PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمایه گذاری روی یک ایده نرم افزار اندروید

saman9074
July 23rd, 2016, 16:48
سلام من علی عبدی هستم 20 سالمه دانشجوی رشته فناوری اطلاعات در مشهد، من یک ایده در زمینه گردشگری دارم که با تحقیقی که انجام دادم به نظرم ایده خوب و درامد زایی هست و نگاه جهانی به این پروژه دارم، حدودا یک سال هست که میخوام این ایده رو عملی کنم خودم برنامه نویسی اندروید رو یاد ندارم و علاقه ای به دنبال کردنش ندارم و تمرکزم رو روی بازی سازی گذاشتم، برای همین به دوستانی که دارم روی اوردم و متاسفانه اون ها هم چون دانشجو هستند و درگیر درس زیاد تعهدی رو کار ندارند دنبال فرد یا تیمی میگردم که روی ایده من سرمایه گذاری کنه و به صورت توافقی این ایده رو عملی کنیم و سود رو تقسیم کنیم، کاری که قراره اون تیم کنه فقط توسعه نرم افزار است و بقیه کار ها مثل دریافت مجوز و قرار داد و جذب مشتری و... با خودم.

فقط توجه کنید از مشهد باشه چون حضوری حرف بزنیم و حتما نمونه کار هایی داشته باشه
برای کسب اطلاعات بیشتر توی تلگرام @golden3_ir_admin یا ایمیل من ali.abdi@outlook.com

hegza
July 23rd, 2016, 17:23
از سایت زیر استفاده کنید
شتابدهی آینده آواتک یک شتابدهنده کسب و کارهای نوپا (استارتاپ ها) است که کارآفرینان را برای رسیدن به موفقیت همراهی می‌نماید. ما کارآفرینان مشتاق را از طریق ارائه آموزش‌های کارآفرینی، مربیگری، سرمایه‌ی اولیه (Seed Funding) و فضای کاری خلاق حمایت می‌کنیم. این پشتیبانی از طریق دو برنامه شتابدهی و آواکمپ به کارآفرینان ارائه می شود.