PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات و خطرات سایت فیلم | ارزش داره یا نه؟

اشکان
July 18th, 2016, 10:56
سلام دوستان
نمی دونم چقدر تو وب می گردید اما حتما سایت های فیلم رو زیاد برخورد داشتید ، تعداد شون که خیلی بالاست اما می بینید که هر روز می گن مثلا فتا دستگیر می کنه مدیران این سایت ها رو
با وجود خطرات و مشکلات و دردسر های این موضوع ( فیلم ) بنظرتون زدن سایت در زمینه فیلم و سریال خارجی کار درستی هست؟
مشکلی از لحاظ به نتیجه رسوندن و شروع درامد زایی نیست ( این مورد رو اصلا لحاظ نکنید در کمترین زمان بالا میاد ) مشکل تنها دردسر ها و ترس از ...

سایت های فعلی با وجود این که مدام فیل/تر می شن اما همگی در ساماندهی ثبت شدن و الان بشخصه شک افتادم که اخرش اینا مجازن یا غیر؟
مورد دیگه این که چرا سایت های مثل ایران فیلم و تاینی با درامد ماهانه 500-600 میلیون یا حتی سایت های کوچیک فیلم رو که خیلی راحت میشه از طریق درگاه ها یا ... شناسایی کرد ، ولی اتفاق خاصی نمی یوفته؟

در حال حاضر بخش فیلم کلا خطرناک هست همین تازگی ها رو اگر دقت کرده باشید خیلی از سایت های زیر 100 ایران فیل/تر شدن که همگی به خاطر شکایت تهیه کننده های یک فیلم یا سریال ایرانی بوده ( یعنی می خوام بگم حتی فیلم ایرانی و دوبله هم شاکی و دردسر خودش رو داره )

حالا نظر شما چی هست با این توضیحات؟سایت فیلم خوبه زدنش؟مجاز یا غیر؟اگر غیر مثلا چ راهی برای دردسر درست نشدن هست؟
اگر کسی نمی خواد تو تاپیک نظر بده پ.خ هم بده ثواب داره
مرسی

پ.ن : مدیران لطفا تاپیک رو حذف نکنید چیز خاصی که توش نیس

Raymvnd
July 18th, 2016, 11:02
درود...توصیه نمیشه...
سایت فیلم تکراری شده و ارزشی نداره روش سرمایه گذاری کنی...
همه برای دانلود فیلم به سمت تورنت رفتند....
کسی نمیاد اکانت سایت فیلم بخره و دانلود کنه...
نگهداری سایت نیازمند سرمایه بالا و تبلیغات هست و مسئولیت بالاست...

mahdi-relax
July 18th, 2016, 11:05
بنده خودم یک سال پیش یک سایت فیلم زیر 600 ابران داشتم و خیلی معروف بود متاسفانه بعد از یک سال فعالیت هم حکم بازداشت منو از تهران زدن و هم سایتم رو ***** کردن با اینکه من اکثر فیلم هایی که قرار میدادم سعی میکردم مجاز باشه
پر دردسر ترین موضوع برای ایجاد سایت، سایت فیلم و سریال هست من به همه توصیه میکنم اصلا تو فکرش نرید

aliasbahi
July 18th, 2016, 12:07
با این حال ایران فیلم هنوز کار میکنه و بخاطر قدیمی بودن و معروف بودنش هیچوقت کاربراش بیخیالش که نمیشن هیچ تازه باز کاربر جدید بهش اضافه میشه

اشکان
July 18th, 2016, 12:23
با این حال ایران فیلم هنوز کار میکنه و بخاطر قدیمی بودن و معروف بودنش هیچوقت کاربراش بیخیالش که نمیشن هیچ تازه باز کاربر جدید بهش اضافه میشه
من هم سوالم همینه
وقتی جرم محرض هست چرا حداقل حسابشون مسدود نمیشه؟( بر فرض اینکه اصلا تو ایران نباشن )
من خودم با مدیر ایران فیلم صحبت می کردم می گفت ما می خواستیم برای دوبله ی فیلم های صدا و سیما کار کنیم ولی موسسه های دیگه زودتر اقدام کردن اونا کار رو برداشتن ( یعنی تا این حد بزرگ هستن !!!! )

