PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم تسویه حساب سیباپال و عدم پاسخگویی

mamadi_h
July 16th, 2016, 11:23
دوستان چرا سیبا پال تسویه حساب نمی کنه ؟
من 16 تیر ماه 288 تومان درخواست تسویه حساب دادم امروز 26 تیر ماه هست هنوز واریز نشده
شماره شرکت هم جواب نمیدنش

ldda company
July 16th, 2016, 11:35
درود ...
این موضوع چند روز پیش هم مطرح شد توسط دوستان دیگه در انجمن ...
تا اونجایی که من میدونم دیگه فعالیتی نمیکنن و این رو هم اعلام کرده بودن . شما میتونید از دوستانی که آدرس جدیدترین دامین های سیبا پال رو دارن سوال کنید و ببینید اگر تغییر آدرس دادن ، به آدرس جدید مراجعه کنید برای پیگیری پولتون ...

امیدوارم مشکل خاصی در بر نباشه ...

موفق باشید ...

TATSERVER.NET
July 16th, 2016, 11:53
با سلام.

آدرس جدیدشون https://sibapayment.com/user/login هست.
ولی متسفانه نه تیکت جواب میدن، نه تسویه حساب میکنند.

DJ_2015
July 16th, 2016, 12:48
درگاه واسط فقط جهـان پـــــی! با وجود تمام مشکلاتی که براش پیش اومده با قدرت تمام به کار خودش داره ادامه میده.
+
اکانت من در سیباپال مشکل لاگین داشت. هر چی پیگیری کردم مسئولینش پاسخی ندادن...

farari
July 16th, 2016, 12:54
درگاه واسط فقط جهـان پـــــی! با وجود تمام مشکلاتی که براش پیش اومده با قدرت تمام به کار خودش داره ادامه میده.
+
اکانت من در سیباپال مشکل لاگین داشت. هر چی پیگیری کردم مسئولینش پاسخی ندادن...

جانم
جهان پی که الان چند ماهی هست که تعطیله داداش

saeed_slow
July 16th, 2016, 17:16
به ما که گفتن تسویه میشه بعد از بررسی! البته الان چند روز گذشته.

اما نگران نباشید اکثرا از سیبا پال راضی بودن.

DJ_2015
July 16th, 2016, 18:39
جانم
جهان پی که الان چند ماهی هست که تعطیله داداش
برای کاربران ویژه درگاهش فعاله.

mohsen1771
July 16th, 2016, 18:41
پول ما هم ندادن

alireza_ssp
July 16th, 2016, 18:55
برای من رو که چند روز پیش واریز کردن. دیروز هم تیکت زدم که پیگیر ادامه کار بشم، گفتن فعلا همه چیز تعطیل هست و از طریق تلگرام ادامه کار رو اطلاع رسانی میکنن. ولی جواب تیکت رو دادن

mamadi_h
July 17th, 2016, 02:28
به مت جواب تیکت نمیدن جواب تلفن هم نمیدن تسویه هم نمی کنن بیش از 10 روز گذشت.

free-downloadha.com
July 17th, 2016, 02:58
من که تابحال مشکلی در تسویه سیباپال ندیدم بیشترین تاخیر واسه من 24 ساعت اونم یکی دوبار بودش

بیشتر اوقات کمتر از ده دقیقه تو حسامون بودش

درگاهی تا بحال مثل سیبا پال از نظر سرعت تسویه ندیدم

mahan07122
July 17th, 2016, 08:13
سلام دوستان برای بنده هم 11 روز گذشته مبلغ 581 تومن تسویه نکردن اخرین باریم که تیکت جواب دادن چهارروز پیش بود گفتن باید بررسی بشه اخه این چه وضعشه .
ما به این درگاه اعتماد کردیم مشکلی هم نداشت چرا دارن خودشون تخریب میکنند نمیدونم !!!!

mehdi741
July 17th, 2016, 08:51
بنده که جهارصد تومن با بدبختی مکافات ازشون گرفتم بعد از 5روز ولی دیگه با این درگاه کار نخواهم کرد به هیچ عنوان

Jai
July 17th, 2016, 09:23
مثل اینکه کلاه بردار از آب در اومدن :)

بنده 13 هم درخواست تسویه دادم تایید کردن اما واریز نکردن آخر هم یه شماره تراکنش نا معتبر بم دادن گفتن واریز شده

پشتیبانی بانک ملت هم گفت این تراکنش وجود نداره .

من تاپیک زدم اما همه اومدن گفتن آره سیبا پال امکان نداره واریزنکنه !! مدیر محترم اینجا هم زد تاپیک منو پاک کرد .

الان میبینم فقط من نبودم :)

+ فکر کنم این جمله در حال بررسی لطفا شکیبا باشید شون جا افتاده بین بچه ها ، میبینم به همه اینو گفتن و خدانگهدار :103:

menalgeya
July 17th, 2016, 12:54
من با سیباپال همکاری داشتم و تا آخرین ریال پولم رو هم تسویه زدند

mamadi_h
July 17th, 2016, 14:40
من با سیباپال همکاری داشتم و تا آخرین ریال پولم رو هم تسویه زدند

بستگی داره که چه زمانی تسویه زده باشید ، بله قبلا خوب بودن اما الان 12 روز گذشته و واریز نشده 288 تومان من

menalgeya
July 17th, 2016, 14:55
بستگی داره که چه زمانی تسویه زده باشید ، بله قبلا خوب بودن اما الان 12 روز گذشته و واریز نشده 288 تومان من

16 تیر ماه درخواست دادم

20 تیر واریز شد و دلیل تاخیر هم ***** شدن سایتشون بود

mamadi_h
July 17th, 2016, 15:13
16 تیر ماه درخواست دادم

20 تیر واریز شد و دلیل تاخیر هم ***** شدن سایتشون بود

خب اگر شما پارتی دارین بگید واسه من هم 16 تیر ما درخواست دادم 288 تومان رو واریز کنن. امروز 27 تیر ماه هست.
شماره درخواست 41630 هست. لطفا شما که آشنا هستین باهاشون بگید واسه من هم واریز کنن.

menalgeya
July 17th, 2016, 15:16
خب اگر شما پارتی دارین بگید واسه من هم 16 تیر ما درخواست دادم 288 تومان رو واریز کنن. امروز 27 تیر ماه هست.
شماره درخواست 41630 هست. لطفا شما که آشنا هستین باهاشون بگید واسه من هم واریز کنن.

نه والا منم مثل شما درخواست تسویه زدم و برام انجام دادند

حتی تیکیت هم بهشون زدم چرا دیر واریز شده گفتند مشکل سایت بوده امروز واریز میشه

امیدوارم مشکل شما هم حل شه

mamadi_h
July 17th, 2016, 15:24
نه والا منم مثل شما درخواست تسویه زدم و برام انجام دادند

حتی تیکیت هم بهشون زدم چرا دیر واریز شده گفتند مشکل سایت بوده امروز واریز میشه

امیدوارم مشکل شما هم حل شه

عجیبه جواب تیکت نمیدن جواب تلفن هم نمیدن
ممنون

mahan07122
July 18th, 2016, 10:42
همچنان پاسخگو نیستند.

aliasbahi
July 18th, 2016, 11:58
برای بنده تیکتی زدم و جواب دادن
مجدد براشون تیکت جدید باز کنید و ازشون سوال کنید
مطمئن باشید جواب میدن

Mysitcland
July 18th, 2016, 12:00
دوستان آیا از سیبا پال راضی هستید ؟

مینا-صیفی
July 18th, 2016, 13:09
دوستان آیا از سیبا پال راضی هستید ؟
فعلا که فعالیت نمیکنند و یکسری مشکلات دارند و نظم کاریشون فعلا بهم ریخته از جای دیگه مصرف کنید تا به پایداری قبل برسه .

mamadi_h
July 19th, 2016, 00:24
فعلا که فعالیت نمیکنند و یکسری مشکلات دارند و نظم کاریشون فعلا بهم ریخته از جای دیگه مصرف کنید تا به پایداری قبل برسه .

