PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاهبرداری سایت او وی اچ وب Farssub

N4vid12
July 26th, 2016, 12:42
با سلام و خسته نباشید خدمت شما کاریران و مدیران محترم
این آقا حدود 2 ماه پیش با شعار بهترین وب هاستیگ کیفیت بالا سرور های حرفه ای و ... به بنده گفتند که میزبانی سایت بنده رو روی یک سرور اختصاصی که تا حداقل 100 آنلاین هم ساپورت میکرد میزبانی کنند ولی بعد از 2 ماه یک دفعه سایتی که 2 ماه زحمت کشیده شده بود کلی خرج بک لینک و تبلیغات شده بود ساسپند شد
ایشون بنده رو از یاهو ایگنور کردند

32678

و جواب تلفن های بنده رو نمیداند همچنین تلگرام من رو هم با اینکه انلاین بودند در اکثر مواقع یا سین نمی کردند و اگر سین می شد جوابی نمی دادند.
طبیعی هست در دعوا از قدیم میگن حلوا خیرات نمیشه بنده هم عصبی شدم و بهشون گفتم کسی که اینطوری مشتریشون سر کار میگذاره و جواب نمیده آدم ترسو و بی ناموسی هست که البته حرف بی ربطی هم نبوده

در حال حاضر سایت بنده 1 هفته هست که ساسپند هست سایت در ساماندهی ثبت هست جزو سایت های خوب ایران قرار بود بشه ( اسیاتک اسپانسر سرور دانلود هست ) که ایشون با این کاراشون تمام پول وقت و کار بنده رو خراب کردند

از ایشون و مدیران محترم سایت تقاضا دارم به این مشکل رسیدگی کنند
با تشکر

آدرس ما : www.iranmovie.in

با تشکر

amin karimi
July 26th, 2016, 12:43
شما بک اپ از اطلاعات سرور ندارید ؟
این جوری فقط دارین به خودتون لطمه میزنید بیشتر

yourhosting
July 26th, 2016, 12:46
احتمال زیاد هاستون ریسلر از کاکو هاست هست
با اون سایت در تماس باشید!

N4vid12
July 26th, 2016, 12:47
خیر بنده بک آپ ندارم ایشون هم گفتند باید عذر خواهی کنی تا بدیم که بنده زیر بار حرف زور نمیرم عذر خواهی بابت چی؟ بنده 10 ساله کارم این هست بار اولی نیست که سایت زدم از بزرگترین سایت ها در هر زمینه بنده رو میشناسند ولی ایشون به علت عدم آگاهی کاملشون این کار های واقعآ بچگانه که در حد یک جوان 14 15 ساله هست رو دارند انجام میدند

farssub
July 26th, 2016, 12:47
سرویسی که به شما ارائه شد سرویس رایگان اسپانسری بود ، و شما در این انجمن از ما سرویس رو دریافت نگردید
طبق توضیحاتیی که به مدیریت انجمن ارسال شد ، همه موارد توضیج داده شده ، شما در یاهو اینگور نیستید ، بنده در یاهو انلاین نیستم!!! فرقش رو متوجه بشید!
تلگرام هم بنده تا چند روز پیش دسترسی نداشتم و به شما اعلام شده بود ، میایم بررسی میکنیم ، ولی با فش های ناموسی که در تلگرام دادید نه تنها بنده ، بلکه هر شخص دیگه ایی بود سرویس شمارو مسدود میکرد ، سرویس رو از همکارمون به صورت ریسلر تهیه کردیم و به شما سرویس دادیم
دعوایی نبود !! بنده اومدم دیدم شما مارو فش بارون کردید ، پس نه سرویسی باز میشه ، نه اطلاعاتی به شما داده میشه ، طبق قوانین وب سایت ما ، توهین به بنده یا هر کس دیگه در سایت من = بسته شدن سرویس میباشد ، ما هیچ مشتری رو سر کار نذاشتیم ، پس مشکلی دارید میتونید برید شکایت انجام بدید!!!
بنده منتظر مدیریت در این تاپیک هستم روز همگی خوش

