PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک در رابطه با اینترنت در مناطق محروم

Cr0w
July 24th, 2016, 15:11
عرض ادب ، متاسفانه در جایی که بنده زندگی میکنم جز مخابرات هیچ سرویس دهنده اینترنتی نیست
میتونید کمکم کنید چطور بتونم از دیگر شرکت ها بگیرم ؟ در شهری که فاصله 3 - 4 کیلومتری هست های وب ، اسیاتک ، صبانت نمایده دارن .

Farid Saadat
July 24th, 2016, 15:15
درود. با فروشنده هايي مانند شاتل و پارس انلاين تماس بگيريد و شرايط رو براي احداث نمايندگي بپرسيد ازشون. فكر ميكنم بايد يك تعداد افرادي باشيد ( فكر ميكنم ٢٥ نفر) كه اينترنت از آن شركت بخوايين و در اين صورت تكنسين هاي اون شركت اقدامات لازم براي احداث نمايندگي در شهر شما رو انجام خواهند داد. اگر هم كه تعداد كم هست و نمايندگي نميخواييد كلا فكر ميكنم شاتل بهتون بتونه سرويس پوينت تو پوينت ارئه بده. موفق باشيد

fariborz007
July 24th, 2016, 15:15
عرض ادب ، متاسفانه در جایی که بنده زندگی میکنم جز مخابرات هیچ سرویس دهنده اینترنتی نیست
میتونید کمکم کنید چطور بتونم از دیگر شرکت ها بگیرم ؟ در شهری که فاصله 3 - 4 کیلومتری هست های وب ، اسیاتک ، صبانت نمایده دارن .
با سلام ، بنده هم همین مشکل رو داریم به غیر از مخابرات هیچ سرویس دهنده اینترنتی نیست
پیشنهاد میکنم از اینترنت 4 جی ایرانسل استفاده بکنید ، در حال حاضر 3-4 ماهی هست بنده دارم استفاده میکنم ، سرعت خیلی خوبی داره
موفق و پیروز باشید

Cr0w
July 24th, 2016, 15:24
با سلام ، بنده هم همین مشکل رو داریم به غیر از مخابرات هیچ سرویس دهنده اینترنتی نیست
پیشنهاد میکنم از اینترنت 4 جی ایرانسل استفاده بکنید ، در حال حاضر 3-4 ماهی هست بنده دارم استفاده میکنم ، سرعت خیلی خوبی داره
موفق و پیروز باشید
اخوی راستش رو بخواید اینجا 3 جی به زور بعضی جاها میگیره . یعنی ما رسما از همه چی محروم هستیم !

درود. با فروشنده هايي مانند شاتل و پارس انلاين تماس بگيريد و شرايط رو براي احداث نمايندگي بپرسيد ازشون. فكر ميكنم بايد يك تعداد افرادي باشيد ( فكر ميكنم ٢٥ نفر) كه اينترنت از آن شركت بخوايين و در اين صورت تكنسين هاي اون شركت اقدامات لازم براي احداث نمايندگي در شهر شما رو انجام خواهند داد. اگر هم كه تعداد كم هست و نمايندگي نميخواييد كلا فكر ميكنم شاتل بهتون بتونه سرويس پوينت تو پوينت ارئه بده. موفق باشيد
اقدام کردیم ، ما 80 نفر رو باهاشون صحبت کردیم . اما بار ها زنگ زدیم هر بار به یک روشی مارو پیچودن ، ی بار گفتند که سال بعد انشالله بعد سر تعداد و این که 100 درصد بودن قصد خریداران بهانه کردن و حالا هم سر قدیمی بودن سیم های مخابراتی . دقیقا بنده از کارشون سر در نمیارم .

Hi Data
July 24th, 2016, 15:38
سلام.

بنظر آنتن های وایرلس بخرید و بصورت ptp اینترنت رو تهیه کنید.

فکر کنم بعضی از شرکت های اینترنت این سرویس رو ارائه کنن + قرار شده مخابرات بصورت وایرلس هم اینترنت رو به مشتری برسونه.

