PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال پستی محصول فلانی بدون علت ارسال

Raymvnd
July 29th, 2016, 22:13
درود دوستان من...
متاسفانه امروز توی گوشی ام اس ام اسی آمد که میگه محصول فلانی در سیستم پستی ثبت شده و حال ارسال می باشد با این نه فروشگاهی می شناسم و اسم و ادرس و شماره موبایل توی سیستم ثبت شده و ارسال کنه با اینکه چیزی سفارش ندادم...
مشکل کجاست؟
آیا کار هکر بوده یا خود مدیر فروشگاه؟

Mahdijafarzadeh
July 29th, 2016, 22:21
سلام دوست عزیز

یبار هم واس من این اتفاق افتاد رفتم تو سایتشون زنگ زدم گفتم من همچین محصولی نخریدم اصلا فروشگاه شمارو نمیشنسم برگشت زدن بعدش فهمیدم رفیقم بوده به شوخی اینکارو کرده بهتره در تماس باشی با مدیر فروشگاه و درضمن اگه هم محصول ارسال شد نگیر بگو ما همچین محصولی سفارش ندادیم پست بزور تحویل نمیده

Raymvnd
July 29th, 2016, 22:25
سلام دوست عزیز

یبار هم واس من این اتفاق افتاد رفتم تو سایتشون زنگ زدم گفتم من همچین محصولی نخریدم اصلا فروشگاه شمارو نمیشنسم برگشت زدن بعدش فهمیدم رفیقم بوده به شوخی اینکارو کرده بهتره در تماس باشی با مدیر فروشگاه و درضمن اگه هم محصول ارسال شد نگیر بگو ما همچین محصولی سفارش ندادیم پست بزور تحویل نمیده
والا نه رفیقی دارم از خرید فروشگاه اینترنتی سر در بیاره...عجب....
به نظرت این کارها هکر بوده با استفاده دیتابیس رایتل؟ چون توی دیتابیس رایتل راحت میشه آدرس خونه رو بدست آورد...

hegza
July 29th, 2016, 22:45
به نظرت این کارها هکر بوده با استفاده دیتابیس رایتل؟ چون توی دیتابیس رایتل راحت میشه آدرس خونه رو بدست آورد...

دوست عزیز اینا فقط یک پیام دادن همین.
ممکنه یک مردم آزار که تو شرکت ما زیاد به پستمون میخوره. سفارشی ثبت کرده و یکی دو عدد رو پس و پیش کرده از شماره شما ازش در اومده. اینجور مسائل زیاد مهم نیست. نمیخوان که پول از شما بگیرند.!!!
ظاهرا اون فروشگاه هم خیلی سرخوشه بدون زنگ زدن یا تائید پیامکی داره محصول رو ارسال میکنه
ظاهرا شماره مربوط به یک فروشگاه فیلم و سریاله دی:

Raymvnd
July 29th, 2016, 23:20
دوست عزیز اینا فقط یک پیام دادن همین.
ممکنه یک مردم آزار که تو شرکت ما زیاد به پستمون میخوره. سفارشی ثبت کرده و یکی دو عدد رو پس و پیش کرده از شماره شما ازش در اومده. اینجور مسائل زیاد مهم نیست. نمیخوان که پول از شما بگیرند.!!!
ظاهرا اون فروشگاه هم خیلی سرخوشه بدون زنگ زدن یا تائید پیامکی داره محصول رو ارسال میکنه
ظاهرا شماره مربوط به یک فروشگاه فیلم و سریاله دی:

چی بگم والا ولی نوعی سو استفاده از حریم خصوصی مردمه...

Mahdijafarzadeh
July 30th, 2016, 01:14

والا اگر یه هکر میخواست تورو اذیت راه های دیگه هم هست که خیلی بیشتر ضرر میرسونه ولی همینطور نمونید زنگ بزنید تحقیق کنید ببیند چرا اس ام اس فرستاده شده بعدشم شاید یک بنده خدایی اشتباهی شماره موبایلشو وارد کرده گیریم هکر اطلاعات تورو داره ادرس و ... ای پی تو رو هم داره ؟؟؟ و اگر هم فرستادند محصولو نگیر والا مامور پست که به اجبار محصولو به شما نمیده

OMIDTU5
July 30th, 2016, 01:21
اگر فقط شمارتون رو دارن و ادرس و مشخصاتی ازتون ندارن بعید نیست خود فروشگاه چنین روشی رو با شماره های رندوم برای بازاریابی داشته باشه که ابتدا مشتری رو در یک عمل انجام شده قرار بدن و مشتری مجبور به تماس بشه سپس قانعش کنن که سفارش رو قبول کنه در اونصورت از مشتری ادرس پستی میگیرن

با فروشگاه تماس بگیرید ببینید قضیه چی هست ...