st, 2016, 15:37
این 300 تومن مال چند روزه؟
اگر مال بیشتر از دو روزه. پس باید یقه خودتون رو بچسبید که اجازه میدین اونا پولاتونو انباشت کنن

majids
July 31st, 2016, 17:32
سلام.
باید این باشه آدرس و ایناشون.

آدرس گیلان - لاهیجان - خ ملت - مجتمع تجاری مهرگان - طبقه دوم شرقی - دیجی پی
شماره تماس 01342333619

---------------------------

پ ن: آموزش خیاطی خانم عمرانی (http://amozesh-khayati.ir/)

refigh
July 31st, 2016, 22:56
سلام
گویا مشکل برای چندین درگاه دیگه هم ایجاد شده
منم 200 تومان پول نزد دیجی پی دارم
امیدوارم مشکلش زودتر حل بشه

Hi Data
July 31st, 2016, 23:00
سایتشون ارور 500 میده...

این درگاه رو از کجا آوردید؟! اسمش رو تا جالا نشنیده بودم.

mammad_fahion
July 31st, 2016, 23:52
متاسفانه سایت دیجی پی کلاه برداری کردند و دیگه فعالیت ندارند !
بهترین موقعیت بود توی این تعطیلات فروش همه سایت ها خوب بود و پول خوبی به جیب بزنن و سایت و جم کنن !
پول منم نزدیک 500 تومن خوردن

h2o_polo
August 1st, 2016, 00:11
بهترین موقعیت بود توی این تعطیلات فروش همه سایت ها خوب بود و پول خوبی به جیب بزنن و سایت و جم کنن !

درود
بنده هم با این درگاه کار کردم ..
آخرین درخواست واریز رو هم که زدم واریز کردند .. مربوط به 9 مرداد هستش ..
احتمالا برای سایت و درگاهشون و شاید سرورشون مشکلی ایجاد شده باشه ..
امیدوارم این چیزی که شما می فرمایید نباشه

shahrooz1352
August 1st, 2016, 00:32
0000000000000000000000

mamadi_h
August 1st, 2016, 02:58
سایتشون بالا اومده. به کدوم درگاه وصلن؟ دیجی پی با کدوم درگاه یکیه؟

mammad_fahion
August 1st, 2016, 08:24
سایت بالا هست اما درگاه ندارن و متصل نمیشه
هیچ اطلاعی هم ندادن چی شده

refigh
August 1st, 2016, 10:13

خجالت نمیکشی اقا چرا تهمت میزنی :-o
من نزدیک دو ماهه باهشون کار میکنم هزار تومانشم بالا پایین نشده
ضمنا سایتشم بالا اومده

xsurena
August 1st, 2016, 11:01
سلام
دوستان تلفنی صحبت کردم، ضاهرا دیتا سنتر سایتشون به مشکل خورده
در حال رفع مشکل هستند

vahid13713
August 1st, 2016, 11:36
سلام
دوستان تلفنی صحبت کردم، ضاهرا دیتا سنتر سایتشون به مشکل خورده
در حال رفع مشکل هستند
اقا سایتشون لود شد الانساعت 11.30 صبح

digipay
August 1st, 2016, 11:42
با سلام
در ابتدای امر واجب میدانم که عرض کنم به دلیل اینکه بنده در این انجمن با یوزر شخصی فعالیت داشتم ، اکانت جدیدی با نام digipay و لوگوی اختصاصی دیجی پی ایجاد گردید که مسائل شخصی و کاری با یکدیگر تداخل نداشته باشند.
قطعا عذرخواهی از کاربران تنها واژه قابل ذکر و البته نه چندان کافی برای شما بزرگواران خواهد بود .
اما مساله ای بسیار مهم که توسط کاربران به اطلاع ما رسید ، موضوع کلاهبرداری دیجی پی است !!
درگاه واسط پرداخت دیجی پی (http://digipay.biz)
کاربران محترمی که در کمال خونسردی انگشت اتهام به سمت دیجی پی گرفته و با الفاظ نا مناسب این مجموعه را خطاب مبکنید ، تا به امروز شده است که تیکتی بیش از 15 دقیقه در انتظار پاسخگویی باشد ؟ ( پشتیبانی آنلاین را از شعار به شعور رساندیم )
تا به امروز اتفاق افتاده که ریالی از مبالغ شما کم و یا البته زیاد شود ؟ ( حق گرفتنی نیست !! چون ما حقی نسبت به پول شما نداریم! تسویه حساب منظم )
از طرف دیگر مشتریانی که از طریق درگاه دیجی پی از وبسایت شما خرید میکنند نیز همواره زیر چتر حمایتی ما بوده و احقاق حق بعضا خورده شده بعضی از مشتریان راسا و در کمتر از یک ساعت توسط تیم ما انجام شده و مشتری به وجه یا خدمت خریداری شده خود رسیده است . ( حمایت از خقوق مشتری )
کاربران دائمی ما ، چندین بار شده است که به علت فروش محصولی که شاید منجر به مشکل پیدا کردن شما با پلیس محترم فتا ( فقط احتمال ) و یا مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی بوده ، با شما تماس گرفته و خواهش کردیم که این مخصول را حذف کنید ( حمایت از حقوق کاربران )