Cr0w
July 24th, 2016, 15:57
سلام.

بنظر آنتن های وایرلس بخرید و بصورت ptp اینترنت رو تهیه کنید.

فکر کنم بعضی از شرکت های اینترنت این سرویس رو ارائه کنن + قرار شده مخابرات بصورت وایرلس هم اینترنت رو به مشتری برسونه.

این انتن ها به چه صورت وصل میشن ؟
این اتصال های نقطه به نقطه به چه صورت هستند ؟
با برد هوایی چقدر کار میکنن ؟ مثلا من انتن و بزارم توی حیاط با مخابرات چقدر باید فاصله داشته باشه که دریافت کنه ( حداکثر )

Hi Data
July 24th, 2016, 16:07
2 آنتن باید تهیه کنید که هر کدوم در یک نقطه ( یکی در مخابرات و یکی در پشت بام شما)

باید انتن 5 گیگاهرتز تهیه کنید. برای مثال نانو استیشن m5 جوابگوی شما هست و بردش حدود 10 کیلومتر هست (بستگی به شرایط آب و هوا هم داره)

Cr0w
July 25th, 2016, 23:05
2 آنتن باید تهیه کنید که هر کدوم در یک نقطه ( یکی در مخابرات و یکی در پشت بام شما)

باید انتن 5 گیگاهرتز تهیه کنید. برای مثال نانو استیشن m5 جوابگوی شما هست و بردش حدود 10 کیلومتر هست (بستگی به شرایط آب و هوا هم داره)

قیمت انتشن حدود 300 هست . چرا دوتا حالا ؟

m_dg_farari
July 25th, 2016, 23:14
سلام.
دوست من اگر میتونید سرویس سیمی تهیه کنید شدیدا پیشنهاد میشه بگیرید! (حتی از مخابرات)
سرویس های بیسیم خوب هستن. منتها متاسفانه ثبات ندارن...
بنده جایی هستم که 2 کیلومتر از هر طرف بری ، اینترنت همه جوری هست ولی ما نه
خوب محابرات هم اینترنت نمیده!!!
ضمن اینکه خیلی از مناطق کلا انحصار دست مخابرات به دلیل زیرساخت خاصی که داره و سرویس دهنده های دیگه نمیتونن سرویس بدن (مثل فیبر نوری بودن و اینجور چیزا)
ابتدا از هر 3 اپراتور تلفن همراه تست بگیرید ببینید هیچ کدوم 3جی نیست در منطقتون؟ (سرعت رو بسنجید)
اگر مشکلتون برطرف نشد و حتما نیاز به اینترنت قوی دارید ، نیازی نیست از آی اس پی خاصی بگیرید
P2P جواز خاصی نمیخواد. شما میتونید آنتن Sender رو منزل یکی از آشناهاتون قرار بدید که اینترنت دارن (و نزدیک هستن به شما) و سپس یه آنتن هم به عنوان Receiver روی پشت بام خودتون قرار بدید و شبکه برقرار کنید.
به صرفه تر هست از اینکه وایرلس از شرکت ها بگیرید.

Hi Data
July 25th, 2016, 23:17
قیمت انتشن حدود 300 هست . چرا دوتا حالا ؟

یک آنتن در مخابرات برای ارسال اینترنت
یک آنتن در خونه شما برای دریافت اینترنت

Riko
July 25th, 2016, 23:20
کدوم استان و شهر هستین؟ های وب 4g داره ولی بسته حجمیش خیلی کمه 3 گیگ

toltek
July 25th, 2016, 23:25
با سلام

نزدیکترین شهر به شما کدوم شهره و کدوم ارائه دهنده اونجا آنتن داره؟ فاصله رو چک کنید به ازای هر دو یا 5 کیلومتر یک آنتن نصب کنید. هزینه ی نانو همونطور که دوستان گفتن حدود سیصد تومنه و آنتن قویتر حدود 500 الی 900 تومن. نحوه ی کارش هم اینجوریه که در شهری که مثلاً شاتل نمایندگی داره روی یکی از آنتن هاشون یک آنت قوی نصب می کنن که به آنتن دوم شما و هر آنتن دیگه ای که اون سمت باشه اینترنت به صورت پوینت تو پوینت ارائه میده. البته من شنیدم یک شرکت دیگه ای هم یه کارایی داره می کنه.. فردا میپرسم و اطلاع میدم.

