PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حتماً نه،لطفا ! درخواست حمایت و همکاری از مدیران و نویسندگان سایت های موزیک

anajafi.ir
July 25th, 2016, 17:21
متاسفانه تو این روزهایی که تعداد خوانندگان از شنوندگان بیشتر هست و بعضی ها (عرض کردم بعضی ها)هم به وسیله ی مافیا و عوامل دیگر براحتی تیتراژ می خوانند و پخش زنده برنامه می روند پشت سر هم کنسرت برگزار می کنند و ...
جالب اینجا است همه ی صداها شبیه هم هست و دنبال رو یک خواننده هستن (امیدوارم متوجه منظورم شده باشید)
کسانی هم دارن با استعداد کار می کنند اما حمایت نمی شوند و گمنام می آیند گمنام می روند
بیشتر از این نمی نویسم شاید هم حوصله خواندن نباشد هم از بحث اصلی پرت بشیم مدیران تاپیک رو حذف کنن
از مدیران و نویسندگان سایت های پر بازدید موزیک تقاضا دارم آثار این خواننده با استعداد رو گوش کنن و در صورت تمایل به حمایت و همکاری از طریق همین تاپیک اعلام کنند

جواب سوالاتی از قبل از پرسیدن به جهت منحرف نشدن تاپیک:
-بنده خواننده این آثار نیستم
-سعی کردم تاپیک بی ربط به انجمن نزده باشم
-تقاضای اسپانسری ندارم

آثار رو میتونید از وبلاگ زیر دانلود کنید:
http://yasershahabodini.blogfa.com/

پیشاپیش سپاسگزارم:53:

parish
July 25th, 2016, 17:46
اگه به ایشون دسترسی دارید بگید بره پیش یه استاد خوب.
صداش هنوز خیلی کار داره.

anajafi.ir
July 25th, 2016, 17:51
اگه به ایشون دسترسی دارید بگید بره پیش یه استاد خوب.
صداش هنوز خیلی کار داره.
ممنون
بله ز گهواره تا گور دانش بجوی
خیر اطلاعات تماس ندارم
اما به هنرجویانشون میگم بهشون بگن.

quest
July 25th, 2016, 17:58
در مورد تکراری شدن صداها حق دارید..
بنده خودم در این مورد خیلی حساس هستم.
به هیچ عنوان هیچ خواننده ای حق نداره روی سبک یا صدای فردی که خاص او هست اسکی بره..

در مورد دیده شدن خواننده ها هم پول نیاز هست برای انتشار..
مگه اینکه یک سری راهکار های خلاقانه ای ببینید. تا بتونید اون شخص یا صدارو بشناسونید که اونم کار هرکسی نیست.

این بحث شاید خارج از موضوع انجمن هم باشه.. برای همین جای بحشم اینجا نیست

من خودم قصد راه اندازی یک سایت موزیک در همین راستا رو هم دارم.. به زودی البته

موفق باشید

viasky
July 25th, 2016, 18:09
دقت بفرمایید اکثر خواننده هایی که در حال حاضر در اوج هستند با کمترین امکانات و بسیار ساده شروع به کار کرده اند و اگر اولین کارهای این عزیزان و گوش بدید متوجه خواهید شد
برای نمونه عزیزانی همچون:
محسن چاوشی
محسن یگانه
مرتضی پاشایی
مهدی یراحی
محمد علیزاده
میثم ابراهیمی
ماهان بهرام خان
رضا صادقی
و...

صدای این عزیزان مثل یک دیگر نیست .
کپی از یک دیگر هم نیست
دلیل موفقیت این عزیزان خاص بودن در نوع صدا و با استفاده از پیروی اصول اولیه که شاید خیلی هم ساده باشه!
تمام این عزیزان به اولین کارهای خودشون معرفی و معروف شدند
مخصوصا محمد علیزاده و مهدی یراحی , به این دلیل که اولین کار از تنظیم بسیار مناسب و نمایش تمام توانایی خواننده بوده
فاکتور میگیریم از آهنگ سازی و کیفیت کار چون باید پذیرفت که به خاطر کبود امکانات شاید خیلی به این موارد پرداخت نشده
بخش عمده ای از کار با سازهای واقعی نیست و یا...