دوست عزیز من هم نخواستم از درگاهشون استفاده کنم فقط پولم رو می خوام واسم تسویه حساب بزنن که 16 تیر درخواست دادم

دوستان کسی راه ارتباطی نداره با مدیریت سیباپال ؟ امروز 29 تیرماه هست و 288 تومان من رو 14 روز هست که واریز نکردن.

mamadi_h
July 19th, 2016, 15:59
دوستان کسی شماره تماسی یا راه ارتباطی با مدیریت سیباپال نداره؟

clack
July 19th, 2016, 16:41
یک ماه هست گذشته از ثبت درخواست من.

نه تیکت درست حسابی جواب میدن.(من یک تیکت میزنم مثلآ3بخش هست بعد 3روز یه بخش جواب میدن بعد من جواب میدم بقیشو جواب بدین 1هفته بعد بخش دوم بعد ...)
اکثرآ بهانه الکی توی تیکت میارن مثلآ : برخی مبالغ به علت بررسی نوع فعالیت با تاخیر واریز می شود (یه ماهه داره بررسی میشه)

اصلآ ازشون راضی نمیستم و تنها درگاهی هستن که انقدر نسبت به مشتری کم اهمیت هستند .(حتی برخورد زرین پال هم خیلی خیلی بهتر از سیباپال هست)
با این برخورد حتی فکر نکنم درصورتی که تمام مشکلاتشونم حل بشه مشتری ها راضی بشن دوباره به سایتشون یه سر بزنن.

saeed_slow
July 19th, 2016, 16:50
برای ما هم هنوز تسویه انجام نشده نمیدونم منظورشون از اینکه گفتن باید بررسی بشه چیه؟ چیو میخوان بررسی کنن؟

clack
July 19th, 2016, 17:17
برای ما هم هنوز تسویه انجام نشده نمیدونم منظورشون از اینکه گفتن باید بررسی بشه چیه؟ چیو میخوان بررسی کنن؟

منظور خاصی از بررسی ندارن .
فقط فکر کردن ما نمیدونم داستان چیه دارن سعی میکنن چند ماهی سرکارمون بزارن .

شماره موبایل فردی از سیباپال دارید دوستان ؟
شماره شرکت که اصلآ جوابگو نیستن تیکت هم که اینه اوضاعش ...

mamadi_h
July 20th, 2016, 01:44
دوستان واسه من واریز شد.
فکر کنم به نوبت دارن واریز می کنن. من به چهار تا دپارتمانشون تیکت زدم جوابی ندادن ولی واریز کردن

s0NY
July 20th, 2016, 05:12
من شماره مدیرش رو دارم

mahan07122
July 20th, 2016, 08:24
من شماره مدیرش رو دارم

سلام اگه شماره مدیرش داری لطفا توی پیغام خصوصی ارسال کن

clack
July 20th, 2016, 12:45
من شماره مدیرش رو دارم

لطفآ شمارشون و اسم و فامیل شون رو بفرستید .

hoka
July 20th, 2016, 16:52
والا منم 1395-04-20 درخواست زدم همون موقع هم ریختن . اصلا ندیدم تا حالا که اینقدر تاخیر داشته باشن

mahan07122
July 21st, 2016, 07:16
سلام حتما مبلغتون کم بوده تسویه کردن

mehdi741
July 21st, 2016, 10:09
تیکت بزنید

mahan07122
July 21st, 2016, 11:58
بیشتر از ده تا تیکت زدیم اصلا پاسخگو نیستن

mahan07122
July 21st, 2016, 16:23
سلام مجدد دوستان اگر شماره ای در مدیر سیبا پال دارن لطفا در پیغام خصوصی ارسال کنید

OMIDTU5
July 22nd, 2016, 00:34
کسی از شما دقت کرد که این شرکت پس از ف..لتر شدن درگاه های واسط , به تمام سایت های مغایر قوانین ایران ( وی پ ان و ... ) درگاه داد ؟
شاید الان بشه حدس زد که دلیلش چی بوده ...

mahan07122
July 22nd, 2016, 19:09
جالبه 20روزه جواب مارو نمیدن قبلا 24ساعته داخل همین انجمن بودن فکردکنم اینا هم کلاهبردار شدن !

hoster
July 22nd, 2016, 19:35
جالبه 20روزه جواب مارو نمیدن قبلا 24ساعته داخل همین انجمن بودن فکردکنم اینا هم کلاهبردار شدن !

جالب تر از اون این حرفشونه :71:

کاربر محترم!
مبلغ بزرگ شما (!) کی ***یده شده است که به همین راحتی تهمت می زنید‌!
کی موجودی شما ***یده شده است که ۳ سال فعالیت سالم شرکت را نادیده میگیرید و در جهت تخریب گام بر میدارید ؟
تمامی جملات بالا را به " اظهار تاسف" خلاصه میکنیم !
به آسانی به یکدیگر تحمت میزنیم و به راحتی انسانیت را در خود حذف می کنیم

کی ؟ الان این همه کاربر ...

h2o_polo
July 23rd, 2016, 15:29
درود
از عزیزان کسی خبری از این اقا نداره؟
و همچنین اگر کسی آدرس یا شماره تماسی دارند از این اقا لطفا اعلام کنند.
فکر میکنم دیگه کم کم وقت شکایت رسیده باشه با توجه به گذشت بیش از 20 روز از ماجرا های عدم پرداخت این اقا
با تشکر

mehdi741
July 23rd, 2016, 17:12
درود
از عزیزان کسی خبری از این اقا نداره؟
و همچنین اگر کسی آدرس یا شماره تماسی دارند از این اقا لطفا اعلام کنند.
فکر میکنم دیگه کم کم وقت شکایت رسیده باشه با توجه به گذشت بیش از 20 روز از ماجرا های عدم پرداخت این اقا
با تشکر
================================================
20 روزه وج شما رو ندادن؟

tak--host
July 23rd, 2016, 20:24
یعنی مدیریت اون سایت حتی ارزش قائل نیست بیاد یه توضیحی بده؟

mahan07122
July 23rd, 2016, 20:43
مشکل دقیقا همینجاست هیچ کس نه به تیکت جواب میدن نه میاد داخل تاپیک جواب بگو باشن

tak--host
July 23rd, 2016, 20:49
مشکل دقیقا همینجاست هیچ کس نه به تیکت جواب میدن نه میاد داخل تاپیک جواب بگو باشن
هیچ شماره تماسی تو سایتشون نیست؟

mahan07122
July 23rd, 2016, 22:55
هیچ شماره تماسی تو سایتشون نیست؟

گوشی برنمیدارن دوستانی هم که شماره مدیرش دارن همکاری نمیکنند متاسفانه

DEFALT
July 23rd, 2016, 23:04
درود ، دوستان عزیز کسی که کسب و کارش مهم هست و واقعاً از اینترنت درآمدزایی میکند ، باید به فکر درگاه پرداخت مستقیم باشد !

پ.ن » درگاه پرداخت های واسط دیگه قابل اعتماد نیستند ، باید خودتون درگاه مستقیم دریافت کنید .

