PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سایتی کم هست؟؟؟

programmer6811
July 18th, 2016, 15:13
سلام دوستان

یه سوال دارم

الان چه سایتی کم هست؟

:53:

ldda company
July 18th, 2016, 15:33
درود بر شما ...
لطفا به ما بگید که آیا قصد راه اندازی یک سایت جدید رو دارید ؟
در حال حاضر تقریبا تمامی ایده هایی که قابلیت اجرا دارن به مرحله اجرا در اومدن در سطح نت . اما شما میتونید سایت هایی که الان هستن رو با روش های جدید به مرحله اجرا در بیارید ...

jamal
July 18th, 2016, 15:37
اون سایت هایی که کم اند، همون سایت هایی هستند که ایدۀ اصلی شون چندان پول ساز نبودند!

چون اگر غیر از این بود، تا الان هزار نمونه از اونها ساخته می شدند.

حالا شما میخاید برید دنبال سایت هایی که کم اند؟

اصولاً باید دنبال ایده هایی بود که اصلاً پیاده نشدند. اگر هم اونقدر خلاق نیستید که چنین ایده هایی رو کشف کنید، باید از دیگران کپی کنید و اونها رو بهبود بدید. البته این کار زیاد جالب نیست.

سیدرضا بازیار
July 18th, 2016, 15:39
سلام دوستان

یه سوال دارم

الان چه سایتی کم هست؟

:53:

سایت هایی که هیتلر شدن... :d

programmer6811
July 18th, 2016, 15:49
ممنون دوستان

درسته همه نوع ایده ها پیاده شده اند

ولی ایده هایی که کم هستند چیا هستند؟

و اونایی که هیلتر هستند دردسر داره !!!

ldda company
July 18th, 2016, 16:00
ممنون دوستان

درسته همه نوع ایده ها پیاده شده اند

ولی ایده هایی که کم هستند چیا هستند؟

و اونایی که هیلتر هستند دردسر داره !!!

خب این مورد نیاز به بررسی دقیق تری داره ...
ببینید ، نمیشه گقت که مثلا یک دسته از سایت هایی که در مورد عکاسی مطلاب میزارن کم هستن یا سایت نقد بیس بال کم هست پس بریم تو این کار . نه ، اتفاقا تعداد مهم نیست . الان ما کلی سایت دانلود فیلم داریم ، اما خب شما نگاه کن ، تقریبا همشون در آمد خودشون رو دارن . اصل کار این هست که شما ایده هایی که اجرا شده رو گیر بیارید و با اضافه کردن ایده های خودتون به اون ایده ها ، یه کار جامع تر رو تحویل کاربرا بدید . اطمینان داشته باشید کاربرا همیشه به سمت و سوی سایت هایی کشیده میشن که دارای محتوای ترغیب کننده تری باشن . حالا این محتوا میتونه دسته خاصی از جامعه و کاربرا رو هدف قرار داده باشه و به قول معروف تخصصی تر از سایر رقباش باشه که اینطوری حس ترغیب شدن کاربرانش بیشتر و بیشتر از قبل هم خواهد شد ...

امیدوارم توسنته باشم خوب توضیح بدم ...

programmer6811
July 18th, 2016, 20:29
خب این مورد نیاز به بررسی دقیق تری داره ...
ببینید ، نمیشه گقت که مثلا یک دسته از سایت هایی که در مورد عکاسی مطلاب میزارن کم هستن یا سایت نقد بیس بال کم هست پس بریم تو این کار . نه ، اتفاقا تعداد مهم نیست . الان ما کلی سایت دانلود فیلم داریم ، اما خب شما نگاه کن ، تقریبا همشون در آمد خودشون رو دارن . اصل کار این هست که شما ایده هایی که اجرا شده رو گیر بیارید و با اضافه کردن ایده های خودتون به اون ایده ها ، یه کار جامع تر رو تحویل کاربرا بدید . اطمینان داشته باشید کاربرا همیشه به سمت و سوی سایت هایی کشیده میشن که دارای محتوای ترغیب کننده تری باشن . حالا این محتوا میتونه دسته خاصی از جامعه و کاربرا رو هدف قرار داده باشه و به قول معروف تخصصی تر از سایر رقباش باشه که اینطوری حس ترغیب شدن کاربرانش بیشتر و بیشتر از قبل هم خواهد شد ...

امیدوارم توسنته باشم خوب توضیح بدم ...