بنده تمام کارهای این عزیزی که معرفی فرمودید و گوش کردم
اصلا قابل رقابت با خوانندگانی که عرض کردم نیست و در واقع قدم اول محکم برداشته نشده
تنظیم ها به صورتی نیست که شنونده جذب بشه - نوع خوندن در تمام کارها مثل هم هست و...
هیچ امکاناتی لازم نیست , خلاقیت مهمه . کاری که محسن یگانه در نبود امکانات تنها با یک گیتار انجام می داد و یا خیلی دیگه از عزیزان
پس دلیل موفق به خود آدم بستگی داره و این مورد که می فرمایید صدا ها تکرار هستند
دوستانه عرض کنم : بنده چون دوستی دارم که استاد موسیقی کلایسک در اترش هستند : هر کس که روی اهنگ خوند الزاما خواننده نیست
شما هم جدی نگیرید اون صدا و....
خواننده علم و دانش و فن و صدا می خواد ( شاید صدا آخری باشه)

برای شما و این دوست عزیز هم آرزوی موفقیت می کنم

vatan3da
July 25th, 2016, 18:17
سلام
این لینک معرفی کنید
sendmusic.vatan3da.ir

anajafi.ir
July 25th, 2016, 18:41
در مورد تکراری شدن صداها حق دارید..
بنده خودم در این مورد خیلی حساس هستم.
به هیچ عنوان هیچ خواننده ای حق نداره روی سبک یا صدای فردی که خاص او هست اسکی بره..

در مورد دیده شدن خواننده ها هم پول نیاز هست برای انتشار..
مگه اینکه یک سری راهکار های خلاقانه ای ببینید. تا بتونید اون شخص یا صدارو بشناسونید که اونم کار هرکسی نیست.

این بحث شاید خارج از موضوع انجمن هم باشه.. برای همین جای بحشم اینجا نیست

من خودم قصد راه اندازی یک سایت موزیک در همین راستا رو هم دارم.. به زودی البته

موفق باشید

خوشحالم از این تفاهم.
به نظر بنده انتشار آهنگ تنها کفایت نمیکنه و کیفیت آهنگ از همه چیز مهم تره من خودم شخصا سایت های موزیک کم میرم و وقتی هم میرم اون کسانی رو که شناختی روی کارهاشون ندارم ابتدا پلی میکنم و بعد دانلود و آرشیو میکنم

دقت بفرمایید اکثر خواننده هایی که در حال حاضر در اوج هستند با کمترین امکانات و بسیار ساده شروع به کار کرده اند و اگر اولین کارهای این عزیزان و گوش بدید متوجه خواهید شد
برای نمونه عزیزانی همچون:
محسن چاوشی
محسن یگانه
مرتضی پاشایی
مهدی یراحی
محمد علیزاده
میثم ابراهیمی
ماهان بهرام خان
رضا صادقی
و...

صدای این عزیزان مثل یک دیگر نیست .
کپی از یک دیگر هم نیست
دلیل موفقیت این عزیزان خاص بودن در نوع صدا و با استفاده از پیروی اصول اولیه که شاید خیلی هم ساده باشه!
تمام این عزیزان به اولین کارهای خودشون معرفی و معروف شدند
مخصوصا محمد علیزاده و مهدی یراحی , به این دلیل که اولین کار از تنظیم بسیار مناسب و نمایش تمام توانایی خواننده بوده
فاکتور میگیریم از آهنگ سازی و کیفیت کار چون باید پذیرفت که به خاطر کبود امکانات شاید خیلی به این موارد پرداخت نشده
بخش عمده ای از کار با سازهای واقعی نیست و یا...