موفق باشید .

mehdi741
July 23rd, 2016, 23:10
واقعا سیبا از اول کارشون ضعیف عمل کردن هم سیسیتم تیکت دهی هم سیسیتم اطلاع رسانی اگر واقعا دیگه نمیخواهید اراعه خدمات کنید سریع سیر میتونید حساب کاربران رو تصفیه کنید تا حداقل یک نام نیک ازتون باقی بمونه و لعن نفرینی نباشه چون حق الناس خوردن خیلی عواقب داره میتونستید حداقل در این تایپیک شرکت کنید جهان پی زمانی که بسته شد ولی سریع سیر تسویه حساب زد سایر دوستان که مشکل دارن در این تایپیک میتوانند شرکت کنند تو زندگیم یک ریال از مال کسی نخوردم اگرم از دوستی پول قرض میگرفتم حس میکردم یک بار سنگین رو دوشمه و سریع سیر قرضم رو صاف میکردم چه خوبه انسان وقتی روحش از بدن در میاد با بار سبک سمت معبودش بره نه با بار پر از قرض قوله و حق الناس پولی که با اه ناله نفرین بیاد تو زندگی والا قسم اخر عاقبتی نداره جز خرج دوا درمان چیز دیگه ای نیست انشالا مشکل سایر دوستان عزیزان سریع سیر حل بشه و شاهد باشیم سیبا پال با یک نام نیک و خوب همیشه بین کاربران باقی بمونه

tak--host
July 24th, 2016, 11:16
اصلا پیگیر نیستن!!! پس معلوم هست کاسه ای زیر نیم کاسه هست که حتی نه تماس نه تیکت پاسخ نمیدن

clack
July 24th, 2016, 12:12
واقعا سیبا از اول کارشون ضعیف عمل کردن هم سیسیتم تیکت دهی هم سیسیتم اطلاع رسانی اگر واقعا دیگه نمیخواهید اراعه خدمات کنید سریع سیر میتونید حساب کاربران رو تصفیه کنید تا حداقل یک نام نیک ازتون باقی بمونه و لعن نفرینی نباشه چون حق الناس خوردن خیلی عواقب داره میتونستید حداقل در این تایپیک شرکت کنید جهان پی زمانی که بسته شد ولی سریع سیر تسویه حساب زد سایر دوستان که مشکل دارن در این تایپیک میتوانند شرکت کنند تو زندگیم یک ریال از مال کسی نخوردم اگرم از دوستی پول قرض میگرفتم حس میکردم یک بار سنگین رو دوشمه و سریع سیر قرضم رو صاف میکردم چه خوبه انسان وقتی روحش از بدن در میاد با بار سبک سمت معبودش بره نه با بار پر از قرض قوله و حق الناس پولی که با اه ناله نفرین بیاد تو زندگی والا قسم اخر عاقبتی نداره جز خرج دوا درمان چیز دیگه ای نیست انشالا مشکل سایر دوستان عزیزان سریع سیر حل بشه و شاهد باشیم سیبا پال با یک نام نیک و خوب همیشه بین کاربران باقی بمونه

من از <<درگاه پرداخت>> سرویس داشتم خدایی عالی بودن بعد هم که مشکل براشون پیش امد فقط تصفیه حساب کردند و دیگه کار نکرند .
تصفیه حساب هم خیلی زود و به موقع انجام دادن بااینکه فیلتـر شده بودن و مراجع قانونی بهشون گیر داده بودن .

من اول توی پست هام هم میگفتم انشالله مشکلشون برطرف بشه اما :
به نظرم سیباپال دیگه قضیش مشکوکه اصلآ خبری ازشون نیست .
دوستان یک شکایت تنظیم کنیم و حق و حقوقمون رو بگیریم . ( هرچه بیشتر بیخیال شیم امکان اینکه به حقمون نرسیم بیشتره)
در این مورد من اطلاعات لازم ندارم لطفآ دوستانی که اطلاعات کافی دارن بیاید و مراحل رو با هم طی کنیم .

mahan07122
July 25th, 2016, 00:42
دوستان یعنی هیچ کس نیست شماره مدیر مدیر سیبا پال داشته باشه بهمون کمک کنه?

parish
July 25th, 2016, 00:46
نمی دونم چرا دوستان اینقدر دست دست می کنند خوب اگه حقتون خورده شده برید شکایت کنید این آقا هم اگه می خواست جواب بده تا حالا جواب داده بود.

demonvictor
July 25th, 2016, 12:43
سیباپال برای من رو هم واریز کرد مشکلی نداره.
باباجان سیباپال خداییش توی کمتر از سه دقیقه هزینه هارو واریز داره میکنه.یعنی شما درخواست رو میزنی بعد از سه دقیقه پول تو حسابته.اصلا عالیه خدایی.
من نمیدونم چرا این تاپیک رو زدین و میگین که تسویه حساب نمیکنه.شاید واس یکی از کاربراشو واریز میکنه برای بعضیارو واریز نمیکنه.من نمیدونم.
فقط خواستم اطلاع بدم که درخواست واریزی هاش خیلی سریعه.کارمزد کم کردنش بسیار ناچیزه.پشتیبانی شم در حدیه که من حتی برای یکی از بچه ها و حتی خودم درگاهم مشکل داشتش یه آقایی بودش فامیلی شم فراموش کردم حتی گفتش که مشخصات دابلیو اچ ام سی اس رو بدین بررسی کنیم.

کاری که زرین پالو بقیه انجام نمیدن.

هم پشتیبانی و هم سرعت واریزی شون طوری هستش که رقیب ندارن.آرزوی موفقیت میکنم.ضمنا ادرس سایت جدیدشو باید برینا.شاید از قبلیش هنوز دارین استفاده میکنین.

mahan07122
July 25th, 2016, 12:54
سیباپال برای من رو هم واریز کرد مشکلی نداره.
باباجان سیباپال خداییش توی کمتر از سه دقیقه هزینه هارو واریز داره میکنه.یعنی شما درخواست رو میزنی بعد از سه دقیقه پول تو حسابته.اصلا عالیه خدایی.
من نمیدونم چرا این تاپیک رو زدین و میگین که تسویه حساب نمیکنه.شاید واس یکی از کاربراشو واریز میکنه برای بعضیارو واریز نمیکنه.من نمیدونم.
فقط خواستم اطلاع بدم که درخواست واریزی هاش خیلی سریعه.کارمزد کم کردنش بسیار ناچیزه.پشتیبانی شم در حدیه که من حتی برای یکی از بچه ها و حتی خودم درگاهم مشکل داشتش یه آقایی بودش فامیلی شم فراموش کردم حتی گفتش که مشخصات دابلیو اچ ام سی اس رو بدین بررسی کنیم.

کاری که زرین پالو بقیه انجام نمیدن.

هم پشتیبانی و هم سرعت واریزی شون طوری هستش که رقیب ندارن.آرزوی موفقیت میکنم.ضمنا ادرس سایت جدیدشو باید برینا.شاید از قبلیش هنوز دارین استفاده میکنین.

سلام دوست عزیز کی با شما تسویه کردن ؟!!!
17 /18 روز بیشتر هست درگاهش تعطیله !!!!
اخرین ادرسش هم https://sibapayment.com ؟؟؟!

milad.vista
July 25th, 2016, 16:09
سلام من هم از کاربرای سبیا پال بودم 196 تومن ماه قبل درخواست تسویه دادم اولش تیکت کردم گفتن صبر کنید واریز میکنیم الان نه جواب تلفن میدم نه تیکت جواب میدن فک کنم هاپولی کردن پولارو من که راضی نیستم و حلال نمیکنم چون این ماه کسری آووردم به این پول احتیج داشتم

- - - Updated - - -

mahan07122 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=112790) شما با چه سندی میگی واریز کردن من براتون از اکانتم اسکرین میگیرم اگه خواستین با سند میام حرف میزنم

clack
July 25th, 2016, 17:21
من شماره مدیرش رو دارم

هدف از این پستت واقعآ چی هست داداش ؟
پول باید بهت بدیم تا شماره رو بفرستی ؟
اگه نه پس بفرست پی گیر شیم.

parish
July 25th, 2016, 17:33
سلام من هم از کاربرای سبیا پال بودم 196 تومن ماه قبل درخواست تسویه دادم اولش تیکت کردم گفتن صبر کنید واریز میکنیم الان نه جواب تلفن میدم نه تیکت جواب میدن فک کنم هاپولی کردن پولارو من که راضی نیستم و حلال نمیکنم چون این ماه کسری آووردم به این پول احتیج داشتم

دوست عزیز حلال نمی کنم یعنی چی؟ چرا از موضع ضعف برخورد می کنید؟ یه نفر حق شما رو خورده و باید قانونی پیگیری کنید درسته پول زیادی نیست ولی اگه این کار رو نکنید فردا این فرد چند نفر دیگه رو خونه خراب می کنه.

friend_sre
July 25th, 2016, 19:36
سلام و احترام

دوستان درسته توی این مملکت اختلاص زیاده ولی این شرکتهای مسئولیت محدود و ... زیاد توانایی خوردن و در رفتن ندارن.

مگر اینکه جمع کنن برن خارج که بعید میدونم اونقدی پول تو حسابشون باشه که ارزش این کارو داشته باشه.

