PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی ایران (پینگ پایین) رم 2-4، هارد 80 به بالا- ویندوزی- آپتایم بسیار بالای تضمینی

armin3000
July 30th, 2016, 13:49
سلام،
بنده نیاز به یک سرور ویندوزی با پینگ پایین و آپتایم بسیار بالا دارم. سرویس قبلی یک VPS ایران بود که از شرکتی به نام ********** و دیتاسنتر پارس‌آنلاین دریافت کردم و متاسفانه پشتیبانی و عملکرد فوق‌العاده ضعیف این شرکت باعث شد که از بین 8-10 شرکتی که تا حالا باهاشون کار کردم منفی ترین تجربه رو داشته باشم و خسارت مالی و اعتباری زیادی رو متحمل بشم.

این توضیح هم برای این بود که در این بازار خدمات هاست و سرور ایران که متاسفانه دست یک عده افراد ناشی و بی مسئولیت افتاده و ارائه خدمات هاستینگ رو با آب‌نبات فروشی اشتباه گرفتن قطعا خیلیهای دیگه هم لازم دارن پیش از خرید نظر سایر مشتریان رو بدونن چون اینقدر ادعا و تبلیغ و تعریف و testimonialهای ساختگی و انتخابی در سایتشون هست که ممکنه هر فردی رو فریب بده و البته طبق عادت هم همه موقع جذب مشتری با انواع تضمینها و ادعاها مشتری رو جذب میکنن ولی وای به زمانی که پای پشتیبانی به میون بیاد و آدم رو به جایی میرسونن که مجبور به شکایت از سرویس دهنده و جبران خسارت‌های به بار اومده بشه.

خلاصه اینکه اگر دوستان لطف کنن و چند پلن که هم از نظر قیمت معقول و منطقی باشه و هم کیفیت مناسبی طبق شرایطی که عرض کردم رو داشته باشه ممنون میشم.
و نکته بسیار مهم اینکه اگر قرار هست مثل این شرکت محترم، سرور شما هم روزی 10-20 ساعت (و حتی تا 4-5 روز!) ایران اکسس یا کلا No Access بشه (در واقع حرفی که به ما میزدن) و خیلی راحت تقصیر رو به گردن دیتاسنتر بندازید اصلا پیشنهاد ندید. سرور وب‌هاستینگی که از اینترنت جدا هست و به راحتی حتی 24 ساعت کاملا داون میشه و دسترسی به اطلاعات هم روی اون وجود نداره واقعا اسمش سرور نیست!! :102:

در حال حاضر لود سرور به شدت کم خواهد بود و در آینده هم ترافیک عجیبی نیاز نداریم چون بیشتر سایتهای مشتریان روی سرور قرار میگیره و ممکنه چند سرویس هم در بکگراند ران باشه. نه دانلود هست و نه وارز و ... و منابعی هم که گفته شد بیشتر برای پیشبینی آینده و استفاده خود ویندوز (سرور 2012) است.

در صورتی که پینگ پایین با سرورهای خارجی نیز امکان پذیر است و هیچ مشکلی هم از نظر لایسنس ویندوز و ... ندارد vps خارجی هم مورد قبول استس. لطفا پینگ آنها با پینگ ایران مقایسه شود.

لطفا سایت ارائه دهنده دارای نماد اعتماد و حداقل 4-5 سال سابقه فعالیت حرفه‌ای باشه و راه های پشتیبانی هم برای اطمینان از پاسخگویی در مواقع ضروری، حتما غیر از تیکت یک موبایل و آی دی اسکایپ یا تلگرام هم باشه.

از شما سپاسگزارم.

JeyServer
July 30th, 2016, 13:55
سلام آرمین عزیز
از تجارب ناخوشایندتون متاسفم!
در نظر داشته باشید که در کل مقایسه کیفیت سرور های داخلی و خارجی کار درستی نیست، هرچند که فاصله جغرافیایی بین کاربر و سرور بسیار کمتر خواهد شد ولیکن در هر صورت سخت افزار نامناسب شبکه، و گاهی سرور ها مشتریان رو اذیت میکنه.
در هر صورت ما سرور از دیتاسنتر زیر ساخت میتونیم بهتون ارائه بدیم که اگر منابع مورد نظرتون رو بفرمایید مشخصات رو خدمتتون عرض میکنم.
برای سرور خارج از کشور هم سرور های آلمان ، فرانسه ، هلند و انگلیس پایینترین پینگ رو نسبت به ایران دارند که جی سرور، از کشور آلمان و دیتاسنتر Hetzner ارائه سرویس میکنه، لیست پلن ها در آدرس زیر قابل مشاهده هست:
http://www.jeyserver.com/fa/server/vps

