PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان شاکی از یوگیگ تهرانی و مشهدی بیاید داخل

vidl
July 19th, 2016, 16:50
سلام
همینطور که متوجه هستید شرکت یوگیگ به فنا رفت و همراه خودش سایت های مارو هم به فنا داد
و مدیرشون هم یک فردی هستند که بحث کردن باهاشون هیچ فایده ای نداره و حتی اشتباه خودشون رو قبول هم ندارن و همه تقصیر رو گردن مشتری انداختن
مطمعن باشید ایشون بخاطر ضرری که به شرکتشون خورده از فردی که اطلاعات رو پاک کرده به هزار و یک دلیل خسارت مالی میگیره _(بردن اعتماد کاربراشون و کار و کسب و حتی ضرر از بین رفتن سایت های مشتریاشون)
سایت بنده به فنا رفته و ایشون فقط میگن دوماه سرویس رایگان بهتون میدیم در حالی که بنده اطلاعاتم پاک شده و این دوماه سرویس از این هاستینگ بی مسولیت به هیچ درد من نمیخوره و حتی ذره ای از زحمات بنده رو جبران نمیکنه و ریسک داره و اعتماد کردن به این هاستیگ حماقت محزه
معمولا مشکلی برای سایت پیش میاد بخاطر مشکلات فنی هست اما مشکلی که برای سایت های ما پیش اومده بخاطر سهل انگاری و مشکلات شخصی ایشون بوده که فردی بی مسولیت هسند
من نمیدونم کار درستی هست یا نه ولی قصد دارم همراه سه نفر از دوستان از ایشون شکایت کنم تا حداقل پیش خودم فکر کنم برای پس گرفتن حقم تلاش کردم و وقتی زحمتام به باد رفت حداقل بی خود نشستم تو خونه و یه تلاشی کردم
اگر دوستان کسی از تهران یا مشهد هستند شماره و ایدی تلگرامشون رو برای بنده پ.خ کنند تا هماهنگ کنیم برای شکایت از ایشون
تذکر:لطفا افرادی که قصد شکایت ندارن و قصد حمایت دارن پست نفرستن تا الکی بحث پیش نیاد بنده فقط میخوام تلاشم رو بکنم و هیچ کاری به بحث های شما ندارم
اگر کسی هست بسم الله
نیست هم مهم نیست
یا علی...

omidg
July 19th, 2016, 17:00
شما چه سرویسی از یوگیگ داشتید قربان؟

vahab00
July 19th, 2016, 17:37
معمولا همیشه یک بند برای رهایی از این مشکلات تو قوانین شرکت های هاستینگ هست و شما هنگام سفارش تایید میکنید
مگه زمانی که نت افزار سرورهاش نابود شد و بک آپ نداشت کسی تونست کاری کنه ؟
به نظرم خودتون تو درد سر نیاندازید
به هر حال نظر شخص من بود
یاحق

nima73
July 19th, 2016, 17:50
درود
اتفاقا اگر شکایت کنید میتونید خسارت خودتان را بگیرید
چهار سال قبل دوست من از سایت پویا هاست ، هاست دانلود داشت و هاستش نابود شد و با شکایت در دادگاه (شهر تبریز) خسارتش را گرفت ، البته این خسارت را گویا توافقی تعیین کرده بودن و میزان اون را قاضی به عهده فتا گذاشته بود ولی به هر صورت مدیر هاست تو دادگاه به از بین بردن مال دیگری به دلیل بی اختیاطی محکوم شده بود و اگر رضایت نمیداد تا زندان جا داشت
تازه هاست هم هاست دانلود و بدون بکاب بود اینجا که هاست میزبانی سایت بوده و خود سایت از بین رفته و مطمئنا میتونید حق و حقوق خودتان را بگیرید
نکته : در صورتی که شایت کنید در هر شهری باشید مدیر هاست موظف هست به اون شهر بیاد و در دادگاه حاضر شده و پاسخگو باشه و نکته مهمتر اینکه قوانین اون سایت تو دادگاه هیچ ارزشی نداره