همه این موارد ذکر شد و کاربرانی که نزدیک به 1000 نفر نیز هستند و احتمالا در این انجمن فعال هستند میتوانند مهر تاییدی بر حقانیت مجموعه دیجی پی بزنند

دوستان عزیزی که ما را متهم به کلاهبرداری کردید ! قانون و اعاده حیثیت به کنار ، شما خدایی را قبول دارید ؟ این قضاوت عجولانه و یک طرفه به نظر شما عادلانه است ؟

اما تشریح مشکل :

متاسفانه در یک اتفاق تقریبا نادر ( اساتید حاضر در وب هاستینگ تاک بر این موضوع واقف اند) هارد سرور مربوط به دیجی پی که در دیتاسنتر OVH فرانسه واقع شده بود ، سوخت ! همانطور که ذکر شد اتفاق نادری بود و از آنجا که از رید 0 استفاده میشد ( جهت افزایش سرعت سرور - هرچند اشتباه ) متاسفانه بک آپ سایت نیز در دسترس نبود . مشکل 28 ساعت ادامه داشت و مکاتبات ما با دیتا سنتر به دلیل رسیدن به پایان هفته کاری ( یکشنبه ) بعضا طولانی و بدون نتیجه ماند . نهایتا صلاح کار را در این دیدیم که سایت را به سرور رد استیشن انگلیس منتقل کرده و حداقل برای اثبات حقانیت مجموعه دیجی پی در برابر این تهمت های ناروا ، بگوییم که ما هستیم !
کاربران گرامی ، در حال آپدیت دیتابیس سایت هستیم که ریالی کم و زیاد نشود . اگر کاربر 6 ماهه ما باشید میدانید که مرام ما خوردن حق و مال مردم که هیچ ، مال خود را نیز به زور میخوریم !

تمامی درگاه ها آماده به کار بوده و به جهت اینکه مشکل و مغایرت مالی با قبل از داون شدن سایت پیش نیاید ، فعلا به صورت غیر فعال در آمده است . لطفا از پنل های کاربری خود و بخش اخبار سایت پیگیر این ماجرا ( که برای بعضی ها هم بد نبوده و آتش افروزی کردند ) باشید

آنقدر قضاوت کرده اید همه را
هرکجا و هر زمان
بی حد و بی اندازه
در حد خدایی مقتدر
که به گرد پاهایتان هم نمیرسید
بیچاره خدایتان!
استعفا داده است از خدایی!
عمری است واگذار کرده صندلی کهنه قضاوتش را...
گرچه لق میزند! قیژ قیژ میکند
و به اندازه همه شما جا نخواهد داشت
اما مهم نیست!
بی خیال ....
شما ایستاده هم خوب قضاوت میکنید !
خداییتان بی نظیر است ....

ارادتمند / عاشوری - مدیریت سایت دیجی پی

- - - Updated - - -

امان ازین ....
حداقل زحمت میکشیدید مثل سایر کاربران تماس تلفنی با شرکت برقرار میکردید!!

Mr_mehran
August 1st, 2016, 11:50
تا حالا اسم دیچی پی رو نشنیده بودم !

digipay
August 1st, 2016, 11:54
تا حالا اسم دیچی پی رو نشنیده بودم !

بله . چون هیچگونه تبلیغاتی برای این درگاه واسط انجام نشده و نخواهد شد . هرچه حیطه نظارت ما کمتر و غیر گسترده تر باشد قطعا خدمات بهتر در کمترین زمان ممکن را به کاربران ارائه خواهیم داد

