PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد اتصال چندین دامین به یک دامین (ریدارکت 301)

davood_71
July 16th, 2016, 12:00
سلام
من یه دامین دارم فرض کنید : Site.com میخوام site.org , site.net , site.ir رو هم بهش وصل کنم (از طریق addon domain و تیک alias رو هم بر میدارم)
خب طرف وقتی روی .org , .net . ir کلیک کرد باید site.com بالا بیاد (ریدارکت 301)
تا اینجاش رو رفتم بدون مشکل کار میکنه
سوالم اینه میخوام کلی دامنه دیگه هم بگیرم مثل site.info , sites.com ,sites.ir , .... خلاصه با هر نوع پسوند و حتی اسماش هم که شبیه به Site هست
مثلا sites , sit, sitee, yousite,rozsite و.... با انواع پسوند

مشکلی ایجاد نمیکنه همه رو داخل اون Addon domain اضافه کنم؟ از نظر سئو و فشار سرور میگم، فقط میخوام بدونم کلی دامین دیگه مثلا 20 تا دیگه با انواع پسوند ها و اسم های مشابه وارد addon کنم که به محض اینکه کاربر دامین های دیگه رو زد ، اتوماتیک دامین site.com بالا بیاد ، برای اینکار چون تعدادش زیاد میشه مشکلی ایجاد نمیشه؟
ممنون

Reza G
July 16th, 2016, 12:28
دامنه های بین المللی رو از طریق پنل خودشون میتونید ریدایرکت کنید. نیازی نیست همه رو اول addon کنید روی هاست.

davood_71
July 16th, 2016, 12:30
دامنه های بین المللی رو از طریق پنل خودشون میتونید ریدایرکت کنید. نیازی نیست همه رو اول addon کنید روی هاست.

آخه مشکل اینجاست من از هاستینگ ایرانی خردم به من پنلی ندادن
دامنه کامل به اسم من ثبت شده ولی پنلی نیست

حالا ازطریق addon تبت شه مشکلی نداره؟
فقط بین المللی نیست ، ایرانی هم هست
ولی کلی دامنه هست با کلی اسم های مشابه

Reza G
July 16th, 2016, 12:33
آخه مشکل اینجاست من از هاستینگ ایرانی خردم به من پنلی ندادن
دامنه کامل به اسم من ثبت شده ولی پنلی نیست
حالا ازطریق addon تبت شه مشکلی نداره؟
فقط بین المللی نیست ، ایرانی هم هست
ولی کلی دامنه هست با کلی اسم های مشابه

از پشتیبانی بخواید اطلاعات پنل رو بهتون بده. شما مالکیت قانونی اونا رو دارید و باید براتون پنل مدیریت دامین رو ارائه کنند.
من خودم از فروشنده های داخلی دامین خریدم اما همه شون بعد درخواست، پنل رو ارائه کردند
وقتی میگن ادان دامین روی یه هاست زیاد نباشه که سایتهای مختلفی با محتوای مختلف باشند. مثلا یه هاست اشتراکی باشه و 10 تا سایت
اما شما گویا یک سایت دارید و 10 دامین که بعید میدونم فشاری بیاره

davood_71
July 16th, 2016, 12:38
از پشتیبانی بخواید اطلاعات پنل رو بهتون بده. شما مالکیت قانونی اونا رو دارید و باید براتون پنل مدیریت دامین رو ارائه کنند.
من خودم از فروشنده های داخلی دامین خریدم اما همه شون بعد درخواست، پنل رو ارائه کردند
وقتی میگن ادان دامین روی یه هاست زیاد نباشه که سایتهای مختلفی با محتوای مختلف باشند. مثلا یه هاست اشتراکی باشه و 10 تا سایت
اما شما گویا یک سایت دارید و 10 دامین که بعید میدونم فشاری بیاره

خیلی ممنون از راهنماییتون حتما بهشون میگم بهم پنل بدن
بله سرور مجازی هست و کلا یه سایت هست
و هر دامنه ای قرار نیست بالا بیاد، هر دامنه ای زده شه قرار هست site.com بالا بیاد به صورت اتوماتیک و ریداریکت 301
نوع ادان هم از نوع alias نیست از تونه pointer هست
واسه همین کلا یه دامنه شناخته میشه به نامه site.com
بقیه دامنه فقط واسه اینکه کسی دیگه نگیره گرفته میشه و اتوماتیک ریدارمت میشه به Site.com

خب اینجوری مشکلی پیش میاد؟ فشار روی سرور حالا حل میشه ، منظروم از نوع سئو یا هرچی دیگه

taghikhani
July 16th, 2016, 13:43
سلام
من یه دامین دارم فرض کنید : Site.com میخوام site.org , site.net , site.ir رو هم بهش وصل کنم (از طریق addon domain و تیک alias رو هم بر میدارم)
سوالم اینه میخوام کلی دامنه دیگه هم بگیرم مثل site.info , sites.com ,sites.ir , .... خلاصه با هر نوع پسوند و حتی اسماش هم که شبیه به Site هست