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

Cr0w
July 26th, 2016, 00:37
سلام.
دوست من اگر میتونید سرویس سیمی تهیه کنید شدیدا پیشنهاد میشه بگیرید! (حتی از مخابرات)
سرویس های بیسیم خوب هستن. منتها متاسفانه ثبات ندارن...
بنده جایی هستم که 2 کیلومتر از هر طرف بری ، اینترنت همه جوری هست ولی ما نه
خوب محابرات هم اینترنت نمیده!!!
ضمن اینکه خیلی از مناطق کلا انحصار دست مخابرات به دلیل زیرساخت خاصی که داره و سرویس دهنده های دیگه نمیتونن سرویس بدن (مثل فیبر نوری بودن و اینجور چیزا)
ابتدا از هر 3 اپراتور تلفن همراه تست بگیرید ببینید هیچ کدوم 3جی نیست در منطقتون؟ (سرعت رو بسنجید)
اگر مشکلتون برطرف نشد و حتما نیاز به اینترنت قوی دارید ، نیازی نیست از آی اس پی خاصی بگیرید
P2P جواز خاصی نمیخواد. شما میتونید آنتن Sender رو منزل یکی از آشناهاتون قرار بدید که اینترنت دارن (و نزدیک هستن به شما) و سپس یه آنتن هم به عنوان Receiver روی پشت بام خودتون قرار بدید و شبکه برقرار کنید.
به صرفه تر هست از اینکه وایرلس از شرکت ها بگیرید.

لطفا بیشتر در رابطه با سرویس سیمی توضیح میدید ؟

کدوم استان و شهر هستین؟ های وب 4g داره ولی بسته حجمیش خیلی کمه 3 گیگ

متاسفانه ارائه نمیشه .

با سلام

نزدیکترین شهر به شما کدوم شهره و کدوم ارائه دهنده اونجا آنتن داره؟ فاصله رو چک کنید به ازای هر دو یا 5 کیلومتر یک آنتن نصب کنید. هزینه ی نانو همونطور که دوستان گفتن حدود سیصد تومنه و آنتن قویتر حدود 500 الی 900 تومن. نحوه ی کارش هم اینجوریه که در شهری که مثلاً شاتل نمایندگی داره روی یکی از آنتن هاشون یک آنت قوی نصب می کنن که به آنتن دوم شما و هر آنتن دیگه ای که اون سمت باشه اینترنت به صورت پوینت تو پوینت ارائه میده. البته من شنیدم یک شرکت دیگه ای هم یه کارایی داره می کنه.. فردا میپرسم و اطلاع میدم.

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

بله با تشکر از شما ، راستش بنده از پس ی همچین هزینه هایی بر نمیام .

==============

اینطور که معلوم هست این سرویس ها شامل هزینه های زیادی میشن .

m_dg_farari
July 26th, 2016, 00:44
سلام.
اینترنت سیمی منظور اینکه هر اینترنتی که روی بستر سیم تلفن به شما ارائه میشه
چون گفتید مخابرت ADSL میده
همونو ثبت نام کنید...
اما اگر بخواین بی سیم استفاده کنید ، پیشنهاد من به ترتیب:
1- ایرانسل
2- همراه اول
3- رایتل
اگر هیچ کدام از این اپراتور ها 3 جی با ثبات نداشتند در منطقه شما
4- اینترنت بر روی بستر وایرلس از یک سرویس دهنده:
نزدیکای خودتون بگردید دنبال ISP ها ، ازشون بپرسید بر روی بستر Wireless اینترنت ارائه میکنن یا نه؟ (عمدتا ارائه میکنن) اگر بله ، شما نیاز به یک آنتن گیرنده خواهید داشت. حد اقل هزینه 200 هزار تومان هست برای راه اندازی
5- اینترنت بر روی وایرلس از جای دیگری که اینترنت پر سرعت دارد (مثل منزل اقوام و..) که بهتون نزدیک هست
تجهیزاتی که میخواین حداقل 2 انتن وایرلس هست. یکی منزل فامیلتون ، یکی منزل خودتون
اونی که منزل فاپمیلتون هست میشه سندر و شما میشید ریسیور
حد اقل هزینه: 600-700 هزار تومان