- - - Updated - - -

دوستان گرامی ، تاپیک مربوطه ایجاد شد
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=171144&p=1559396#post1559396

refigh
August 1st, 2016, 12:04
با سلام
در ابتدای امر واجب میدانم که عرض کنم به دلیل اینکه بنده در این انجمن با یوزر شخصی فعالیت داشتم ، اکانت جدیدی با نام digipay و لوگوی اختصاصی دیجی پی ایجاد گردید که مسائل شخصی و کاری با یکدیگر تداخل نداشته باشند.
قطعا عذرخواهی از کاربران تنها واژه قابل ذکر و البته نه چندان کافی برای شما بزرگواران خواهد بود .
اما مساله ای بسیار مهم که توسط کاربران به اطلاع ما رسید ، موضوع کلاهبرداری دیجی پی است !!
درگاه واسط پرداخت دیجی پی (http://digipay.biz)
کاربران محترمی که در کمال خونسردی انگشت اتهام به سمت دیجی پی گرفته و با الفاظ نا مناسب این مجموعه را خطاب مبکنید ، تا به امروز شده است که تیکتی بیش از 15 دقیقه در انتظار پاسخگویی باشد ؟ ( پشتیبانی آنلاین را از شعار به شعور رساندیم )
تا به امروز اتفاق افتاده که ریالی از مبالغ شما کم و یا البته زیاد شود ؟ ( حق گرفتنی نیست !! چون ما حقی نسبت به پول شما نداریم! تسویه حساب منظم )
از طرف دیگر مشتریانی که از طریق درگاه دیجی پی از وبسایت شما خرید میکنند نیز همواره زیر چتر حمایتی ما بوده و احقاق حق بعضا خورده شده بعضی از مشتریان راسا و در کمتر از یک ساعت توسط تیم ما انجام شده و مشتری به وجه یا خدمت خریداری شده خود رسیده است . ( حمایت از خقوق مشتری )
کاربران دائمی ما ، چندین بار شده است که به علت فروش محصولی که شاید منجر به مشکل پیدا کردن شما با پلیس محترم فتا ( فقط احتمال ) و یا مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی بوده ، با شما تماس گرفته و خواهش کردیم که این مخصول را حذف کنید ( حمایت از حقوق کاربران )

همه این موارد ذکر شد و کاربرانی که نزدیک به 1000 نفر نیز هستند و احتمالا در این انجمن فعال هستند میتوانند مهر تاییدی بر حقانیت مجموعه دیجی پی بزنند

دوستان عزیزی که ما را متهم به کلاهبرداری کردید ! قانون و اعاده حیثیت به کنار ، شما خدایی را قبول دارید ؟ این قضاوت عجولانه و یک طرفه به نظر شما عادلانه است ؟

اما تشریح مشکل :

متاسفانه در یک اتفاق تقریبا نادر ( اساتید حاضر در وب هاستینگ تاک بر این موضوع واقف اند) هارد سرور مربوط به دیجی پی که در دیتاسنتر OVH فرانسه واقع شده بود ، سوخت ! همانطور که ذکر شد اتفاق نادری بود و از آنجا که از رید 0 استفاده میشد ( جهت افزایش سرعت سرور - هرچند اشتباه ) متاسفانه بک آپ سایت نیز در دسترس نبود . مشکل 28 ساعت ادامه داشت و مکاتبات ما با دیتا سنتر به دلیل رسیدن به پایان هفته کاری ( یکشنبه ) بعضا طولانی و بدون نتیجه ماند . نهایتا صلاح کار را در این دیدیم که سایت را به سرور رد استیشن انگلیس منتقل کرده و حداقل برای اثبات حقانیت مجموعه دیجی پی در برابر این تهمت های ناروا ، بگوییم که ما هستیم !
کاربران گرامی ، در حال آپدیت دیتابیس سایت هستیم که ریالی کم و زیاد نشود . اگر کاربر 6 ماهه ما باشید میدانید که مرام ما خوردن حق و مال مردم که هیچ ، مال خود را نیز به زور میخوریم !

تمامی درگاه ها آماده به کار بوده و به جهت اینکه مشکل و مغایرت مالی با قبل از داون شدن سایت پیش نیاید ، فعلا به صورت غیر فعال در آمده است . لطفا از پنل های کاربری خود و بخش اخبار سایت پیگیر این ماجرا ( که برای بعضی ها هم بد نبوده و آتش افروزی کردند ) باشید

آنقدر قضاوت کرده اید همه را
هرکجا و هر زمان
بی حد و بی اندازه
در حد خدایی مقتدر
که به گرد پاهایتان هم نمیرسید
بیچاره خدایتان!
استعفا داده است از خدایی!
عمری است واگذار کرده صندلی کهنه قضاوتش را...
گرچه لق میزند! قیژ قیژ میکند
و به اندازه همه شما جا نخواهد داشت
اما مهم نیست!
بی خیال ....
شما ایستاده هم خوب قضاوت میکنید !
خداییتان بی نظیر است ....

ارادتمند / عاشوری - مدیریت سایت دیجی پی

- - - Updated - - -

امان ازین ....