N4vid12
July 26th, 2016, 12:57
واقعآ آدم به آدمایی مثل شما نمیدونه چی بگه! برام سن شما سوال هست!
سرویسی که با هم صحبت کرده بودیم سرور اختصاصی بود نه سرویس هاست اشتراکی که بازدید به 5 هزار برسه قطع میشه بنده از طریق نرم افزار هم چک کردم شما در یاهو انلاین بودی و برای بنده خیلی وقت هست که افلاینی
سوال بنده از شما و مدیران این هست طی 3 روز کاری شما دسترسی به هیچ چیزی نداشتی نه تلفن نه تلگرام نه پشتبیانی( که البته این بزرگترین ضعف یک هاستینگ هست) بعد دقیقآ زمانی که من روی این سایت تیکت باز کردم و شما دیدی به من پیام دادی!! این ها صحبت های بچگانه هست دوست عزیز خود شما هم میدونی اینها بهونه های بچگانه هست ندیدم, نبودم, نمیدونستم, بهم فحش دادی, اذیتم کردی! خجالت آور هست واقعآ
بنده هم وقت ندارم برای شما که واقعآ ارزشی نداری توی جمع هاستینگ ها و ... برم شکایت انجام بدم و وقتم رو برای شما تلف کنم
اینجا مدیریتی هست که داره میبینه سایت من بسته شده و پیگیریش با اونها هست
با تشکر

javadezati
July 26th, 2016, 12:58
سرویسی که به شما ارائه شد سرویس رایگان اسپانسری بود ، و شما در این انجمن از ما سرویس رو دریافت نگردید
طبق توضیحاتیی که به مدیریت انجمن ارسال شد ، همه موارد توضیج داده شده ، شما در یاهو اینگور نیستید ، بنده در یاهو انلاین نیستم!!! فرقش رو متوجه بشید!
تلگرام هم بنده تا چند روز پیش دسترسی نداشتم و به شما اعلام شده بود ، میایم بررسی میکنیم ، ولی با فش های ناموسی که در تلگرام دادید نه تنها بنده ، بلکه هر شخص دیگه ایی بود سرویس شمارو مسدود میکرد ، سرویس رو از همکارمون به صورت ریسلر تهیه کردیم و به شما سرویس دادیم
دعوایی نبود !! بنده اومدم دیدم شما مارو فش بارون کردید ، پس نه سرویسی باز میشه ، نه اطلاعاتی به شما داده میشه ، طبق قوانین وب سایت ما ، توهین به بنده یا هر کس دیگه در سایت من = بسته شدن سرویس میباشد ، ما هیچ مشتری رو سر کار نذاشتیم ، پس مشکلی دارید میتونید برید شکایت انجام بدید!!!
بنده منتظر مدیریت در این تاپیک هستم روز همگی خوش

سلام

همکار محترم ایشون بی تجربه بازی در آوردن و شما بخشش به خرج بدین و موضوع رو تموم کنید
البته بابت فحش ناموس بنده هم تعصب دارم و هرکسی نباید به خودش اجازه بده دهنش رو باز کنه و چرت و پت بگه
کسی که با افتخار میاد و میگه تو انجمن فحش ناموس دادم تو همین انجمن هم باید عذرخواهی کنه...
بهتر هست بک آپ ایشون رو بدین تا برن دنبال کارشون و شما هم کاربر بی ادب نداشته باشید
باتشکر

tak--host
July 26th, 2016, 13:01
خیر بنده بک آپ ندارم ایشون هم گفتند باید عذر خواهی کنی تا بدیم که بنده زیر بار حرف زور نمیرم عذر خواهی بابت چی؟ بنده 10 ساله کارم این هست بار اولی نیست که سایت زدم از بزرگترین سایت ها در هر زمینه بنده رو میشناسند ولی ایشون به علت عدم آگاهی کاملشون این کار های واقعآ بچگانه که در حد یک جوان 14 15 ساله هست رو دارند انجام میدند
عذر خواهی بابت جی؟
دوست عزیز هر مشکلی هم باشه ، شما به ایشون فحش دادید ، عذر خواهی بابت چی بکنید؟
بنده به جای دوستمون بودم هر زمان عذر خواهی کردید ، سرویس رو باز میکردم ، واقعا عذر میخوام منو ببخشید این حرفو زدم ، این اقا ناموسشون رو از سر راه نیاوردن که شما
فش بدید و خیلی راحت کلاهبردارشون کنید!!!!
هر زمان عذر خواهی کردید به اشتباهتون پی بردید با هم مشکل رو حل کنید