6- وایمکس. سمت این گزینه نرید... اگر 3جی ساپورت نمیکنه ، احتمالش خیلی کمه که وایمکس هم بهتون سیگنال خوب بده! مگر اینکه انتن خارجی بذارید که هزینه هاش زیاده

7- دستگاه های تقویت سیگنال 3G بخرید و ازش استفاده کنید. قیمتش رو اصلا اطلاعی ندارم... (زیاد برای سلامتی هم مناسب نیست البته!)

8- نقل مکان کنید :D

negarnovin
July 26th, 2016, 00:58
سلام شرکت های ارائه دهنده اینترنت برای شما اینترنت ماهواره ای با دکل می زنند که هزینه زیادی نداره میان می زنند

Cr0w
July 26th, 2016, 01:00
سلام.
اینترنت سیمی منظور اینکه هر اینترنتی که روی بستر سیم تلفن به شما ارائه میشه
چون گفتید مخابرت adsl میده
همونو ثبت نام کنید...
اما اگر بخواین بی سیم استفاده کنید ، پیشنهاد من به ترتیب:
1- ایرانسل
2- همراه اول
3- رایتل
اگر هیچ کدام از این اپراتور ها 3 جی با ثبات نداشتند در منطقه شما
4- اینترنت بر روی بستر وایرلس از یک سرویس دهنده:
نزدیکای خودتون بگردید دنبال isp ها ، ازشون بپرسید بر روی بستر wireless اینترنت ارائه میکنن یا نه؟ (عمدتا ارائه میکنن) اگر بله ، شما نیاز به یک آنتن گیرنده خواهید داشت. حد اقل هزینه 200 هزار تومان هست برای راه اندازی
5- اینترنت بر روی وایرلس از جای دیگری که اینترنت پر سرعت دارد (مثل منزل اقوام و..) که بهتون نزدیک هست
تجهیزاتی که میخواین حداقل 2 انتن وایرلس هست. یکی منزل فامیلتون ، یکی منزل خودتون
اونی که منزل فاپمیلتون هست میشه سندر و شما میشید ریسیور
حد اقل هزینه: 600-700 هزار تومان

6- وایمکس. سمت این گزینه نرید... اگر 3جی ساپورت نمیکنه ، احتمالش خیلی کمه که وایمکس هم بهتون سیگنال خوب بده! مگر اینکه انتن خارجی بذارید که هزینه هاش زیاده

7- دستگاه های تقویت سیگنال 3g بخرید و ازش استفاده کنید. قیمتش رو اصلا اطلاعی ندارم... (زیاد برای سلامتی هم مناسب نیست البته!)

8- نقل مکان کنید :d

همه مواردی که گفتین هزینه بر هستند حتی نقل مکان راستش میدونستم که فقط دارم خودم و گول میزنم :d بچه های وب هاستینگ تالک هم نمیتونن کاری کنن . به هر حال ما در اینجا خیلی رنج میکشیم و در حقمون توسط مخابرات ظلم میشه من شیش ماه اینترنت با 30 گیگ ترافیک رو خریدم 145 هزار تومن این 30 گیگ رو هر جای دنیا بگید خدا شاهده به حال بنده گریه میکنند ، حال پول هم مهم نیست پشتیبانی خیلی ضعیف متاسفانه خیلی بخش پشتیبانی بی سواد هستند بار ها مشکلات شبکه ای داشتیم که خب ی اشنا داشتیم حل شده تنها راه حل اپراتور ها ( یک بار مودم رو خاموش روشن کن ) ، حتی پشتیبانی را هم نادیده بگیریم اینترنت بی ثبات حداقل در هفته یک بار قطعی بازی های انلاین کلا تعطیل و..... . کسی هم به فکرمون نیست صحبت های زیادی کردیم اما میدونید دیتاسنتر ها دنبال ریسک نیستن و به اندازه کافی سیر هستند . اهمیتی هم به مردم نمیدن . از دوستان اگر دستشون تو کار هست
با من هماهنگ کنن به روشی مارو نجات بدن . این شهرستان خیلی نیازمند اینترنت هست که در کنار اون تعداد زیادی روستا هستند بین 5 الی 10 روستا که به راحتی میشه بهشون اینترنت داد . برای کسب اطلاعات بیشتر هم پ.خ بدید .

