PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد درگاه های پرداخت

erfan_bazi
July 26th, 2016, 19:47
سلام
من شنیدم که درگاه های پرداخت بانک ها مثل سامان، ملت، ایران کیش و... به دامین حساس نیستن و تراکنش هارو صرفا با ای پی انجام میدن
من اگر یه سایت بسازم به نام name.com براش درگاه بگیرم و یه سایت دیگه داشته باشم با اسم name2.com در صورتی که سایت دومی روی یه هاست و ای پی مشترکه
مشکلی نداره روی سایت دومی پرداخت داشته باشم ؟ یا اینکه درگاهو میبندن ؟

friend_sre
July 26th, 2016, 19:50
سلام بگیر مشکلی نداره .
نه نمیبندن .... سامان یا ملت بگیر که از بس پذیرنده دارن کس به کسی نیست .

اصلا برو درگاه ملی بگیر که حتی روی ip هم حساس نیست . کلا حساس نیست .

hegza
July 26th, 2016, 19:53
سلام بگیر مشکلی نداره .
نه نمیبندن .... سامان یا ملت بگیر که از بس پذیرنده دارن کس به کسی نیست .

اصلا برو درگاه ملی بگیر که حتی روی ip هم حساس نیست . کلا حساس نیست .
دوست عزیز جدیدا خود شاپرک گیر میده اگر مولتی دامنه وصل بشه به شرکت مربوطه میگه درگاه رو ببند. بهتره همه رو از دامنه اصلیتون انجام بدین.

friend_sre
July 26th, 2016, 19:57
دوست عزیز جدیدا خود شاپرک گیر میده اگر مولتی دامنه وصل بشه به شرکت مربوطه میگه درگاه رو ببند. بهتره همه رو از دامنه اصلیتون انجام بدین.

والا فعلا که بنده که دارم استفاده میکنم و به مشکلی بر نخوردم . ولی خب آره طبق قرار داد میتونن درگاه رو غیرفعال کنن . مهم اینه که باخبر بشن یا کسی گزارش کنه که احتمالش کم هست

erfan_bazi
July 26th, 2016, 19:57

مولتی دامنه وصل نشم چی ؟
فقط با دامنه دوم تراکنش داشته باشم :|

والا فعلا که بنده که دارم استفاده میکنم و به مشکلی بر نخوردم . ولی خب آره طبق قرار داد میتونن درگاه رو غیرفعال کنن . مهم اینه که باخبر بشن یا کسی گزارش کنه که احتمالش کم هست

شما رو هر دوتا دامین هات تراکنش های فعال داری ؟

payamkutah.com
July 26th, 2016, 20:08
سلام

از درگاه ملت استفاده کنید.

39 تا ای پی میتونید بدید و استفاده کنید - هیچ مشکلی هم نداره - از هر 39 تا میتونید پرداخت داشته باشید.فقط کافیه در دامنه اصلی نماد داشته باشید و نماد به اسم خودتون باشه

friend_sre
July 26th, 2016, 20:10
مولتی دامنه وصل نشم چی ؟
فقط با دامنه دوم تراکنش داشته باشم :|

شما رو هر دوتا دامین هات تراکنش های فعال داری ؟

سلام بله روی هر 2 دامنه تراکنش فعال داریم .

فقط پاسارگاد گیره و روی دامنه قفل میکنه .

erfan_bazi
July 27th, 2016, 16:52
ايران كيش هم كسي ميدونه لطفا راهنمايي كنه
حساس به دامين هست يا اي پي ؟

hegza
July 27th, 2016, 18:49
سلام بله روی هر 2 دامنه تراکنش فعال داریم .

فقط پاسارگاد گیره و روی دامنه قفل میکنه .

البته بعضی مواقع همین گیر بودن شما رو از خیلی از اتهامات مبرا میسازه و در شرایطی و با ابزارهائی راه گریز رو بهتر از درگاه های دیگه میکنه