PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ! درخواست هاست 100 مگ از cloudflare (خرید از یک سایت خارجی)

ActiveBoy
July 24th, 2016, 05:09
سلام خوب هستید ؟؟؟
من یه هاست 100 مگ از دیتاسنتر cloudflare میخواستم که فوق العاده امنیتی باشه ..
همچنین نمیخوام از یه شرکت ایرانی خرید کنم بنابراین میخوام یکی خدمات ارزی انجام بده و از یه سایت خارجی بخریم ..
ممنون و با تشکر

yastheme
July 24th, 2016, 11:57
سلام خوب هستید ؟؟؟
من یه هاست 100 مگ از دیتاسنتر cloudflare میخواستم که فوق العاده امنیتی باشه ..
همچنین نمیخوام از یه شرکت ایرانی خرید کنم بنابراین میخوام یکی خدمات ارزی انجام بده و از یه سایت خارجی بخریم ..
ممنون و با تشکر

خود کلودفلر دیتا سنتر نداره، بلکه از دیتا سنتر های مختلف دنیا سرور داره،
کلودفلر هاست ارائه نمی ده؛ اما اگه هاست DDoS Protected خارجی می خواهید من تو پی وی براتون ارسال می کنم.

ActiveBoy
July 24th, 2016, 20:03
ار بقیه ی دوستان خبری نشد ؟؟؟؟

hoka
July 24th, 2016, 20:52
ار بقیه ی دوستان خبری نشد ؟؟؟؟
راهنماییتون کردن دیگه . کلودفلر دیتاسنتر نیست که بخواید هاست بخرید ازشون . به زبان ساده شما هاستتون رو از هرجایی تهیه میکنید و بعد سرویس کلودفلر رو خریداری ( یا نسخه ی رایگان ) رو روی هاستتون تنظیم میکنید

خود کلودفلر دیتا سنتر نداره، بلکه از دیتا سنتر های مختلف دنیا سرور داره،
کلودفلر هاست ارائه نمی ده؛ اما اگه هاست DDoS Protected خارجی می خواهید من تو پی وی براتون ارسال می کنم.

Cr0w
July 24th, 2016, 20:56
برای چه کاری میخواید ، هاست های از لحاظ امنیتی در درجه نظامی من تبلیغاتش رو دیده بودم اما نمیدونم کجا ها ارائه میدن .
والا Cloudflare هم زیاد از لحاظ امنیت نمیشه روش اطمینان کرد ، تا زمانی که دشمن نداشته باشید ایمن هستید .

ActiveBoy
July 24th, 2016, 21:03
راهنماییتون کردن دیگه . کلودفلر دیتاسنتر نیست که بخواید هاست بخرید ازشون . به زبان ساده شما هاستتون رو از هرجایی تهیه میکنید و بعد سرویس کلودفلر رو خریداری ( یا نسخه ی رایگان ) رو روی هاستتون تنظیم میکنید
منظورم پیشنهاد های بعدی بود ..

- - - Updated - - -

برای چه کاری میخواید ، هاست های از لحاظ امنیتی در درجه نظامی من تبلیغاتش رو دیده بودم اما نمیدونم کجا ها ارائه میدن .
والا Cloudflare هم زیاد از لحاظ امنیت نمیشه روش اطمینان کرد ، تا زمانی که دشمن نداشته باشید ایمن هستید .

میشه یه سیستم امنیتی رو نام ببرید .... این وب سایت خیلی مهمه ....
ممنون

ActiveBoy
July 25th, 2016, 02:28
واقعا کسی اینجا نیست که یه هاست فوق امنیتی از یه شرکت خارجی برام بگیره؟؟؟؟؟

ccirco
July 25th, 2016, 04:27
از هاست گیتور آمریکا ریسلر دارم
با ارائه ای پی اختصاصی و امکانات خوب می توانم سرویس بدهم