PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در دادن ip به centOS

robot
November 15th, 2010, 12:27
سلام!!

من میخوام روی VPS لینوکس نصب کنم!! اینجاش گیر افتادم :109:

عکس آخر gateway با 2 تا dns میخواد که بلدم :d ولی 3 عکس اول چیه کیه ؟(:|

1517
1518
1519
1520

asrhosting
November 15th, 2010, 12:41
سلام .
عکس اول دو گزینه اول را انتخاب و سپس ok کنید .

عکس دوم روی گزینه دوم قرار بدید و سپس آی پی مورد نظر که می خوایید به لینوکس بدید رو تایپت کنید بعد tab ( در سمت چپ صفحه کلید ) رو فشار بدید . تا بره روی مکان . یعنی نت مکس !!! اونها نت مکس شبکه ای دیتا سنتر رو بدید ( مثال : 255.255.255.255 ) .

عکس سوم میگه که اشتباه اومدی ! : دی ولی خوب یه توضیح بدم اینکه اینجا می تونید لیست کلی آدرس آی پی هاتون رو به لینوکسی بدید .

عکس چهارم هم g هست که از مدیر سرور یا ایمیل دیتا سنتر مشخص شده ! ( خودم هم نفهمیدم چی گفتم ! : دی ) ... دو گزینه زیریش هم مربوط به dns ها هست که اگر نمی دونید دیتا سنتر تون چی چی می زنه شما بزنید : 4.2.2.2 و 4.2.2.4

البته بهتره که حتما قبلاش از دیتا سنتر کامل اطلاعات مربوطه رو بگیرید .

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

در ضمن اگر نتوستید باز هم مشخصات سرورتون رو بدید تا فیلمش رو براتون بگیرم و بهتون تحویل بدم ...

Online24
November 15th, 2010, 12:45
تصویر اول ( active on boot ) به شما این امکان رو میده که Interface ها و سرویس شبکه شما به طور خودکار و هنگام بوت شدن ( بالا آمدن سیستم ) اجرا و فعال شود .

تصویر دوم ( DHCP or manual) به شما این امکان رو میده که از دو حالت DHCP (که در این حالت شما از DHCP server آی پی دریافت میکنید و با هر بار دیسکانکت شدن شما از DHCP server احتمالا به شما ip جدیدی اختصاص داده میشود ، این روش دریافت ip خودکار و متغییر در صورت وجود DHCP server در شبکه شما است . نوع دوم ، تنظیم دستی (Manual ) و ثابت (Static) است که شما ip مورد نظر خودتون رو تنها یکبار به سیستم اختصاص میدهید و این ip به صورت ثابت در اختیار ماشین قرار میگیرد . )

تصویر سوم (IPv6) جهت تنظیم IPv6 سیستم شماست . با توجه به فراگیر نشدن استفاده از ipv6 اگر شبکه شما ، شما را ملزم به استفاده از ipv6 نکرده و این نوع ip را در اختیار شما قرار نداده ، این قسمت را خالی رها کنید .