- - - Updated - - -

بنده خودم یک سال پیش یک سایت فیلم زیر 600 ابران داشتم و خیلی معروف بود متاسفانه بعد از یک سال فعالیت هم حکم بازداشت منو از تهران زدن و هم سایتم رو ***** کردن با اینکه من اکثر فیلم هایی که قرار میدادم سعی میکردم مجاز باشه
پر دردسر ترین موضوع برای ایجاد سایت، سایت فیلم و سریال هست من به همه توصیه میکنم اصلا تو فکرش نرید
عزیز من نمی دونم ادرس سایت شما چی بوده ولی اینو می دونم این همه سایت فیلم هست نمی دونم چرا فقط ی عده خاص دستگیر می شن

- - - Updated - - -

درود...توصیه نمیشه...
سایت فیلم تکراری شده و ارزشی نداره روش سرمایه گذاری کنی...
همه برای دانلود فیلم به سمت تورنت رفتند....
کسی نمیاد اکانت سایت فیلم بخره و دانلود کنه...
نگهداری سایت نیازمند سرمایه بالا و تبلیغات هست و مسئولیت بالاست...
دوست عزیز ، پر شدن ربطی به بی ارزش شدن نداره ، شما ی چند موضوع که پر شده به ما معرفی کن
سایت فیلم هم روز به روز داره پیشرفت می کنن ، والا من یکی تا حالا کسی و ندیدم قشنگ بدونه تورنت چیه ، استفاده کردنش به کنار
ملت هنوز نمی تونن تو صفحه لینک دانلود رو پیدا کنن !!!
خرید اکانت هم وجود داره اما سایت باید ارشیو قوی داشته باشه یعنی چیزی فرا تر از این سایت ها رایگان
بله نگهداری سایت نیاز به هزنیه بسیار بالای سرور و تبلیغات زیاد هست + 24 ساعت وقت ازاد برای بروز کردن سایت

Raymvnd
July 18th, 2016, 12:55
دوست عزیز ، پر شدن ربطی به بی ارزش شدن نداره ، شما ی چند موضوع که پر شده به ما معرفی کن
سایت فیلم هم روز به روز داره پیشرفت می کنن ، والا من یکی تا حالا کسی و ندیدم قشنگ بدونه تورنت چیه ، استفاده کردنش به کنار
ملت هنوز نمی تونن تو صفحه لینک دانلود رو پیدا کنن !!!
خرید اکانت هم وجود داره اما سایت باید ارشیو قوی داشته باشه یعنی چیزی فرا تر از این سایت ها رایگان
بله نگهداری سایت نیاز به هزنیه بسیار بالای سرور و تبلیغات زیاد هست + 24 ساعت وقت ازاد برای بروز کردن سایت

شما داری حرف منو به چالش می کشید :| همین طور گفتم ایجاد سایت فیلم دردسر زیاد داره اگه به جای تو بودم هرگز این کار رو انجام نمی دادم...سایت های زیاد با آرشیو چند ترابایتی وجود داشته از میان رفتند به خاطر صرف بالا هزینه بالا و از ترس از *****ینگ هستش...
فکر نکن با زدن سایت فیلم پولی به جیب بزنی بلکه خرج نگهداری سایت بالاتر هستش...همین ایران فیلم به هر بدبختی که هست سایت هر هفته ***** میشه دامنه عوض می کنه کلی دامنه برات خریده و هیچ خرج آن بالا میره...
همه دوستان ایجاد سایت فیلم توصیه نمی کنن..منم یک سال پیش سایت فیلم زدم به غلط کردن افتادم آنقدر هزینه سایت بالا بود تعطیل کردم و کلی ضرر واسم گذاشت...

SickMind
July 18th, 2016, 12:59
دوست عزیز تنها مشکل سایت فیلم و سریال هزینه هاشه فکر نکنم در مورد مراجعه قضایی ام مشکلی پیش بیاد نمونش سایت تاینی مویز که داره برای فیلمش دوبله اختصاصی میده و دوبلر های ایران مث سعید مظفری و افشین زی نوری و.... براش کار میکنن