پس هنوز داخل ایران هستن و چون همه چیزشون ثبت شده هست یا مشکلی براشون پیش اومده (مسدود حساب و .... که باید اطلاع رسانی میکردند و نکردند) ، یا اینکه پول توی حسابشون هست و نمیخان بهتون بدن که بازهم از طریق قانونی اقدام کنید میتونید پس بگیرید . گزینه های دیگه ای نمیتونه داشته باشه .

delta
July 25th, 2016, 19:44
والا منم ادرس تازه سایتشو پیدا کردم تو پنلم وارد نمیشه.ایمیل دادم جواب نمیدند...توش پول داشتم :-<

m_dg_farari
July 25th, 2016, 19:51
دوستان الآن تقریبا سیبا پی داره هر هفته 1-2 تا ایمیل میده نمیدونم خدمات جدید ، اطلاعیه جدید و ...
بعد تسویه نمیکنه!؟
اگه تعطیله قضیه این اطلاعیه ها چیه!؟
اگه تعطیل نیست چرا واریز نمیکنه؟
چرا دیتا بیسش مشکل داره!؟

یکی نیست از سمت سیباپی مسئله رو توضیح بده!؟

saeed_slow
July 25th, 2016, 22:41
تسویه ما هم انجام شد

قبلا هم گفتم سیبا پال کارش درسته

h2o_polo
July 25th, 2016, 23:28
تسویه ما هم انجام شد

جسارتا مبلغتون کم بود یا زیاد ؟؟
و اینکه چه زمانی درخواست برداشت زده بودید؟

mahan07122
July 25th, 2016, 23:30
تسویه ما هم انجام شد

دوست عزیز کی با شما تسویه کردن ?? ما که20روزه منتظر تسویه حسابیم

mahan07122
July 26th, 2016, 22:44
سلام دوستان سایت سیبا پال کاملا قطع شده مثل اینکه خواهشا اگر کسی از مدیر سایت شماره ای داره برام پیغام خصوصی کنه بنده فردا این سایت شکایت میکنم
دقیقا 582 تومان بنده و یک میلیون دویست هزار تومن از دوست بنده خوردن

- - - Updated - - -

اینم شماره ثبتشون

صاحب امتیاز وب سایت سیباپال شرکت میزبان گستر سیبا به شماره ثبت ۴۵۱۱۸۱ و شناسه ملی ۱۴۰۰۳۹۳۶۴۳۹ می باشد

- - - Updated - - -

اینم ادرس شرکتشون کسی امکانشو داره بره
کد پستی : 1569744914

آدرس : تهران - خيابان سهروردي شمالي - انديشه 1 – پلاک 42 – واحد 4

Cr0w
July 26th, 2016, 22:56
ظاهرا که مشکل فنی داره سایتشون ، شما درخواستی دادید در این باره ؟

s9ny
July 26th, 2016, 22:58
sibapal یکی از مدیران این انجمن است که از تیم مدیریت خارج شده اند یوزرشون : vp_server می باشد
هر کی شماره اش میخواهد پیام خصوصی بدهد به بنده ای دی جیمیل ایشون نشان دهنده مدیر سیباپال و مدیر انجمن است به اسم :
پوریا نصر ابادی
شماره موبایل : ...

mahan07122
July 26th, 2016, 23:00
بیشتر از 30 تا تیکت زدم قبل اینکه سایتشون بسته بشه دقیقا 20 خورده ای روز هست درخواست تسویه زدم
هیچ جوابی ندادن

- - - Updated - - -

دوست عزیز امکان ارسال پیغام خصوصی ندارم لطفا اگه میشه شماره موبایلش برام پیغام خصوصی کنید

Cr0w
July 26th, 2016, 23:01
بیشتر از 30 تا تیکت زدم قبل اینکه سایتشون بسته بشه دقیقا 20 خورده ای روز هست درخواست تسویه زدم
هیچ جوابی ندادن

خب دوست من منتظر چی هستید ؟ اینجا در این تاپیک به نتیجه ای نمیرسید بهترین کار مراجعه حضوری در صورت عدم موفقیت هم دادگاه .

mahan07122
July 26th, 2016, 23:10
sibapal یکی از مدیران این انجمن است که از تیم مدیریت خارج شده اند یوزرشون : vp_server می باشد
هر کی شماره اش میخواهد پیام خصوصی بدهد به بنده ای دی جیمیل ایشون نشان دهنده مدیر سیباپال و مدیر انجمن است به اسم :
پوریا نصر ابادی
شماره موبایل : ...

دوست عزیز امکان ارسال پیغام خصوصی ندارم لطفا اگه میشه شماره موبایلش برام پیغام خصوصی کنید

- - - Updated - - -

خب دوست من منتظر چی هستید ؟ اینجا در این تاپیک به نتیجه ای نمیرسید بهترین کار مراجعه حضوری در صورت عدم موفقیت هم دادگاه .

راستش تا امروزم به خاطر سابقه ی خوبشون صبر کردم با این درگاه مشکلی نداشتم خیلی وقت بود کار میکردیم باهاشون هیچ موقعه هم برای تسویه دیر نمیکردن گفتم شاید مشکلی پیش اومده باشه واسشون ولی حد اقل باید به کاربر احترام بزارن جواب تیکت یا تو همین وب هاستینگ جواب مردم میدادن که متاسفانه اعتبار خودشون از دست دادن.

s9ny
July 26th, 2016, 23:15
متاسفانه در حال حاضر قابلیت ارسال پیغام خصوصی برای شما فعال نمی باشد .
این قابلیت پس از مدتی فعالیت مفید ، به صورت خودکار برای حساب کاربری شما فعال خواهد شد.
لطفا قبل از ادامه فعالیت ، قوانین سایت را مطالعه فرمائید .

mahan07122
July 26th, 2016, 23:18
متاسفانه در حال حاضر قابلیت ارسال پیغام خصوصی برای شما فعال نمی باشد .
این قابلیت پس از مدتی فعالیت مفید ، به صورت خودکار برای حساب کاربری شما فعال خواهد شد.
لطفا قبل از ادامه فعالیت ، قوانین سایت را مطالعه فرمائید .
اگر امکان داره ای دی تلگرامتون همینجا بدید بهتون زحمت بدم تشکر

slashflash
July 26th, 2016, 23:51
شماره موبایلی که ثبت شده برای آیدی gmail رو میتونید چک کنید
2 دامنه با این ایمیل ساخته شده :

sibapayment.com
pardakhtsho.com

http://domainbigdata.com/email/pooriansr@gmail.com

mahan07122
July 27th, 2016, 00:04
شماره موبایلی که ثبت شده برای آیدی gmail رو میتونید چک کنید
2 دامنه با این ایمیل ساخته شده :

sibapayment.com
pardakhtsho.com

http://domainbigdata.com/email/pooriansr@gmail.com

تشکر...

s9ny
July 27th, 2016, 00:24
موبایل ثبت شده تایید می شود

h2o_polo
July 27th, 2016, 01:43
درود
لطفا دوستان عزیز هر اطلاعاتی از ایشون دارند در تاپیک درج کنند .. ایطوری پلیس زودتر میتونه پیداش کنه .
بنده هم میخوام از این آقا شکایت کنم . من از تمامی تراکنش ها و از تمامی تیکت ها عکس گرفتم.

mahdi-relax
July 27th, 2016, 02:10
کسی اطلاعاتی از ایشون داره درج کنه لطفا

mahan07122
July 27th, 2016, 15:34
سلام دوستان صحبت کردیم گفتن جای نگرانی نیست نهایتا تا 10 روز اینده تسویه ها انجام میشود

milad.vista
July 27th, 2016, 19:56
دوست عزیز حلال نمی کنم یعنی چی؟ چرا از موضع ضعف برخورد می کنید؟ یه نفر حق شما رو خورده و باید قانونی پیگیری کنید درسته پول زیادی نیست ولی اگه این کار رو نکنید فردا این فرد چند نفر دیگه رو خونه خراب می کنه.