finalnet
July 19th, 2016, 17:56
سلام
همینطور که متوجه هستید شرکت یوگیگ به فنا رفت و همراه خودش سایت های مارو هم به فنا داد
و مدیرشون هم یک فردی هستند که بحث کردن باهاشون هیچ فایده ای نداره و حتی اشتباه خودشون رو قبول هم ندارن و همه تقصیر رو گردن مشتری انداختن
مطمعن باشید ایشون بخاطر ضرری که به شرکتشون خورده از فردی که اطلاعات رو پاک کرده به هزار و یک دلیل خسارت مالی میگیره _(بردن اعتماد کاربراشون و کار و کسب و حتی ضرر از بین رفتن سایت های مشتریاشون)
سایت بنده به فنا رفته و ایشون فقط میگن دوماه سرویس رایگان بهتون میدیم در حالی که بنده اطلاعاتم پاک شده و این دوماه سرویس از این هاستینگ بی مسولیت به هیچ درد من نمیخوره و حتی ذره ای از زحمات بنده رو جبران نمیکنه و ریسک داره و اعتماد کردن به این هاستیگ حماقت محزه
معمولا مشکلی برای سایت پیش میاد بخاطر مشکلات فنی هست اما مشکلی که برای سایت های ما پیش اومده بخاطر سهل انگاری و مشکلات شخصی ایشون بوده که فردی بی مسولیت هسند
من نمیدونم کار درستی هست یا نه ولی قصد دارم همراه سه نفر از دوستان از ایشون شکایت کنم تا حداقل پیش خودم فکر کنم برای پس گرفتن حقم تلاش کردم و وقتی زحمتام به باد رفت حداقل بی خود نشستم تو خونه و یه تلاشی کردم
اگر دوستان کسی از تهران یا مشهد هستند شماره و ایدی تلگرامشون رو برای بنده پ.خ کنند تا هماهنگ کنیم برای شکایت از ایشون
تذکر:لطفا افرادی که قصد شکایت ندارن و قصد حمایت دارن پست نفرستن تا الکی بحث پیش نیاد بنده فقط میخوام تلاشم رو بکنم و هیچ کاری به بحث های شما ندارم
اگر کسی هست بسم الله
نیست هم مهم نیست
یا علی...

دوست عزیز براتون آروزی موفقیت میکنم و امید وارم به حقتون برسید

این رو فراموش نکنید یو گیگ عادت به عوض کردن قوانینش سایتش داره وقتی ببینه به ضررش داره تموم میشه

تاپیک زیر رو مطالعه کنید

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=169363

nevergotme
July 19th, 2016, 18:54
دوسته بنده خدا من هم یه انجمن داشت بد بخت اونم به فنا رفت یه بک اپ خودش داشت واسه پارسال مجبور شد اونو ران کنه ! اینی که الان گفتید حتی قبول نمیکنه اشتباه خودشون رو من فقط دوست دارم یه 5 ثانیه به چهرش نگا کنم ببینم چه شکلیه این بزرگوار.

vidl
July 19th, 2016, 19:13
دوسته بنده خدا من هم یه انجمن داشت بد بخت اونم به فنا رفت یه بک اپ خودش داشت واسه پارسال مجبور شد اونو ران کنه ! اینی که الان گفتید حتی قبول نمیکنه اشتباه خودشون رو من فقط دوست دارم یه 5 ثانیه به چهرش نگا کنم ببینم چه شکلیه این بزرگوار.
بنده هم فقط بخاطر پاسگویی گستاخانه ایشون قصد شکایت دارم و میخوام رودرو بشم با ایشون
متاسفانه جوری صحبت میکنند که فقط همه مشکلات تقصیر مشتری هاشون هست و حتی یک بار هم نمیخوان قبول کنند مشکل از سمت ایشون و به دلیل مشکلات شخصی بوده
و فقط آدم رو به صفحه قوانینشون ارجاع میدن
کاش در اون قوانین وجدان هم اضافه کنند ایشون !
بزودی از طریق دادسرا اقدام میکنیم
اگر کسی هست راه ارتباطی بده تا باهم مراجعه کنیم
یک دست صدا نداره