اشکان
July 18th, 2016, 13:01
شما داری حرف منو به چالش می کشید :| همین طور گفتم ایجاد سایت فیلم دردسر زیاد داره اگه به جای تو بودم هرگز این کار رو انجام نمی دادم...سایت های زیاد با آرشیو چند ترابایتی وجود داشته از میان رفتند به خاطر صرف بالا هزینه بالا و از ترس از *****ینگ هستش...
فکر نکن با زدن سایت فیلم پولی به جیب بزنی بلکه خرج نگهداری سایت بالاتر هستش...همین ایران فیلم به هر بدبختی که هست سایت هر هفته ***** میشه دامنه عوض می کنه کلی دامنه برات خریده و هیچ خرج آن بالا میره...
همه دوستان ایجاد سایت فیلم توصیه نمی کنن..منم یک سال پیش سایت فیلم زدم به غلط کردن افتادم آنقدر هزینه سایت بالا بود تعطیل کردم و کلی ضرر واسم گذاشت...
ما داریم اینجا با هم صحبت می کنیم قصد ندارم صحبت کسی که وقت می زاره جواب می ده رو بی ارزش کنم دوست عزیز
یوقت سو تفاهم نشه
ایران فیلم و تاینی هر کدومشون زیر ماهی 600 میلیون تومن اگر درامد داشته باشن خدا شاهده حاضرم قسم بخورم که تعطیل می کنن ، درامد این ها بسیار بالاست عوض کردن دامین هفته ای یک بار رو که خیلی از سایت ها دارن درسته من می گم قبول دارم هزینه ها بالاست اما برای ی سایتی مثل ایران فیلم و تاینی این چیزا ملاک نیست چون درامدشون هزار برابر هستش
خودم هم نظر شخصی ایم این هست که کار پر ریسکی هست و ارزش نداره ، هدف از این تاپیک دونستن نظر دوستان دیگه هستش

Raymvnd
July 18th, 2016, 13:07
ما داریم اینجا با هم صحبت می کنیم قصد ندارم صحبت کسی که وقت می زاره جواب می ده رو بی ارزش کنم دوست عزیز
یوقت سو تفاهم نشه
ایران فیلم و تاینی هر کدومشون زیر ماهی 600 میلیون تومن اگر درامد داشته باشن خدا شاهده حاضرم قسم بخورم که تعطیل می کنن ، درامد این ها بسیار بالاست عوض کردن دامین هفته ای یک بار رو که خیلی از سایت ها دارن درسته من می گم قبول دارم هزینه ها بالاست اما برای ی سایتی مثل ایران فیلم و تاینی این چیزا ملاک نیست چون درامدشون هزار برابر هستش
خودم هم نظر شخصی ایم این هست که کار پر ریسکی هست و ارزش نداره ، هدف از این تاپیک دونستن نظر دوستان دیگه هستش
من نمی دونم این درآمد دوتا سایت چجوری حساب کردید بعید می دونم انقدر درآمد داشته باشن! حالا اگه راست بود چندین میلیون خرج سرورها حساب کنی...این دوره زمونه با وجود آپلودسنتز ها با دانلود سرعت کم رایگان کمتر میرن اکانت میخرن مثل من...من بیشتر فیلم ها از اپلود سنتر ها رایگان دانلود می کنم و توی چند سال گذاشته فقط 5 بار اکانت خریدم! و دیگه اکانت نخریدم...

اشکان
July 18th, 2016, 13:07
دوست عزیز تنها مشکل سایت فیلم و سریال هزینه هاشه فکر نکنم در مورد مراجعه قضایی ام مشکلی پیش بیاد نمونش سایت تاینی مویز که داره برای فیلمش دوبله اختصاصی میده و دوبلر های ایران مث سعید مظفری و افشین زی نوری و.... براش کار میکنن
خیلی از دوستان هستن فعالیت می کنن خیلی ها هم فتا گرفته شون
واقعا موندم جریان اینا چیه اخه خیلی راحت سایت فروش وی پ ان می زنن کسی کاری نداره انوقت ...

T.Toosi
July 18th, 2016, 13:12
سلام، غیرمجاز زودتر از سایت فیلم و سریال های مجاز میگیره، تا سایت بزرگ نشه به چشم هم نیاد از فتا و پیگیری خبری نیست فقط اتو ***** میشید یا اینکه کسی شیرین بازی ریپورت یا شاکی خصوصی داشته باشید که بفهمن جرمش انتشار آثار مستهجن هست (پای خودم دراین باره گیر کرده بود چند سال پیش اما بخشیده شدم)، الان هم تاینی موویز رسما داره پول شویی میکنه، وارد یک سایت خرید اکانت آپلودسنتر میشید اکانت میخرید میزنید داخل تاینی اکانت شارژ میشه.