- - - Updated - - -

سلام شرکت های ارائه دهنده اینترنت برای شما اینترنت ماهواره ای با دکل می زنند که هزینه زیادی نداره میان می زنند
بفرمایید شرایط و هزینه به چه صورت هست ؟

toltek
July 26th, 2016, 16:32
سلام
همانطور که دیروز عرض کردم با اون شرکت صحبت کردم و مشکلی توی پیاده سازی نداشتند
برای رفع این مشکل شما می توانید از محصولی به نام Neptulink شرکت MVG فرانسه استفاده کنید . پیشنهاد می کنم با خودشون مکالمه تلفنی داشته باشید . حتی اگر خرید نکردید مطمئناً راهنمایی های خوبی به شما خواهند داشت
02188327995 شرکت فاوامجد

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

Cr0w
July 26th, 2016, 21:26
سلام
همانطور که دیروز عرض کردم با اون شرکت صحبت کردم و مشکلی توی پیاده سازی نداشتند
برای رفع این مشکل شما می توانید از محصولی به نام Neptulink شرکت MVG فرانسه استفاده کنید . پیشنهاد می کنم با خودشون مکالمه تلفنی داشته باشید . حتی اگر خرید نکردید مطمئناً راهنمایی های خوبی به شما خواهند داشت
02188327995 شرکت فاوامجد

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

با تشکر از پیگیری و صداقت شما ، دوست عزیز برای بنده مقدور نیست . همچین هزینه ای .
من قبلا هم درخواست کردم ، هریک از دوستان که در هریک از دیتاسنتر ها و یا سرویس دهنده های اینترنت نفوذ دارند به بنده پ.خ بدن تا اطلاعا بیشتری در اختیارشون بزارم .

viasky
July 26th, 2016, 21:44
وی پی ان داخلی و امتحان فرمودید؟

- - - Updated - - -

1. احتمالا مشکل از طرف منزل شما باشه
در نتیجه درخواست کنید سرعت شما به صورت محدود شده ارائه بشه
در حالت کلی تا 200 کلوبایت سرعت دانلود داشته باشید مناسب خواهد بود با توجه به شرایطی که فرمودید
مواردی قطعی شما کمتر خواهد شد بدون شک ( خط کشش نداره)

2. یک سرور مجازی ایران مناسب تهیه کنید البته با نرخ پایین ( در مورد دیتاسنتر نیز بهتون مشاوره میدم حتما)
سرویس شما عمدتا با اتصال داخلی مشکلی نداره پس به راحتی به سرور مجازی متصل میشه
شیوه اتصال: L2TP با Sec
پس از اتصال کیفیت اینترنت شما نیز به حالت مطلوبی خواهد رسید (پینگ و تایم اوت)
بهترین راه از نظر بنده پیگیری این موارد می باشد
هزینه زیادی هم نداره
موفق باشید

