PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام پسوند دامین

keyhan7
July 21st, 2016, 10:13
سلام برای سایت موزیک پسوند org یا net کدام یک رو پیشنهاد میدین

و یکی از دامنه ها قبلا فیتلر شده و وقتی خریداری کردم متوجه شدم حالا اگر رفع فیتلر بشه یه نمره منفی حساب نمیشه؟

persiancoder
July 21st, 2016, 10:26
net ، مگه گواهی نامه هس نمره منفی داشته باشه

DEFALT
July 21st, 2016, 10:58
درود ، پسوند دامنه های مورد نظر برای سایت موزیک به شکل زیر می باشد :

com.
net.
org.
in.

موفق باشید .

Farid Saadat
July 21st, 2016, 11:13
درود. دامين .net رو معمولا شركت هاي ارايه خدمات اينترنتي استفاده ميكنند و دامين .com هم قاعدتا بايد براي شركت ها استفاده بشه كه اهميتي نميده هيچ كس.
واسه سايت موزيك به شما ديامين هاي com , org , in رو پيشنهاد ميكنم بنده
موفق باشيد

keyhan7
July 21st, 2016, 11:41
مگه گواهی نامه هس نمره منفی داشته باشه

از فیتلرینگ ایران هر چیزی برمیاد

quest
July 21st, 2016, 12:27
دوست عزیز هر پسوندی کاربردی داره و برای اون کار ساخته شده.
با این حال می تونید هر پسوند دامنه ای رو برای خودتون ثبت کنید.
که بیشتر سایت های موزیک به دات کام و دات نت علاقه دارند.

در مورد نمره منفی هم اگر منظورتون توی موتور های جستجو هست احتمالش هست قبلا با ***** شدن سایت ، در موتور های جستجو نیز تاثیر منفی گرفته باشه و سئو سایت افت کرده باشه. ولی می تونید با پشتکار سایت رو در موتور های جستجو زنده کنید.

a.bakhshi
July 21st, 2016, 14:45
بعد از com دامنه net بهتره

kandohost.com
July 21st, 2016, 20:12
سلام برای سایت موزیک پسوند org یا net کدام یک رو پیشنهاد میدین

و یکی از دامنه ها قبلا فیتلر شده و وقتی خریداری کردم متوجه شدم حالا اگر رفع فیتلر بشه یه نمره منفی حساب نمیشه؟

پسوند org بشتر برای سازمانها و شرکتها استفاده می شه . دامنه net. برای کار شما به نظر مناسب تر از org هست.

Majdict.com
July 25th, 2016, 13:40
بعد از com
.net
biz
co
.audio
.center
.fans
.land
.live.
.media
.pro
.site
برای اطلاع بیشتر از دامنه های موجود به سایت micloud.ir (http://www.micloud.ir/%d8%aa%d8%b9%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%af%d8%a7%d9%85%d9%86%d9%87/)مراجعه فرمایید

toltek
July 25th, 2016, 14:15
با سلام

بهتره پسوند رو جزئی از دامنه بکنی. مثلا اگر اسم دامنه رو میخوای musiccenter انتخاب کنی بیا دو بخش بکن و قسمت دوم رو از پسوند کمک بگیر. مثلاً music.center یا music.land

همیشه خندان باشید