PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید هاست دانلود یا سرور اختصاصی برای سایت دانلود فیلم و موزیک

hnajafpoor
July 27th, 2016, 16:50
سلام و خسته نباشید...

ببخشید من یه سایت دانلود فیلم و موزیک تاسیس کردم و میخوام برای فایل هام سرور تهیه کنم اما موندم سرور اختصاصی تهیه کنم یا هاست دانلود؟؟!!
هر سه ماه به 1/5 ترا فضا نیاز دارم پهنای باند بالایی میخوام و در دیتاسنتر های خارج از کشور

کسی میتونه کمکم کنه؟؟!!

خیلی ممنون

farssub
July 27th, 2016, 16:59
درود خدمت شما ، سه ماه اول چقدر فضا نیاز هست؟
اگر به مرور فضای شما افزوده میشه ، بهتر هست سرور اختصاصی خرید کنید

hnajafpoor
July 27th, 2016, 17:01
درود خدمت شما ، سه ماه اول چقدر فضا نیاز هست؟
اگر به مرور فضای شما افزوده میشه ، بهتر هست سرور اختصاصی خرید کنید
برای سه ماه اول حداقل 1/5 ترابایت فضا نیاز دارم

farssub
July 27th, 2016, 17:04
برای سه ماه اول حداقل 1/5 ترابایت فضا نیاز دارم
بستگی داره مثلا چقد بودجه داشته باشید ، افر ارسال نمیشه کرد ، اگر نیاز به سرویس دارید در بخش درخواست تاپیک بزنید
پس سه ماه اول 1.5 ترا به عبارتی ماهانه 500 گیگ
سه ماهه اول هاست دانلود تهیه کنید یا سرور مجازی
بعد از اون مدت سرور اختصاصی تهیه کنید

mizban97
July 27th, 2016, 17:04
سلام و خسته نباشید...

ببخشید من یه سایت دانلود فیلم و موزیک تاسیس کردم و میخوام برای فایل هام سرور تهیه کنم اما موندم سرور اختصاصی تهیه کنم یا هاست دانلود؟؟!!
هر سه ماه به 1/5 ترا فضا نیاز دارم پهنای باند بالایی میخوام و در دیتاسنتر های خارج از کشور

کسی میتونه کمکم کنه؟؟!!

خیلی ممنون

درود
بخش آموزشی ارائه آفر ممنوع می باشد.
در بخش درخواست تاپیک ایجاد کنید.

pardazit.net
July 27th, 2016, 18:47
با سلام و عرض ادب

برای شما سرور مجازی با کیفیت پیشنهاد می شود تا در ابتدای کار هزینه زیادی متحمل نشوید و تا چند ترابایت بیشتر نیز میتوانید آپدیت کنید

در صورت نیاز در بخش درخواست سرویس اعلام بفرمایید تا بهترین آفر سرور دانلود تقدیمتان شود

Hostline
July 27th, 2016, 19:31
سلام و خسته نباشید...

کسی میتونه کمکم کنه؟؟!!

خیلی ممنون

دوست عزیز اول بفرمایید تا ماهیانه چقدر میتونین هزینه رو متحمل بشین؟
اگه میتونین ماهی ۱۵۰ یا ۲۰۰ رو متحمل بشین میتونین خیلی راحت یه سرور اختصاصی ارزان از آلمان با هارد بالا رو از دوستان بخرین
اگه هم نه که بنظرم برین سرور مجازی بخرین مخصوص هاست دانلودتون، چون برای هاست سایتتون مشکلی نیست و جاش همه جا هست

DEFALT
July 27th, 2016, 20:22
درود ، دوست عزیز اگر از لحاظ بودجه مشکلی ندارید ، میتونید سرور اختصاصی در وحله اول و در وحله دوم سرور مجازی بگیرید .

موفق باشید .

tegra
July 27th, 2016, 21:31
درود

لطفا هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته اید را اعلام نمایید تا راهنمایی دقیق تری در مورد سروری که مد نظر شما است انجام پذیرد

kool
July 27th, 2016, 22:21
سلام و خسته نباشید...

کسی میتونه کمکم کنه؟؟!!

خیلی ممنون

اگه به این میزان حجم اضافه خواهید کرد و برای ماه 4 تا 6 نیز این مقدار با بیشتر می خواهید فایل اضافه کنید شاید بهتر باشه از ابتدا سرور اختصاصی تهیه کنید... ولی در نظر داشته باشید که ممکنه سه یا شش ماه اول هیچ سودی از سرور نداشته باشید، آیا میتونید از جیب هزینه کنید.
به نظرم بهتره سرور مجازی هارد بالا و با کیفیت برای شروع کار تهیه کنید و هر فایلی رو قرار ندید و فقط فایل های رتبه بالا و فقط بهترین ها رو قرار دهید. هر قدر حجم رو بدون توجه بالا ببرید سمت دیگر به مشکل زمان و مدیریت و هزینه و انتقال خواهید خورد و ممکنه آخرش جز زیان نباشه!