N4vid12
July 26th, 2016, 13:01
سلام

همکار محترم ایشون بی تجربه بازی در آوردن و شما بخشش به خرج بدین و موضوع رو تموم کنید
البته بابت فحش ناموس بنده هم تعصب دارم و هرکسی نباید به خودش اجازه بده دهنش رو باز کنه و چرت و پت بگه
کسی که با افتخار میاد و میگه تو انجمن فحش ناموس دادم تو همین انجمن هم باید عذرخواهی کنه...
بهتر هست بک آپ ایشون رو بدین تا برن دنبال کارشون و شما هم کاربر بی ادب نداشته باشید
باتشکر

شما 5 تومن خرج تبلیغات کن سایتت رو 1 ماه زحمت بکش بالا بیار بعد از 2 ماه بخوابه و جوابت رو ندن؟ نامه ی فدایت شوم ارسال میکنی؟
بعدم من فحش ندادم دوست عزیز کسی که اینکارو میکنه خودش برای خودش بد و بیراه درست کرده که پشتش باشه وگرنه کی بی دلیل به کسی بی احترامی میکنه؟

javadezati
July 26th, 2016, 13:02
واقعآ آدم به آدمایی مثل شما نمیدونه چی بگه! برام سن شما سوال هست!
سرویسی که با هم صحبت کرده بودیم سرور اختصاصی بود نه سرویس هاست اشتراکی که بازدید به 5 هزار برسه قطع میشه بنده از طریق نرم افزار هم چک کردم شما در یاهو انلاین بودی و برای بنده خیلی وقت هست که افلاینی
سوال بنده از شما و مدیران این هست طی 3 روز کاری شما دسترسی به هیچ چیزی نداشتی نه تلفن نه تلگرام نه پشتبیانی( که البته این بزرگترین ضعف یک هاستینگ هست) بعد دقیقآ زمانی که من روی این سایت تیکت باز کردم و شما دیدی به من پیام دادی!! این ها صحبت های بچگانه هست دوست عزیز خود شما هم میدونی اینها بهونه های بچگانه هست ندیدم, نبودم, نمیدونستم, بهم فحش دادی, اذیتم کردی! خجالت آور هست واقعآ
بنده هم وقت ندارم برای شما که واقعآ ارزشی نداری توی جمع هاستینگ ها و ... برم شکایت انجام بدم و وقتم رو برای شما تلف کنم
اینجا مدیریتی هست که داره میبینه سایت من بسته شده و پیگیریش با اونها هست
با تشکر

سلام

پیشنهاد می کنم بابت فحشهاتون عذرخواهی کند و بک آپ بگیرید
و میتونم پا در میونی کنم برای ختم بخیر شدن ...
----------
به مدیران این انجمن موضوع شما مربوط نمیشه که سایت فعال هست یا نه قوانین سایت رو مطالعه کنید

پیروز باشید

GOD
July 26th, 2016, 13:04
با سلام
این انجمن هچگونه مسولیتی درباره سرویس هایی که کاربران ارائه میده نداره. سیستم قضایی هم نیستیم که بخواهیم رسیدگی کنیم
بنده کاری به این سرویس دهنده ندارم که سرویسشون کیفیت داره یا نه روی صبحت با شماست که 10 ساله کارتون این هست,چطوری بکاپ ندارید؟!!
گره ای که با دست باز میشه رو با دندون باز نکنید

farssub
July 26th, 2016, 13:04
سلام

باتشکر
جناب عزتی عزیز و گرامی ، بنده به هیچ عنوان کوتاه نمیام ، فردا پس فردا به شخص دیگه ایی فش میدن!!
بنده برای خانواده خودم ارزش قائلم ، این اقا چه حقی داره که میاد به ناموس بنده فش میده؟
بنده تا زمانیی که تاپیک عذر خواهیی نزنن ، کل پست هاشون رو پاک نکنن هیچ بک اپی از هیچ سرویسی بهشون نمیدم ، مدیریت انجمن هم باید این مورد رو پیگیری بکنن