دوست عزیز الان چجوری میتونیم پیگیری کنیم من عصبانی بودم یه چیزی گفتم حالا آخه کی دیگه الان یه ماه میشه من تسویه رو زدم ولی تسویه نمیکنن تیکتم جواب نمیدن

- - - Updated - - -

سلام دوستان صحبت کردیم گفتن جای نگرانی نیست نهایتا تا 10 روز اینده تسویه ها انجام میشود

خدا کنه ما که از خدامونه ولی چه فایده این همه دیر

refigh
July 28th, 2016, 00:46
بچه ها داستان این درگاه چیه ؟

sibpal.ir
http://www.sibpal.ir
سیبا پال خودمون نباشه

nevergotme
July 28th, 2016, 00:49
سیب پال :)

Lordeh
July 28th, 2016, 08:23

sibpal.ir
سیبا پال خودمون نباشه

همون سیبا پال هست قالب عوض کرده ! ( مطمعنم )

omid1991
July 28th, 2016, 09:13
سلام وقت بخیر

درود
لطفا دوستان عزیز هر اطلاعاتی از ایشون دارند در تاپیک درج کنند .. ایطوری پلیس زودتر میتونه پیداش کنه .
بنده هم میخوام از این آقا شکایت کنم . من از تمامی تراکنش ها و از تمامی تیکت ها عکس گرفتم.

دوست عزیز الان چجوری میتونیم پیگیری کنیم من عصبانی بودم یه چیزی گفتم حالا آخه کی دیگه الان یه ماه میشه من تسویه رو زدم ولی تسویه نمیکنن تیکتم جواب نمیدن

- - - Updated - - -

sibpal.ir
سیبا پال خودمون نباشه

سیب پال :)

درود

- - - Updated - - -

sibpal.ir
سیبا پال خودمون نباشه

آخرین اخبار از سیباپال به نقل از کانال تلگرامی

کاربر گرامی ، موارد مربوط به تسویه حساب به زودی انجام می شود.
همچنین توجه داشته باشید وب سایت http://sibpal.ir هیچ ارتباطی با مجموعه ندارد و تنها با سوء استفاده از نام سیباپال سعی در جذب کاربر دارد.

آدرس کانال : @sibapal_com (http://telegram.me/sibapal_com)

مینا-صیفی
July 28th, 2016, 09:13
همچنین توجه داشته باشید وب سایت http://sibpal.ir هیچ ارتباطی با مجموعه ندارد و تنها با سوء استفاده از نام سیباپال سعی در جذب کاربر دارد.

این خبر را سیباپال در کانال تلگرام خود زد

Lordeh
July 28th, 2016, 09:35
خب میخواید بیاد بگه سیب پال برای من هست و من کلاهبردارم ؟
سب پال هم واسه سیبا پال هست مطمعنم ! با قالبی جدید

omid1991
July 28th, 2016, 09:44
خب میخواید بیاد بگه سیب پال برای من هست و من کلاهبردارم ؟
سب پال هم واسه سیبا پال هست مطمعنم ! با قالبی جدید
person

mojtaba sohrabi

erfan.webdev@gmail.com

address
faz 3 - mojtamee mahan-tabaghehe 3, baharestan, esfahan, IR

slashflash
July 28th, 2016, 10:29
هرچی که هست جالبه هر دو دامنه آدرسشون بهارستان ثبت شده :|
جالبتر از اون اینکه سایت سیب پال شماره ای که براش ثبت شده تا دیروز گیر 200 تومان پول بود بعد الان سایت درگاه پرداخت زده !!!
http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D9%81%D8%B4-%D8%B1%DB%8C%D8%A8%D9%88%DA%A9-%D8%A7%D8%B5%D9%84-%D9%85%D8%AF%D9%84-yourflex-2-0-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2-42-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AB%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C.7 72353/

تا چند وقت پیش راه اندازی سایت های فیلم و موزیک مد بود الان شده درگاه پرداخت ...

در کل مراقب باشید بیشتر از این سرتون کلاه نره ....

omid1991
July 28th, 2016, 11:19
دوستان با جناب نصر آبادی (مدیریت سیباپال) صحبت کردم اطمینان دادن که سیب پال هیچ ارتباطی به سیبا پال نداره

milad.vista
July 28th, 2016, 11:57
این دوستی که میگفت تسویه میکنن عزیز ما از کجا بفهمیم کی تسویه میکنن اینو ماه قبلم به من گفتن تازه سایتش اصلا باز نمیشه که بریم تو اکانتمون https://sibapayment.com/xuser/login ، خدا کنه واریز کنن چون شدیدا پول کم آووردم این ماه

- - - Updated - - -

این عزیز که گفتن با آقای نصر آبادی صحبت کردن سوال کنید دقیقا کی تسویه میکنید چون نمیتونیم وارد اکانتمون بشیم بهشون بگین واریز کنید شما رو به ریشای پر خون حبیب بن مظاهر قسم

ipsat
July 28th, 2016, 13:33
header سایت سیباپال

HTTP/1.1 404 Not Found
Server: Sucuri/Cloud*****
Date: Thu, 28 Jul 2016 08:48:33 GMT
Content-Type: text/html
Connection: keep-alive
X-Programmed-By: RezaOnline.Net
Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma: no-cache
Set-Cookie: YII_CSRF_TOKEN=e589f262d70070912509c39c5f02c69c5d6 a9f85s%3A40%3A%22966a562df5b760953c581b0005251ad8d f7f66f8%22%3B; path=/
Set-Cookie: PHPSESSID=7ifjmmrkchpa0kl2hf4dk4en41; path=/
Vary: Accept-Encoding,User-Agent
X-XSS-Protection: 1; mode=block
X-Frame-Options: SAMEORIGIN
X-Content-Type-Options: nosniff
X-Sucuri-ID: 15015
header سایت سیب پال

HTTP/1.1 200 OK
Date: Thu, 28 Jul 2016 08:45:39 GMT
Server: Apache
Set-Cookie: YII_CSRF_TOKEN=4b38c900c0ccb363da304315659786197c1 951a3s%3A40%3A%226f75af92d57be1346d18c14a739f5100b e5e7279%22%3B; path=/
Set-Cookie: PHPSESSID=gfvvbptlgtn78d7maidshg1rg7; path=/

- - - Updated - - -

این دوستی که میگفت تسویه میکنن عزیز ما از کجا بفهمیم کی تسویه میکنن اینو ماه قبلم به من گفتن تازه سایتش اصلا باز نمیشه که بریم تو اکانتمون https://sibapayment.com/xuser/login ، خدا کنه واریز کنن چون شدیدا پول کم آووردم این ماه

از این لینک برید داخل سایتشون

https://sibapayment.com/user/login

bsnh1223
July 28th, 2016, 16:51
http://sibapay.com/

این سایت هم هیچ ارتباطی با سیبا پال ندارد .

peym@n
July 28th, 2016, 16:55
درود
بعد از مدت ها آخر یک اطلاعیه از سیباپال ارسال شد
قرار میدم دوستان خیالشون راحت بشه
http://parswebhost.net/wp-content/uploads/2016/07/siba.png

saeed_slow
July 28th, 2016, 18:46
جسارتا مبلغتون کم بود یا زیاد ؟؟
و اینکه چه زمانی درخواست برداشت زده بودید؟

مبلغ زیادی نبود منم فقط یک بار تیک زدم که گفتن بررسی میشه بعد از 9 روز تسویه کردن البته حسابم چک نکردم ولی تو سایت تیک سبز خورد که تسویه انجام شد

- - - Updated - - -

دوست عزیز کی با شما تسویه کردن ?? ما که20روزه منتظر تسویه حسابیم

تاریخ تسویه 1395-04-29

milad.vista
July 28th, 2016, 19:31
کسی میدونه دقیقا کی تسویه میکنن چون 20 روز پیشم به من میگفتن به زوی واریز میشه

clack
August 1st, 2016, 01:27
حدود 300 تومن ما رو هم واریز نمیکنن 1 ماه هست تصفیه حساب زدیم اما....
آدرس کانالشونو دارید ؟ کسی اقدام به شکایت کرده ؟

peym@n
August 1st, 2016, 01:41
حدود 300 تومن ما رو هم واریز نمیکنن 1 ماه هست تصفیه حساب زدیم اما....
آدرس کانالشونو دارید ؟ کسی اقدام به شکایت کرده ؟