سلام ممنون توضیح خوبی بود

chaishpish
July 18th, 2016, 21:02
تا حالا سایتی برای اعلام کاربرا برای رضایت از یک سایت و یا سیستم زده نشده البته باید روش کار بشه که با شماره ملی باشه تا رای گیری بدون تقلب باشه و سایت برتر ایرانی مشخص بشه

programmer6811
July 18th, 2016, 21:06
تا حالا سایتی برای اعلام کاربرا برای رضایت از یک سایت و یا سیستم زده نشده البته باید روش کار بشه که با شماره ملی باشه تا رای گیری بدون تقلب باشه و سایت برتر ایرانی مشخص بشه

درسته واقعا ایده یه بسیار بسیار خوبی هست

حتما روش کار می کنم دستتون طلا

hegza
July 18th, 2016, 21:16
برید دنیا رو بگردید ببینید چه خدماتی میدن ولی تو ایران نیست.(برای جهان سومی همین راه بهترینه ماباقیش بدرد اونبر آبی ها میخوره)
آپارات==>یوتیوپ
کلوپ==>فیس بوک
فیلیمو==>نت فلیکس
همین انجمن ==> .com
دی جی کالا و امثالهم==>آمازون محدودتر
و................

programmer6811
July 21st, 2016, 13:57
برید دنیا رو بگردید ببینید چه خدماتی میدن ولی تو ایران نیست.(برای جهان سومی همین راه بهترینه ماباقیش بدرد اونبر آبی ها میخوره)
آپارات==>یوتیوپ
کلوپ==>فیس بوک
فیلیمو==>نت فلیکس
همین انجمن ==> .com
دی جی کالا و امثالهم==>آمازون محدودتر
و................

ممنون دیگه کسی نبود؟

st3205
July 21st, 2016, 14:49
سایت فروش گیم سرور خوبه....مثلا کانتر،gta و....

الان فک کنم 3-4 تا سایت فروش گیم سرور هستش....اگه کارتون خوب باشه و کیفیت خوبی ارائه بدین مطمئنن موفق میشین.

chaishpish
July 21st, 2016, 14:51
سایت فروش گیم سرور خوبه....مثلا کانتر،gta و....

الان فک کنم 3-4 تا سایت فروش گیم سرور هستش....اگه کارتون خوب باشه و کیفیت خوبی ارائه بدین مطمئنن موفق میشین.

یه چیز راحتر بگید گیم سرور سخته و اینکه دشمن زیاد داره به خاطر رقبای قدرتمند

programmer6811
July 21st, 2016, 14:55
یه چیز راحتر بگید گیم سرور سخته و اینکه دشمن زیاد داره به خاطر رقبای قدرتمند

درسته

Farid Saadat
July 21st, 2016, 14:59
درود. به نظر من وبسايت هايي مثل وبگذر ميتونن نتيجه خوبي داشته باشن ( البته بعد از يك مدت طولاني ) ، موفق باشيد

a.bakhshi
July 21st, 2016, 15:03
در تمام موضوعات سایت درست و حسابی کمه! در هر زمینه که بتونی سایت خوب بالا بیاری موفقی!

programmer6811
July 21st, 2016, 15:07
در تمام موضوعات سایت درست و حسابی کمه! در هر زمینه که بتونی سایت خوب بالا بیاری موفقی!

درسته ولی کدوم موضوعات؟؟؟

این سوال منه

- - - Updated - - -

درود. به نظر من وبسايت هايي مثل وبگذر ميتونن نتيجه خوبي داشته باشن ( البته بعد از يك مدت طولاني ) ، موفق باشيد

درسته ولی نیاز به تیم و ... داره

a.bakhshi
July 21st, 2016, 15:18
درسته ولی کدوم موضوعات؟؟؟

این سوال منه

- - - Updated - - -

درسته ولی نیاز به تیم و ... داره

هر موضوعی که در اون موضوع مهارت یا علاقه داری!

ldda company
July 21st, 2016, 15:25
ببینید ، اگر شما بتونید یه سیستم هوشمند رو پیاده سازی کنید ، اتفاقا مدیریت تعداد زیادی وب سایت هم کار راحتی خواهد بود ...
من همین الان افرادی رو میشناسم که ممکنه 3 تا سایت در موضوعات مختلف داشته باشن که خدمات ارائه میده . خودشون هم به صورت تک نفره کار میکنن . پس ببینید ، کار نشد نداره . اون سایت هایی که نیاز به تیم داره ، سایت هایی مثل : سایت های تفریحی ، سایت ها نقد و بررسی ، خبر گذاری و سایت های دانلود هستن . نه سایت هایی که اسکریپت دارن و خود سیستم اتوماتیک هست . کاربرا میان و فعالیت هاشون رو انجام میدن و اگر سیستم پولی باشه ، پول رو میدن . مدیریت سختی هم نداره . مثلا یک نمومه ، شبکه های اجتماعی هست . مدیریت خیلی سختی هم نداره . ملت میان کارشون رو میکنن ، شما هم این وسط فقط کافیه گزارش های تخلف رو نگاه کنی و سرور ها رو چک کنی و خلاص ...

