PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات در whmcs 6.3.1

vpsmad
July 18th, 2016, 16:58
با سلام خدمت بزرگواران حاضر در انجمن

همون جور که از از موضوع پیداست بنده بعد آپدیت از نسخه 5 به 6.0 و بعد به نسخه 6.3.1 حالا یک سری مشکلات دارم :

1- قسمت آموزش سایت بالا نمیاد !

2-ارسال ایمیل یادآوری با ارور " Invalid System Template Name " روبرو میشه .

3- کرون جاب بنده از کار افتاده و هر کاری میکنم اتومات فاکتور سررسید که روی 3 روز قبل سررسید بود فاکتور صادر نمیشه

ممنون میشم کمک کنید تشکر

arminak
July 18th, 2016, 17:20
با سلام خدمتتون

1- دلیل بالا نیومدن آموزش علتش قالب سایتتون هست که هماهنگ نیست
2- این مشکل رو دقیق نمیدونم برای ما اتفاق نیفتاده بود اما احتمالش هست از تمپلت یا همون قالب باشه
3- لینک کرون کلا در ورژن 6 تغییر داده شده که از بخش automatic setting میتونید در کرون بروز کنید.

vpsmad
July 18th, 2016, 18:17
متاسفانه قالب رو روی پیشفرض هم میذارم باز آموزش باز نمیشه !

یکی هم اینکه بله برای کرون لینک رو تغییر دادم ولی متاسفانه فاکتور اتومات صادر نمیشه و خودم بایست دستی صادر کنم !

- - - Updated - - -

up.....

softlayer
July 18th, 2016, 18:25
درود
مشکل فاکتور از عدم سازگاری ماژول درگاه پرداخت شما با این ورژن هست تغییر بدید مشکل حل میشه.
مشکل ارسال ایمیل ها هم به دلیل تغییر در ساختار تمپلیت های ایمیل هست که باید تیبل ایمیل جدید رو مجدد با استفاده از phpmyadmin ایمپورت کنید.(اول از روی یک ورژن خام اکسپورت بگیرید و در سایت خودتون، همون تیبل رو ایمپورت کنید)

chaishpish
July 18th, 2016, 20:04
موضوع یک رو دوستان جواب دادن
دومین و مربوط به کد هاست

Automated Password Reset

Dear {$client_name},
As you requested, your password for our client area has now been reset. Your new login details are as follows:
{$whmcs_link}
Email: {$client_email}
Password: {$client_password}
To change your password to something more memorable, after logging in go to My Details > Change Password.
{$signature}

Password Reset Confirmation

خانم/ آقای {$client_name},
با توجه به درخواست شما برای رمزعبور جدید، رمزعبور جدیدی برای حساب کاربری شما صادر شد که به شرح زیر می باشد :
{$whmcs_link}
نام کاربری : {$client_email}
رمزعبور : {$client_password}{$signature}
لطفا پس از ورود به کنترل پانل، رمزعبور خود را به رمزعبوری که می توانید به یاد بسپارید تغییر دهید.
{$signature}

Password Reset Validation

خانم/ آقای {$client_name},
با توجه به درخواست شما برای تغییر رمزعبور خود لینک تاییدیه بر این مبنا برای شما ایجاد شد، در صورتی که حداکثر تا 2 ساعت آینده از این لینک استفاده نکنید، لینک مورد نظر برای تغییر رمزعبور حساب کاربری شما غیر فعال خواهد شد.
برای تغییر رمزعبور خود بر روی لینک زیر کلیک کنید :
{$pw_reset_url}
پس از مراجعه به لینک بالا، رمزعبور جدیدی برای شما صادر و به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
{$signature}

بخش سوم مربوط میشه تنظمات ایمیل رو کامل پاک کنید و فقط تو تنظمات اصلی ایمیل بدید ارسال به ایمیل در ورژن جدید به مشکل برخورده و بعضی از سایتها هم این مشکل رو دارن

در کل اگر قالب ایمیل دارید باید بندازید دور و از ورژن اصلی تمپل ایمیل استفاده کنید و یا بدید سفارشی براتون طراحی کنن

سوالی بود در خدمتیم