من چند ماهه از دیجی پی استفاده میکنم
خدایش کارشون حرف نداره
اکثر درگاه ها مدام زیر حملات دی داس و ... هستند و مدام درگاهشون از دسترس خارج میشن خدا روشکر با دیجی پی تا امروزه چنین مشکلی نداشتیم درگاه ها مدام در دسترس بودند
تسویه حساب ها حرف نداره حتی از سیبا پال و جهان پی هم بهتر فوری و بموقع
امیدوارم مشکل پیش امده هرچه زودتر حل بشه

delta
August 1st, 2016, 12:07
با سلام.سوال؟ هارد سرورتون سوخت و بک اپ نداشتید الان چطوری میخواهید بفهیمد هر کسی چه قدر تو پنلش پول داشته؟ یا چقدر تراکنش و.. داشته؟ میخواهید بشینید تک تک فاکتورهای بانک رو دستی چک کنید؟
سوال دوم: شما درگاه پرداخت داری با چه جرءتی رید 0 روی سرورتون استفاده میکنید؟ آیا دلیلی جز ارزان تمام شدن سرور برای شما داشته؟ نگید به خاطر سرعت بوده که برای افزایش سرعت هزار تا راه هست که شما نخواستید خرج کنید.
اطلاعات خرید و فروش مشتری محرمانه هست.شما باید کمترین حالت سرورهای ایران استفاده کنید با رید 10..رفتید فرانسه سرور گرفتید انم رید 0؟
سوال اخر؟ سرور هارد سوخته رید 0 رو چطور منتقل کردید دیتاسنتری دیگر؟

digipay
August 1st, 2016, 12:14
من چند ماهه از دیجی پی استفاده میکنم
خدایش کارشون حرف نداره
اکثر درگاه ها مدام زیر حملات دی داس و ... هستند و مدام درگاهشون از دسترس خارج میشن خدا روشکر با دیجی پی تا امروزه چنین مشکلی نداشتیم درگاه ها مدام در دسترس بودند
تسویه حساب ها حرف نداره حتی از سیبا پال و جهان پی هم بهتر فوری و بموقع
امیدوارم مشکل پیش امده هرچه زودتر حل بشه

ممنون از لطف و عنایت شما دوست عزیز
بله برای مقابله با حملات دیداس بر روی سرور بسیار قوی با فایروال و آنتی دیداس سخت افزاری قرار گرفتیم که متاسفانه این مورد نادر پیش آمد
در حال حاضر وبسایت بدون مشکل بالا بوده و دو درگاه ملت و سامان نیز فعال میباشند ;)

- - - Updated - - -

با سلام.سوال؟ هارد سرورتون سوخت و بک اپ نداشتید الان چطوری میخواهید بفهیمد هر کسی چه قدر تو پنلش پول داشته؟ یا چقدر تراکنش و.. داشته؟ میخواهید بشینید تک تک فاکتورهای بانک رو دستی چک کنید؟
سوال دوم: شما درگاه پرداخت داری با چه جرءتی رید 0 روی سرورتون استفاده میکنید؟ آیا دلیلی جز ارزان تمام شدن سرور برای شما داشته؟ نگید به خاطر سرعت بوده که برای افزایش سرعت هزار تا راه هست که شما نخواستید خرج کنید.
اطلاعات خرید و فروش مشتری محرمانه هست.شما باید کمترین حالت سرورهای ایران استفاده کنید با رید 10..رفتید فرانسه سرور گرفتید انم رید 0؟
واقعا انتظار دارید مشتریهاتون از شما حمایت کنند؟

درود بر شما
بله هارد سوخت ولی بدون بک آپ چطور سایت را مجدد بالا آوردیم ؟
بک آپ به صورت مستمر بر روی سرور بک آپ در حال اجرا بوده و دلیل این تایم داون بودن صرفا امید به رفع مشکل از جانب دیتاسنتر بوده است
در رابطه با ارزان بودن سرور ! شما چرا اینقدر راحت قضاوت میکنید ؟ کانفیگ و امنیت مجموعه دیجی پی توسط یکی از برترین های ایران در این زمینه ( امکان نام بردن وجود ندارد در پ.خ میتونم بگم خدمتتون ) انجام میشود !
سرور های ایران ؟ :)) برای درگاه واسط پرداخت ؟ که هر روز از کارگزار محترم نامه عدم سرویس دهی دریافت و مانند خانه به دوش ها از این سرور به آن سرور کوچ کنیم ؟
دلیل فرافکنی شما را نمیفهمم اما مشتریان ما اینقدر فهیم هستند که ما را از حمایت خود بی نسیب نگذاشته و متوجه عوام فریبی های رقبا شوند .
موفق باشید کاربر دائم