هر زمان نیاز به مشاوره داشتید به سایت ما برای گفتگوی آنلاین مراجعه کنید، یا در ساعات کاری با تلفن 03134420301 تماس برقرار کنید یا در پنل پشتیبانی تیکت ارسال کنید: http://panel.jeyserver.com

armin3000
July 30th, 2016, 14:02
ممنونم. منابع در تاپیک عرض کردم. رم ترجیحا 4، هارد حدود 100gb، دو یا سه هسته. Ssd نیاز ندارم. پنل زیاد مهم نیست چی باشه. ولی کانفیگهای اولیه رو میخوام انجام بدید.

از هتزنر خودم دو تا vps لینوکسی دارم و فوق‌العاده راضی ام و با قیمتهای بسیاری مناسبی هم میتونم از هتزنر تهیه کنم. اما پینگ پایین تری نیاز دارم چون قراره سرور اطلاعاتش رو از یک سری دیوایس سخت افزاری بگیره.

JeyServer
July 30th, 2016, 14:08
اگر به پینگ پایین تری نسبت به هتزنر نیاز دارید، پس چاره ای به جز ایران ندارید.
این پلن پشنهادی ما به شماست:

رم: 4 گیگ
هارد: 100 گیگ
پهنای باند: 200 گیگابایت
پورت: 1گیگابیت
نصب سیستم عامل و کنترل پنل رایگان
واقع در دیتاسنتر زیرساخت
قیمت: 115 هزار تومان ماهیانه

اگر تمایل به خرید دارید، لطفا بفرمایید تا فاکتور براتون صادر بشه

armin3000
July 30th, 2016, 14:13
قیمت پایین تر مد نظر هست. لطف میکنید بفرمایید چه راهکاری برای جلوگیری از ایران اکسس شدن ارائه میشه؟ دیتاسنتر چقدر در برابر ddosهایی که کلا وجود داره مقاوم هست؟

ممنون

TeraServerCo
July 30th, 2016, 14:18
سلام
بنده نظر خاصی در مورد این همکارمون ندارم و مطمئنن مشکل سرور ایران دست ایشون نیست
مشکل اتک های سنگینی هست که طی یک ماه گذشته روی خود زیر ساخت هست و به صورته دسته ای سرور همکاران رو مسدود می کنند
حتی حاضر به ارائه ای پی اتک دهنده و یا اطلاعات دیگری نیستند و سرور رو تا حداقل 24 ساعت ایران اکسس می کنند ( کلا قطع نمی شود )
که این مورد نیز گریبان گیر یکی از سرور های ما در همین دیتا سنتر شد.

چند جمله که چند هفته ای هست که میخواستم در یکی از همین تاپیک ها بنویسم و مربوط به فرد خاص یا سایت خاصی نمی باشد و فقط جهت اطلاع رسانی به یک سری از مشتریان می باشد :

یک سری از دوستان در همین انجمن که یکسری منابع با یه قیمت هایی ارائه می دهند که واقعا مشخص هست 100 درصد اورسل هست ( به جز یک سری که مشخص می کنند چه مقدار از منابع مصرف شود )
بنده بعد از چندین سال تجربه هاستینگ تا 1 هفته پیش اورسل واقعی رو ندیده بودم ( چون واقعا به شخصه هیچ وقت بیشتر از منابع سرور اختصاصی , سرویسی رو ارائه نداده بودم ) که با یکی از سایت همین دوستان واقعا اورسل رو به معنای واقعی مشاهده کردم تقریبا 2 برابر منابع سرور , سرویس ارائه شده بود .!

در مورد سرویس اگر سرویس خاصی مد نظر دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا یک سرویس مناسب برای شما تهیه کنیم تا زمان رضایت واقعی از سرویس هزینه ای دریافت نمی شود

صفحه اصلی ترا سرور (http://teraserver.ir/)

مشاوره : 09199763827

موفق باشید

Z.eus
July 30th, 2016, 14:22
ببینید اگر شما کیفیت میخواهید، فایروال سخت افزاری میخواهید، سرعت بالا در دانلود میخواهید، بهتر است از سرور های خارجی استفاده کنید.

ما به دوستانی مثل شما سرور هلند را پیشنهاد می‌دهیم زیرا بهترین پینگ را به ایران دارد و شبکه قدرتمندی دارد.

اگر مایل بودید اعلام کنید تا آفر از دیتاسنتر World Stream ارسال شود.

آیپی جهت تست پینگ پیام خصوصی شد.

JeyServer
July 30th, 2016, 14:23
ایران اکسس شدن سیاست کاری دیتاسنتر های خصوصی مخصوصا پارس آنلاین هست که در مواقع حملات اعمال میکنند، دیتاسنتر زیر ساخت، دیتاسنتر دولتی هست که کمتر مسائلی مثل این رو توش شاهد هستیم.
سایت های پرترافیک ایران مثل soft98 یا downloadha در این دیتاسنتر میزبانی میشود(با برند آسیاتک).

در ایران راهکار های مشابه کشور های خارجی برای مقابله با DDOS نداریم، چرا که حتی در صورت استفاده از فایروال های سخت افزاری هم، در حملات گسترده، دیتاسنتر برای جلوگیری از اشغال شدن پورتش، آی پی شما رو null میکنه.

درصورتی که ترافیک خروجی از ترافیک ورودی برای شما اهمیت بیشتری دارد و با توجه به مابقی تفاسیری که فرمودید، استفاده از CDN و Cloud Protection مناسب ترین راه برای کنترل DDOS در ایران هست.

novin-web
July 30th, 2016, 16:01
سلام
فروش ویژه سرور مجازی ایران با پهنای باند نامحدود

سی پی یو: 2Core x 1200 Mhz
رم: 4 گیگ
هارد: 200 گیگ
پورت: 1 GBps
ترافیک 1-10 : نامحدود و رایگان
ترافیک 1-1 : 200 گیگ
کلیه کانفیگ ها رایگان انجام میشه. (VIP لینک،نصب سی پنل، کلیه کانفیگ های و .... )
سی پنل رایگان
دایرکت ادمین رایگان
ماهانه: 150 تومان

مشاهده سایر پلن ها (http://www.novinhost.org/index.php/vps/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86.html)

فروش ویژه:
http://www.webhostingtalk.ir/f15/134907/
-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)
تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
ایمیل :admin@novinhost.org
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

amin0181
July 30th, 2016, 16:13
با سلام
موردی که شما اعلام کردین به علت اتک هایی که سمت پارس آنلاین بوده پیش آمده
http://www.parsonline.com/datacenter/
-
همکار گرامی اگه اطلاعی از اتفاقات اخیر نداری بهتر هست اظهار نظر نکنی
دیتاسنتر زیر ساخت ( رسپینا که اکثر همکاران ارائه میکنند نیز دچار اختلال بوده لطفا جهت فروش بیشتر به کاربر وعده دروغی ندین )

company_hosting
July 30th, 2016, 16:39
سلام،
بنده نیاز به یک سرور ویندوزی با پینگ پایین و آپتایم بسیار بالا دارم. سرویس قبلی یک VPS ایران بود که از شرکتی به نام وب‌داده (https://webdade.com) و دیتاسنتر پارس‌آنلاین دریافت کردم و متاسفانه پشتیبانی و عملکرد فوق‌العاده ضعیف این شرکت باعث شد که از بین 8-10 شرکتی که تا حالا باهاشون کار کردم منفی ترین تجربه رو داشته باشم و خسارت مالی و اعتباری زیادی رو متحمل بشم.

این توضیح هم برای این بود که در این بازار خدمات هاست و سرور ایران که متاسفانه دست یک عده افراد ناشی و بی مسئولیت افتاده و ارائه خدمات هاستینگ رو با آب‌نبات فروشی اشتباه گرفتن قطعا خیلیهای دیگه هم لازم دارن پیش از خرید نظر سایر مشتریان رو بدونن چون اینقدر ادعا و تبلیغ و تعریف و testimonialهای ساختگی و انتخابی در سایتشون هست که ممکنه هر فردی رو فریب بده و البته طبق عادت هم همه موقع جذب مشتری با انواع تضمینها و ادعاها مشتری رو جذب میکنن ولی وای به زمانی که پای پشتیبانی به میون بیاد و آدم رو به جایی میرسونن که مجبور به شکایت از سرویس دهنده و جبران خسارت‌های به بار اومده بشه.