درود
آدرس کانال
https://telegram.me/sibapal_com
شب خوش

armin.rf
August 1st, 2016, 01:43
اطلاعیه موجود در کانال :‌

همچنین توجه داشته باشید وب سایت http://sibpal.ir هیچ ارتباطی با مجموعه ندارد و تنها با سوء استفاده از نام سیباپال سعی در جذب کاربر دارد

انشالله مشکل همه بر طرف شه

meysam_sat
August 3rd, 2016, 10:54
متاسفانه 225 تومن ما رو هم هنوز تسوبه نکردند و جواب تیکت هم نمیدند

adeeb
August 4th, 2016, 09:50
با سلام:
مبلغ 641 هزار تومان من رو از تاریخ 16/04/1395 تسویه نکردن و فقط حدود سه هفته پیش که تیکت رو جواب داده بودن گفتن صبور باشید!!!
از اون زمان تا الان نه تیکت جواب میدن و نه تلفن شرکت رو رو جواب میدن
دوستان شماره موبایلی در اختیار دارن یا راهی که بتونم پولمو ازشون بگیرم؟
یا علی- ادیب

delta
August 4th, 2016, 09:56
من هنوز جواب ایمیلمو نگرفتم..تو پنلم پول داشتم..سایت جدیدم که مال انا نیست.تکلیف ما چیه؟ بیخیال پولمون بشیم؟

milad.vista
August 4th, 2016, 21:41
الان چن وقت از زمانی که گفتن تسویه میکنیک گذشته الان باید چیکار کرد با این دوستمون ادیب موافقم کسی شماره گوشی چیزی ازشون داره شماره شرکتو برنمیدارن تیکتم جواب نمیدن

clack
August 4th, 2016, 22:32
من چند روز پیش هم گفتم دیگه هیچ جوره پاسخ نمیدن .
هیچ راه ارتباطی هم که نیست .

هرچی دیر تر بجنبیم امکان اینکه بعدآ پشیمون بشیم بیشتر هست . (پولمون از دست بره)
در مورد موراحل قانونی شکایت از سایت اطلاع دارید ؟ کجا باید رجوع کنیم ؟
دوستان کسی هست مراحل اولیش رو بره بعد هم پیگیری ( حضوری و غیر حضوری ) نیاز بود همگی با هم انجام بدیم تا بتونیم پول رو پس بگیریم ؟

از مدیران انجمن وب هاستینگ تالک خواهش میکنم اگر اطلاعی و یا پیشنهادی در این رابطه دارند لطفا دریغ نکنند ؟

m_dg_farari
August 4th, 2016, 22:43
دوستان عزیز ، شما رسما به قول خودتون پولتون رو یک نفر خورده
اینجا پست زدن فایده ای نداره
تا الآن چیزی که من دیدم ، بیش از 50 نفر ادعا کردن پول ازشون خورده شده که یه جمع سر انگشتی که من زدم حدود 10-12 میلیون میشده!
ابطال تمبر شکایت در دادگستری ، 12 هزار تومن هزینه داره دوستان!!
واقعا کار سختی نیست

دوستانی که مراحل رو نمیدونم من حدودی میگم خدمتشون
از 2 طریق میتونید شکایت کنید:
1- شکایت کیفری: با موضوع "کسب مال از طرق نامشروع و کلاه برداری اینترنتی"
در صورتی که بتونید محکومشون کنید (با ادله کافی ، مدارک کافی و...) علاوه بر اینکه میتونید هزینه هاتون رو بگیرید ، اقدام مجرمانه نیز توسط ایشون انجام شده و دادستان کیفر خواستی تنظیم و درخواست حکم عمومی اعم از زندان و جریمه خواهد داد. سریعتر به نتیجه میرسه این راه منتها باید بتونید اتهامی که وارد میکنید رو اثبات کنید. در غیر این صورت وقتتون رو تلف نکنید.
2- شایت حقوقی: با موضوع" "استرداد مال غیر"
در این صورت عمدتا پرونده شما زیر دست قاضی دادگستری نمیره و در شورا حل اختلاف پیگیری میشه. فقط در مورد پولتون میتونید به نتیجه برسید... بیشتر هم زمان بر هست ولی قطعا به نتیجه میرسه

در شرح شکایت توضیح میدید دقیق که فلان تراکنش ها رو داشتید
توضیح میدید که درخواست واریز وجه کردید و واریز نکردن براتون طی فلان مدت
و هیچ اطلاعی هم ازشون نیست.

سعی کنید متن کوتاه باشه. در جلسه دادگاه همه توضیحات لازم رو بدید به صورت شفاهی یا طی لایحه مکتوب.
همینطور به پیوست شکوائیه ، کلیه مدارک مربوط رو ارائه کنید. (تراکنش های سایتتون ، عکس یا ایمیلی که از سیبا پال داشتید و...)
مشخصات سیباپال رو هم اگر ندارید موردی نداره. دامینشون موجوده و پلیس فتا نیز خودش قطعا مشخصاتشون رو داره و طی تحقیقات اعلام میکنه به دادگاه.

به نزدیکترین دادگاه برید و بپرسید کدام قاضی مسئول رسیدگی به پرونده های سایبری هست (در همه استان ها و اکثر شهرستان های بزرگ قاضی مخصوص داره)
ایشون دستور میده به پلیس فتا برای تحقیق و تکمیل پرونده.
پلیس فتا هم زیر 1 ماه پرونده رو تکمیل میکنه و میفرسته برای قاضی تا نوبت دادگاه بخوره.

والا من موندم شما چطوری دست رو دست گذاشتید!!!
تو روز روشن پولتون رو میخورن و نهایت کاری که میکنید اینه میاین اینجا پست میزنید!؟

dr18
August 4th, 2016, 23:24
خب ممکنه کسب و کارشون یه جوره که راحت نمیتونن شکایت کنن :-|
این درگاه ها الان افتخارشون اینه پول مردمو بلوک کنن ولی من به سیباپال امیدوارم :)

refigh
August 5th, 2016, 02:36
امیدوارم اینطور نباشه
ولی از انجائیکه چندین بار به سیبا پال جهت توقف فعالیت اخطار داده شدند و ایشون عمل نکردن احتمالا تمامی حساب های این شرکت بلوکه شده و پول مشترکین جزو پول های بلوکه شده باشند

armin.rf
August 5th, 2016, 03:12
امیدوارم اینطور نباشه
ولی از انجائیکه چندین بار به سیبا پال جهت توقف فعالیت اخطار داده شدند و ایشون عمل نکردن احتمالا تمامی حساب های این شرکت بلوکه شده و پول مشترکین جزو پول های بلوکه شده باشند

دلیل محکمه پسند برای واریز نکردن پول مشتری نیست !

اخطار دادند خیلی مودبانه فعالیتشون رو قطع میکردند مثل چند درگاه دیگه ! تا کار به اینجا نرسه !

این کار ایشون نهایت بی توجهی به کاربران هست

mr.jabbari
August 5th, 2016, 04:11
:| هنوز واریز نکردن ؟ :|

یعنی پیچید؟

mahan07122
August 7th, 2016, 21:02
سلام دوستان مجددا با مدیریت صحبت کردم حساب اصلی شرکت هنوز باز نشده تا فعال شد واریز میکنند

milad.vista
August 8th, 2016, 17:27
سلام دوستان مجددا با مدیریت صحبت کردم حساب اصلی شرکت هنوز باز نشده تا فعال شد واریز میکنند

بابت پیگیریت ممنون ولی شاید این باز شدن حساب 3 ماه طول بکشه ما الان باید وایسم تا پولو بریزن بابا این نشد که ای کاش شماره تماس مدیریت رو برای دوستان بفرستی تا بقیه زنگ بزنن زیاد پیگیر شیم زودتر به نتیجه میرسیم

m_dg_farari
August 8th, 2016, 19:59
دوستان ، آدرس ، شماره تلفن و ..و هرچی هم داشته باشید چیکار میتونید بکنید؟
به نظرتون دسترسی به سایتشون ندارن؟
تیکت ها رو نمیخونن؟
میخونن و جوابی نمیدن
زنگ هم بزنید همینطور!
جوابی نمیدن
آدرس: تهران - نیاوران - دفتر مقام معظم رهبری
شماره تماس: 911

چه با اینا در رابطه باشید و چه با شماره ها و آدرس اصلی ، فرقی برای شما نداره
مگر اینکه hitman داشته باشید و بخواین برین پولشون کنین!