اشکان
July 18th, 2016, 13:16
من نمی دونم این درآمد دوتا سایت چجوری حساب کردید بعید می دونم انقدر درآمد داشته باشن! حالا اگه راست بود چندین میلیون خرج سرورها حساب کنی...این دوره زمونه با وجود آپلودسنتز ها با دانلود سرعت کم رایگان کمتر میرن اکانت میخرن مثل من...من بیشتر فیلم ها از اپلود سنتر ها رایگان دانلود می کنم و توی چند سال گذاشته فقط 5 بار اکانت خریدم! و دیگه اکانت نخریدم...
دوست عزیز ایران فیلم یا تاینی فرق نمی کنه دو تاشون دقیقا تو ی سطح هستن حالا تاینی یه مقدار حتی بالاتر چون ایران فیلم اپلود سنتر های رایگان کنارش قرار می ده ولی تاینی فقط اکانت هستش
من تاینی رو مثال می زنم برای شما
سایتشون چند وقت پیش رتبه 56 ایران بود یعنی چیزی حدود 350 هزار ای پی ، من می گم از این 350 هزار نفر تنها صد هزار نفر ازشون اکانت وی ای پی دارن و بقیه صرفا برای دیدن مشخصات فیلم و اخبار اومدن ! ( که همه می دونیم خیلی دست پایین گرفتم عدد رو اونم برای سایتی که کلا وی ای پی هست )
حالا شما 100 هزار رو در قیمت اکانت ماهانه که 4 تومن هست ضرب کن میزان درامد رو خودت بررسی کن

- - - Updated - - -

سلام، غیرمجاز زودتر از سایت فیلم و سریال های مجاز میگیره، تا سایت بزرگ نشه به چشم هم نیاد از فتا و پیگیری خبری نیست فقط اتو ***** میشید یا اینکه کسی شیرین بازی ریپورت یا شاکی خصوصی داشته باشید که بفهمن جرمش انتشار آثار مستهجن هست (پای خودم دراین باره گیر کرده بود چند سال پیش اما بخشیده شدم)، الان هم تاینی موویز رسما داره پول شویی میکنه، وارد یک سایت خرید اکانت آپلودسنتر میشید اکانت میخرید میزنید داخل تاینی اکانت شارژ میشه.
اتفاقا خیلی جالب هست اگر به این سادگی خطر فتا رو از خودش دور می کنه ولی بازم پیدا کردنشون سخت نیست

T.Toosi
July 18th, 2016, 13:26
اتفاقا خیلی جالب هست اگر به این سادگی خطر فتا رو از خودش دور می کنه ولی بازم پیدا کردنشون سخت نیست

بله خیلی راحت پیگیری میشه، اصلا یکی بره یقه هاست دی ال رو بگیره که چرا فایل های یک سایت غیرمجاز را میزبانی میکنه ؟ اونم داخل ایران، یک حالت دیگه هم داره، فتا دنبال مدیر وبسایت ها هست، ممکنه اصلا داخل ایران نیستند یا پیداشون نمیکنند که در این صورت با هم بستن آدرس های سایت راضی میشن.

اشکان
July 18th, 2016, 13:45
بله خیلی راحت پیگیری میشه، اصلا یکی بره یقه هاست دی ال رو بگیره که چرا فایل های یک سایت غیرمجاز را میزبانی میکنه ؟ اونم داخل ایران، یک حالت دیگه هم داره، فتا دنبال مدیر وبسایت ها هست، ممکنه اصلا داخل ایران نیستند یا پیداشون نمیکنند که در این صورت با هم بستن آدرس های سایت راضی میشن.
دوست عزیز می گم مدیر ایران فیلم می گفت می خوایم با صدا و سیما همکاری کنیم براشون دوبله کنیم
می گفت دیر مراجعه کردیم از دست دادیم
پس نتیجه می گیریم ایران هستن که هیچ ترسی هم ندارن از نشون دادن خودشون

T.Toosi
July 18th, 2016, 13:48
دوست عزیز می گم مدیر ایران فیلم می گفت می خوایم با صدا و سیما همکاری کنیم براشون دوبله کنیم
می گفت دیر مراجعه کردیم از دست دادیم
پس نتیجه می گیریم ایران هستن که هیچ ترسی هم ندارن از نشون دادن خودشون

اگر واقعا واستون سواله مراجعه کنید به فتا دم در بگید با یک افسر پرونده میخوام صحبت و مشورت بگیرم، همین داستان را بهشون بگید ببینید پاسخ اونا در این موضوع چی هست.