خلاصه اینکه اگر دوستان لطف کنن و چند پلن که هم از نظر قیمت معقول و منطقی باشه و هم کیفیت مناسبی طبق شرایطی که عرض کردم رو داشته باشه ممنون میشم.
و نکته بسیار مهم اینکه اگر قرار هست مثل این شرکت محترم، سرور شما هم روزی 10-20 ساعت (و حتی تا 4-5 روز!) ایران اکسس یا کلا No Access بشه (در واقع حرفی که به ما میزدن) و خیلی راحت تقصیر رو به گردن دیتاسنتر بندازید اصلا پیشنهاد ندید. سرور وب‌هاستینگی که از اینترنت جدا هست و به راحتی حتی 24 ساعت کاملا داون میشه و دسترسی به اطلاعات هم روی اون وجود نداره واقعا اسمش سرور نیست!! :102:

در حال حاضر لود سرور به شدت کم خواهد بود و در آینده هم ترافیک عجیبی نیاز نداریم چون بیشتر سایتهای مشتریان روی سرور قرار میگیره و ممکنه چند سرویس هم در بکگراند ران باشه. نه دانلود هست و نه وارز و ... و منابعی هم که گفته شد بیشتر برای پیشبینی آینده و استفاده خود ویندوز (سرور 2012) است.

در صورتی که پینگ پایین با سرورهای خارجی نیز امکان پذیر است و هیچ مشکلی هم از نظر لایسنس ویندوز و ... ندارد vps خارجی هم مورد قبول استس. لطفا پینگ آنها با پینگ ایران مقایسه شود.

لطفا سایت ارائه دهنده دارای نماد اعتماد و حداقل 4-5 سال سابقه فعالیت حرفه‌ای باشه و راه های پشتیبانی هم برای اطمینان از پاسخگویی در مواقع ضروری، حتما غیر از تیکت یک موبایل و آی دی اسکایپ یا تلگرام هم باشه.

از شما سپاسگزارم.

سلام

از نظر ایران اکسس و ... همکاران توضیح دادند و لینک دیتاسنتر ارائه شد

چند سرور در این دیتاسنتر میزبانی میکنیم و مشکل ایران اکسس دارند اما مشکل اپتایم یا قعطی شبکه یا عدم دسترسی به سرور وجود ندارد و از سمت دیتاسنتر نیست

اگر نیزا به افر با اپتایم بالا و قیمت بسیار مناسب دارید اعلام کنید

نکته
تمام سرویس های پارس انلاین و زیرساخت تقریبا مشکل یکسان دارند و ایران اکسس هستند

با تشکر

mhiizadi
July 30th, 2016, 16:51
سلام

از نظر ایران اکسس و ... همکاران توضیح دادند و لینک دیتاسنتر ارائه شد

چند سرور در این دیتاسنتر میزبانی میکنیم و مشکل ایران اکسس دارند اما مشکل اپتایم یا قعطی شبکه یا عدم دسترسی به سرور وجود ندارد و از سمت دیتاسنتر نیست

اگر نیزا به افر با اپتایم بالا و قیمت بسیار مناسب دارید اعلام کنید

نکته
تمام سرویس های پارس انلاین و زیرساخت تقریبا مشکل یکسان دارند و ایران اکسس هستند

با تشکر

با سلام
موردی که شما اعلام کردین به علت اتک هایی که سمت پارس آنلاین بوده پیش آمده
http://www.parsonline.com/datacenter/
-
همکار گرامی اگه اطلاعی از اتفاقات اخیر نداری بهتر هست اظهار نظر نکنی
دیتاسنتر زیر ساخت ( رسپینا که اکثر همکاران ارائه میکنند نیز دچار اختلال بوده لطفا جهت فروش بیشتر به کاربر وعده دروغی ندین )

ایران اکسس شدن سیاست کاری دیتاسنتر های خصوصی مخصوصا پارس آنلاین هست که در مواقع حملات اعمال میکنند، دیتاسنتر زیر ساخت، دیتاسنتر دولتی هست که کمتر مسائلی مثل این رو توش شاهد هستیم.
سایت های پرترافیک ایران مثل soft98 یا downloadha در این دیتاسنتر میزبانی میشود(با برند آسیاتک).

در ایران راهکار های مشابه کشور های خارجی برای مقابله با DDOS نداریم، چرا که حتی در صورت استفاده از فایروال های سخت افزاری هم، در حملات گسترده، دیتاسنتر برای جلوگیری از اشغال شدن پورتش، آی پی شما رو null میکنه.

