PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست خدمات کلو

CaeZer
July 21st, 2016, 21:23
با سلام خدمت دوستان

یک سرور تک یونیت موجود هست که به تازگی خریداری شده.

برای کلو در شرکتی نیازمند راهنمایی و پیشنهادات شما هستیم.

مورد استفاده گیمینگ هست و بخش کوچکی از آن برای هاستینگ است.

لطفا از هرگونه راهنمایی خودداری نفرمایید.

به دلیل اینکه مورد استفاده گیمینگ است قابل تذکر هست که ممکن است مورد حملات دیداس واقع شویم که در حین این حملات از دسترسی خارج نشود بلکه به صورت موقت ایران اکسس شود و دوباره ارتباط با اینترنت برقرار شود. در بعضی جاها شاهد این عملکرد بودم که اگر چنین موردی نیز داشتید لطفا معرفی کنید

با تشکر

CaeZer
July 22nd, 2016, 11:33
آپدیت شد !

m_dg_farari
July 22nd, 2016, 15:08
سلام.
دوست من ایران اکسس شدن که تقریبا توسط همه دیتا سنتر ها انجام میشه هنگام اتک
قطعا اگر کاربرانتون فقط ایران هستند که بهتره کلا اینترانت استفاده کنید. هم هزینه های به شدت معقول تری داره و هم مشکلات اتک رو ندارید.

دوتا از همکاران خوبمون رو معرفی میکنم در این زمینه
Faraso.org
و همینطور RoobinaServer.ir
پیشینه بسیار خوبی دارند
موفق باشید

CaeZer
July 22nd, 2016, 22:06
سلام.
دوست من ایران اکسس شدن که تقریبا توسط همه دیتا سنتر ها انجام میشه هنگام اتک
قطعا اگر کاربرانتون فقط ایران هستند که بهتره کلا اینترانت استفاده کنید. هم هزینه های به شدت معقول تری داره و هم مشکلات اتک رو ندارید.

دوتا از همکاران خوبمون رو معرفی میکنم در این زمینه
Faraso.org
و همینطور RoobinaServer.ir
پیشینه بسیار خوبی دارند
موفق باشید
با سلام خدمت شما

با تشکر از شرکت شما در تاپیک.

شرایط ما کمی خواص هستند و دو شرکتی که معرفی کردید با قدمتی که دارند شرایط سخت گیرانه ای برای گیمینگ دارند که نمیشه باهاش کنار اومد.

Hologram
July 22nd, 2016, 22:28
از هردو شرکت حدودا ۳ ماهه سرور داریم، کیفیت فوق العاده و اپتایم سروراشون عالی هستش. گیم هم روی سرورا راه اندازی شده، کاملا تایید میشن.

m_dg_farari
July 22nd, 2016, 22:30
با سلام خدمت شما

با تشکر از شرکت شما در تاپیک.

شرایط ما کمی خواص هستند و دو شرکتی که معرفی کردید با قدمتی که دارند شرایط سخت گیرانه ای برای گیمینگ دارند که نمیشه باهاش کنار اومد.

اگر منظورتون از سخت گیری ، درخواست اهراز هویت هست ، تقریبا هر شرکتی که قانونمند داره کار میکنه این موارد رو ازتون درخواست میکنه
اگر استفاده شما غیر قانونی نیست ، مشکلی ندارید از این بابت (غیر قانونی هم باشه فکر نکنید پیدا کردنتون غیر ممکنه...)

www.mobinhost.com
این سرویس دهنده هم هست. حدود 3-4 ساله کار میکنیم باهاشون. سرویس ایران هم چند ماهی داشتیم راضی بودیم از سرویس

CaeZer
July 23rd, 2016, 00:06
اگر منظورتون از سخت گیری ، درخواست اهراز هویت هست ، تقریبا هر شرکتی که قانونمند داره کار میکنه این موارد رو ازتون درخواست میکنه
اگر استفاده شما غیر قانونی نیست ، مشکلی ندارید از این بابت (غیر قانونی هم باشه فکر نکنید پیدا کردنتون غیر ممکنه...)

www.mobinhost.com (http://www.mobinhost.com)
این سرویس دهنده هم هست. حدود 3-4 ساله کار میکنیم باهاشون. سرویس ایران هم چند ماهی داشتیم راضی بودیم از سرویس
نه دوست عزیز مشکلی بابت احراز هویت نداریم.

کسی که کلی تومن هزینه کرده سرور خریده فکر نکنم به یک احراز هویت ساده بگه سخت گیری !

قوانینی که دارند و افرهایی که سرویس ارائه میدهند یک جور سخت گیرانه هست. و الا اعتبار هر دو شرکت خیلی بالاست و قابل احترام هستند هر دوشون

m_dg_farari
July 23rd, 2016, 00:13
عذرخواهی میکنم یک لحظه فراموش کردم آفر کولو خواستید...
فکر میکنم اگر شرایط خاصی مد نظرتون هست اون شرایط رو بیان کنید دوستان بهتر میتونن بهتون نظر بدن و آفر بدن
اما اینکه تا به این لحظه آفر دریافت نکردید برای من جالب هست...