friend_sre
August 1st, 2016, 12:20

در زمینه رید و ... اطلاعاتی ندارم ولی به نظرم چون محرمانه هست توی همون فرانسه بمونه بهتره تا توی سرور های ایرانی !!
ضمن اینکه برای پرداخت واسط ایران اصلا امن نیست به محض *****ینگ به دیتاسنتر و ... دستور میدن که باید سایت مذکور رو ببندی و تسویه حساب ها میره روی هوا

mehdi741
August 1st, 2016, 12:23
همین که مثل یک مرد داداش اومدی و ایستادی میتونم بگم درود به شرفت بنده خودمم ازتون سرویس دارم خدایی بدی هم ندیدم و تسویه حساب هم خیلی عالی بوده البته شما به دل نگیرید هستن انسان هایی که قصد تخریب داشته باشن ولی بنده به شما یک پیشنهاد دارم اگر میخواهید در کسب کارتون موفق باشید چنانچه مشکلاتی از این قبیل پیش اومد سریع سیر در کانال تلگرامتون یا در همین انجمن اعلام کنید که کاربرانتون سر در گم نباشن و بخوان هی انگ کلاه برداری بچسبونن مثل سیبا پال نباشید که هیچ گونه اطلاع رسانی نمیکنه همیشه سعی کنید کوچک ترین مشکلی که پیش اومد اطلاع رسانی خوب قوی ای داشته باشید انشالا همیشه موفق باشید در کسب کارتان

delta
August 1st, 2016, 12:31
ممنون از لطف و عنایت شما دوست عزیز
بله برای مقابله با حملات دیداس بر روی سرور بسیار قوی با فایروال و آنتی دیداس سخت افزاری قرار گرفتیم که متاسفانه این مورد نادر پیش آمد
در حال حاضر وبسایت بدون مشکل بالا بوده و دو درگاه ملت و سامان نیز فعال میباشند ;)

- - - Updated - - -

درود بر شما
بله هارد سوخت ولی بدون بک آپ چطور سایت را مجدد بالا آوردیم ؟
بک آپ به صورت مستمر بر روی سرور بک آپ در حال اجرا بوده و دلیل این تایم داون بودن صرفا امید به رفع مشکل از جانب دیتاسنتر بوده است
در رابطه با ارزان بودن سرور ! شما چرا اینقدر راحت قضاوت میکنید ؟ کانفیگ و امنیت مجموعه دیجی پی توسط یکی از برترین های ایران در این زمینه ( امکان نام بردن وجود ندارد در پ.خ میتونم بگم خدمتتون ) انجام میشود !
سرور های ایران ؟ :)) برای درگاه واسط پرداخت ؟ که هر روز از کارگزار محترم نامه عدم سرویس دهی دریافت و مانند خانه به دوش ها از این سرور به آن سرور کوچ کنیم ؟
دلیل فرافکنی شما را نمیفهمم اما مشتریان ما اینقدر فهیم هستند که ما را از حمایت خود بی نسیب نگذاشته و متوجه عوام فریبی های رقبا شوند .
موفق باشید کاربر دائم

دوست عزیز فرافکنی چی؟ اینجا انجمن هست.هر کسی میتواند سوالی از دیگری بپرسد.رسما دارید میگید از قوانین ایران فرار میکنید و غیر قانونی سرویس دهی میکنید...شدید مثل این فیل شکن فروشها...فکر میکنید بقیه نمیتونستند مثل شما باشند و جمع نکنند؟ انها حرفه ای عمل کردند و میدونن درگاه واسط شوخی نیست که هر کسی یک درگاه بگیره برای خودش کاسبی کنه....انتظار دارید مردم بیان پولهاشونو بسپارند به شما؟
کانفیگ حرفه ای شما و تیم امنیتی حرفه ای شما چه ربطی داره به رید 0 ؟ متاسفانه شما کلا سوال رو با سوال جواب میدید..بنده هم نمیخوام بحث کنم باهاتون..خودتون میدونید و مشتریهای فهمیتون..موفق باشید

digipay
August 1st, 2016, 12:35
همین که مثل یک مرد داداش اومدی و ایستادی میتونم بگم درود به شرفت بنده خودمم ازتون سرویس دارم خدایی بدی هم ندیدم و تسویه حساب هم خیلی عالی بوده البته شما به دل نگیرید هستن انسان هایی که قصد تخریب داشته باشن ولی بنده به شما یک پیشنهاد دارم اگر میخواهید در کسب کارتون موفق باشید چنانچه مشکلاتی از این قبیل پیش اومد سریع سیر در کانال تلگرامتون یا در همین انجمن اعلام کنید که کاربرانتون سر در گم نباشن و بخوان هی انگ کلاه برداری بچسبونن مثل سیبا پال نباشید که هیچ گونه اطلاع رسانی نمیکنه همیشه سعی کنید کوچک ترین مشکلی که پیش اومد اطلاع رسانی خوب قوی ای داشته باشید انشالا همیشه موفق باشید در کسب کارتان
ممنون از لطف شما دوست من
بله حق با شماست . اینقدر که مشکل نا معلوم بود و احتمال رفع لحظه ای وجود داشت از اطلاع رسانی غافل شدیم . ولی خوب اکثر کاربران محترم با شماره شرکت در تماس بودند و پاسخ دریافت کردند
ممنون از حمایتتون