درصورتی که ترافیک خروجی از ترافیک ورودی برای شما اهمیت بیشتری دارد و با توجه به مابقی تفاسیری که فرمودید، استفاده از CDN و Cloud Protection مناسب ترین راه برای کنترل DDOS در ایران هست.

سلام
بنده نظر خاصی در مورد این همکارمون ندارم و مطمئنن مشکل سرور ایران دست ایشون نیست
مشکل اتک های سنگینی هست که طی یک ماه گذشته روی خود زیر ساخت هست و به صورته دسته ای سرور همکاران رو مسدود می کنند
حتی حاضر به ارائه ای پی اتک دهنده و یا اطلاعات دیگری نیستند و سرور رو تا حداقل 24 ساعت ایران اکسس می کنند ( کلا قطع نمی شود )
که این مورد نیز گریبان گیر یکی از سرور های ما در همین دیتا سنتر شد.

چند جمله که چند هفته ای هست که میخواستم در یکی از همین تاپیک ها بنویسم و مربوط به فرد خاص یا سایت خاصی نمی باشد و فقط جهت اطلاع رسانی به یک سری از مشتریان می باشد :

یک سری از دوستان در همین انجمن که یکسری منابع با یه قیمت هایی ارائه می دهند که واقعا مشخص هست 100 درصد اورسل هست ( به جز یک سری که مشخص می کنند چه مقدار از منابع مصرف شود )
بنده بعد از چندین سال تجربه هاستینگ تا 1 هفته پیش اورسل واقعی رو ندیده بودم ( چون واقعا به شخصه هیچ وقت بیشتر از منابع سرور اختصاصی , سرویسی رو ارائه نداده بودم ) که با یکی از سایت همین دوستان واقعا اورسل رو به معنای واقعی مشاهده کردم تقریبا 2 برابر منابع سرور , سرویس ارائه شده بود .!

در مورد سرویس اگر سرویس خاصی مد نظر دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا یک سرویس مناسب برای شما تهیه کنیم تا زمان رضایت واقعی از سرویس هزینه ای دریافت نمی شود

صفحه اصلی ترا سرور (http://teraserver.ir/)

مشاوره : 09199763827

موفق باشید
از تمامی همکاران گرامی که توضیحات ارائه کردند بسیار سپاس گزارم .

berbidvps
July 30th, 2016, 17:38
--------------------------------------------------------------
Ram 4 G

رم : DDR3 4 G
سی پی یو : 3600 MHZ
هارد : 35 گیگ
ترافیک:50 گیگ
کشور : ایران
آپتایم:99.9%
سیستم عامل:به دلخواه کاربر
59,900 تومان ماهانه

سفارش دهید (http://berbidvps.ir/cart.php)
--------------------------------------------------------------
Ram 8 G

رم : DDR3 8 G
سی پی یو : 5200 MHZ
هارد : 50 گیگ
ترافیک:60 گیگ
کشور : ایران
آپتایم:99.9%
سیستم عامل:به دلخواه کاربر
99,900 تومان ماهانه

سفارش دهید

(http://berbidvps.ir/cart.php)

*با یک بار خرید قطعا مشتری همیشگی ما خواهید شد*

armin3000
July 30th, 2016, 18:58
با تشکر از دوستان. بنده دو ساعت پیش از یکی از همکاران سرور آلمان گرفتم که قبلا هم سرور دیگه ای در هتزنر داشتم و و فوق العاده راضی بودم و الان هم داریم کارهای نهایی کانفیگ رو انجام میدیم.
دیتاسنترهای ایران که مشکل دارن به کنار و قطعا متوجه مشکلاتشون هستیم و دقیقا مشکلات اتکها رو هم دنبال میکردم ولی ایران اکسس شدن با داون بودن کامل سرور فرق داره و اینکه یک سرویس دهنده تا 24 ساعت کلا سرور رو داون کنه و دسترسی از داخل ایران هم ممکن نباشه و گوشی موبایلش خاموش باشه و تماس و پیامهای اسکایپ و تاکید به شرایط اضطراری رو ببینه و جواب نده و خط ثابت شرکت هم پاسخگو نباشه و بخش گفتگوی آنلاین سایتشون هم بگه به من ربطی نداره و گفتگوی آنلاینمون فقط واسه فروش هست و تیکت ها رو هم سه تا در میون با حدود 24 ساعت تاخیر جواب بدن و جوابها هم کاملا ناقص و نامرتبط باشه و خیلی از تعهداتشون رو هم در زمان ارائه سرویس عملی نکنن قطعا ربطی به دیتاسنتر نداره!!