این مورد رو هم قبلا گفتم ، ایده هایی که پیاده سازی شده رو گیر بیارید ( تقریبا همه جور ایده ای پیاده سازی شده الان ) بعد بیاید یه سری ایده هم خودتون بهش اضافه کنید . اینطوری بدون شک موفق خواهید شد ...

programmer6811
July 21st, 2016, 15:34
ببینید ، اگر شما بتونید یه سیستم هوشمند رو پیاده سازی کنید ، اتفاقا مدیریت تعداد زیادی وب سایت هم کار راحتی خواهد بود ...
من همین الان افرادی رو میشناسم که ممکنه 3 تا سایت در موضوعات مختلف داشته باشن که خدمات ارائه میده . خودشون هم به صورت تک نفره کار میکنن . پس ببینید ، کار نشد نداره . اون سایت هایی که نیاز به تیم داره ، سایت هایی مثل : سایت های تفریحی ، سایت ها نقد و بررسی ، خبر گذاری و سایت های دانلود هستن . نه سایت هایی که اسکریپت دارن و خود سیستم اتوماتیک هست . کاربرا میان و فعالیت هاشون رو انجام میدن و اگر سیستم پولی باشه ، پول رو میدن . مدیریت سختی هم نداره . مثلا یک نمومه ، شبکه های اجتماعی هست . مدیریت خیلی سختی هم نداره . ملت میان کارشون رو میکنن ، شما هم این وسط فقط کافیه گزارش های تخلف رو نگاه کنی و سرور ها رو چک کنی و خلاص ...

این مورد رو هم قبلا گفتم ، ایده هایی که پیاده سازی شده رو گیر بیارید ( تقریبا همه جور ایده ای پیاده سازی شده الان ) بعد بیاید یه سری ایده هم خودتون بهش اضافه کنید . اینطوری بدون شک موفق خواهید شد ...

میشه چند نمونه سایت رو بگید؟

armin.rf
July 21st, 2016, 15:43
تقریبا 99,9999 درصد سایت ها ساخته شده ولی چند پیشنهاد

اصلا سمت سایت موزیک نرید
سمت سایت اندروید و فیلم هم نرید
و همینطور تفریحی

ساخت سایت بسته به علایق و مهارت های فردی داره که هر کس اینو درون خودش باید احساس کنه

hegza
July 21st, 2016, 15:46
armin.rf (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=111420) و programmer6811 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=114062) هر دو امضاتون باران وب هست؟!

armin.rf
July 21st, 2016, 15:48
هر دو امضاتون باران وب هست؟!

بله عزیزم شریک و همکارمون داخل سایت هستند ایشون که فکر نمیکنم مشکلی باشه

chaishpish
July 21st, 2016, 15:51
سایت چت آنلاین هم تو ایران فک نکنم کسی زده باشه - مثل zopim

keyhan7
July 21st, 2016, 15:51
تقریبا 99,9999 درصد سایت ها ساخته شده ولی چند پیشنهاد

اصلا سمت سایت موزیک نرید
سمت سایت اندروید و فیلم هم نرید
و همینطور تفریحی

ساخت سایت بسته به علایق و مهارت های فردی داره که هر کس اینو درون خودش باید احساس کنه

چرا دنبال اون سایت ها نرن؟

chaishpish
July 21st, 2016, 15:54
رقابت تو این سایت ها دیگه سخت شده و داره اشباع میشه و تعداد بیش از حدی زدن و دیگه نیازی بهشون نیست در حال حاظر

armin.rf
July 21st, 2016, 15:54

درود بر شما کیهان عزیز

سایت موزیک رو که فکر میکنم خودتون در جریان باشید رقبا (کوچک و بزرگ) چقدر زیاده .....

سایت اندروید به دلیل وجود مارکت ها و ..... کسی جذب نمیشه ...