بنده تمام کارهای این عزیزی که معرفی فرمودید و گوش کردم
اصلا قابل رقابت با خوانندگانی که عرض کردم نیست و در واقع قدم اول محکم برداشته نشده
تنظیم ها به صورتی نیست که شنونده جذب بشه - نوع خوندن در تمام کارها مثل هم هست و...
هیچ امکاناتی لازم نیست , خلاقیت مهمه . کاری که محسن یگانه در نبود امکانات تنها با یک گیتار انجام می داد و یا خیلی دیگه از عزیزان
پس دلیل موفق به خود آدم بستگی داره و این مورد که می فرمایید صدا ها تکرار هستند
دوستانه عرض کنم : بنده چون دوستی دارم که استاد موسیقی کلایسک در اترش هستند : هر کس که روی اهنگ خوند الزاما خواننده نیست
شما هم جدی نگیرید اون صدا و....
خواننده علم و دانش و فن و صدا می خواد ( شاید صدا آخری باشه)

برای شما و این دوست عزیز هم آرزوی موفقیت می کنم

ممنون از شما
شما با اینکه فکر نکنم تحصیلات موسیقی داشته باشید خیلی محکم دارید صحبت میکنید
اسامی رو هم خیلی زود باهم قاطی کردید و برای همه یک نتیجه گرفتید
شما از همون دوستانی هستید که موزیک رو گوش میکنید لذت می برید به دنبال کد پیشوازش میگردید
اما اگر چشمتون رو باز کنید می بینید موزیک کاور شده از آهنگ های ترک و اروپایی و... هست و در اصل هیچ ارزشی نداره
اول از همه مجدداً عرض میکنم بنده هیچ نوع ارتباطی با این خواننده ندارم تنها علاقه به صدای او،هنر او و ... باعث شده من موزیک ایشون رو دنبال کنم و دوستان رو دعوت کنم به همکاری
در انجمن هاستینگ جای این بحث ها نیست شما میتونین در انجمن کیوبیس تاپیک بزنین بنده اونجا مفصل جواب شما رو خواهم داد

سلام
این لینک معرفی کنید
sendmusic.vatan3da.ir

Farid Saadat
July 25th, 2016, 18:48
درود. دوست عزيز تا جايي كه بنده ميدونم واسه حمايت از خواننده بايد اهنگ هاشون رو خريد و با دانلود كوچكترين حمايتي ازشون نميشه. در مورد فيلم ها هم اگر موضوع پارتي بازي هست كه تا اخر هم با پارتي ميرن كار ميكنن. اگر هم بر اساس استعداد هست كه اونا فكر ميكنم بتونن استعداد هاي مورد نياز رو پيدا كنن و مطمئنن اين كه يك تعدادي به يك نفر گوش كنند باعث نميشه ايشون بتونه به جايي برسه. بعدشم شما حتي واسه حمايت از اونا حاظر نيستي حتي ١٠ هزار تومان خرج كنين و سايت بسازين براشون اونوقت انتظار از ديگران داريد. موفق باشيد