جالبه این شرکت روز تعطیل بخش فروشش کار میکنه اما بخش پشتیبانی تعطیله که همین حرکت گویای سیاستهای شرکت هست. در همین روز تعطیل بسیاری از شرکتها، هم بخش فروششون فعال بود و هم پشتیبانی و ...

viasky
July 30th, 2016, 20:15
دوستان لطفا بفرمایند ایران اکسس چه مشکلی هست
بنده اطلاع ندارم
سرور از دسترس کاربران خارجی خارج میشه؟
یابرعکس از دسترس کاربران داخلی یا... ؟
company_hosting
July 30th, 2016, 20:17
با تشکر از دوستان. بنده دو ساعت پیش از یکی از همکاران سرور آلمان گرفتم که قبلا هم سرور دیگه ای در هتزنر داشتم و و فوق العاده راضی بودم و الان هم داریم کارهای نهایی کانفیگ رو انجام میدیم.
دیتاسنترهای ایران که مشکل دارن به کنار و قطعا متوجه مشکلاتشون هستیم و دقیقا مشکلات اتکها رو هم دنبال میکردم ولی ایران اکسس شدن با داون بودن کامل سرور فرق داره و اینکه یک سرویس دهنده تا 24 ساعت کلا سرور رو داون کنه و دسترسی از داخل ایران هم ممکن نباشه و گوشی موبایلش خاموش باشه و تماس و پیامهای اسکایپ و تاکید به شرایط اضطراری رو ببینه و جواب نده و خط ثابت شرکت هم پاسخگو نباشه و بخش گفتگوی آنلاین سایتشون هم بگه به من ربطی نداره و گفتگوی آنلاینمون فقط واسه فروش هست و تیکت ها رو هم سه تا در میون با حدود 24 ساعت تاخیر جواب بدن و جوابها هم کاملا ناقص و نامرتبط باشه و خیلی از تعهداتشون رو هم در زمان ارائه سرویس عملی نکنن قطعا ربطی به دیتاسنتر نداره!!

جالبه این شرکت روز تعطیل بخش فروشش کار میکنه اما بخش پشتیبانی تعطیله که همین حرکت گویای سیاستهای شرکت هست. در همین روز تعطیل بسیاری از شرکتها، هم بخش فروششون فعال بود و هم پشتیبانی و ...

در این مورد باید با شرکتی که از انها خرید کردید صحبت کنید ما نمیتوانیم نظری بدهیم

اما در مورد اتک و ... قبلا به شما توضیح دادیم که تمام سرویس دهنده ها این مشکلات دارند

به هر حال سرویس ایران با قیمت مناسب امکان ارائه میباشد

درصورت نیاز به تخفیف و افر اعلام کنید

با تشکر

Z.eus
July 30th, 2016, 20:18
بنده اطلاع ندارم
از داخل ایران access و دسترسی به سرور دارند ولی شما از یونان پینگ بگیرید تایم اوت هست :)

hegza
July 30th, 2016, 20:20
بنده اطلاع ندارم
فقط بطور داخلی بازه و کاربران خارج از ایران نات اکسس هستند.(از اسمش که مشخصه)

amirfateh
July 30th, 2016, 20:31
باسلام،
وب ایده با 6 سال سابقه میزبانی وب با تمرکز سرویس های میزبانی وب در داخل کشور، سرویس با کیفیت ارائه می کند
توضیح بیشتر ایکنه در حال حاضر در 3 دیتاسنتر معتبر داخل کشور: افرانت، روندتازه و زیر ساخت با سخت افزار ، شبکه و ای پی های خودمان ارائه سرویس می کنیم
اگر مورد استفاده شما میزبانی سایت هست میزبانی در شبکه افرانت یا روند تازه مان رو به شما پیشنهاد می کنم
پلن های جدید ما در حال حاضر با دیسک های اس اس دی ارائه می شود که بالاترین کیفیت رو در دسترس قرار می دهد

برا کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و برآرود نیاز های شما تماس تلفنی خیلی مناسب تر هست
لطفا شماره تماس تون رو اعلام کنید یا با شماره های ما تماس حاصل فرمایید
الان هم در خدمت شما هستیم.
09192001157
https://discoverwebidea.com
آیدی تلگرام:
https://telegram.me/webide