PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امروزه چه سایتی باید راه اندازی کرد ؟

DEFALT
July 17th, 2016, 14:51
به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید .

دوستان عزیز به نظرتون امروزه چه سایتی آدم راه اندازی کند بازدید خواهد داشت و وبمستران به طرف اون خواهند اومد !

پ.ن » لطفاً همه در نظرسنجی شرکت کنند ...

پ.ن » دوستان خواهش داریم اسپم ارسال نکنید ...

موفق باشید .

miladtnt
July 17th, 2016, 14:57
بنظر من سایتم مثل استعداد ادم میمونه

تنها دلیلی که برای موفق بودن بعضیا مثل ادمین کانال گیزمیز میدونم اینه که استعداد داشته تو این زمینه !

بنظر من خیلی سخته یکی بتونه چنتا سایت تو زمینه های مختلف داشته باشه و همشون موفق شن ! همیشه اونی موفق میشه که استعداد طرف تو اون زمینه موفق تر بوده... نمونش آپارات و کلوپ و میهن بلاگ صاحبش ینفر بودن

الان کلوپ هست ولی خیلی کمرنگه

میهن بلاگ هست ولی خیلی کمرنگه

آپاراتم هست ولی نقش یوتیوب در ایرانه !

این بحثا اصلا ربطی به تبلیغاتم نداره ! البته تاثیر داره اما تاثیری که استعداد داره فوق العاده بیشتره ! کانال بدندید میلیارد تومن خرج کرد تو شبکه ماهواره ای تبلیغ کرد اما هیچوقت به گیزمیز نرسید ! با اون همه تبلیغ چون چرت و پرت میزارن کانالشون ! من خودم روز اول جوین شدم روز دوم بدم اومد از کانال...

DEFALT
July 17th, 2016, 15:20
دوستان لطفاً در این زمینه ما رو یاری کنید .. ♥

djspammer
July 17th, 2016, 15:23
تاپیک تکراری است ... اگر کسی ایده ای داشته باشه خودش میزنه به کسی نمیگه ! :106:

Riko
July 17th, 2016, 15:25
سایتی که تا حالا وجود نداشته باشه با ایده ی جدید باشه. موفقیت شدنش بیشتره

- - - Updated - - -

تاپیک تکراری است ... اگر کسی ایده ای داشته باشه خودش میزنه به کسی نمیگه ! :106:

احسنت دوست عزیز میره انجامش میده،تاپیک نمیزنه

viasky
July 17th, 2016, 15:27
تفاوت انسان ها در نوع تفکر اون هاست
شک نداشته باشید اگر کسی ایده ای داشته باشه حتی اگر کوچک هم باشه برای خودش به کار خواهد گرفت
بدون شک سایتی که بازدید داره در آمد هم خواهد داشت و... در نتیجه کسی به راحتی نظر یا ایده ارائه نخواهد داد متاسفانه
سعی کنید خودتون تحلیل کنید و به یک نتیجه جامع برسید که چه وب سایتی راه اندازی بشه
در یک بعد و جهت تخصص تجارت اینه که شما نیاز و به وجود بیارید نه اینکه به دنبال نیاز دیگران باشید و از اون استفاده تجاری کنید
یک وب سایتی طراحی و راه اندازی کنید که کاربر با مشاهده احساس کنه واقعا به همچین چیزی نیاز داره و یا تا حالا مشاهده نکرده ( پیشنهاد)
می تونه یک وب سایت خبری باشه - ورزشی - فال - بازی آنلان - مجله آنلاین - فناوری و..... هرچیزی باشه
تا چیز جدیدی ارائه نکنید بنده به جرات می کنم بگم شما هر انتخابی کنید یکی بهتر از اون هست
پس نوآوری و خلق یک نیاز و طرح جدید و در اولیت قرار بدید لطفا
براتون آرزوی موفقیت هم می کنم
سپاس

DEFALT
July 17th, 2016, 15:28
خود بنده میدونم ایده امروزه 99 درصد ملاک سایت هست ولی به نظرتون چه سایتی زده بشه پیشرفت درش خواهیم دید ؟

منظورم سایت مثل " دانلود | انجمن | موبایل | اندروید | موزیک | فیلم | اخبار | ورزش | و ... " هست !

موفق باشید .

ldda company
July 17th, 2016, 15:31

درود ...
ببینید اول از همه شما باید به ما بگی که به زدن چه سایت هایی علاقه مند هستی . یعنی از چه موضوعاتی خوشت میاد ؟ چه گروه کاربرایی مد نظرت هستن و به قول معروف چه بازاری رو هدف قرار دادی ؟

اینا بعضی موارد اولیه هستن که باید هر شخصی که میخواد سایتی رو راه اندازی کنه برای خودش مشخص کنه ...

