PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع شدن درگاه بانک ملت و شکایت از انها

rouhallah
July 26th, 2016, 10:06
درود

متاسفانه دیروز عصر متوجه شدم درگاه ملت بدون اخطار قبلی بسته شده است
علت این قطع شدن را جویا شدم
گفتند به خاطر تمدید نکردن اینماد است ( سایتی که 8 ماه است بسته شده و نیاز به اینماد برای ان نداشت ایم ، البته ما سایت جدید را به بهپرداخت قبلا معرفی کرده بودیم)

من تیکتی ارسال کردم و به انها اعلام کردم ام تا زمانی که صفحه قوانین ایجاد نکنند ما دیگر از درگاه انها استفاده نمی کنیم
دوستان خواهشا شما هم به این کمپین بپیوندید تا کمی از این سیستم یکطرفه بودن خدمات ازاد شویم

این کار شاید باعث اصلاح در رفتار انها شود

عکس به پیوست می باشد
32640

http://bpmsupport.ir

hegza
July 26th, 2016, 10:20
بله متاسفانه اخیرا بهپرداخت اصلا به تیکت ها اهمیت نمیده و پیگیری هم نمیکنه برای رفع مشکل فقط دلشون خوشه سریع جواب میدن. ولی چه سودی داره بزارنش رو سیستم پاسخگوی خودکار سریعتر هم میشه اما وقتی بدون حل مشکل باشه ارزشی نداره

quest
July 26th, 2016, 10:30
خب البته یکی از شرایط دریافت درگاه پرداخت داشتن نماد اعتماد هست.
طبیعتا بدون نماد اعتماد ، شما شرایط استفاده از درگاه رو ندارید..

هرچند یکطرفه از طرف درگاه هم اشتباه بوده و باید قبل از اون اخطار می دادن ولی کارشون به نظر اینجانب موجه بوده.

برای هر سایت و هرای پی هم تا اونجا که من اطلاع دارم باید درگاه جداگانه تهیه کنید ( البته این مورد رو مطمئن نیستم به طور حتم)

یاحق

pardazit.net
July 26th, 2016, 10:36
با سلام و عرض احترام

این مشکل را ما هم داشتیم

بهشون تماس گرفتیم فوق العاده بد برخورد میکنند !

تیکت زدیم که پیوست این تایپیک شد

ان ها موظف هستند قبل از هر اقدامی اخطار بدهند.

ما فقط 1 روز طول کشید تا متوجه بشویم مشکل کارنکردن درگاه چی هست !!!

32641

shahinmq
July 26th, 2016, 10:37

هرچند یکطرفه از طرف درگاه هم اشتباه بوده و باید قبل از اون اخطار می دادن ولی کارشون به نظر اینجانب موجه بوده.

برای هر سایت و هرای پی هم تا اونجا که من اطلاع دارم باید درگاه جداگانه تهیه کنید ( البته این مورد رو مطمئن نیستم به طور حتم)

لطفا زود قضاوت نکنیم. به این کمپین هم بپیوندید :)

من طرف هیچکس رو نمی گیرم. طرف اون چیزی هستم که فکر می کنم حق با اون هست..

یاحق

گرامی نماد دارند که بهشون درگاه دادند !

تغییر سایت دادند و به ملت هم اطلاع رسانی کردند و سایت قبلی 8 ماه هستش که نمادش منقضی شده.

با اینکه سایت عوض شده و اطلاع رسانی هم کردند با این حال ملت نماد سایت قبلی را مشاهده کرده.

سوال اینجاست چرا بعد از 8 ماه انقضای نماد یادشون افتاده و درگاه را می بندند ؟

چرا اطلاع رسانی نمی کنند ؟

hegza
July 26th, 2016, 10:46

یاحق

شرکت ما هم نماد داشت اما گفتند تراکنش هاتون نشون میده واسطه هستید با اینکه همه به 999 تومن ختم میشد. یعنی 59.999 تومان و حداکثر 50-60 قیمت بودن.
حالا این شرکت درگاه های زیادی داشت و خوشبختانه سریع جایگزین کرد. اما متاسفانه بحث اینه چرا بدون اطلاع قبلی و مورد بعدی چرا بعدش پیگیری لازم رو نمیکننو فقط انگار تنها کاری که بلد هستند تغییر آی پی هست و هر مشکل دیگه پیش بیاد باید قید درگاهت تو ملت رو بزنی.
قدیم خیلی خیلی عالی بود ولی از وقتی این زنه شده رئیسش افتضاح شده