قانونی پیگیری کنید دوستان

javad159
August 9th, 2016, 02:29
سلام
مدیرعامل عزیز این شرکت یکی از دوستان صمیمی بنده هستن و بنده پس از مشاهده این تاپیک باهاشون تماس گرفتم و طی صحبتی که با ایشون کردم متوجه شدم حساب های ایشون بخاطر چند کاربر متخلف که تراکنش انجام داده و مشکلاتی بوجود آورده اند مسدود شده است و با پیگیری هایی که انجام دادن طی چند روز آینده مشکل برطرف شده و تسویه حساب ها انجام خواهند شد و جای هیچ نگرانی نیست .

milad.vista
August 10th, 2016, 10:15
سلام
مدیرعامل عزیز این شرکت یکی از دوستان صمیمی بنده هستن و بنده پس از مشاهده این تاپیک باهاشون تماس گرفتم و طی صحبتی که با ایشون کردم متوجه شدم حساب های ایشون بخاطر چند کاربر متخلف که تراکنش انجام داده و مشکلاتی بوجود آورده اند مسدود شده است و با پیگیری هایی که انجام دادن طی چند روز آینده مشکل برطرف شده و تسویه حساب ها انجام خواهند شد و جای هیچ نگرانی نیست .

واقعا ؟؟ نگفتن تا کی ؟ خدا کنه تا قبل 28 ام این ماه واریز کنن چون پول لازمم شدید خرجیه ما هم از همین درگاه اکی میشه ، ممنون از اطلاع رسانیت جواد عزیز

saeid1346
August 15th, 2016, 22:19
دوست مشکلتون ب کجا رسید ؟ حل شد ؟

بعید میدونم حل نشه ، سیباپال اعتبارش بیشتر از اینا بود.

milad.vista
August 15th, 2016, 23:51
header سایت سیباپال

HTTP/1.1 404 Not Found
Server: Sucuri/Cloud*****
Date: Thu, 28 Jul 2016 08:48:33 GMT
Connection: keep-alive
X-Programmed-By: RezaOnline.Net
Set-Cookie: YII_CSRF_TOKEN=e589f262d70070912509c39c5f02c69c5d6 a9f85s%3A40%3A%22966a562df5b760953c581b0005251ad8d f7f66f8%22%3B; path=/
Set-Cookie: PHPSESSID=7ifjmmrkchpa0kl2hf4dk4en41; path=/
Vary: Accept-Encoding,User-Agent
X-XSS-Protection: 1; mode=block
X-Frame-Options: SAMEORIGIN
X-Content-Type-Options: nosniff
X-Sucuri-ID: 15015
header سایت سیب پال

HTTP/1.1 200 OK
Date: Thu, 28 Jul 2016 08:45:39 GMT
Server: Apache
Set-Cookie: YII_CSRF_TOKEN=4b38c900c0ccb363da304315659786197c1 951a3s%3A40%3A%226f75af92d57be1346d18c14a739f5100b e5e7279%22%3B; path=/
Set-Cookie: PHPSESSID=gfvvbptlgtn78d7maidshg1rg7; path=/

- - - Updated - - -

از این لینک برید داخل سایتشون

https://sibapayment.com/user/login

آقا ممنون میدونم این لینکشه زحمت کشیدی منظورم این بود که اینا یه ماه قبل گفتن تسویه میکنیم چی شد الکی وعده وعید میدن

togg
August 16th, 2016, 22:28
دوستان نوجه داشته باشید بعضی از این درگاهها ییی که می فرمایید حسابشان مسدود شده وگرنه سابقه کاری و زمان تسویه .... را در گذشته به یاد بیاورید

adeeb
August 23rd, 2016, 08:24
سلام دوستان:
هنوز خبری نشده؟ کسی از دوستان براشون تسویه حسابی انجام شد؟
دیگه دوماه گذشت و هیچ خبری نه تو تلگرام داریم و نه حتی پاسخ تیکت ها داده شده
ممنون میشم دوستان اظهار نظر کنند
یا علی- ادیب

clack
August 23rd, 2016, 14:29
امیدوارم به راه راست هدایت بشن.
این درست نیست که پول مارو بدون رضایت و اطلاع رسانی 2-3 ماه نگه داشتند.

اطلاعاتی مختصر از سیباپال : (آپدیت میشود)

نام و نام خانوادگی : پوریا نصر آبادی
ایمیل : sibapal.com@gmail.com
شماره موبایل : +98.9389673296
شناسه نیک : pn255-irnic
دامنه های ثبت شده :
Sibapal.ir
sibapal.com = 2013-10-05
sibacell.com = 2015-04-17
sibcell.com = 2015-04-17
gostarpay.com = 2016-04-12
gostarpay.net = 2016-04-12
tehran66.com = 2016-07-24
=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
نام و نام خانوادگی : سید علی خیریه
ایمیل : pooriansr@gmail.com
شماره موبایل : +98.9120841699
آدرس : تهران . بهارستان یک . پلاک 7 . واحد 9
کد پستی : 9817975767
دامنه های ثبت شده :
sibapayment.com = 2016-05-17
pardakhtsho.com = 2016-06-25

milad.vista
August 24th, 2016, 13:06
دوستان نوجه داشته باشید بعضی از این درگاهها ییی که می فرمایید حسابشان مسدود شده وگرنه سابقه کاری و زمان تسویه .... را در گذشته به یاد بیاورید

دوست من خیلی از درگاها اولش خوب تسویه میکنن که مشتری جمع کنن بعد یهویی میپیچن به بازی ، اگه بخوام از اولش پول ندن که مشتری جم نمیشه بعدم اینا میدونن اینایی که از اینا درگاه میگیرن تو انجمن راجعبشون بحث میشه اگه بخوان از اول پولو ندن خوب کسی نمیگیره ازشون پس میان تسویه حساب میکنن مشتری زیاد شد میپیچن به بازی

- - - Updated - - -

سلام دوستان:
هنوز خبری نشده؟ کسی از دوستان براشون تسویه حسابی انجام شد؟
دیگه دوماه گذشت و هیچ خبری نه تو تلگرام داریم و نه حتی پاسخ تیکت ها داده شده
ممنون میشم دوستان اظهار نظر کنند
یا علی- ادیب

سلام من شک دارم تسویه کنن اون 2 ماه قبلم اومدن گفتن تو تلگرام تسویه میکنن که نریم دنبال شکایت فک کنم سیباپال میخواد پولو بیاره سر قبرم بذاره

- - - Updated - - -

اون دوست عزیزی که میگفت با رییس شرکت سیبا دوست هستن چی شد عزیز قرار بود تسویه کنن اگه سیبا ساعتشو به وقت گیرینویچ هم تنظیم کرده بود تا الان باید تسویه میکرد

bikas0123
August 25th, 2016, 12:47
سلام دوستان

متاسفانه این درگاه حتی در زمانی که مشکلی نداشت و تسویه حساب هم میکرد توصیه نمی شد چراکه ما بعد از شیلتر شدن جهان پی از سیباپال درگاه گرفتیم که متاسفانه تعداد تراکنش های ناموفق فوق العاده زیاد بود و بعضی تراکنش ها وجه از حساب مشتری کم میشد و حتی پیامک واریز برای ما هم میومد اما تو پنل کاربری تراکنش رو ناموفق ثبت می کردن و وقتی می گفتیم آقا بعد 72 ساعت نه پول به حساب مشتری از سمت بانک برگشته و نه به حساب کاربری ما تو سایتتون اضافه شده پاسخگو نبودن که همین مورد هم باعث شد حدود 250 هزار تومان از این مدل تراکنش ها رو با جیب خودمون به حساب مشتری پول رو برگشت بزنیم چون اونا با ما طرف حساب بودن و ما هم با سیباپال طرف حساب بودیم که پشتیبانی درحد 0 داشت و داره !!!

