PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دريافت نشدن اي ميل

saeed25
November 16th, 2010, 12:12
با دروود
شوربختانه نمي دانم به چه سبب امكان ارسال اي ميل به تنها يكي از Account هايي كه براي اي ميل ساخته ام نيست!!
هر زمان كه مي خواهم به ايننشاني اي ميلي ارسال نمايم،اين پيام خود نمايي مي كند:

info-bounces@mydomain.net
subject Your message to Info awaits moderator approval
Your mail to 'Info' with the subject

Fwd: test

Is being held until the list moderator can review it for approval.

The reason it is being held:

Post by non-member to a members-only list

Either the message will get posted to the list, or you will receive
notification of the moderator's decision. If you would like to cancel
this posting, please visit the following URL:

http://mydomain.net/mailman/confirm/info_domain.net/9f92699c6996529d1afac54e40c9ffaa69a79194

و پس از آنكه بر روي پويند داده شده مي روم،انبوهي از گزينه ها را ديدم،كه از بخشي كه نوشته شده بود دريافت نكردن نامه از كساني كه در ليست نسيتند ،را غير فعال كردم،اما باز هم همان دشواري را دارم!!

saeed25
November 16th, 2010, 14:17
با دروود
چشم به راه پاسخ هاي سبزتان هستيم..!

saeed25
November 17th, 2010, 21:28
کسی نمیتونه کمکی به من بکنه؟
شاید باید کمی روشنتر بگویم،من یک اسکریپت وب میل بر روی سرور به نشانی mydomain.com/webmail نصب و پیکربندی کردم اما هر زمان که نشانی mydomain.com/webmail رو می زدم،به بخش وب میل از سی پانل درون می شدم و پس از درخواست نام کاربری و گذر واژه باید یکی برنامه برای خواندن و ارسال ایمیل را برگزینم!!
حال مشکل از کجا می تواند باشد؟

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

اگر ممکن است بفرمایید نشانی mydomain.com/mailman بخشی از سی پانل است یا خیر؟

saeed25
November 18th, 2010, 20:53
با دروود
مشکل من از میان افزار mailman می باشد!اگر برایتان میسر است ودر این زمینه آگاهی دارید مرا راهنمایی بفرمایید.
بر آنم تا یک لیست ایجاد شده در mailman را پاک نمایم!دسترسی هم به روت ندارم!
با سپاس