arminak
July 26th, 2016, 10:50
از این دولت گرامی که همش حرف از حمایت میزنن ما تو عمرمون جز دردسر از تک تک بخش های این دولت نداشتیم. از همون بچگی تا الان.
حمایت که نمیکنن هیچ تازه توی همه کارهای ما سنگ میندازن و دخالت میکنن!
حالا هم اومدن قوانین کد رهگیری به کد پستی گذاشتن که باید 7 روز صبر کنیم. حالا جالب اینجاست که نه ای نماد یه sms اصلا پول میندازه واستون یه ایمیل خشک و خالی بفرستید یا همین درگاه به پرداخت یه ایمیل به عنوان اطلاعیه بده سریعا همه درگاه هارو قطع میکنن یعنی ... / شما بجای این کار اسکن قبض آبو برق یا تلفن هم میگرفتید خیلی بهتر بود، اما میدونم برای راحتی خودتون و بنا به دلایلی این روش رو گذاشتید :D
واقعا متاسفم

hegza
July 26th, 2016, 10:56
اینم قسمت آخر تیکت های ما
32646

delta
July 26th, 2016, 11:11
مدیر عاملشون شبکه فساد مالی داشت زدند بازداشتنش کردند..احتمالا خیلی ها از نون خوردن افتادند. دیدند مثل سابق نمیشه پول های درشت خورد دیگه حوصله جواب دادن به تیکت ها رو هم ندارند :-|

TARIMEHR
July 26th, 2016, 11:52
درود

متاسفانه دیروز عصر متوجه شدم درگاه ملت بدون اخطار قبلی بسته شده است
علت این قطع شدن را جویا شدم
گفتند به خاطر تمدید نکردن اینماد است ( سایتی که 8 ماه است بسته شده و نیاز به اینماد برای ان نداشت ایم ، البته ما سایت جدید را به بهپرداخت قبلا معرفی کرده بودیم)

من تیکتی ارسال کردم و به انها اعلام کردم ام تا زمانی که صفحه قوانین ایجاد نکنند ما دیگر از درگاه انها استفاده نمی کنیم
دوستان خواهشا شما هم به این کمپین بپیوندید تا کمی از این سیستم یکطرفه بودن خدمات ازاد شویم

این کار شاید باعث اصلاح در رفتار انها شود

عکس به پیوست می باشد
32640

http://bpmsupport.ir

عصبانیت دلیل بر بی احترامی نیست.
بهتر آن بود افتتاح تیکت با رعایت احترام ایجاد می شد.

شما که 8 سال از خدمات آنها به عنوان درگاه اول استفاده نموده اید و نشانگر این است که سالها توانسته اند رضایت شما را جلب کنند٬ نباید در شرایط این چنین٬ شمشیر از رو ببندید و حتی اقدام به راه اندازی کمپین نمایید.

حداقل این مشکل خیلی ساده قابل رفع بود.

میفرمایید سایت جدید را به انها معرفی کرده اید.
با ارجاع کارشناسان به پرداخت ملت٬ به تیکت مربوطه٬ به سادگی میتوانستید این تناقض پیش آمده را مرتفع سازید.

اشتباه در هر مجموعه ای رخ می دهد.
تا بحال نشده در برابر کاربران خود دچار اشتباه شوید؟

آنها در ایجاد تیکت هایشان میبایست به شما توهین شکم سیری کنند؟ مرفه بی درد؟

از شما به عنوان قدیمی ترین کاربر وب هاستینگ تاک انتظار دیگری داشتم.

rouhallah
July 26th, 2016, 13:00
عصبانیت دلیل بر بی احترامی نیست.
بهتر آن بود افتتاح تیکت با رعایت احترام ایجاد می شد.

شما که 8 سال از خدمات آنها به عنوان درگاه اول استفاده نموده اید و نشانگر این است که سالها توانسته اند رضایت شما را جلب کنند٬ نباید در شرایط این چنین٬ شمشیر از رو ببندید و حتی اقدام به راه اندازی کمپین نمایید.

حداقل این مشکل خیلی ساده قابل رفع بود.

میفرمایید سایت جدید را به انها معرفی کرده اید.
با ارجاع کارشناسان به پرداخت ملت٬ به تیکت مربوطه٬ به سادگی میتوانستید این تناقض پیش آمده را مرتفع سازید.

اشتباه در هر مجموعه ای رخ می دهد.
تا بحال نشده در برابر کاربران خود دچار اشتباه شوید؟

آنها در ایجاد تیکت هایشان میبایست به شما توهین شکم سیری کنند؟ مرفه بی درد؟

از شما به عنوان قدیمی ترین کاربر وب هاستینگ تاک انتظار دیگری داشتم.