viasky
July 25th, 2016, 18:48
ممنون از شما
شما با اینکه فکر نکنم تحصیلات موسیقی داشته باشید خیلی محکم دارید صحبت میکنید
اسامی رو هم خیلی زود باهم قاطی کردید و برای همه یک نتیجه گرفتید
اول از همه مجدداً عرض میکنم بنده هیچ نوع ارتباطی با این خواننده ندارم تنها علاقه به صدای او،هنر او و ... باعث شده من موزیک ایشون رو دنبال کنم و دوستان رو دعوت کنم به همکاری
در انجمن هاستینگ جای این بحث ها نیست شما میتونین در انجمن کیوبیس تاپیک بزنین بنده اونجا مفصل جواب شما رو خواهم داد
به صورت خلاصه خواستم عرض کنم یک اثر هنری اگر فاخر باشه و یا ارزش داشته باشه
توسط خود مرد نشر پیدا میکنه و بعضی مواقع تحسین هم میشه
می تونه یک نقاشی باشه و یا یک آهنگ
شاید برای شما هم پیش آمده که یک آهنگ ماه ها دست به دست می چرخه و کسی اسم خواننده و نمی دونه( سال های گذشته به این شکل بود)
بنده مخالف این هستم که هنر و نباید به خورد مردم داد و تزریق کرد
تنها چیزی که نیاز به تبلیغ نداره از نظر من هنره
ولی رو اوردن مردم به هنر نیاز به تبلیغ داره ( کارهای فرهنگی و...)
ولی اگر شما تبلیغ و صرف هنر کنید و هزینه کنید میشه یک بازار تجاری ( در تمام دنیا هم وجود داره)
فکر نمی کنم باخ و حتی استاد شجریان با تبلیغ به این درجه رسیده باشن ( از دو مورد کاملا متفاوت اسم بردم در هنر)
در مجموع خواستم عرض کنم ایشون باید بیشتر تلاش کنه
موفق باشید

anajafi.ir
July 25th, 2016, 18:56
درود. دوست عزيز تا جايي كه بنده ميدونم واسه حمايت از خواننده بايد اهنگ هاشون رو خريد و با دانلود كوچكترين حمايتي ازشون نميشه. در مورد فيلم ها هم اگر موضوع پارتي بازي هست كه تا اخر هم با پارتي ميرن كار ميكنن. اگر هم بر اساس استعداد هست كه اونا فكر ميكنم بتونن استعداد هاي مورد نياز رو پيدا كنن و مطمئنن اين كه يك تعدادي به يك نفر گوش كنند باعث نميشه ايشون بتونه به جايي برسه. بعدشم شما حتي واسه حمايت از اونا حاظر نيستي حتي ١٠ هزار تومان خرج كنين و سايت بسازين براشون اونوقت انتظار از ديگران داريد. موفق باشيد
وقتی خود ایشون از طریق وبلاگ رسمی دارن موزیک ها رو برای دانلود قرار میدن یعنی رضایت دارن موزیک هاشون رایگان پخش بشه
در مورد پارتی بازی هم بله چشمتون رو باز کنین متوجه میشین بنده هم از این بابت ناراحت نیستم نوش جونشون
اما صدا تا شنیده نشه که استعداد کشف نمیشه
چرا 10 تومن با کمتر از این رقم هم میشه سایت راه اندازی کرد
شما اینجوری سایت تاسیس میکنین؟
درگاه پرداخت هم میشه با 10 تومن زد؟

Farid Saadat
July 25th, 2016, 19:08
وقتی خود ایشون از طریق وبلاگ رسمی دارن موزیک ها رو برای دانلود قرار میدن یعنی رضایت دارن موزیک هاشون رایگان پخش بشه
در مورد پارتی بازی هم بله چشمتون رو باز کنین متوجه میشین بنده هم از این بابت ناراحت نیستم نوش جونشون
اما صدا تا شنیده نشه که استعداد کشف نمیشه
چرا 10 تومن با کمتر از این رقم هم میشه سایت راه اندازی کرد
شما اینجوری سایت تاسیس میکنین؟
درگاه پرداخت هم میشه با 10 تومن زد؟
دامنه اي ار = ٤٥٠٠ تومان
هاست : ٥٠٠٠ تومان ( حجم هم ٢ گيگ فك كنم )
٤٥٠٠+٥٠٠٠ = ٩٥٠٠ ، درگاه پرداخت هم رايگان هست دوست عزيز. خواستين تاپيك درخواست هاست و دامين بزنيد همينجا افر هارو خواهيد ديد.
ارادتمند ، موفق باشيد