سایت فیلم هم مشکلات بزرگی داره به جز سرور و ...

keyhan7
July 21st, 2016, 16:00
اتفاقا تنها سایتی که خیلی حرفه ای توی ایران وجود نداره همین سایت موزیک هست و فکر میکنم جای پیشرفت توی این کار بسیار زیاده بزرگترین سایتهای موزیک اصلا حرفه ای نیستند و برند خاصی برای موزیک وجود نداره

ldda company
July 21st, 2016, 16:04
یکی از دوستان گفت سایت چت آنلاین که سرویسی مثل Zopim ارائه بده . خب منم باهاشون موافق هستم اما اگر کسی میخواد موفق بشه ، باید یه سری امکاناتی رو در چنین سرویسی تعبیه بکنه که کمی اونو متمایز از رقبای دیگه کنه .
این رو تو پست های قبلی هم گفتم اما سعی کنید اگر سایتی رو بالا میارید ، چیز هایی رو داشته باشه که بقیه رقبا حتی از ایجاد اون ویژگی ها عاجز باشن . باید جوری کار کنید که توی میدان رقابت جوری بالا بیاید که بقیه خیلی سخت بتونن به شما برسن . همیشه باید نلاشتون برای بهترین شدن باشه تا کاربران هم جذب بشن ...

بدون شک ایده زیاد هست اما به شخصه اگر من ایده های فرآوانی رو هم داشته باشم ، برای خودم نگهشون میدارم و خودم عملیشون میکنم و هیچوقت نمیام اونا رو به کس دیگه ای بدم . در حال حاضر حتی افرادی هستن که بخاطر ایده پردازی هاشون پول دریافت میکنن . بنابراین خودتون باید برید دنبال این کار . مشورت بد نیست اما برید مطالعه و تحقیق کنید . اینقدر با عشق و علاقه مطالعه کنید که جذب کار هاتون بشید . اونوقت به همون ایده های سازنده و مفید خواهید رسید ...

- - - Updated - - -

اتفاقا تنها سایتی که خیلی حرفه ای توی ایران وجود نداره همین سایت موزیک هست و فکر میکنم جای پیشرفت توی این کار بسیار زیاده بزرگترین سایتهای موزیک اصلا حرفه ای نیستند و برند خاصی برای موزیک وجود نداره

من کاملا با نظر این دوستمون موافق هستم ...
خیلی از سایت ها حتی سایت اندروید و فیلم هستن که هنوز سایت خاصی جا نیفتاده تو اون زمینه . برای ساخت یک برند باید ویژگی های بی بدیلی در سیستم شما به کار رفته باشه . خیلی ایده هست که میشه روی سایت موزیک پیاده کرد . شما باید خودتون برید و این ایده ها رو پیدا کنید . همونطور که گفتم اگر کسی چیزی هم داشته باشه ، انحصاری برای خودش نگه میداره ...

armin.rf
July 21st, 2016, 16:08

دقیقا اما گوگل و موتور های جستجو با برند های ایران کار نمیکنن ...!

یعنی اگر این شخص بخواد کارشو استارت کنه چیزی حدود 3,000,000 تومان نیاز داره برای کار حرفه ای....

a.bakhshi
July 21st, 2016, 16:12
سایت موزیک تخصصی و قانونی خوبه

keyhan7
July 21st, 2016, 17:17
برای موفق شدن هر کسی یه سلاحی داره یکی پول داره یکی دانش یکی استعداد یکی علاقه و ... اگر پول و دانش و استعداد نداری حداقل میتونی موضوعی برای سایت انتخاب کنی که بهش علاقه داری

programmer6811
July 21st, 2016, 17:25
دوستان الان دقیقا چیشد؟ @-)

a.bakhshi
July 21st, 2016, 18:44
برای موفق شدن هر کسی یه سلاحی داره یکی پول داره یکی دانش یکی استعداد یکی علاقه و ... اگر پول و دانش و استعداد نداری حداقل میتونی موضوعی برای سایت انتخاب کنی که بهش علاقه داری

اگر فقط پول داشته باشی و برای ایدت پلن نداشته باشی ، حتما شکست میخوری و تمام پولت به باد میره

keyhan7
July 21st, 2016, 18:55
اگر فقط پول داشته باشی و برای ایدت پلن نداشته باشی ، حتما شکست میخوری و تمام پولت به باد میره

قطعا منظور من این نیست
وقتی رقابت زیاده باید یک سلاح داشته باشیم تا پیروز بشیم
یکی ازین سلاح ها پول هست
و منظور من این نبود که فقط پول یا فقط علاقه
و قطعا یه سری چیزا باید کنار هم قرار بگیره تا یه سایت موفق بشه
و بحث در این موارد اسپم حساب میشه

programmer6811
July 21st, 2016, 18:59
قطعا منظور من این نیست
وقتی رقابت زیاده باید یک سلاح داشته باشیم تا پیروز بشیم
یکی ازین سلاح ها پول هست
و منظور من این نبود که فقط پول یا فقط علاقه