مواردی را به عرض می رسانم
1.اگر عصبانیت دلیل بر بی احترامی نیست ؟ چرا در گفته گوی تلفنی انها رعایت نکردند
2.من 8 سال است که از این بانک در گاه دارم ولی دوسال است بانک دیگری هم به سایت خود اضافه کردم چون دیدم که قبلا هم از این موارد بانک انجام می داده است
3.مشکل برای شما ساده است ؟ شما در ارائه خدمات به مشتری خود سلیقی رفتار می کنید با چاچوب خواستی دارد ؟ ایا هر روز قانونی جدید برای کاربران خود بدون اطلاع اعمال می کنید ؟
4.من چندین بار مکرر سایت های خود را تلفنی و .. به پشتیبان انها اعلام کرده ام چرا باید هر سری ارجاع داده شود به کارشناس ؟ ایا شما وقتی با مشتری خود مشکلی را رفع می کنید ، مجددا برای ان مشکل باید مشتری به شما ارجاع کند ؟
5.اشتباه در هر جایی رخ می دهد ، اما به نظر شما اعمال قانون جدید و بستن سرویس مشتری بدون اطلاع رسانی اشتباه نام دارد ؟ ایا شما زمانی که اشتباه می کنید از کاربر خود معذرت خواهی نمی کنید ؟ ایا شما متوجه هستید منبع درامد یک شخص قطع می کنند ؟
6.من جایی نگفتم شکم سیری !!! بشین و بفرما و بتمرگ سه کلمه با سه معنا و مفهموم مجزا است ، زمانی که شما سیر می شوید نیاز به غذا ندارید ، در واقع انها نیاز به تراکنش مشتری ندارند و مشتری ها خورد برایشان مهم نیست ، من جایی نگفتم شما مرف بی درد هستند . گفتم ظاهرا شما جزء گروه مرفعین بی درد هستید ( پس خواهشا با الفاظ بازی نکنید )
7.شما خود می دانید من از قدیمی های انجمن هستم و ... پس ببین چقدر اذیت می کنند که ما تاپیک می زنیم

من عکس قرار داد را به پیوست گذاشتم و شما می بینید خودشون متعهد کردند تا قبل از اعمال تغییرات 15 روز قبل اطلاع رسانی کنند

اعتراض من به عدم اطلاع رسانی است

32680

TARIMEHR
July 26th, 2016, 13:12
جناب طالبیان بنده هم با شما تجربه ی همکاری داشتم و هم با به پرداخت ملت

با توجه به شناختی که از شما داشتم٬ بهتر بود همانند زمانی که مشکل برای تمامی لایسنس های شما پیش آمده بود٬ این مورد را هم با خونسردی پیگیری میکردید.

Hi Data
July 26th, 2016, 13:18
بله برای مارو هم قطع کردن، بخاطر منقضی شدن تاریخ نماد - 2 روز هست درگاه ما غیر فعال شده، فقط بخاطر اینکه enamad بسته تائید موقعیت رو فرستاده هنوز به دستمون نرسیده.

از این دولت گرامی که همش حرف از حمایت میزنن ما تو عمرمون جز دردسر از تک تک بخش های این دولت نداشتیم. از همون بچگی تا الان.
حمایت که نمیکنن هیچ تازه توی همه کارهای ما سنگ میندازن و دخالت میکنن!
حالا هم اومدن قوانین کد رهگیری به کد پستی گذاشتن که باید 7 روز صبر کنیم. حالا جالب اینجاست که نه ای نماد یه sms اصلا پول میندازه واستون یه ایمیل خشک و خالی بفرستید یا همین درگاه به پرداخت یه ایمیل به عنوان اطلاعیه بده سریعا همه درگاه هارو قطع میکنن یعنی ... / شما بجای این کار اسکن قبض آبو برق یا تلفن هم میگرفتید خیلی بهتر بود، اما میدونم برای راحتی خودتون و بنا به دلایلی این روش رو گذاشتید :D
واقعا متاسفم

عزیز یعنی شما هنوز متوجه نشدی دولت فعلی فقط 4 سال مارو با برجام سرگرم کرد؟!

و سال آخر هم *برخی ثروتمندان*، همون کسانی که سال آخر رئیس جمهور قبلی پول دادند و گوجه انبار کردند برای گرون شدن، الان دارن فروشگاه های زنجیره ای راه میندازن و زیر قیمت جنس میفروشن برای ...

