PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد استفاده سرور اختصاصی و مجازی برای ارائه هاست

quest
July 23rd, 2016, 09:28
درود دوستان
من می خوام روی سرور اختصاصی هاستینگمون دایرکت ادمین نصب کنیم. بعد از اونجایی که احتیاج به ارائه هاست سی پنل هم هست. می خوایم یک سرور مجازی با امکانات مورد نیاز بسازیم و روی اون هاست های سی پنل رو ارائه بدیم و روی سرور اختصاصی هاست های دایرکت ادمین و سرور های مجازی.

این مورد مقدور هست؟ پیشنهاد میشه؟

Farid Saadat
July 23rd, 2016, 09:43
درود. سرور اختصاصي خريداري كنيد ، مجازي ساز هايي مثل vmware يا امثالهم رو روي سرور نصب و كانفيگ كنين. با توجه به منابع مورد نياز براي سي پنل و دايركت ادمين ، ٢ عدد سرور مجازي درست كنين و سپس سي پنل و دايركت ادمين رو روي سرور هاي مجازي كانفيگ كنيد.
موفق باشيد

quest
July 23rd, 2016, 09:46
درود. سرور اختصاصي خريداري كنيد ، مجازي ساز هايي مثل vmware يا امثالهم رو روي سرور نصب و كانفيگ كنين. با توجه به منابع مورد نياز براي سي پنل و دايركت ادمين ، ٢ عدد سرور مجازي درست كنين و سپس سي پنل و دايركت ادمين رو روي سرور هاي مجازي كانفيگ كنيد.
موفق باشيد
تشکر.
امکان ارائه سرور مجازی روی خود همین سرور اختصاصی هست؟

Erfan-mohsenian
July 23rd, 2016, 19:08
سلام
فربان سرور اختصاصی تهییه کنید با هارد اس اس دی تا سرعت بالاتری داشته باشید
سرور اختصاصی روی آن مجازی ساز نصب می شود روی مجازی هر تعداد سرور مجازی که بخواین می تونید بسازید
سرور اختصاصی به شما از دیتاسنتر های او وی اچ رو پیشنهاد می کنم تا فایروال سخت افزاری داشته باشد
سوالی بود در خدمتم

farssub
July 23rd, 2016, 20:21
درود خدمت شما ، به نظر بنده سرور ترکبیی خرید کنید
دارای هارد ساتا و اس دس دی
میزبانی بر روی هارد اس اس دی
و ارائه سرور مجازی بر روی هارد ساتا انجام بدید

tak--host
July 23rd, 2016, 20:47
سروری که خرید میکنید ، باید سخت افزار بالایی داشته باشه ف تا میزبانی و مجازی سازی رو باهم جوابگو باشه

mizbanaval
July 23rd, 2016, 22:35
طبیعتا دو سرور پایداری بیشتری دارد
من فکر میکنم با توجه به فشاری که معمولا سرورمجازی به سرور میاره حتی اگر منابع استانداردی در نظر بگیرید از دو سرور استفاده بفرمایید
یک سرور مخصوص هاستینگ و یک سرور مخصوص سرورمجازی
موفق باشید

DEFALT
July 23rd, 2016, 22:50
درود ، دوست عزیز اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید ، یک سرور از آلمان با هارد sata خریداری کنید و یک سرور از فرانسه با هارد ssd خریداری کنید .

با سرور آلمان سرور مجازی ارائه بدید و در سرور فرانسه خود 2 سرور ایجاد کنید : ( 1. دایرکت ادمین 2. سی پنل )

پ.ن » سعی کنید منابع بالا برای سی پنل و منابع پایین برای دایرکت ادمین در نظر بگیرید .

موفق باشید .

farssub
July 23rd, 2016, 22:59
درود ، دوست عزیز اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید ، یک سرور از آلمان با هارد sata خریداری کنید و یک سرور از فرانسه با هارد ssd خریداری کنید .

با سرور آلمان سرور مجازی ارائه بدید و در سرور فرانسه خود 2 سرور ایجاد کنید : ( 1. دایرکت ادمین 2. سی پنل )

پ.ن » سعی کنید منابع بالا برای سی پنل و منابع پایین برای دایرکت ادمین در نظر بگیرید .

موفق باشید .
در صورتی که مشکل بودجه ندارن دوسرور پیشنهاد میشه
ولی محدودیت دارن یک سرور ترکیبی مناسب هست