PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپل ای دی

Alimoghaddasi
July 26th, 2016, 19:14
سلام من میخوام یه اپل ای دی بسازم و میسازم یه پیام فعال سازی میخواد نمیدونم میره به example هر کاری میکنم نمیدونم وارد بشم اصن هیچ سایتی اطلاعات لازم نداده در این مورد باید چیکار کنم که exam0le وارد شم مرسی فقط اگه سریع جواب بدید

hossein64
July 26th, 2016, 19:19
اگه میسازید لینک فعال سازی میره به ایمیلتون باید رو لینک کلیک کنید و ایمیل و پسورد رو بزنید تا ای دی تون اوکی بشه

esmaeil95
July 26th, 2016, 19:43
سلام من میخوام یه اپل ای دی بسازم و میسازم یه پیام فعال سازی میخواد نمیدونم میره به example هر کاری میکنم نمیدونم وارد بشم اصن هیچ سایتی اطلاعات لازم نداده در این مورد باید چیکار کنم که exam0le وارد شم مرسی فقط اگه سریع جواب بدید

سلام
از ایران نمیتونید بسازید
باید حساب بانکی داشته و متصل کنید

Rezash
July 26th, 2016, 20:33
سلام
با آی پی ایران نمیشه ولی نیازی به حساب بانکی هم نیست
فقط باید با یک آی پی خارجی غیر پابلیک این کار رو انجام بدید
روی هر آی پی ۳ یا تعداد محدودی میشه اپل آی دی ساخت
اینجا کامل روش ساخت توضیح داده شده :
http://4li.ir/B

ali-rezam
July 26th, 2016, 21:28
نیاز به حساب نیست با ای پی ایران هم میشه ساخت
به تازگی (2هفته پیش) با اینترنت خط همراه اول برای یکی از دوستانم درست کردم بدون مشکل !

toltek
July 27th, 2016, 01:05
سلام
منم برای هرکی ساختم با اینترنت موبایل بود و بدون مشکل. فقط کشور رو امارات انتخاب کردم
البته چند روز پیش نتونستم برای یکی از نزدیکانم بسازم که مجبور شدم یه گیفت ویزا بگیرم و مشخصات حساب بدم! نمیدونم چرا اینجوری شده. حتی وقتی میخواستم با اکانت خودم چیزی دانلود کنم مشخصات حساب می خواست که برای این مورد هم یه گیفت مستر سفارش دادم و مشخصات حساب وارد کردم.. نمیدونم رو چه اصولی هست یه بار میشه و یه بار نه

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

cacodemon
July 27th, 2016, 07:57
سلام
منم برای هرکی ساختم با اینترنت موبایل بود و بدون مشکل. فقط کشور رو امارات انتخاب کردم
البته چند روز پیش نتونستم برای یکی از نزدیکانم بسازم که مجبور شدم یه گیفت ویزا بگیرم و مشخصات حساب بدم! نمیدونم چرا اینجوری شده. حتی وقتی میخواستم با اکانت خودم چیزی دانلود کنم مشخصات حساب می خواست که برای این مورد هم یه گیفت مستر سفارش دادم و مشخصات حساب وارد کردم.. نمیدونم رو چه اصولی هست یه بار میشه و یه بار نه

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

برای ساخت ار ایتونز کامپیوتر استفاده کنید اگر اکانتی لاگ این هست لاگ اوت کنید
بعد یه اپ رایگان و بزنید برای دانلود که میگه یوزر پس بدید که پایینش لینک ثبت نام داره از اونجا اکانت جدید بسازید اینطوری توی بخش پیمنت گزینه none فعال میشه که دیگه نیازی به ورود اطلاعات حساب ندارید

ehsanyeganeh
July 27th, 2016, 11:13
سلام

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

سلام. خوب اگه امارات باشه که اگه خواستین چیزی خرید کنید به درهم میاره! نه با دلار!
امریکا رو به خاطر دلار بودنش میزنن دیگه! والا بقیه کشورها که مشکلی نداره!

- - - Updated - - -

میتونید از این سایت اپل ای دی سفارش بدید!
http://license.dlbaran.ir/#/license/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA_%D8%A7%D9%BE%D9%84_%D8%A2 %DB%8C_%D8%AF%DB%8C/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%20%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8 C%D9%84%20%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87%20%D8%A8% D8%A7%20%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%20%D8%A7%D9%BE%D9 %84%20%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C
موفق باشید