GOD
July 26th, 2016, 13:21
کاربران گرامی از موضوع تاپیک خارج نشید تا تاپیک پابرجا بمونه

Hi Data
July 26th, 2016, 13:24
مگه نباید پول باشه همین ارزون رو هم خرید؟
پ.ن:چون نمیخوام سیاسیش کنم سعی میکنم. بی حاشیه بگم دوست من شما متوجه نشدید این میره اون میاد فقط برای سرگرمی ماست و در اصل 5 انگشت مثل هم نیستند اما از یک مغز و اصول دستور میگیرند؟!

مدیریت فرمودند از بحث اصلی خارج نشیم،

اما فقط همین یه پست رو میگم و ادامه نمیدم/

از کدوم اصول دستور میگیرند؟ اصلا دستور رو گرفتند و اجرا کردند؟! 19 تا خط قرمز ... کدومش؟!

بنده نمیخوام بگم این بده اون خوبه. قبلی از فعلی بدتر. فعلی از قبلی بدتر...

و من الله توفیق

hegza
July 26th, 2016, 13:31
مواردی را به عرض می رسانم
1.اگر عصبانیت دلیل بر بی احترامی نیست ؟ چرا در گفته گوی تلفنی انها رعایت نکردند
2.من 8 سال است که از این بانک در گاه دارم ولی دوسال است بانک دیگری هم به سایت خود اضافه کردم چون دیدم که قبلا هم از این موارد بانک انجام می داده است
3.مشکل برای شما ساده است ؟ شما در ارائه خدمات به مشتری خود سلیقی رفتار می کنید با چاچوب خواستی دارد ؟ ایا هر روز قانونی جدید برای کاربران خود بدون اطلاع اعمال می کنید ؟
4.من چندین بار مکرر سایت های خود را تلفنی و .. به پشتیبان انها اعلام کرده ام چرا باید هر سری ارجاع داده شود به کارشناس ؟ ایا شما وقتی با مشتری خود مشکلی را رفع می کنید ، مجددا برای ان مشکل باید مشتری به شما ارجاع کند ؟
5.اشتباه در هر جایی رخ می دهد ، اما به نظر شما اعمال قانون جدید و بستن سرویس مشتری بدون اطلاع رسانی اشتباه نام دارد ؟ ایا شما زمانی که اشتباه می کنید از کاربر خود معذرت خواهی نمی کنید ؟ ایا شما متوجه هستید منبع درامد یک شخص قطع می کنند ؟
6.من جایی نگفتم شکم سیری !!! بشین و بفرما و بتمرگ سه کلمه با سه معنا و مفهموم مجزا است ، زمانی که شما سیر می شوید نیاز به غذا ندارید ، در واقع انها نیاز به تراکنش مشتری ندارند و مشتری ها خورد برایشان مهم نیست ، من جایی نگفتم شما مرف بی درد هستند . گفتم ظاهرا شما جزء گروه مرفعین بی درد هستید ( پس خواهشا با الفاظ بازی نکنید )
7.شما خود می دانید من از قدیمی های انجمن هستم و ... پس ببین چقدر اذیت می کنند که ما تاپیک می زنیم

من عکس قرار داد را به پیوست گذاشتم و شما می بینید خودشون متعهد کردند تا قبل از اعمال تغییرات 15 روز قبل اطلاع رسانی کنند

اعتراض من به عدم اطلاع رسانی است

بله مشکلم همینه به ما هم حتی بعد از قطع کردن سرویس چیزی نگفتن یعنی حدود 10 ساعت سایت ما تراکنش نداشت شک کردیم. سیستم مانیتورینگ که نیست بگیم مدام چکش کنیم.

pardazit.net
July 26th, 2016, 13:51
بله مشکلم همینه به ما هم حتی بعد از قطع کردن سرویس چیزی نگفتن یعنی حدود 10 ساعت سایت ما تراکنش نداشت شک کردیم. سیستم مانیتورینگ که نیست بگیم مدام چکش کنیم.

دقیقا

ما با مشتریان مشکل پیدا کردیم چرا که نتوانستند سرویس ها را تمدید کنند و whmcs بصورت خودکار سرویس ها را مسدود کرد

کاربران اعتراض کردند که چرا وقتی درگاهتان مشکل دارد سرویس را مسدود میکنید

ما تازه متوجه شدیم درگاه مشکل دارد و ادامه ماجرا

عرض کردم اشتباه ما اعتماد به ملت و به پرداخت بوده است

اگر قانون است چرا سایر بانک های ما قطع نیست ؟

بعد چند ماه تازه یادشون افتاده باید قطع کنند ؟

نباید اخطار بدهند ؟ حالا اخطار هیچ حداقل یک ایمیل بدهند که درگاه شما به این دلیل قطع شد تا ما سوپرایز نشیم !

