PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در robots گوگل وبمستر

fariborz007
July 22nd, 2016, 07:40
با سلام خدمت عزیزان ،
امروز که به گوگل وبمستر مراجعه کردم ، مشکلی رخ داده بود و در قسمت Fetch as Google ارور آورده بود ، کد های بخش robots.txt Tester رو که دوباره جایگزین کردم ، متاسفانه هنوز ارور موجود رفع نشده

User-agent: *Disallow: /wp-admin/Allow: /wp-admin/admin-ajax.php
Sitemap: http://www.irani-dl.ir/sitemap.xml

دوستان عزیز لطف میکنند بنده رو در این مورد راهنمایی بکنند خیلی ممنون میشم
با تشکر

325833258432585

hegza
July 22nd, 2016, 13:04
با سلام خدمت عزیزان ،
امروز که به گوگل وبمستر مراجعه کردم ، مشکلی رخ داده بود و در قسمت Fetch as Google ارور آورده بود ، کد های بخش robots.txt Tester رو که دوباره جایگزین کردم ، متاسفانه هنوز ارور موجود رفع نشده

User-agent: *Disallow: /wp-admin/Allow: /wp-admin/admin-ajax.php
Sitemap: http://www.irani-dl.ir/sitemap.xml

دوستان عزیز لطف میکنند بنده رو در این مورد راهنمایی بکنند خیلی ممنون میشم
با تشکر

325833258432585

درود در سایت شما کدهای زیادی در روبوتکستون هست. که اصلا نیازی به آنها نیست.

yastheme
July 22nd, 2016, 13:20
طبق عکس دوم ؛ یکبار صفحه اصلی سایت را Fetch کنید( در فیلد جلوی آدرس سایت چیزی ننویسید)
یکی دو بار تست کنید؛ اگر خطا مشاهده کردید مشکل از Robots.txt نیست، سرور گوگل به سایت شما کلا دسترسی ندارد،
گوگل در نمایش و عدم نمایش خطاها با توجه به معیار های مختلفی مثل سرعت ایندکس محتوا کمی تاخیر دارد، ممکن است سایت شما دیروز یک ساعت دان شده باشد؛ ولی خطا را امروز به شما نمایش می دهد که سایت کاملا آپ هست،

fariborz007
July 22nd, 2016, 13:40
درود در سایت شما کدهای زیادی در روبوتکستون هست. که اصلا نیازی به آنها نیست.
با سلام ،
کدوم موارد اضافی هستن ، لطف میکنید اشاره بکنید حذفشون بکنم
با تشکر

- - - Updated - - -

طبق عکس دوم ؛ یکبار صفحه اصلی سایت را Fetch کنید( در فیلد جلوی آدرس سایت چیزی ننویسید)
یکی دو بار تست کنید؛ اگر خطا مشاهده کردید مشکل از Robots.txt نیست، سرور گوگل به سایت شما کلا دسترسی ندارد،
گوگل در نمایش و عدم نمایش خطاها با توجه به معیار های مختلفی مثل سرعت ایندکس محتوا کمی تاخیر دارد، ممکن است سایت شما دیروز یک ساعت دان شده باشد؛ ولی خطا را امروز به شما نمایش می دهد که سایت کاملا آپ هست،
ساعات پیش فایل robots.txt رو از گوگل وبمستر ، کد های جدید رو جایگزین کردم و بعد دو لینک از مطالب امروز رو چک کردم ، بدون مشکل سابمیت شد اما طبق حرف شما در صفحه اول گوگل وبمستر علامت ارور روبات هنوز باقی مانده ،اگر مطالب بدون مشکل سابمیت بشن یعنی مشکلی وجود نداره پس ؟
با تشکر

32588

yastheme
July 22nd, 2016, 14:05
مشکلی پس وجود ندارد، مشکل مقطعی بوده و برطرف شده ظاهرا.
کد های robots.txt هم مشکلی ندارند.

fariborz007
July 23rd, 2016, 10:22
با سلام مجدد ،
ببخشید دیروز 1 ساعتی چون سایت قطع بود ، وبمستر ارور سرور هم آورده ، این مشکل طی چند روز آینده رفع میشه ؟

32599

fariborz007
July 27th, 2016, 14:25
با سلام خدمت همه عزیزان ،
طی این چند روزی که گذشت متاسفانه مثل اینکه مشکل robots هنوز پابرجاست و حل نشده
http://www.irani-dl.ir/robots.txt
هر تغیری طی روز های قبل انجام دادم ، برطرف نشده ، توی چند تا سایت چک کردم برای robots.txt با ارور مواجه شد ، اما مطالب رو تست کردم توی گوگل ایندکس میشن مشکلی نداشته
دوستان عزیز لطف میکنن بنده رو راهنمایی بکنن
با تشکر

3268732688

fariborz007
July 28th, 2016, 10:00
دوستان عزیز دیگر راه حلی برای حل مشکلی فعلی ندارن ؟ لطف میکنید راهنمایی بکنید
با تشکر