PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ یوگیگ و هشیار بودن دوستان

rouhallah
July 18th, 2016, 11:35
همکاران عزیز درود

شاید خیلی از ما زندگی خود را از یک سایت تامین کنیم و ان سایت جز سرمایه های ما باشد
گفتم چند نکته را عرض کنم

برای کسانی که سایت دارند موارد زیر را حتما توجه داشته باشند .

در صورتی که اطلاعات شما به هر دلیلی حذف شد ، ممکن است ضرر جبران ناپذیری به شما وارد نماید پس حتما خودتان هزینه کنید و از جایی دیگری هاست برای بک اپ بگیرد
معتبر بودن سایت هیچگاه نشان ارامش نخواهد بود پس همیشه با داشتن هاست بک اپ ارامش داشته باشید.

برای کسانی که در زمینه هاستینگ مشغول به فعالیت هستند

هر شخصی را به عنوان کارمند استخدام نکنید
سطح دسترسی هیچ کارمندی را به همه سایت های ( دیتاسنتر ، دامنه و..... ) قرار ندهید ( حتی اگر بهترین دوستتان باشد )
به ازای سطح دسترسی ضمانت های مالی بگیرید ( حتی اگر بهترین دوستتان باشد )
بک اپ ها را روی چند دیتاسنتر قرار دهید
همیشه یک سرور به عنوان بک اپ از دیتاسنتر سومی تهیه کنید به شرط انکه فقط یک سرور در ان دیتاسنتر داشته باشید
در فرایند خرید حتما به کاربر خود اعلام کنید که بک اپ می گیرید ولی مسئولیت بک اپ گیری با خودشان است
اگر رمز دیتاسنتر را به شخصی برای پرداخت می دهید ، پس از پرداخت حتما تغییر دهید ( حتی اگر بهترین دوستتان باشد )

درپایان دوستان عزیز این تاپیک برای بحث در مورد هاستینگ یوگیگ نیست و انشاللله مشکلاتشان حل شود

اگر کسی موردی به ذهن دارد در اینجا اضافه نمایید

emperatoor73
July 18th, 2016, 12:12
همکاران عزیز درود

شاید خیلی از ما زندگی خود را از یک سایت تامین کنیم و ان سایت جز سرمایه های ما باشد
گفتم چند نکته را عرض کنم

در صورتی که اطلاعات شما به هر دلیلی حذف شد ، ممکن است ضرر جبران ناپذیری به شما وارد نماید پس حتما خودتان هزینه کنید و از جایی دیگری هاست برای بک اپ بگیرد
معتبر بودن سایت هیچگاه نشان ارامش نخواهد بود پس همیشه با داشتن هاست بک اپ ارامش داشته باشید.

سطح دسترسی هیچ کارمندی را به همه سایت های ( دیتاسنتر ، دامنه و..... ) قرار ندهید ( حتی اگر بهترین دوستتان باشد )
همیشه یک سرور به عنوان بک اپ از دیتاسنتر سومی تهیه کنید به شرط انکه فقط یک سرور در ان دیتاسنتر داشته باشید
در فرایند خرید حتما به کاربر خود اعلام کنید که بک اپ می گیرید ولی مسئولیت بک اپ گیری با خودشان است
اگر رمز دیتاسنتر را به شخصی برای پرداخت می دهید ، پس از پرداخت حتما تغییر دهید ( حتی اگر بهترین دوستتان باشد )

درپایان دوستان عزیز این تاپیک برای بحث در مورد هاستینگ یوگیگ نیست و انشاللله مشکلاتشان حل شود

به نظر من لب تاپ نسبت به سیستم دسکتاب امنیت کمتری میتونه داشته باشه صرفا به خاطر جابجایی راحتش
اطلاعات را در سیستم نگهداری کنن و اتاقی که سیستم داخلش امنیت داشته باشه

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

taghikhani
July 18th, 2016, 12:29
همکاران عزیز درود

گفتم چند نکته را عرض کنم

بزرگترین مشکل ما اینه که عادت کردیم قوانین رو بدون خوندن تأیید کنیم. فقط عجله داریم
مشتری تا زمانی که مشکل نداشته باشه حالش خوبه. ولی وقتی بهش بگی که هیچ دیتاسنتری از هاست دانلود بکاپ نمیگیره دیگه حالش خوب نیست.
وقتی بگی تو قوانین نوشته شده و اصلا منطقا نمیشه از سرور دانلود بکاپ گرفت دیگه هیچی
این فقط یه مثال بود از نقص فرهنگی توی صنف ما هم بین سرویس دهنده ها و هم مشتریان

emperatoor73
July 18th, 2016, 12:37
بزرگترین مشکل ما اینه که عادت کردیم قوانین رو بدون خوندن تأیید کنیم. فقط عجله داریم
مشتری تا زمانی که مشکل نداشته باشه حالش خوبه. ولی وقتی بهش بگی که هیچ دیتاسنتری از هاست دانلود بکاپ نمیگیره دیگه حالش خوب نیست.
وقتی بگی تو قوانین نوشته شده و اصلا منطقا نمیشه از سرور دانلود بکاپ گرفت دیگه هیچی
این فقط یه مثال بود از نقص فرهنگی توی صنف ما هم بین سرویس دهنده ها و هم مشتریان
درسته
ولیاین مورد هم در نظر داشته باشید که اکثر سرویس دهنده ها قوانین را سایت های دیگه کپی میکنن و اصلا به خوذشون زحمت نمیدن اسم سایتی که ازش کپی کردند را از تو قوانین بردارند

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk