PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت منطقی آپلود در سرور مجازی

mahyar21
July 29th, 2016, 22:06
سلام خدمت دوستان
من از یکی از شرکت های خوب هاستینگ ، سرور مجازی آلمان خریداری کردم
سرعت دانلودش خوب و قابل قبوله اما سرعت آپلود رو هاست دانلود با نرم افزار Cute FTP به زحمت به 5mb/s میرسه
آیا این سرعت طبیعیه؟
اگر نه سرعت استاندارد آپلود تو سرورهای مجازی چند هستش؟

InterServer.ir
July 29th, 2016, 22:34
سلام خدمت دوستان
من از یکی از شرکت های خوب هاستینگ ، سرور مجازی آلمان خریداری کردم
سرعت دانلودش خوب و قابل قبوله اما سرعت آپلود رو هاست دانلود با نرم افزار Cute FTP به زحمت به 5mb/s میرسه
آیا این سرعت طبیعیه؟
اگر نه سرعت استاندارد آپلود تو سرورهای مجازی چند هستش؟

سلام
نمیشه عددی تعریف کرد
متغییر های بسیاری از جمله فاصله شبکه های اینترنتی و مشکلات اینترنت بین الملل و خیلی موارد دیگر میتونه سرعت دانلود و آپلود یه سرور رو نسبت به سرور دیگه تغییر بده.

باید تست کنید سرعت آپلود به سایر سرور ها در مکان های دیگر هم اینطور هست یا نه . اگر کم بود بله سرعت کمی پایین هست

mahyar21
July 29th, 2016, 22:41
سلام
نمیشه عددی تعریف کرد
متغییر های بسیاری از جمله فاصله شبکه های اینترنتی و مشکلات اینترنت بین الملل و خیلی موارد دیگر میتونه سرعت دانلود و آپلود یه سرور رو نسبت به سرور دیگه تغییر بده.

باید تست کنید سرعت آپلود به سایر سرور ها در مکان های دیگر هم اینطور هست یا نه . اگر کم بود بله سرعت کمی پایین هست

میشه راهنمایی کنین چجوری تست بگیرم؟
شرکت خودش تست میگیره و نشون میده که آمارها عالی هستش اما عملا سرعت آپلود گاهی تا 2mb/s هم میرسه!

Hi Data
July 29th, 2016, 23:33
سلام.

سرعت ارسال فایل ها به هاست دانلود، به سرعت دانلود سرور مقابل هم بستگی داره.

ممکنه شما برای من یک فایل رو ارسال کنید و سرعت آپلودتون 100 مگابایت باشه، اما چون سرعت دانلود من پایین هست سرعت شما هم پایین میاد.

majdict
August 1st, 2016, 19:25
بستگی به تنظیمات upload مرکز داده آلمان داره که جه محدودیت هایی برای upload گذاشته است با خود مرکز داد مکاتبه نمایید

Farid Saadat
August 1st, 2016, 21:11
سرعت آپلود ٥ مگ ؟؟؟ عااااليه ! سرور مجازي ها اكثرا سرعت آپلودشون به ١ مگ هم به زور ميرسه. موفق باشيد

soheil869
August 1st, 2016, 21:18
دوست عزیر سرعت آپلوود یک موضوع 2 طرفه است
ما خودمون برای حفظ کیفیت سرویس ها سرعت آپلود کنندگان را محدود می کنیم که بار اضافه وارد نکنند و حتی پشت سریع ترین سرور دنیا هم بروند به سرعت ما محدود می شوند
سرعت ftp به دلیل تک لینک بودن معمولا پایین است و هر سرعتی می تواند باشد حتی زیر 1 مگ

emperatoor73
August 1st, 2016, 21:24
بستگی به سرورهای دو طرف داره
مثلا من سرور فرانسه داشتم با سرعت 70 مگ اپلود میکرد
یا مثلا المان داشتم راحت 30 مگ سرعت اپلودش بوده
سروری هم داشتم به زور 1 مگ سرعت اپلودش بود

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk