PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل 404 در گوگل وبمستر

saeed1988m
July 21st, 2016, 16:14
درود
اساتید گرامی
یک مشکل داریم که برام عجیب هست تعداد 570 تا ارور 404 در وبمستر داریم ولی مشکل این هست که صفحات دارای مطلب هستن و در واقع 404 و نات فوند نیستن حالا چرا گوگل هی اینا رو نات فوند میزنه سوالی هست که از شما اساتید گرامی دارم

hegza
July 21st, 2016, 16:21
درود
اساتید گرامی
یک مشکل داریم که برام عجیب هست تعداد 570 تا ارور 404 در وبمستر داریم ولی مشکل این هست که صفحات دارای مطلب هستن و در واقع 404 و نات فوند نیستن حالا چرا گوگل هی اینا رو نات فوند میزنه سوالی هست که از شما اساتید گرامی دارم
میشه نمونه لینکی که بهش نات فوند میده رو دقیقا از گوگل کپی کنید و بفرستین؟ چون دلایل مختلفی هست.

saeed1988m
July 21st, 2016, 16:29
میشه نمونه لینکی که بهش نات فوند میده رو دقیقا از گوگل کپی کنید و بفرستین؟ چون دلایل مختلفی هست.

درود بر شما
بله خدمت شما
http://goo.gl/noqPfk
دقیقا اینو چند وقت پیش منتشر کردیم امروز نات فوند داده ولی موجوده در سایت

mohammad933
July 21st, 2016, 16:40
سلام
منم همین مشکل رو دارم
ارور های نات فوند و ارور دی ان اس و... میده بهم در حالی که هیچ مشکلی نیست و هیچ صفحه 404 ای بین 800 تا صفحه ای که داده بود نیست
داداش بی زحمت راه حل هم فهمیدی به منم بگو
+من تو گوگل وبمستر هم به سایت مپم گیر میده و میگ بعضی صفحاتی ک تو سایت مپ هست در دسترس نیست اما هیچ مشکلی نداره

hegza
July 21st, 2016, 16:42
همین لینک رو در گوگل وبمستر fetch بکنید و ببینید نتیجه چیه؟

saeed1988m
July 21st, 2016, 16:55
همین لینک رو در گوگل وبمستر fetch بکنید و ببینید نتیجه چیه؟

منظورتون اینه فتچ کنم و ببینم میشه یا خیر ؟
چون قبلا چند مورد رو فتچ کردم بدون مشکل فتچ دن

hegza
July 21st, 2016, 17:07
منظورتون اینه فتچ کنم و ببینم میشه یا خیر ؟
چون قبلا چند مورد رو فتچ کردم بدون مشکل فتچ دن

خوب اگر فتچ دادن با خیال راحت همه رو سلکت کنید. و mark as fixed کنید.

- - - Updated - - -

البته منظورم دقیقا خود لینک ارور داده شده توسط گوگل است(هدف اینه بفهمیم مشکلی درخود لینک است یا گوگل بنا بر دلایلی که کم هم نیستن داده اشتباه کراول کرده)

saeed1988m
July 21st, 2016, 17:11
خوب اگر فتچ دادن با خیال راحت همه رو سلکت کنید. و mark as fixed کنید.

- - - Updated - - -

البته منظورم دقیقا خود لینک ارور داده شده توسط گوگل است(هدف اینه بفهمیم مشکلی درخود لینک است یا گوگل بنا بر دلایلی که کم هم نیستن داده اشتباه کراول کرده)

فتچ که به راحتی صورت میگیره هر چی هست این خزنده با تگ ها گویا به مشکل خورده پس اگر فتچ راحت میشه میتونیم mark as fixed کنیم ؟

- - - Updated - - -

سلام
منم همین مشکل رو دارم
ارور های نات فوند و ارور دی ان اس و... میده بهم در حالی که هیچ مشکلی نیست و هیچ صفحه 404 ای بین 800 تا صفحه ای که داده بود نیست
+من تو گوگل وبمستر هم به سایت مپم گیر میده و میگ بعضی صفحاتی ک تو سایت مپ هست در دسترس نیست اما هیچ مشکلی نداره

در مورد نات فوند خب ممکنه موجود نباشه مثل همین کاری که دوستمون گفتن ببینید فتچ میشه راحت
در مورد دی ان اس مربوط به هاستتون هست به نظرم و بهتره بهشون تیکت بدید
در مورد سایت مپ احیانا فایل rebot.txt رو دستکاری نکردین یا دیفالت خودشه ؟

hegza
July 21st, 2016, 17:17
فتچ که به راحتی صورت میگیره هر چی هست این خزنده با تگ ها گویا به مشکل خورده پس اگر فتچ راحت میشه میتونیم mark as fixed کنیم ؟
برای نمونه در خود کراول ارور روی یکی از لینکها کلیک کنید یک پنجه تاپ آپ باز میشه و در پائین روی گزینه فتچ از گوگل گلیک کنید وارد صفحه فتچ میشید با همون لینک بدون اینه بهش دست بزنید. فتچ اند رندر رو بزنید ببینید چی رو دیده گوگل. اگر دقیقا خود سایت رو دیده پس مشکلی نیست. اما اگر ارور 404 دیده باید بیشتر بررسی کرد.

- - - Updated - - -

سلام
منم همین مشکل رو دارم

موارد اول و دوم رو دوست قبلی خدمتون دادن
اما مورد سایت مپ بعضا بعضی سرویس دهنده ها فایروال رو برای روبوت گوگل نامحدود نکردن و ممکنه بعضا بعضی آی پی هاش با بلوک شدن از طریف فایروال مواجه بشه بهمین خاطر ارور میده که در ایران بسیار زیاد اپیدمیه.

saeed1988m
July 21st, 2016, 17:25
برای نمونه در خود کراول ارور روی یکی از لینکها کلیک کنید یک پنجه تاپ آپ باز میشه و در پائین روی گزینه فتچ از گوگل گلیک کنید وارد صفحه فتچ میشید با همون لینک بدون اینه بهش دست بزنید. فتچ اند رندر رو بزنید ببینید چی رو دیده گوگل. اگر دقیقا خود سایت رو دیده پس مشکلی نیست. اما اگر ارور 404 دیده باید بیشتر بررسی کرد.

یک مورد رو تست کردم بدون مشکل البته یکم طول کشید چند ثانیه ولی به درستی صفحه رو فتچ کرد و نمایش هم در حالت نمایش به یوزر و بات گوگل یکی بود و بدون مشکل