omidg
July 19th, 2016, 19:29
بنده هم فقط بخاطر پاسگویی گستاخانه ایشون قصد شکایت دارم و میخوام رودرو بشم با ایشون
متاسفانه جوری صحبت میکنند که فقط همه مشکلات تقصیر مشتری هاشون هست و حتی یک بار هم نمیخوان قبول کنند مشکل از سمت ایشون و به دلیل مشکلات شخصی بوده
و فقط آدم رو به صفحه قوانینشون ارجاع میدن
کاش در اون قوانین وجدان هم اضافه کنند ایشون !
بزودی از طریق دادسرا اقدام میکنیم
اگر کسی هست راه ارتباطی بده تا باهم مراجعه کنیم
یک دست صدا نداره
با سلام
دوست عزیز بنظرم خونسردی خودتون رو حفظ کرده و مراتب را از سایت یوگیگ دنبال کنید
آقای خانی پور حتما اطلاعیه جدیدی میدهند و کاری میکنند
این رو هم شما درک کنید که آقای خانی پور نمیخواستند این اتفاق بیفتد خودشون این وسط چندین برابر شما ضرر کرده
اگرم توی این مدت از ایشون رفتار تندی دیدید به دل نگیرید ایشون خودشون کلی ضرر کردند و دارند با مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و طبیعی هست که اعصابشون کمی خرد باشد
شما فکر کنید که سایتتون رو این وسط از دست داده باشید (خودتون رو بزارید جای آقای خانی پور) چند نفر هم بیاند (حدود 4000 نفر) هی تکرار کنند سایت من کو؟
بعد اگر هم کسی مثل شما و امثال شما پاشند برن شکایت کنند آقای خانی پور مجبور بشند هی داخل دادگاه رفت و آمد کنند همون احتمال 1 درصد ریکاوری اطلاعات هم 0 میشود
شما عذر خواهی آقای خانی پور رو تو ویدئو مد نظر داشته باشید و کاری هم به حرف اون دوستمون (کمپانی سزار) که هی مردم رو به هر نحوی عصبانی تر میکردند (دلیلش رو نمیدونم واقعا) نداشته باشید
من نه مشتری یوگیگ بودم نه جز کادر یوگیگ این رو به عنوان یک دوست به شما گفتم چون تجربه داشتم من سایتم رو از دست دادم یکبار (سایتی حدودا با 200 صفحه مطلب)

با تشکر فراوان

vidl
July 19th, 2016, 19:45
با سلام
دوست عزیز بنظرم خونسردی خودتون رو حفظ کرده و مراتب را از سایت یوگیگ دنبال کنید
آقای خانی پور حتما اطلاعیه جدیدی میدهند و کاری میکنند
این رو هم شما درک کنید که آقای خانی پور نمیخواستند این اتفاق بیفتد خودشون این وسط چندین برابر شما ضرر کرده
اگرم توی این مدت از ایشون رفتار تندی دیدید به دل نگیرید ایشون خودشون کلی ضرر کردند و دارند با مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و طبیعی هست که اعصابشون کمی خرد باشد
شما فکر کنید که سایتتون رو این وسط از دست داده باشید (خودتون رو بزارید جای آقای خانی پور) چند نفر هم بیاند (حدود 4000 نفر) هی تکرار کنند سایت من کو؟
بعد اگر هم کسی مثل شما و امثال شما پاشند برن شکایت کنند آقای خانی پور مجبور بشند هی داخل دادگاه رفت و آمد کنند همون احتمال 1 درصد ریکاوری اطلاعات هم 0 میشود
شما عذر خواهی آقای خانی پور رو تو ویدئو مد نظر داشته باشید و کاری هم به حرف اون دوستمون (کمپانی سزار) که هی مردم رو به هر نحوی عصبانی تر میکردند (دلیلش رو نمیدونم واقعا) نداشته باشید
من نه مشتری یوگیگ بودم نه جز کادر یوگیگ این رو به عنوان یک دوست به شما گفتم چون تجربه داشتم من سایتم رو از دست دادم یکبار (سایتی حدودا با 200 صفحه مطلب)

با تشکر فراوان

دوست عزیز این رو در نظر داشته باشید اقای خانی تهش به هزار و یک روش میتونه از اون فرد شکایت کنه و خسارت بگیره بخاطر از دست دادن مشتری هاش و ...
اما دستمون به هیچ جا بند نیست و با رفتار بسیار بد مدیر یوگیگ و به حساب خودشون لطف هم میکنند به ما ( دو ماه هاست رایگان - که قبلا پولش رو پرداخت کردیم بدون اطلاعاتمون میدن بهمون)
این رو در نظر داشته باشید اطلاعات به هیج وجه قابل بازیابی نیست
این فقط یک نوع وقت کشی و سیاست جدید این شرکت هست که موضوع کم کم برای مدیران سایت های متضرر عادی بشه و در نهایت ول کن ماجرا بشن
اما اگر دوستی تو این انجمن سایت روی یوگیگ داشته و متضرر شده حتما شکایت کنه تا افرادی مثل این جناب خانی که باعث از دست رفتن اطلاعات ما با سهل انگاری و مشکلات شخصی شدن و سابقه خوبی هم در ضمینه های مختلف ندارن و چندین مورد کلاهبرداری به واسطه مدیریت ایشون در درگاهای پرداخت بوجود اومده اینبار نتونن از آب گل آلود ماهی بگیرن !