- - - Updated - - -

قدیم بنده برای کاری به منطقه ای رفته بودم که واقعا محروم بود و هیج امکانتی نداشت
بعضی وقتا ما حتی کسی و نمی دیدیم که از اتوبان رد بشه و خارج از شهر بود
3G و وجود نداشت
بخاطر اینکه همین 2G و داشته باشیم و بنده بتونم به موارد کاری رسیدگی کنم
بسته اینترنت تهیه کرده بود - یک موبایل ساده دارای WIFI تهیه کردم و به عنوان دکل استفاده کردم
با کمترین امکانات اون پشت بان نصب کردم و اینترنت و به اشتراک گذاشتم ( ایرانسل)
از نظر پایداری واقعا از شاتل و پارس آنلاین بهتر بود!
بدون تعارف شما هم یکبار امتحان کنید - اول ببینید کدام اپراتور پوشش بهتری داره از نظر اینترنت و آنتن دهی
همچین طرحی و میشه پیاده کرد
هدف اینه که با هزینه کم به نتیجه برسید
سپاس

Cr0w
July 26th, 2016, 22:03
وی پی ان داخلی و امتحان فرمودید؟

- - - Updated - - -

1. احتمالا مشکل از طرف منزل شما باشه
در نتیجه درخواست کنید سرعت شما به صورت محدود شده ارائه بشه
در حالت کلی تا 200 کلوبایت سرعت دانلود داشته باشید مناسب خواهد بود با توجه به شرایطی که فرمودید
مواردی قطعی شما کمتر خواهد شد بدون شک ( خط کشش نداره)

2. یک سرور مجازی ایران مناسب تهیه کنید البته با نرخ پایین ( در مورد دیتاسنتر نیز بهتون مشاوره میدم حتما)
سرویس شما عمدتا با اتصال داخلی مشکلی نداره پس به راحتی به سرور مجازی متصل میشه
شیوه اتصال: L2TP با Sec
پس از اتصال کیفیت اینترنت شما نیز به حالت مطلوبی خواهد رسید (پینگ و تایم اوت)
بهترین راه از نظر بنده پیگیری این موارد می باشد
هزینه زیادی هم نداره
موفق باشید

- - - Updated - - -

قدیم بنده برای کاری به منطقه ای رفته بودم که واقعا محروم بود و هیج امکانتی نداشت
بعضی وقتا ما حتی کسی و نمی دیدیم که از اتوبان رد بشه و خارج از شهر بود
3G و وجود نداشت
بخاطر اینکه همین 2G و داشته باشیم و بنده بتونم به موارد کاری رسیدگی کنم
بسته اینترنت تهیه کرده بود - یک موبایل ساده دارای WIFI تهیه کردم و به عنوان دکل استفاده کردم
با کمترین امکانات اون پشت بان نصب کردم و اینترنت و به اشتراک گذاشتم ( ایرانسل)
از نظر پایداری واقعا از شاتل و پارس آنلاین بهتر بود!
بدون تعارف شما هم یکبار امتحان کنید - اول ببینید کدام اپراتور پوشش بهتری داره از نظر اینترنت و آنتن دهی
همچین طرحی و میشه پیاده کرد
هدف اینه که با هزینه کم به نتیجه برسید
سپاس

راستش 1 میلیون هزینه واسه ی همچین کاری واقعا ادم دلش نمیاد . تشکر از شما بنده از مشتریان و طرفداران پر و پا قرص شما هستم . بله بابت این موضوع مزاحم شما میشم .

viasky
July 26th, 2016, 22:29
راستش 1 میلیون هزینه واسه ی همچین کاری واقعا ادم دلش نمیاد . تشکر از شما بنده از مشتریان و طرفداران پر و پا قرص شما هستم . بله بابت این موضوع مزاحم شما میشم .
شما محبت دارید
نه نیازی به 1 میلیون هزینه نیست
یک گوشی که 3g پشتیبانی کنه کافیه ( می تونه حتی اندروید هم نباشه)
چون با توجه به زیرساختی که می فرمایید بیشتر از سرعت 200 کلوبایت هم نمیشه انتظار داشته
پس نیازی به تهیه یک گوشی گرون قیمت هم نیست ( برای امتحان می کنیداز گوشی شخصی خودتون برای یک روز استفاده کنید)
پیروز باشید