delta
August 1st, 2016, 12:36
در زمینه رید و ... اطلاعاتی ندارم ولی به نظرم چون محرمانه هست توی همون فرانسه بمونه بهتره تا توی سرور های ایرانی !!
ضمن اینکه برای پرداخت واسط ایران اصلا امن نیست به محض *****ینگ به دیتاسنتر و ... دستور میدن که باید سایت مذکور رو ببندی و تسویه حساب ها میره روی هوا

تسویه حساب بره رو هوا بالاخره برمیگرده پایین چون دستتون بهش میرسه...بهتر از نیست و نابود شدنش جایی هست که دستتون بهش نمیرسه هست...

digipay
August 1st, 2016, 12:42
تسویه حساب بره رو هوا بالاخره برمیگرده پایین چون دستتون بهش میرسه...بهتر از نیست و نابود شدنش جایی هست که دستتون بهش نمیرسه هست...

دوست عزیز چرا سعی در تشویش اذهان عمومی دارید ؟ چه منفعتی به شما میرسه ؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز فرافکنی چی؟ اینجا انجمن هست.هر کسی میتواند سوالی از دیگری بپرسد.رسما دارید میگید از قوانین ایران فرار میکنید و غیر قانونی سرویس دهی میکنید...شدید مثل این فیل شکن فروشها...فکر میکنید بقیه نمیتونستند مثل شما باشند و جمع نکنند؟

این میشه فرافکنی دوست من. رسما هیچ چیزی اعلام نشده و شما هم برداشت شخصی خودتون رو به کاربران القا میکنید. قطعا جهان پی و پی لاین رو میشناسید و نیازی به توضیحات ندارند. پس همه چیز مشخص و نیاز و شرح واضحات نیست
اگر بنا بر بحث باشد مطمئن باشید با ادله و مواد قانونی تا ساعت ها میتوانم با شما به مباحثه ( البته برای شما بیشتر جنبه مجادله دارد ) بنشینم . ولی متاسفانه نه وقتش هست و نه کار ارزشمندیست
شما هم لطفا اول سابقه مجموعه مارو از کاربرها جویا باشید و بعد یکطرفه به قاضی برید و ما رو متهم به بی دانشی و کار سطحی کنید
موفق باشید

delta
August 1st, 2016, 12:49
شما هر جوری دوست دارید فکر کنید...امثال شما رو زیاد دیدم..امدند و رفتند..اول تاپیکم گفتم نمیخوام با شما بحث کنم چون سوالو با سوال جواب میدید.. خودتون میدونید و مشتریهای فهمیتون..موفق باشید
از مدیریت میخوام بری اینکه به کار ایشون لطمه وارد نشه تاپیکو پاک کنند..

refigh
August 1st, 2016, 14:15

دوست عزیز دنبال چی میگردی ؟؟؟
اقا اگه من مشترک ایشون هستم ایشون در حد یه یوزر که نزدیک 3 میلیون باهاش کار کردم تمامی تسویه ها بموقع بودن تایید میکنم
از نظر بنده درگاه که به حقوق مشتری احترام گذاشت امانت و امانتداری سرش میشد همین کفایت میکنه
بهترین های درگاه جهان پی و امثال اون بودن که همه نابود شدند

ali.reza024
August 1st, 2016, 14:16
کلاه بردار تر از مدیر یو گیگ نیست با اون درگاهش

rayamizban
August 1st, 2016, 14:44
اوضاع درگاه های واسط خرابه
به لطف بعضی از سایت ها دارن یا دان میشن یا ***** ، بهتره به فکر درگاه اختصاصی از بانک باشید

xsurena
August 1st, 2016, 15:09
خداییش ما که راضی هستیم از دجی پی
تا حالا نشده کمتر از 12 ساعت تسویه رو بزنند،موقع تیکت هم حتی روز های تعطیل هم در کمترین زمان جواب میدن ،درگاه های غیر قانونی هم ساپورت نمی کنند و به محض مشاهده مسدود می کنند
همون روز که سایتشون مشکل دار شد بنده تماس گرفتم و گفتند در حال مکاتبه و حل مشکل هستیم و خیالمون رو راحت کردند
فکر نکنم دلیلی واسه جمع کردن یا ***** شدنشون باشه

h2o_polo
August 1st, 2016, 15:23
درود
بنده همونطور که در ابتدای تاپیک هم عرض کردم .. با این سایت کار میکنم .. و روز قبل از اینکه سایتشون به مشکل بر بخوره درخواست واریز زده بودم که پرداخت کرده بودند.
جوابگویی سریع .. و همیشه هم پرداخت ها را در کوتاهترین زمان پرداخت کرده اند ..
از اینکه هم جوابگو بوده اند و اطلاع رسانی کرده اند سپاسگزارم.

