PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجب پایای خودکار

sardarn
July 27th, 2016, 16:23
سلام

بعضی از سایت ها امکان انجام پایا به صورت خودکار ارائه می دادند.یعنی وقتی کاربر درخواست تسویه حساب می زد به صورت اتوماتیک درخواست پایا داخل بانک ثبت می شد.
کسی می دونه چه طور این کار انجام می شه؟

ممنون

omid1991
July 27th, 2016, 20:59
سلام

بعضی از سایت ها امکان انجام پایا به صورت خودکار ارائه می دادند.یعنی وقتی کاربر درخواست تسویه حساب می زد به صورت اتوماتیک درخواست پایا داخل بانک ثبت می شد.
کسی می دونه چه طور این کار انجام می شه؟

ممنون

سلام وقت بخیر
عزیز تا اونجایی که اطلاع دارم همچین امکانی در شبکه شتاب وجود نداره فقط یک راه داره اونم اینکه با بانک قرارداد بسته میشه پایا بصورت آنی واریز بشه
باید گردش حساب بالایی داشته باشین برای اینکار
در ضمن این عملیات دستی انجام میشه

با احترام

hegza
July 27th, 2016, 21:10
سلام وقت بخیر
عزیز تا اونجایی که اطلاع دارم همچین امکانی در شبکه شتاب وجود نداره فقط یک راه داره اونم اینکه با بانک قرارداد بسته میشه پایا بصورت آنی واریز بشه
باید گردش حساب بالایی داشته باشین برای اینکار
در ضمن این عملیات دستی انجام میشه

با احترام

البته روبوت های تحت ویندوز هم میتونن بطور لحظه ای از درخواستهای زده شده در سایت شما xml خروجی بگیرند و توام در سیستم بانکی شما بصورت درخواست پرداخت پایا دسته ای درخواست ها رو بطور xml ایمپورت و انجام بدن

- - - Updated - - -

البته اینم اضافه کنم چون بانک ها به شما اجازه میدن شماره رسید پایا رو خودتون مشخص کنید. و در طرفی دیگر درخواست پایا بطور لحظه ای نمیاد حساب شما. کاربر فکر میکنه همزمان با زدن درخواست اطلاعات میره بانک با اینکه بقولی شاید یک ساعتی یکبار اونا دستی اکسپورت ایمپورت میکنند. + درخواستها عموما ساعت 7:30 تا 17 از طرف مرکز پایا رسیدگی میشند پس به نوعی کافیه روزی حداکثر 10 بار از سوی سایت خدمات دهنده اینکار دستی انجام بشه