PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد پنل مستقیم نمایندگی nic برای whmc

vaniawebdesign
July 18th, 2016, 12:17
با سلام
شرمده عنوان تاپیک یه کم گنگ هست

ما از nic ریسلری مستقیم گرفتیم
برامون سه تا فایل لایسنس فرستادن. هرچی هم بهشون میگیم باید چیکار کنیم کسی پاسخگو نیست
ما میخواهیم مثل شرکت های فراسو و میهن وب هاست و ... که مستقیم نماینده هستن و بدون مشکل ثبت دامنه انجام میشه، کاربرانمون ثبت دامنه آی آر انجام بدن
تمام ماژول های این شرکت ها رو دیدم ولی همشون کد شده هستن!
میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنیم

موفق باشید

OmizbanCo
July 20th, 2016, 16:06
با سلام
شرمده عنوان تاپیک یه کم گنگ هست

ما از nic ریسلری مستقیم گرفتیم
برامون سه تا فایل لایسنس فرستادن. هرچی هم بهشون میگیم باید چیکار کنیم کسی پاسخگو نیست
ما میخواهیم مثل شرکت های فراسو و میهن وب هاست و ... که مستقیم نماینده هستن و بدون مشکل ثبت دامنه انجام میشه، کاربرانمون ثبت دامنه آی آر انجام بدن
تمام ماژول های این شرکت ها رو دیدم ولی همشون کد شده هستن!
میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنیم

موفق باشید

سلام و درود خدمت شما
تا جایی بنده اطلاع باید بدید یه برنامه نویس براتون بصورت ماژول پیاده سازی کنه تا بتونید مثل شرکت هایی که نام بردید بتونید ثبت دامنه انجام بدید
موفق و پیروز باشید

hegza
July 20th, 2016, 23:44
مستندات وبسرویس رو ازشون بخواید. + یک داکیومنت هم هست برای نمونه کد.

- - - Updated - - -

سلام و درود خدمت شما
تا جایی بنده اطلاع باید بدید یه برنامه نویس براتون بصورت ماژول پیاده سازی کنه تا بتونید مثل شرکت هایی که نام بردید بتونید ثبت دامنه انجام بدید
موفق و پیروز باشید
تو امضاش نوشته برنامه نویس هستند. پس مشکلشون مستندات وبسرویس هست که nic باید بده.
ما قبلا نوشتیم اما نه برای whmcs برای اسکریپت اختصاصی خودمون.

toltek
July 25th, 2016, 13:26
با سلام
بنده همون شروع کننده هستم. متاسفانه مدیران این هقته کمر همت بستن هر اکانتی باز می کنم رو سه سوت میبندن!!!! ( چون از قبل روی همون سیستم با همون مرورگر و همون آی پی استاتیک لاگین می کنم میگه مالتی یوزر . امیدوارم این یکی بسته نشه )
راه حل رو پیدا کردم. برای دوستانی که بعد از من میان این تاپیک رو میبینن راه حل رو مینویسم.
درخواست میدید NIC براتون داکیومنت و مستندات مربوط به IP رو در آدرس epp.nic.ir آپلود می کنن
فقط باید از طریق وی پی اس همان آی پی این آدرس را باز کنید

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

vahid13713
July 31st, 2016, 15:02
با سلام
بنده همون شروع کننده هستم. متاسفانه مدیران این هقته کمر همت بستن هر اکانتی باز می کنم رو سه سوت میبندن!!!! ( چون از قبل روی همون سیستم با همون مرورگر و همون آی پی استاتیک لاگین می کنم میگه مالتی یوزر . امیدوارم این یکی بسته نشه )
راه حل رو پیدا کردم. برای دوستانی که بعد از من میان این تاپیک رو میبینن راه حل رو مینویسم.
درخواست میدید NIC براتون داکیومنت و مستندات مربوط به IP رو در آدرس epp.nic.ir آپلود می کنن
فقط باید از طریق وی پی اس همان آی پی این آدرس را باز کنید

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد
یه سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید
الان هزینه ثبت دامنه برای نماینده ای که 750 تومن داده چقدره؟

hegza
July 31st, 2016, 15:30
اینم قیمت
http://image.zarup.com/data/jpg/1/2/1/1/121168-قیمت_نمایندگان_nic.jpg

http://image.zarup.com/data/jpg/1/2/1/1/121171-قیمت_نمایندگان_nic_2.jpg

- - - Updated - - -

البته اینم اضافه کنم بیشترین تخفیف 75 % برای کسیه که مبلغ 6/750 میلون تومان واریز کرده یعنی هر واحد 2 هزار تومن و ثبت یک دامنه دو واحد هست-انتقال یک واحد. یعنی کسانیکه دامنه .ir رو میدن 4 تومن صاف و میاه دارند میدن مشتری.