مشکلی ایجاد نمیکنه همه رو داخل اون Addon domain اضافه کنم؟ از نظر سئو و فشار سرور میگم، فقط میخوام بدونم کلی دامین دیگه مثلا 20 تا دیگه با انواع پسوند ها و اسم های مشابه وارد addon کنم که به محض اینکه کاربر دامین های دیگه رو زد ، اتوماتیک دامین site.com بالا بیاد ، برای اینکار چون تعدادش زیاد میشه مشکلی ایجاد نمیشه؟
ممنون

در حالت کلی addon اصلا منابعی مصرف نمیکنه و تعدادش هم اصلا مهم نیست

davood_71
July 16th, 2016, 13:49
در حالت کلی addon اصلا منابعی مصرف نمیکنه و تعدادش هم اصلا مهم نیست
خیلی ممنون
پس خیالم راحت شد هرچی دامنه دارم توی ادان میزنم که ریداکرت شه :)

HostCenter.host
July 17th, 2016, 14:45
براي اين كار بايد از parked domains در directadmin و از گزينه aliies يا parked domains در cpanel استفاده كنيد.
Addon domain بيشتر براي ايجاد سايت مجزا در همان هاست استفاده مي شود.
Park domains فشاري بر روي سرور ايجاد نمي كند.

kandohost.com
July 20th, 2016, 18:49
سلام

ممنون

با سلام

نه از این جهت فشاری روی سرور نمی یاد ولی نباید از گرینه addon domain استفاده کنید . این گزینه برای مواقعی هست که بخواین چند تا سایت جداگانه بر روی یک هاست داشته باشین ولی شما یک سایت دارید و می خواین با زدن دامین های مختلف اون سایت باز بشه :

در دایرکت ادمین:
وارد هاست دامنه اصلی خود بشوید.روی Domain Pointers کلیک کنید.دامنه ای که می خواهید ریدایرکت شود را وارد و روی add کلیک کنید. تیک گزینه create as an allias را بردارید.

ColdWorld
July 21st, 2016, 16:27
با سلام و خسته نباشید
دوستان عزیز امیدوارم جواب داده بشه چون بسیار مهم هست این مورد!
ببینید بنده سایت فیلم دارم بعد از 1 ماه فعالیت کم سایت مسدود شد و همان روز بنده دامین جدید خرید کرده و در cpanel دامین را پارک کرده و آدرس سایتم (مثلاً site.com) را به آدرس جدید (site1.in) ریدایرکت 301 همراه با wildcard کردم.و از طریق پنل وردپرس هم ادرس جدید رو وارد کردم و سایت بدون مشکل در ادرس جدید بالا اومد.روز بعد دیدم که تمامی ایندکس ها به صورت - در اومده و همگی در وضعیت submit هستن.بعد از چند روز ایندکس ها داره دوباره برمیگرده و حدود 300 ایندکس در این 3 روز داشتم (کل ایندکس سابمیتی من 450 تاست)
خب سوالی که دارم اینه که از طریق google webmaster tools اقدامی باید انجام بدم؟؟؟ (بعد از مسدود شدن سایت کاری انجام ندادم)
سوال دیگه هم اینه که در صورتی که آدرس جدید هم مسدود بشه باید چه آدرسی رو به آدرس جدید مجدد ریدایرکت کنم؟(آدرس ثابت : site.com و یا آدرس جدید : site1.in)؟؟؟؟؟؟
یه سوال هم دارم اون هم این که بنده می خوام که آدرس ثابت سایتم که مسدود شده در هنگامی که کاربر مستیم سایت رو باز کرد به آدرس جدید به صورت اتوماتیک ریدایرکت بشه.به عنوان مثال شما روی لینک روبه رو کلیک کنید : http://iranfilm.net (http://iranfilm.net/)
دوستان عزیز خیلی خیلی ممنون میشم در این مورد به بنده راهنمایی بکنید یک دنیا ممنون میشم خیلی کارم گیر کرده متاسفانه سر این موضوع.

HostCenter.host
July 21st, 2016, 17:41
سلام
شما بسيار بهتر است كه در حساب كاربري وبمستر گوگل خود عمل Change of Address را انجام دهيد. شما ابتدا بايد دامنه جديد را وارد حساب كاربري وبمستر گوگل كنيد و اعتبارسنجي آن رو هم انجام بديد، سپس از يكي از راه هاي موجود ريدايركت رو انجام بديد و عمل Change of Address را در حساب گوگلتون انجام دهيد.
در صورت خريدن دامنه جديد بايد تمامي دامنه هاي موجود رو به دامنه جديد ريدايركت كنيد.