DANG3R
July 19th, 2016, 19:50
سلام و درود
بنده اطلاع از نحوه برخورد ایشون ندارم
ولی دیده ام که هاست دانلود رایگان به عنوان زیان میخواهند بدهند و ...
اگر واقعا اینجوری رفتار کردند اینکار را بکنید
...
نصیحت برادرانه خدمت عزیز یو گیگ
گاهی معذرت خواهی ساده خیلی بد نیست
و در ضمن گاهی صداشو در نیاوردن خوبه شما هیچ خسارتی ندی بهتره تا فردی میگند 4000 فایل از دست دادم بعد افر چهار ماه هاست رایگان به بنده خدا میدهید
بسیار توهین امیز هست

hegza
July 19th, 2016, 20:01
سلام و درود
بنده اطلاع از نحوه برخورد ایشون ندارم
ولی دیده ام که هاست دانلود رایگان به عنوان زیان میخواهند بدهند و ...
اگر واقعا اینجوری رفتار کردند اینکار را بکنید
...
نصیحت برادرانه خدمت عزیز یو گیگ
گاهی معذرت خواهی ساده خیلی بد نیست
و در ضمن گاهی صداشو در نیاوردن خوبه شما هیچ خسارتی ندی بهتره تا فردی میگند 4000 فایل از دست دادم بعد افر چهار ماه هاست رایگان به بنده خدا میدهید
بسیار توهین امیز هست
این نشون دهنده این حقیقت هست که اصلا براشون یوزر مهم نیست و با این هاست های رایگان دارن به نوعی با آفر دادن خودشون رو احیا میکنن.

- - - Updated - - -

ضمنا دوستانی که میگن بخاطر اینکه طبق قوانینشون تعهدی نسبت به بک آپ ندارند. باید عرض کنم این در شرایطی هست که این سرویس دهنده با رعایت تمام تعهدات کاری دچار مشکل شده باشه. ولی در این سطح نشون میده این فرد شایستگی مدیریت شرکت هاستینگ رو نداره و دوستان میتونن قانونا شکایت کرده و بخاطر بی مسئولیتی در حفظ و نگهداری اطلاعات کاربران مورد بازخواست قرار بگیرند. و اینماد هم دیگر صلاحیت فردی ایشون رو برای شرکت هاستینگ براحتی تائید نخواهد کرد.
از کجا معلوم طرفی که فرمت کرده از سایتهای خوب و اطلاعات کاربران بک آپ نگرفته و بعدا سوء استفاده نکنه؟!!

ldda company
July 19th, 2016, 20:24
این نشون دهنده این حقیقت هست که اصلا براشون یوزر مهم نیست و با این هاست های رایگان دارن به نوعی با آفر دادن خودشون رو احیا میکنن.

- - - Updated - - -

ضمنا دوستانی که میگن بخاطر اینکه طبق قوانینشون تعهدی نسبت به بک آپ ندارند. باید عرض کنم این در شرایطی هست که این سرویس دهنده با رعایت تمام تعهدات کاری دچار مشکل شده باشه. ولی در این سطح نشون میده این فرد شایستگی مدیریت شرکت هاستینگ رو نداره و دوستان میتونن قانونا شکایت کرده و بخاطر بی مسئولیتی در حفظ و نگهداری اطلاعات کاربران مورد بازخواست قرار بگیرند. و اینماد هم دیگر صلاحیت فردی ایشون رو برای شرکت هاستینگ براحتی تائید نخواهد کرد.
از کجا معلوم طرفی که فرمت کرده از سایتهای خوب و اطلاعات کاربران بک آپ نگرفته و بعدا سوء استفاده نکنه؟!!

درود دوستان ...
من با این قسمت از حرف دوستمون بسیار موافق هستم . دیگه اینماد چیزی نیست که شما باهاش بخوای اعتماد کنی به سایتی . خیلی موارد بودن که اینماد داشتن اما کلاهبرداری هم کردن . من کاری به یوگیگ ندارم . این حرف هم به صورت کلی زدم تا همه دوستانی که نمیدونن بدونن که الان کاربرد هایی که اینماد داره خیلی بیشتر از چیزی هست که باید باشه . یعنی همون اعتماد . طرف اینماد داره سایتش اما خیلی راحت پول مردم رو میخوره یه لیوان آب هم روش . پس همیشه وقتی دارید انتخاب میکنید ، از جاهای مطمئن استفاده کنید . صرفا اینماد ملاک نیست . یک صفحه تماس با ما که کامل باشه ، خودش گواه بر خیلی چیزا هست ...

در مورد شکایت هم با اینکه اطمینان ندارم به چیزی که از دست دادید برسید ، اما این کار رو انجام بدید و به دنبال گرفتن حق خودتون باشید . در حال حاضر این کار درستی هست و هیچ مشکلی هم در این مورد وجود نداره ...

موفق باشید دوستان ...