PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راه حل Pocket lose و Connection Timeout

Cr0w
July 25th, 2016, 22:40
سلام من اینترنت مخابرات دارم و بازی های انلاین انجام میدم .
مشکلی که من دارم :

صبح ها بدون مشکل میتونم آنلاین بازی کنم ( اینترنت در بهترین حالتشه و هیچ مشکلی نداره . از ساعت 8 صبح الی 11 )
نیمه شب که بهاش رایگانه نمیتونم بازی کنم : Connection timeout در برخی بازی ها ( در دیگر بازی ها پینگ خیلی بالاس و لگ میشم .)

البته ، این مشکل قبلا با اتصال V.P.N حل میشد .
همچنین با کاهش پینگ این مشکل حل میشد .

هیچ راه دیگری نیست که نیاز به هزینه جانبی داشته باشه ؟ که بتونم به راحتی بازی کنم ، از اونجایی که مصرف بازی هام زیاد هست نمی صرفه در ایران بخوام وی پی ان کاهش پینگ تهیه کنم .
برای همین برای تنظیم Openچیزpn اقدام کردم که با مشکل مواجه شدم خیلی وقته رو سرورم دیگه این برنامه جواب نمیده البته نصب میشه ولی زمانی که میخوام با کلاینت وصل شم وصل نمیشه و تایموت میشه .

لطفا کمک کنید .

tak--host
July 25th, 2016, 23:36
وضعیت نت ایران هست
اگر راه حلی پیدا کردید به بنده هم اطلاع بدید

Cr0w
July 26th, 2016, 00:09
عرض کردم خدمتتون ، با v.p.n و سرویس کاهش پینگ یا افزایش سرعت حل شدنی هست .

بنده دنبال یک روش بی دردسر تر هستم شاید یک سری ترفند که بشه مانع پاکت لوز بشم .

شاید از سیم های خونمون باشه چون خیلی قدیمی ان

m_dg_farari
July 26th, 2016, 00:49
سلام
عمدتا خیر. سیم های قدیمی خیلی بر اساس زمان کار نمیکنن و Time Period ندارن که صبح ها اوکی باشن شب مشکل پیدا کنن!!!
این از اینترنت هست. راه حلی هم میشه گفت نداره که مستقیم مورد رو حل کنید.
مودم رو خاموش روشن کنید میبینید که در دقایق اول پس از روشن شدن (شاید هم چند ثانیه) پینگتون عالی میشه و ثابت میشه ولی سریع میره بالا
QOS های رایج اعمال شده بر روی روترها (که در اینترنت مخابرات وحشتناکه واقعا!) و پکت های عادی (کاربران عادی) عمدتا در اولویت های بالا 5 هستن!!
اگه بازی ها رو سرورهای ایران هستن(که احتمال زیاد همینطور هست) یک وی پی اس میکروتیک اینترانت بگیرید. هزینه هاشم کمتره (فکر کنم با یه 15-20 تومن بتونید 100 گیگ 200 گیگ پهنای باندش رو خرید کنید)

Cr0w
July 26th, 2016, 01:04
سلام
عمدتا خیر. سیم های قدیمی خیلی بر اساس زمان کار نمیکنن و Time Period ندارن که صبح ها اوکی باشن شب مشکل پیدا کنن!!!
این از اینترنت هست. راه حلی هم میشه گفت نداره که مستقیم مورد رو حل کنید.
مودم رو خاموش روشن کنید میبینید که در دقایق اول پس از روشن شدن (شاید هم چند ثانیه) پینگتون عالی میشه و ثابت میشه ولی سریع میره بالا
QOS های رایج اعمال شده بر روی روترها (که در اینترنت مخابرات وحشتناکه واقعا!) و پکت های عادی (کاربران عادی) عمدتا در اولویت های بالا 5 هستن!!
اگه بازی ها رو سرورهای ایران هستن(که احتمال زیاد همینطور هست) یک وی پی اس میکروتیک اینترانت بگیرید. هزینه هاشم کمتره (فکر کنم با یه 15-20 تومن بتونید 100 گیگ 200 گیگ پهنای باندش رو خرید کنید)

عرض ادب ، راستش سرور ها خارج از کشور هستند . روی بستر اینترنت هزینه اش بیشتر هست ؟ من حداکثر مصرف ماهانه ام 10 گیگ هست .

m_dg_farari
July 26th, 2016, 01:08
سلام.
10 گیگ که خوب فکر نمیکنم مشکلی داشته باشید!
من دقیق نمیدونم اینکه میگن "سرور کاهش پینگ" یعنی چی!
ولی اگه صرفا یک وی پـــی ان ایران هست ، شما یک سرور میکروتیک ایران لازم دارید.
یک سرور مجازی با رم نهایتا 256 مگابایت
با سیستم عامل میکروتیک
10 گیگ ترافیک هم که خوب چیز زیادی نیست و هزینه ای نداره
فکر میکنم ماهیانه زیر 10-15 تومن بتونید تهیه کنید.
تاپیک بزنید یا از دوستان درخواست کنید آفر بدن بهتون
کارای کانفیگ سیستم عامل رو هم اگر خودشون براتون اوکی نکردید ، پیام خصوصی کنید مشخصات رو برای من راه میندازم براتون

Cr0w
July 26th, 2016, 01:35
سلام.
10 گیگ که خوب فکر نمیکنم مشکلی داشته باشید!
من دقیق نمیدونم اینکه میگن "سرور کاهش پینگ" یعنی چی!
ولی اگه صرفا یک وی پـــی ان ایران هست ، شما یک سرور میکروتیک ایران لازم دارید.
یک سرور مجازی با رم نهایتا 256 مگابایت
با سیستم عامل میکروتیک
10 گیگ ترافیک هم که خوب چیز زیادی نیست و هزینه ای نداره
فکر میکنم ماهیانه زیر 10-15 تومن بتونید تهیه کنید.
تاپیک بزنید یا از دوستان درخواست کنید آفر بدن بهتون
کارای کانفیگ سیستم عامل رو هم اگر خودشون براتون اوکی نکردید ، پیام خصوصی کنید مشخصات رو برای من راه میندازم براتون
بله با تشکر از لطف شما حتما بابت این موضوع مزاحم شما میشم .