PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدل مادر برد هایex41 - -EX51

zartosht
July 18th, 2016, 18:07
درود بر همگی ،

هتزنر از چه مدل مادربرد های رو این سری سرور ها استفاده میکنه ، یادمه روی ex40 از Asus استفاده میکرد دنبال مدل دقیق مادربرد های این سری هستم ، و همچنین مدل SSD هاش یا رم هاش درکل کسی اطلاعت راجب سخت افزار هاشون داره لطف کنه اطلاع بده ممنون

company_hosting
July 18th, 2016, 18:16
درود بر همگی ،

هتزنر از چه مدل مادربرد های رو این سری سرور ها استفاده میکنه ، یادمه روی ex40 از Asus استفاده میکرد دنبال مدل دقیق مادربرد های این سری هستم ، و همچنین مدل SSD هاش یا رم هاش درکل کسی اطلاعت راجب سخت افزار هاشون داره لطف کنه اطلاع بده ممنون

سلام

مادربردها مدل سفارشی مخصوص هتزنر میباشد و از برند فوجیتسو هستند

mizban97
July 18th, 2016, 18:18
درود بر همگی ،

سلام
فوجیتسو هستند.

zartosht
July 18th, 2016, 20:50
سلام

مادربردها مدل سفارشی مخصوص هتزنر میباشد و از برند فوجیتسو هستند

مدل خاصی در boot سیستم عامل ذکر نشده ؟ چون سفارش انچنانی نداره هتزنر که بخواد اختصاصی ساخته بشه ، و بنظرم واسه فروش هم باشه .

amin karimi
July 18th, 2016, 22:29
با سلام این دیتاسنتر از
برند فوجیتسو استفاده میکنه

tegra
July 19th, 2016, 09:49
سلام

عمده استفاده هتزنر از
برند فوجیتسو هست ولی بر روی سرور های مارکتینگ از مادربرد اینتل و اچ پی هم استفاده میکنه

AvalinHost
July 19th, 2016, 17:02
سلام
معمولا از Fujitsu D3401-H1 و یا ASUS B150M-C استفاده می کنند.
موفق باشید.