اما خب حالا میرسیم به نظر سنجی . ببینید از نظر من ، یه شخص میتونه چندین و چند سایت رو با هم مدیریت کنه و همه اون سایت ها هم موفق بشن . بستگی به پشتکار و علاقه هم داره . از تبلیغات هم نمیشه به سادگی گذشت . اگر سایتی محتوای کاربردی و متناسب با موضوع فعالیتش داشته باشه ، و در کنارش تبلیغات حرفه ای و دقیق انجام بده که بازار بیننده های خودش رو هدف قرار بده ، خیلی راحت ظرف مدت زمان کوتاهی به محبوبیت بالایی دست پیدا خواهد کرد ...

demonvictor
July 17th, 2016, 15:32
سایت خبری اگه مخاطباتو جذب کنی شدیدا میگیره.
شاید با خودتون بگین بابا سایت خبری کی میره.
شما ها نمیرین.

ولی مخاطبین سایت های خبری به شدت طرفدار وب سایتی که دنبالش میکنن هستن.

سایت های خبری بشدت اعتیاد آوره برای مخاطباش.اینو همیشه به یاد داشته باشین.

DEFALT
July 17th, 2016, 15:34
شما ها نمیرین.

دوست عزیز سایت های خبری هم مسئولیت میخواد ، یک خبر انتقادی یا ... از یک فرد یا ... قرار داده بشه فردا شکایت کنند ؟! باید چی جواب بدیم ؟!

پ.ن » سایت خبری مسئولیت پذیری زیادی به نظر من میخواد !

موفق باشید .

ldda company
July 17th, 2016, 15:40
دوست عزیز سایت های خبری هم مسئولیت میخواد ، یک خبر انتقادی یا ... از یک فرد یا ... قرار داده بشه فردا شکایت کنند ؟! باید چی جواب بدیم ؟!

پ.ن » سایت خبری مسئولیت پذیری زیادی به نظر من میخواد !

موفق باشید .

اول از همه اینکه برای سایت خبری جدیدا باید لوگوی مخصوص ساماندهی + مجوز از وزارت ارشاد بگیرید . اما اگر بخواید برید طرفش ، همزمان با اخذ مجوز ، میتونید یه مجله آنلاین ( mag ) هم همراهش راه اندازی کنید . کارتون طی چند هفته تا چند ماه رونق خوبی میگیره ...
ضمنا نیاز نیست سایت اخبار سیاسی بزنید ، به نظر من سایت خبری در یک زمینه به خصوص بزنید ، بیشتر کارایی داره . به طور مثال سایت خبری در مورد ارز و اوراق بهادار و بورس . یا سایت خبری که اخبار وضعیت تدریس در دنیای مدرن رو به همراه داره ...

من واسه تک تک اینا ایده های خودم رو دارم . از شما و بقیه دوستان چه پنهان خیلی هم دوست دارم که همه رو اجرایی کنم اما خب زیر ساخت هایی هم میخواد که نیاز به زمان داره ...
اما به مورد مهم این هست که همیشه در کنار سایت هایی که میزنید ، ویژگی هایی رو قرار بدید که دست رقبای شما رو ببنده و نتونن در اون زمینه با شما رقابت کنن . در این مورد من دیگه بیشتر از این چیزی نمیگم . خودتون باید بهش برسید ...

viasky
July 17th, 2016, 15:40
شما ها نمیرین.

درست می فرمایید سایت خبری بسیار پر جذب میکنه
البته کمی دشواری بیشتری داره جهت مدیریت و راه اندازی
باید همیشه آپدیت باشه به صورت ساعتی ( بستگی به نوع فعالیت سایت داره)
و البته اینطور که بنده شنیدم نیاز به دریافت مجوز داره و در صورت عدم دریافت مجوز ممکن هست که برخورد بشه با سایت ( اطلاعات دقیقی ندارم)
اما در مجموع سایت خبری یک ایده خوب هست
موفق باشید

DEFALT
July 17th, 2016, 17:53
سلام
با توجه به اینکه تقریبا همه ایده های قابل اجرا در فضای اینترنت اجرا شدن شما اگر ایده جدیدی ندارید به نظر من بهترین کاری که می تونید کنید اینه که همون ایده های قبلی رو به طور منحصر به فرد خودتون اجرا کنید.
یعنی مثلا درگاه پرداخت واسطه که مثل قارچ زیاد شده یکی میاد می خواد جدید بزنه اگه همه چیزش مثل بقیه باشه و فقط یه آدرس دامنه اش فرق کنه مسلما موفق نمیشه اما اگه بتونه حداقل در همین ایده تکراری کار های منحصر به فرد خودش رو انجام بده اون موقع که اون کار های منحصر به فرد کم کم جمع میشن و برای خودشون یه سایت منحصر به فرد تشکیل میدن.حالا درگاه واسطه مثال بود منحصر به فرد بودن رو میشه در هر نوع سایتی حتی سایت موزیک هم داشت.
دوست عزیز این حرفتون رو هم کامل تایید میکنم ، واقعاً به نکته خوبی اشاره کردید .

movie131
July 17th, 2016, 19:09
با سلام
یک فروشگاه اینترنتی میخوام که فروش داشته باشه
ماهی 200 هم در بیاد (سود خالص)
کافیه

کسی اگه چیزی داره معرفی کنه