Cr0w
July 26th, 2016, 22:34
شما محبت دارید
نه نیازی به 1 میلیون هزینه نیست
یک گوشی که 3g پشتیبانی کنه کافیه ( می تونه حتی اندروید هم نباشه)
چون با توجه به زیرساختی که می فرمایید بیشتر از سرعت 200 کلوبایت هم نمیشه انتظار داشته
پس نیازی به تهیه یک گوشی گرون قیمت هم نیست ( برای امتحان می کنیداز گوشی شخصی خودتون برای یک روز استفاده کنید)
پیروز باشید

جناب عبید ، گوشی موجود هست تست هم گرفتیم تو روز با ایرانسل حدود 200 الی 700 کیلوبایت دانلود دارم اما متغیر هست و کم اتفاق میفته به 700 کیلوبایت برسه
در حال حاضر اینترنت مخابراتم با حداکثر 300 کیلوبایت و حداقل 120 کیلوبایت و متوسط 230 کیلوبایت دانلود داره مشکل اصلی کیفیت پایین سرویس هست .
شما میفرمایید که این کارو بکنم ، امکانش هست طرح شبانه بگیرم ؟ سرعتش مناسب باشه ؟ باید در فضای باز این کارو انجام بدم درسته ؟ یعنی گوشی کنار پنجره و یا جایی باشه مشکل نیست ؟
اتاق خودم نقطه کور هست.

viasky
July 26th, 2016, 22:44
جناب عبید ، گوشی موجود هست تست هم گرفتیم تو روز با ایرانسل حدود 200 الی 700 کیلوبایت دانلود دارم اما متغیر هست و کم اتفاق میفته به 700 کیلوبایت برسه
در حال حاضر اینترنت مخابراتم با حداکثر 300 کیلوبایت و حداقل 120 کیلوبایت و متوسط 230 کیلوبایت دانلود داره مشکل اصلی کیفیت پایین سرویس هست .
شما میفرمایید که این کارو بکنم ، امکانش هست طرح شبانه بگیرم ؟ سرعتش مناسب باشه ؟ باید در فضای باز این کارو انجام بدم درسته ؟ یعنی گوشی کنار پنجره و یا جایی باشه مشکل نیست ؟
اتاق خودم نقطه کور هست.
من صادقانه و فنی عرض کنم با توجه به شرایط شما 200 کیلوبایت پایدار داشته باشید کفایت میکنه
حتی می تونید آنلاین هم بازی کنید و مشکلی پیش نمیاد
از نظر بنده اینترنت موبایل برای شما بهتره
موبایل و در فضای ایمن قرار بدید که تحت آنتن و پوشش دهی بیرونی محسوب بشه
مثلا می فرمایید کنار پنجره بنده عرض می کنم خیر اگر امنیت هست بیرون پنجره
یک فضای بسیار مناسبی وجود داره که پشنهاد می کنم امتحان کنید
اگر منزل شما به پشت بام راه داره , مسیری که به سمت پشت بام تشریف می برید حتما یک پنجره هست که بالا هم واقع شده و احتمال اینکه آنتن دهی بهتر باشه وجود داره
البته مورد رساند شارژ و برق و باید در نظر گرفت
پس با کمی بررسی و دقت می تونید بهترین نقطه آنتن دهی و پیدا کنید
لازم بود یک نقشه ساده از محل زندگی و روی برگه بکشید
نقاط مورد نظر و علامت بزنید و امتحان کنید
بهترین محل آنتن دهی و که پیدا کردید می تونید گوشی و مستقر کنید و از اینترنت لذت ببرید
در ارتباط با اینترنت شبانه بله فکر می کنم ایرانسل داشته باشه و برای شما مناسب هست
نکته: به دلیل فاصله به وجود آمده بین موبایل و سیستم شما چند میلی ثانیه پینگ شما تغییر خواهد کرد
امیدوارم از لپ تاپ استفاده بفرمایید و یا اینکه مودم wifi داشته باشید
مورد پایانی هم که خواستم عرض کنم به صورت دستی موبایل خودتون و روی 3G و ایرانسل تنظیم کنید ( بی تاثیر نخواهد بود)
سوالی داشتید در خدمتم
موفق باشید