farmanrava
August 1st, 2016, 16:00
چرا این دخالت های بی جا و حرف های بی سر و ته رو ول نمیکنید ؟ چرا عادت کردیم توی کار همه دخالت کنیم ؟؟
چرا ما ایرانی ها نمیخوایم یاد بگیریم سرمون توی کار خودمون باشه ؟ دوستانی که نسبت به کار همه اعتراض دارند ، توی کار خودشون هیچ اشتباهی رخ نمیده ؟ یعنی تا حالا نشده کاری انجام بدید که از نظر خودتون درست باشه و از نظر دیگران اشتباه ؟ ( پس لطفا سرتون توی کار خودتون باشه ) اگه ضرری بابت کار اشتباه هر فردی بهش وارد بشه مسئولش خودش هست نه من و شما !

همشهری عزیز digipay.biz انشالله که موفق باشید . :53:

irboy3
August 1st, 2016, 16:09
درود
بنده همونطور که در ابتدای تاپیک هم عرض کردم .. با این سایت کار میکنم .. و روز قبل از اینکه سایتشون به مشکل بر بخوره درخواست واریز زده بودم که پرداخت کرده بودند.
جوابگویی سریع .. و همیشه هم پرداخت ها را در کوتاهترین زمان پرداخت کرده اند ..
از اینکه هم جوابگو بوده اند و اطلاع رسانی کرده اند سپاسگزارم.

سلام
ممنون از حمایت شما دوست خوبم
آقای عاشوری به خاطر ایجاد حساب کاربری جدید در وب هاستینگ تاک با توجه به اینکه اعلام هم شده بود این کار به چه دلیلی انجام شده ، حسابشون مسدود شده و دسترسی به انجمن ندارند
ممنون از همراههی ومحبت شما
کارمند مجموعه دیجی پی / حسن زاده

- - - Updated - - -

چرا این دخالت های بی جا و حرف های بی سر و ته رو ول نمیکنید ؟ چرا عادت کردیم توی کار همه دخالت کنیم ؟؟
چرا ما ایرانی ها نمیخوایم یاد بگیریم سرمون توی کار خودمون باشه ؟ دوستانی که نسبت به کار همه اعتراض دارند ، توی کار خودشون هیچ اشتباهی رخ نمیده ؟ یعنی تا حالا نشده کاری انجام بدید که از نظر خودتون درست باشه و از نظر دیگران اشتباه ؟ ( پس لطفا سرتون توی کار خودتون باشه ) اگه ضرری بابت کار اشتباه هر فردی بهش وارد بشه مسئولش خودش هست نه من و شما !

همشهری عزیز digipay.biz انشالله که موفق باشید . :53:
سلام خدمت همشهری عزیزم . ممنون از حمایت و حقایق تلخی که بیان کردی .
آفای عاشوری سلام ویژه خدمت شما رسوندن و تشکر کردن از شما . انشالله که بتونیم در آینده با هم همکاری داشته باشیم
ارادتمند / کارمند دیجی پی - حسن زاده

mizban97
August 1st, 2016, 16:21
سلام
دوستانی که میان بدون مدرک و دلیل میگن ایشون کلاه بردار هست!
توجه کنید تو این دوره زمونه ارائه خدمات خوب و رایگان کار بسیار سختی هست.
ولی با این حساب دیجی پی تونست خودش بالا بکشه ولی تو این مسیر باید با ایشون همکاری کنید نه اینکه بیاید ایشون تخریب کنید اینکار با گناه کردن فرقی ندارد.
هر کاری سختی های خودشو دارد شما کاربران عزیز باید همکاری لازم انجام بدید تا ایشون هم بتونند به تعهدات خودشون ادامه بدن و انگیزه بیشتری برای ارائه خدمات در ایشون ایجاد بشه.
دیجی پی عزیز شما به حرف این جماعت خرابکار گوش نده به مسیر خودت ادامه بده.
انشالله موفق باشید.
برای ما هم دعا کنید.

