PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین سایت کلیکی از نظر شمارش و قیمت ؟؟؟

akisar
July 21st, 2016, 23:36
با سلام و احترام
دوستان متاسفانه وجود سایت های سواستفاده گر در ایران باعث شده که نتونیم به هیچ سایتی اعتماد کنیم .
از دوستان وبمستر در وب هاستینگ تالک خواهش میکنم در این زمینه راهنمایی بفرمایند :
اول اینکه بهترین سایت کلیکی را معرفی کنید . ( هم از نظر شمارش کلیک و هم از نظر قیمت کلیک و هم از نظر تنوع تبلیغات )

ممنون میشم وبمستران که با شرکت ها کار کردند راهنمایی بفرمایند .

gharibion
July 22nd, 2016, 00:06
کلیک یاب و شبکه تبلیغات

alisalem
July 22nd, 2016, 02:22
البته به نظر من این سه سایت در حال حاضر قابل اعتماد ترین هستند

sabavision.com
anetwork.ir
clickyab.com

chaishpish
July 22nd, 2016, 02:34
با احترامی که برای دوستان قائلم ولی تمامی سرویس ها مشکلاتی دارن و هیچ وقت رو نمیکنن چند وقت پیش هم از یکی از سرویس های که دوستان اعلام کردن فیلمی دیده شد که کلیک ها رو محاسبه نمیکردن دوستان هم با پلاگین ResAds مچشون گرفتن پلاگین کلیک 40 تایی رو نشون میداد اما سیستم 1 کلیک رو فقط ثبت کرد -تقلب خیلی راحت شده و شما به سختی میتونید متوجه بشید

hegza
July 22nd, 2016, 02:40
البته به نظر من این سه سایت در حال حاضر قابل اعتماد ترین هستند

sabavision.com
anetwork.ir
clickyab.com
با تائید صحبت ایشون باید عرض کنم قابل اعتماد تر یعنی خوب بودن نیست بین بد و بدتر اینا بد هستند.

akisar
July 22nd, 2016, 11:16
با سلام و احترام
متاسفانه باید حرف chaishpish تایید کنم . به دلیل اینکه دقیقا در بیشتر این سایت ها فعالیت داشتم و متاسفانه هر کدوم به شکلی مشکلی دارند که نمیتونیم بهشون اعتماد کنیم .
نمیدونم چرا این سایت ها با اینکه از تبلیغ دهنده برای هر کلیک فلان تمن میگیرن حاصر نیستند حق سایت های نمایش دهنده رو بدن .
آدم اینقدر حریص نوبره والا

hoka
July 22nd, 2016, 16:53
در تعداد کلیک و مقدار مبلغی که به شما میدن همه ی سایت ها مشکل دارن

ولی بهتر از همه ( بهتر از بقیه نه خوب ! ) صبا ویژن رو دیدم که بر اساس ctr حساب نمیشد ( سایت های دیگه بر همین اساس جوری قیمت کلیک رو براتون مشکونن که اگر تبلیغ رو نذارید به صرفه تر هست )

مثلا بازدید بالا باشه کلیک معقول باشه هزینه ی هر کلیک میشه 30 تومن !!!!!!! در حالی که از تبلیغ دهنده حداقل مبلغ 150 تومن برای هر کلیک کم میشه

صبا ویژن درسته به شما مبلغ خوبی میده نسبت به بقیه ولی اون هم چند برابر از تبلیغ دهنده پول میگیره

مثلا این لینک رو ببینید
http://www.sabavision.com/fa/clickads#price
خب با یک جمع ساده اگر تبلیغ دهنده همه ی آپشن هارو بخواد و در سایت گرید a تبلیغ بخواد بده

میشه هر کلیک در کمترین حالت 510 تومن
در حالی که به نمایش دهنده گرید a زیر 240 تومن داده میشه

در مجموع پول اصلی توی جیب این سایت ها میره ما نمایش دهنده ها آب باریکه رو میگیریم در حالی که کار اصلی رو ما میکنیم

amin karimi
July 22nd, 2016, 20:14
با سلام من کاربر ای نتورک بودم
واریز دادم 50 هزار تومان گفتن تقلب کردین تو کلیک کردن اما خدایی نکرده بودم گفتم با ذکر دلیل جواب بدین دیگه جواب ندادن

DEFALT
July 22nd, 2016, 20:17
درود ،

کلیک یاب رو پیشنهاد میکنم

quest
July 22nd, 2016, 20:21
درود
من با جهان اذز و تبلیغ ایرانی کار کردم. هردوشون خو هستن و قابل اعتماد

akisar
July 23rd, 2016, 17:26
در تعداد کلیک و مقدار مبلغی که به شما میدن همه ی سایت ها مشکل دارن

ولی بهتر از همه ( بهتر از بقیه نه خوب ! ) صبا ویژن رو دیدم که بر اساس ctr حساب نمیشد ( سایت های دیگه بر همین اساس جوری قیمت کلیک رو براتون مشکونن که اگر تبلیغ رو نذارید به صرفه تر هست )

مثلا بازدید بالا باشه کلیک معقول باشه هزینه ی هر کلیک میشه 30 تومن !!!!!!! در حالی که از تبلیغ دهنده حداقل مبلغ 150 تومن برای هر کلیک کم میشه

صبا ویژن درسته به شما مبلغ خوبی میده نسبت به بقیه ولی اون هم چند برابر از تبلیغ دهنده پول میگیره

مثلا این لینک رو ببینید
http://www.sabavision.com/fa/clickads#price
خب با یک جمع ساده اگر تبلیغ دهنده همه ی آپشن هارو بخواد و در سایت گرید a تبلیغ بخواد بده

میشه هر کلیک در کمترین حالت 510 تومن
در حالی که به نمایش دهنده گرید a زیر 240 تومن داده میشه

در مجموع پول اصلی توی جیب این سایت ها میره ما نمایش دهنده ها آب باریکه رو میگیریم در حالی که کار اصلی رو ما میکنیم
صباویژن تنوع تبلیغات نداره اخه من بنرهاشون رو گذاشتم فقط دو بنر به صورت تکراری باز میشد و بنرهای گوناگون باز نمیشد .
البته که همینطوره و نمیدونم چرا یک سایت ایرانی منصفانه کار نمیکنه و مثلا در ازای هر کلیک 70 درصد به نمایش دهنده بده 30 درصد برای خودشون .
همین 30 درصد رقم بسیار بالایی براشوت میشه اما نمیدونم چرا هیچ سایتی و هیچ شخصی تو ایران نمیتونه از طمع کاری و حرص دست برداره .
متاسفانه ما هم اگر بنرهامون رو خودمون بخوایم بفروشیم ملت با قیمت مفت میخوان .
بعد میگن چرا از پاپ آپ استفاده میکنید و کاربران اذیت میشن .

youplus
December 27th, 2020, 02:15
تعرفه درآمد به عنوان ناشر بنر های شبکه تبلیغات ترنج‌اد:

• پرداخت بین 120 تا 400 تومان به ازای هر کلیک
• پرداخت بین 80 تا 200 تومان به ازای هر 1000 بار نمایش بنر

برای ثبت سایت خود به عنوان ناشر از این لینک (https://app.toranjad.ir/auth/register/) استفاده کنید