anajafi.ir
July 25th, 2016, 19:10
دامنه اي ار = ٤٥٠٠ تومان
هاست : ٥٠٠٠ تومان ( حجم هم ٢ گيگ فك كنم )
٤٥٠٠+٥٠٠٠ = ٩٥٠٠ ، درگاه پرداخت هم رايگان هست دوست عزيز. خواستين تاپيك درخواست هاست و دامين بزنيد همينجا افر هارو خواهيد ديد.
ارادتمند ، موفق باشيد
بازهم دارم میگم گرون حساب میکنید
دامین رو میشه 3800 هم خرید دوستان افر داده بودن
هاست رایگان هم که هست نیاز به هاست سی پنل نداره
اسکریپت هم وردپرس نصب میکنیم با قالب پیش فرض
هاست دانلود یا سرور مجازی هم نمیخواد تو پیکوفایل آپلود میکنیم
آخه با وجود این همه سایت موزیک که همه دارن یک نوع مطلب رو پست میکنن با این هزینه ای که شما گفتید تو کدوم صفحه گوگل میخواید ایندکس بشید؟
موفق باشید/.

به صورت خلاصه خواستم عرض کنم یک اثر هنری اگر فاخر باشه و یا ارزش داشته باشه
توسط خود مرد نشر پیدا میکنه و بعضی مواقع تحسین هم میشه
می تونه یک نقاشی باشه و یا یک آهنگ
شاید برای شما هم پیش آمده که یک آهنگ ماه ها دست به دست می چرخه و کسی اسم خواننده و نمی دونه( سال های گذشته به این شکل بود)
بنده مخالف این هستم که هنر و نباید به خورد مردم داد و تزریق کرد
تنها چیزی که نیاز به تبلیغ نداره از نظر من هنره
ولی رو اوردن مردم به هنر نیاز به تبلیغ داره ( کارهای فرهنگی و...)
ولی اگر شما تبلیغ و صرف هنر کنید و هزینه کنید میشه یک بازار تجاری ( در تمام دنیا هم وجود داره)
فکر نمی کنم باخ و حتی استاد شجریان با تبلیغ به این درجه رسیده باشن ( از دو مورد کاملا متفاوت اسم بردم در هنر)
در مجموع خواستم عرض کنم ایشون باید بیشتر تلاش کنه
موفق باشید
از بقیه صحبتها فاکتور میگیرم
اما میگم هنر نیاز به تبلیغ داره
تا شنیده بشه
یک آدم ناشنوا فرق بین محسن یگانه و چاووشی رو نمیدونه و فقط میدونی این موش بلنده اون یکی کوتاه
و متاسفانه موزیک مافیا بازیه
چه صداهایی اومدن و از دور خارج شدن
جنگ روانی علیه یه خواننده،دستای پشت پرده و ... بخدا واقعیت داره و حس درونی شما رو نسبت به یک خواننده عوض میکنه

بنده به این خواننده علاقه دارم شما علاقه نداری دلیل نمیشه من خوشم نیاد.

عاجزانه از همه ی دوستانی که تمایل کمک و همکاری ندارن تقاضا دارم تاپیک نزنن و در مورد بحث تخصصی برن انجمن تخصصی موزیک
فقط در مورد انتشار این آثار در سایت های موزیک تاپیک بزنین
ارادتمندشما:53:

Jai
July 25th, 2016, 19:17
درصورتی که خواننده مذکور در زمینه رپ و هیپ هاپ هستش بصورت رایگان ازش ساپورت میشه

https://amvaaj.com

anajafi.ir
July 25th, 2016, 19:50
درصورتی که خواننده مذکور در زمینه رپ و هیپ هاپ هستش بصورت رایگان ازش ساپورت میشه

https://amvaaj.com

درود سبک موزیک پاپ هست
بنده ابتدا دعوت میکنم آثار رو گوش کنید
در صورت تمایل بنده آرشیو میکنم و تگ سایتتون رو هم خودم میزنم