PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت Message در دایرکت ادمین Warning: 500 emails have just been sent by ...

black2
July 29th, 2016, 23:40
با سلام و وقت بخیر
دوستان چند وقتی هست که این مشکل رو در سرور دایرکت ادمین خودم دارم.
هر از چند گاهی از یکی از یوزرها ارسال ایمیل میشه ظاهرا و دایرکت ادمین این پیغام رو میده ...

ممنون میشم راهنمایی کنید که علت چی میتونه باشه

OmidX
July 29th, 2016, 23:43
با سلام و وقت بخیر
دوستان چند وقتی هست که این مشکل رو در سرور دایرکت ادمین خودم دارم.
هر از چند گاهی از یکی از یوزرها ارسال ایمیل میشه ظاهرا و دایرکت ادمین این پیغام رو میده ...

ممنون میشم راهنمایی کنید که علت چی میتونه باشه

مربوط ب محدودیت ایمیل های یوزر هست ، از تنظیمات میتونید زیادش کنید.

hegza
July 29th, 2016, 23:48
همونطور که امید خان گفتند مربوط به استفاده اون یوزر از حداکثر سقف تعین شده برای ارسال ایمیل روزانه شه. احتمالا هر از گاهی خبرنامه میفرسته یا اسپم میکنه. که این اسپم میتونه عمدی یا بخاطر اسکریپت یا ویروسی در اون اکانت باشه.
میتونید محتویات ایمیل ها رو بررسی کنید.
پ.ن:میزان رو بیشتر کنید شاید براتون آلارم نیاد اما به طور یقین دیتا سنتر براتون ابیوز میفرسته و یا ip سرور میره بلک لیست.

black2
July 29th, 2016, 23:54
مربوط ب محدودیت ایمیل های یوزر هست ، از تنظیمات میتونید زیادش کنید.

نه این تعداد ایمیل واقعا ارسال نشده است. بصورت اسپم هست . هر روز یکی از اکانت ها این مشکل براش پیش میاد.

- - - Updated - - -

همونطور که امید خان گفتند مربوط به استفاده اون یوزر از حداکثر سقف تعین شده برای ارسال ایمیل روزانه شه. احتمالا هر از گاهی خبرنامه میفرسته یا اسپم میکنه. که این اسپم میتونه عمدی یا بخاطر اسکریپت یا ویروسی در اون اکانت باشه.
میتونید محتویات ایمیل ها رو بررسی کنید.
پ.ن:میزان رو بیشتر کنید شاید براتون آلارم نیاد اما به طور یقین دیتا سنتر براتون ابیوز میفرسته و یا ip سرور میره بلک لیست.

مشکلم از سقف ارسال ایمیل نیست . یقین دارم که این حالت اسپم هست. میخوام بدونم چطور میتونم لاگ رو بررسی کنم و یا چطور بفهمم که کدوم فایل مخرب و یا هر چیز دیگه داره این اسپم رو انجام میده