hegza
July 26th, 2016, 13:58
دقیقا

ما با مشتریان مشکل پیدا کردیم چرا که نتوانستند سرویس ها را تمدید کنند و whmcs بصورت خودکار سرویس ها را مسدود کرد

کاربران اعتراض کردند که چرا وقتی درگاهتان مشکل دارد سرویس را مسدود میکنید

ما تازه متوجه شدیم درگاه مشکل دارد و ادامه ماجرا

عرض کردم اشتباه ما اعتماد به ملت و به پرداخت بوده است

اگر قانون است چرا سایر بانک های ما قطع نیست ؟

بعد چند ماه تازه یادشون افتاده باید قطع کنند ؟

نباید اخطار بدهند ؟ حالا اخطار هیچ حداقل یک ایمیل بدهند که درگاه شما به این دلیل قطع شد تا ما سوپرایز نشیم !

کلا به پرداخت مزخرف شده. از حق نگذریم قدیم خوب بود اما یک سالی هست واقعا افتضاح شده. الان ببینید کلی سایت واسط بدون نماد دارند ازش استفاده میکنند. ولی خبری نیست و شک ندارم ماها رو که میبند چون میخوان اون چند تا واسط رو مخفی کنند.
+ بقول شما مشکل اگر باشه شاپرک باید به همه درگاه های ما گیر بده نه فقط ملت خالی رو. کلا الان به پرداخت اصلا مناسب نیست. اکثر isp ها هم ولش کردن.
یکی دو ماه پیش که تراکنش ها رو نصفه نیمه تسویه میکرد یا بعضا چند روزی یکبار تسویه میکرد. الانم خوب این ارور + میزان تراکنش های ناموفق ملت شرکت ما به نسبت خیلی بیشتر از سامان بود. بهرحال سیستم ما رندوم درگاه رو انتخاب میکنه ولی همین ملت خیلی ها رو اونروز از شرکت ما دور کرد(ما هاستینگ نیستیم)

parsntc1
July 26th, 2016, 14:09
امروز هم درگاه ما رو قطع کردم که مجبور شدیم سرویس هایی که روی ملت فعال بودن روی سامان و پارسیان بیاریم
تماس هم گرفتیم که متاسفانه خیلی بد برخورد میکردند
بدون هیچ گونه اطلاع قبلی قطع کرده اند
سامان چند روز پیش ایمیل داده بودند که اقدام کنید برای نماد
ولی به پرداخت دریق از یک ایمیل

بنده که کلا از این درگاه دیگر استفاده نمیکنم امیدوارم بقیه دوستان هم برای درگاه روی بیارند روی سامان واقعا هم پشتیبانی خوبی دارند و هم برخورد عالی

par30fun
July 26th, 2016, 19:24
مام یه بار زنگ زدیم بهشون انگار داشت با قاتل باباش حرف میزد !!!
خیلی بد حرف میزنن پشتیبانای تلفنیشون

hegza
July 26th, 2016, 19:27
امروز هم درگاه ما رو قطع کردم که مجبور شدیم سرویس هایی که روی ملت فعال بودن روی سامان و پارسیان بیاریم
تماس هم گرفتیم که متاسفانه خیلی بد برخورد میکردند
بدون هیچ گونه اطلاع قبلی قطع کرده اند
سامان چند روز پیش ایمیل داده بودند که اقدام کنید برای نماد
ولی به پرداخت دریق از یک ایمیل

بنده که کلا از این درگاه دیگر استفاده نمیکنم امیدوارم بقیه دوستان هم برای درگاه روی بیارند روی سامان واقعا هم پشتیبانی خوبی دارند و هم برخورد عالی

مام یه بار زنگ زدیم بهشون انگار داشت با قاتل باباش حرف میزد !!!
خیلی بد حرف میزنن پشتیبانای تلفنیشون

دقیقا بخصوص از وقتی این زنه کنانی شده رئیسش

kavoshco
July 26th, 2016, 19:33
ماشالله خدا داده psp ...

این شرکت psp که به پذیرندگانش نیاز داره ! نه بالعکس!
چندی است از سامان استفاده میکنیم ، تا بحال راضی بودیم ...

همونطور که میدونید درگاه به پرداخت با موبایل سازگاری نداره !
ابتدای کار میخواستیم از به پرداخت درگاه بگیریم ، تماس گرفتیم باهاشون گفتیم که کاربرا نمیتونن با موبایل پرداخت کنن

جوابشون : خب بگید با کامپیوتر پرداخت کنن !

همین جوابو که داد کلا بیخیال شدیم ...