با احترام

s.w.a.t
August 1st, 2016, 16:27
سلام
ممنون از حمایت شما دوست خوبم
آقای عاشوری به خاطر ایجاد حساب کاربری جدید در وب هاستینگ تاک با توجه به اینکه اعلام هم شده بود این کار به چه دلیلی انجام شده ، حسابشون مسدود شده و دسترسی به انجمن ندارند
ممنون از همراههی ومحبت شما
کارمند مجموعه دیجی پی / حسن زاده

باسلام
طبق گفته ایشان
===

===
طبق قوانین ایشان اجازه فعالیت با یوزر جدید یا ساخت آنرا ندارند. بفرمایید که با همان یوزر خودشان فعالیت کنند.
موفق باشید

mamadi_h
August 1st, 2016, 16:41
دوستان دیجی پی اوکی هست مشکلی نداره. لطفا تاپیک من حذف بشه. قطعی که داشتن موقتی بود

irboy3
August 1st, 2016, 19:54
سلام
دوستانی که میان بدون مدرک و دلیل میگن ایشون کلاه بردار هست!
توجه کنید تو این دوره زمونه ارائه خدمات خوب و رایگان کار بسیار سختی هست.
ولی با این حساب دیجی پی تونست خودش بالا بکشه ولی تو این مسیر باید با ایشون همکاری کنید نه اینکه بیاید ایشون تخریب کنید اینکار با گناه کردن فرقی ندارد.
هر کاری سختی های خودشو دارد شما کاربران عزیز باید همکاری لازم انجام بدید تا ایشون هم بتونند به تعهدات خودشون ادامه بدن و انگیزه بیشتری برای ارائه خدمات در ایشون ایجاد بشه.
دیجی پی عزیز شما به حرف این جماعت خرابکار گوش نده به مسیر خودت ادامه بده.
انشالله موفق باشید.
برای ما هم دعا کنید.

با احترام

سلام و عرض ادب
ممنون از شما دوست عزیزم واقعا کلمات گاهی متونندبسیار دلگرم کننده و حتی فراتر از انتظار ما باشند.
انشالله که همه وبمستران عزیز ایرانی مثل شما همشهری عزیزم ( ارادت خاصی به هم استانی های گیلانی و علی الخصوص رشتی دارم ) در هر شاخه ای از تجارت الکترونیک فعالیت دارند موفق و پیروز باشند
ما هم سعی میکنیم در راهی که وارد شدیم فارغ از هر گونه حاشیه ای مسیر خودمون رو طی کنیم . نظرات همه عزیزان هم قابل احترام است . اما بعضی از مشکلات گاها گریز ناپذیرند و راهی جز عبور از دل اون مشکل وجود نداره
آرزوی بهترین ها برای شما و انشاالله همکاری مثبت در آینده ای نزدیک

- - - Updated - - -

باسلام
طبق گفته ایشان
===

===
طبق قوانین ایشان اجازه فعالیت با یوزر جدید یا ساخت آنرا ندارند. بفرمایید که با همان یوزر خودشان فعالیت کنند.
موفق باشید

با سلام
ممنون از توجهی که داشتید و وقتی که برای مطالعه متن گذاشتید . حتما خدمتشون اطلاع میدم
با تشکر

mammad_fahion
August 1st, 2016, 23:24
امان ازین ....

من عذر خواهی میکنم بابت اون پست
وقتی شما هیچ اطلاعی از مشکل نمیدید این مشکلات هم پیش میاد !
حداقل ایمیل ارسال میکردید اطلاع رسانی میکردید

hegza
August 2nd, 2016, 00:16
نمیدونم چرا همه فکر میکنن کانال تلگرام برای جک و تبلیغاته؟
یک کانال بزنید که در مواقع خاص تکرار میکنم مواقع خاص مثل این به کاربرانتون اطلاع بدین

irboy3
August 2nd, 2016, 10:12
دوستان عزیز و بزرگوار
اطلاع رسانی به کاربران از طریق پیامک انجام شده ولی ازونجایی که برخی از کاربران پیامک های تبلیغاتی خودشون رو غیر فعال کردند و برخی دیگر هم شماره همراه خاموش ثبت کردند ، شاید بعضا پیامک مربوط به اطلاعیه رو دریافت نکردند
امروز به پیشنهاد دوستان کانال مشتریان دیجی پی هم راه اندازی و اطلاع رسانی میشه

irboy3
August 2nd, 2016, 12:01
قابل توجه دوستان گرامی :
عضویت در تنها کانال رسمی تلگرام دیجی پی از طریق لینک زیر
کلیک کنید (https://telegram.me/joinchat/DKWgRD-CqWRQp2Sh9cDMAQ)

آیدی کانال : @digipay