PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vps برای تست سایت

firstline
July 29th, 2016, 01:54
با سلام
چند وقت پیش تعدادی از سایتهای مشتریهام که وردپرس داشتن هک شدن و اطلاعاتشون یه جورایی پرید، یکی از دوستان میگفت که یک کالی لینوکس نصب کن و سایتهاتو تست کن.
الان چون با نصبش مشکل دارم و خیلی آشنا نیستم به یه VPS نیاز دارم که آخرین نسخه گرافیکی Kali Linux روش نصب شده باشه و بتونم استفاده کنم.
چون برای تست میخوام احتمالا نیاز به سیستم خیلی قوی و .. نباید داشته باشم و یه چیز معمولی باید کافی باشه
لطفا راهنمایی و آفرهاتون رو ارائه بفرمایید
مسلما 10 گیگ حجم و پهنای باند نامحدود و عدم مشکل در استفاده از نسخه گرافیکی کالی نیز لحاظ گردد، هزینه اش هم زیاد نباشه.
با تشکر

negarnovin
July 29th, 2016, 04:30
با سلام
چند وقت پیش تعدادی از سایتهای مشتریهام که وردپرس داشتن هک شدن و اطلاعاتشون یه جورایی پرید، یکی از دوستان میگفت که یک کالی لینوکس نصب کن و سایتهاتو تست کن.
الان چون با نصبش مشکل دارم و خیلی آشنا نیستم به یه VPS نیاز دارم که آخرین نسخه گرافیکی Kali Linux روش نصب شده باشه و بتونم استفاده کنم.
چون برای تست میخوام احتمالا نیاز به سیستم خیلی قوی و .. نباید داشته باشم و یه چیز معمولی باید کافی باشه
لطفا راهنمایی و آفرهاتون رو ارائه بفرمایید
مسلما 10 گیگ حجم و پهنای باند نامحدود و عدم مشکل در استفاده از نسخه گرافیکی کالی نیز لحاظ گردد، هزینه اش هم زیاد نباشه.
با تشکر
سرور مجازی از 8 لوکیشن
با رم 2
هارد 50
سیستم عامل کالی
پهنای باند نامحدود پورت 1 گیگ
با ماهیانه 35 هزار تومان قابل ارائه می باشد

مشاهده تمامی پلن ها (http://negarnovin.com/client/cart.php)