PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا این همه راحت کلاه برداری میشه

ali.reza024
July 30th, 2016, 22:54
مدیریت سایت یوگیگ که این همه در تلگرام برای هاست پیام میدین چرا جواب قاطع در مورد پارسی پی نمیدین کلاه برداری در روز روشن پول ما رو نمیدی خدا رو خوش میاد خواهشا بیاین با هم این جور ادما رو معرفی کنیم به فتا تا جلوی ***یشون گرفته بشه البته اگر مدیریت مثل پست قبل موضوع را نبندند یا حذف نکنه

AHF-victory
July 30th, 2016, 22:57
الان میان هم شمارو بن میکنن هم تاپیک را پاک میکنن
راهی نداره عزیز شانسی نباید سرت کلاه بره

Riko
July 30th, 2016, 23:14
مدیریت سایت یوگیگ که این همه در تلگرام برای هاست پیام میدین چرا جواب قاطع در مورد پارسی پی نمیدین کلاه برداری در روز روشن پول ما رو نمیدی خدا رو خوش میاد خواهشا بیاین با هم این جور ادما رو معرفی کنیم به فتا تا جلوی ***یشون گرفته بشه البته اگر مدیریت مثل پست قبل موضوع را نبندند یا حذف نکنه

به قول دوستمون بن میشی هیچی هم نمیشه، به صورت قانونی شکایت کنین تا به حقتون برسید.

چقدر طلبکاری ازشون ؟ آیدی تلگرامت پ خ کنید.

یاحق

Hi Data
July 30th, 2016, 23:16
، از ما توسط شخصی حدود 600 هزار تومان کلاهبرداری شد، خودم شخصا اقدام کردم و از ایشون اطلاعات جمع کردم، در آخر شکایت کردم و حسابش مسدود شد. امروز زنگ زد گفت آقا شکایت نکنی و حسابمون مسدود شد و فلان و ... فردا ظهر پولتون رو بر میگردونیم...

البته منظور من این نیست یوگیگ هم باید مثل ایشون قضاوت بشه. حالا طبق حرف هایی که شده غیر عمد بوده ان شاالله...

hamed75
July 30th, 2016, 23:27
طبق نظری که بنده دارم
اصلا حلال خور از بیخ و بن توی اینترنت وجود نداره

Hi Data
July 30th, 2016, 23:30
طبق نظری که بنده دارم
اصلا حلال خور از بیخ و بن توی اینترنت وجود نداره

عزیز از روی چه مدرکی این حرف رو میزنید؟
حتی برخی مدیر هاستینگ هایی که تو این انجمن هستن تا ریال آخر خمسشون رو پرداخت میکنند.

البته فکر کنم حرف شما بخاطر این هست که "گر شعله ور شود تر و خشک باهم سوزد" ...

Farid Saadat
July 30th, 2016, 23:39
درود. ببينيد ، واسه يوگيگ كه مشكل پيش اومد و منظور من كلاهبردار بودن ايشون نيست. به طور كلي نظر من اينه كه ممكنه با پول ***ي بشه يك مدت پول در اورد ، ولي چقدر ؟ ٥ ميليون بيشتر ؟ در ميارن و ميرن ، ديگه هم هيچوقت نميتونن يك ريال در بيارن. اما كار كه درست و توسط وجدان شخص انجام بشه ، هم از كيفيت مناسب برخودار هست و هم پايدار ميمونه درامدشون. هر اتفاقي هم بيافته كسي نميگه ايشون *** هستن ! به نظر من دليل ***ي ها ، از بين رفتن وجدان هستش ( بازم منظور من يوگيگ نيست )
ارادتمند. موفق باشيد

hegza
July 31st, 2016, 00:03
با عرض معذرت خدمت دوستان
تا آدم ساده و بی احتیاط وجود داره کلاه بردار هم وجود خواهد داشت.
ببینید. چقدر از ماها وقتی سرمون کلاه میره. بدون در نظر گرفتن جوانب فقط و فقط برای محقق شدن عدالت راه میوفتیم و پیگیر میشم؟ باور کنید اگر فقط یکبار یک نفر جدی باشه و بره دنبال حقش حتی 1000 تومن و فقط به این فکر کنه نمیزارم به ناحق حقم رو بگیرند. و نخواهم گذاشت این فرد دیگران رو مثل من سلاخی کنه کم کم کلاه برداری ریشه کن میشه.(وگرنه یوپال زده شد و بعد پول ملت کشیدن بالا دیدن ای بابا چه ملت با حال و هویچی هستند بزارید پارس پی هم بالا بیاریم)
عده ای میان با درگاه واسط جیب ملت رو با هزار آب تاب دادن به یک محصول بی ارزش خالی میکنند . و طبیعی هست اون درگاه واسط هم بخودش اجازه میده این کار رو بکنه
البته جسارت به استارتر نباشه. من کلی عرض کردم فقط در راستای عنوان که فرمودین "چرا اینهمه راحت کلاه برداری میشه."