به همه دوستان هم توصیه می کنم اگر میتونن نماد بگیرن و بعدش درگاه مستقیم که ما خودمون این کارو کردیم و راحت شدیم هرچند تو بازه زمانی که درگاه مستقیم بگیریم درگاه پردانو رو گذاشتیم رو سایت خوشبختانه هم پشتیبانی خوبی داشت و هم تسویه حساب سریع و تراکنش های 99% موفق .

موفق باشید
یا علی

milad.vista
August 30th, 2016, 17:11
سلام من با شماره ها تماس گرفتم همین آقای نصر آبادی صحبت کردم گفتش از طرف یه ارگان ریخته بودن تو شرکت تمام دیتابیس اطلاعاتمون رو بردن و به ما گفتن واسه همه تسویه کنید بجز 7 تا درگاه بعد گفتن که اطلاعات این چند تا کاربرو برای ما بفرستین ، من نمیدونم حالا از شما دوستان چن نفر تسویه کردن باهاتون واسه من که تسویه نشد واسه من چیز پی ان بود ولی ای پی هام ثبت شده بود حتی با فتا همکاری کردم مشکلی نداشتم

Jai
August 31st, 2016, 11:46
تسویه ماه مربوط به 50 الی 60 روز پیش هستش که انجان نشده هنوز :)
وبسایت هم شرکتی بود با مجوز

mahan07122
September 4th, 2016, 01:44
سلام دوستان الان دوماه گذشته مثل اینکه سایتشونم قطعه !
فکر کنم کلاهبرداری باشه نه جوابی نه اطلاعیه ای واقعا متاسفیم برای مدیران سیباپال بد جور خودشون خراب کردن .

spay
September 4th, 2016, 03:43
ایشون پول خیلی ها رو خوردن، 75 تومن ما هم خیلی شیک بالا کشیدن زمانی که سایتشون رو پا بود.
***ی به این قشنگی با مجوز اونم خیلی جالبه :)

refigh
September 5th, 2016, 00:11
پول کسی خورده نشده تمامی حساب های شرکت با پول های مشترکین بلوکه شده

چندین بار اخطار به سیبا پال داده شد جمع اوری نکردن دقیقا کاری که جهان پی بلافاصله انجام دادن

باید صبر کنید تا مشکلات خودشون حل بشه مطمینا واریز میکنن

clack
September 5th, 2016, 11:31
پول کسی خورده نشده تمامی حساب های شرکت با پول های مشترکین بلوکه شده

چندین بار اخطار به سیبا پال داده شد جمع اوری نکردن دقیقا کاری که جهان پی بلافاصله انجام دادن

باید صبر کنید تا مشکلات خودشون حل بشه مطمینا واریز میکنن

ببینید هر انسان هم میتونه شعور داشته باشه هم میتونه بیشعور باشه .
هم میتونه از مغزش استفاده کنه هم میتونه آکبند نگه داره .

حسابا بلاکه شده . گیریم که بله ...
تلفن ها بلاک شده ؟
تیکت های شرکت بلاک شده ؟
چنل تلگرامشون بلاکه شده ؟
اکانت وب هاستینگ تالکشون بلاکه شده ؟
و ...

به شما نمدونم چی گفتن یا چه پیشنهادی دادن که خودتو بلوکه کردی !!
اما اگر پول ها رو واریز نکردن شما باز هم میای توی تاپیک و بگی : هیچ موردی نداره دوستان شماره حساب بدن من واریز میکنم پولو ؟؟
اگر نه ؟ پس چرا حمایت بی جا و بی مورد میکنید ؟
بزارید تاپیک پیش بره و اگه دوستان دیگه ای هستند که پولشون واریز نشده یا اطلاعاتی دارند در اختیار من و بقیه قرار بدن .

refigh
September 5th, 2016, 22:21
ناراحت نباشید به پولتون میرسید

farmanrava
September 6th, 2016, 00:35
با سلام

پیرو این تایپیک از جناب نصرآبادی مدیر سیباپال در رابطه با مشکل پیش آمده سوال کردیم . پاسخ ایشون :

http://www.uplooder.net/img/image/7/21040a18c132331585554bc80c6b68da/sibapal.jpg

mehdimmz
September 6th, 2016, 18:59
با سلام

پیرو این تایپیک از جناب نصرآبادی مدیر سیباپال در رابطه با مشکل پیش آمده سوال کردیم . پاسخ ایشون :

http://www.uplooder.net/img/image/7/21040a18c132331585554bc80c6b68da/sibapal.jpg

سلام خسته نباشید http://www.uplooder.net/img/image/28/315ca9395b907903171f464d6c0e5578/sibapal.png
بنده نه وی پ* ان فروش بودم نه ....

لطفا بگین بهشون تیکت ایدی 7686 رو جواب بدن

clack
September 6th, 2016, 19:16
با سلام

من هم وی.پی.ان فروش و ... نیستم .
ایشون فقط دارن رفع مسئولیت میکنند .
اگر من ... فروش بودم 5 برابر هزینه که توی پنلم توی سیباپال دارم رو میریزم به حسابشون .
این آقا فقط داره میپیچونه ما رو .
اگه بلدن جواب بدن بیان توی تاپیک جواب بدن . هزینه ما هم از این راه هست و نمیزارم هیچکس 1 ریالشم بکشه ...
ای.دی شونم خوشبختانه بن نشده که مشکل و بندازن گردن ادمینای وب هاستینگ تالک .
انقدر از خود راضی و خودشیفته هستند که جواب دادن به افرادی که چند ماهه پولشونو ندادن رو وظیفه خودشون نمیدونن .
هر دفعه باید بریم به این و اون زنگ بزنیم ... به طراح قالب زنگ بزنیم ...به رفیقش زنگ بزنیم ... به فلان کسش زنگ بزنیم تا ایشون تو تلگرام از طریق واسطه یه سخنی بفرمایند .

8 نفر ؟ یعنی این تعداد افرادی که توی تاپیک امدن گفتن پول ما واریز نشده دروغ میگن پس ؟
حسابا برای چی مسدود شده ؟ مگه بقیه سایتا مسدود نمیشن ؟ پول رو هم همون روز به حساب مشتریا میریزن .
پس یه دست گلی بوده خودتون به آب دادین . این همه سایت هستن حتی به غیرمجازا سرویس میدن اما مسدود نمیشه حسابا و فوقش ***** میشن ولی پول واریز میکنن .

slashflash
September 6th, 2016, 19:26
این متنی که نوشتن " البته اگر از لحاظ شما 4-5 تومان ( میلیون ) کلاه برداری هست ... ! " دوست دارم ازشون بپرسم چقدر کلاه برداری محسوب میشه .
چه 1000 تومان چه 4-5 میلیون تومان از نظر هر کسی کلاه برداری هستش ...
تمام درگاه های بزرگ از جمله جهان پی و پی لاین به تمام افراد حتی کسانی که وی پی ... میفروختند امکان تسویه حساب دادند.
اینکه به هر دلیلی حتی اگر واقعاً حساب بسته شده خود مدیر سایت جوابگو نیست داخل تاپیک های عمومی این مورد خودش بحث برانگیزه ...
برای اینکه شفاف سازی دقیقی انجام بدهند داخل تلگرام به بعضی ها پاسخی غیر منطقی ارسال میکنند ...
جالبی قضیه که بنده وادار شدم به تاپیک پاسخ ارسال کنم این بود که دوستانی که کار غیر قانونی انجام نمیدادند به جای اینکه از راه قانونی اقدام کنند فقط داخل این تاپیک پست ارسال میکنند " چی شد ! ، کی پس واریز میشه ! و ... " اینطوری به پولتون نمیرسید .
همانطوری که گفتم اگر مدیر سایت مربوطه برای کاربران ارزش قائل بود حداقل بعد از این بازه زمانی یک شفاف سازی دقیقی انجام میدادند و مدارک مربوطه مسدودی حساب و موارد دیگر رو ضمیمه میکردند ... تا تکلیف کاربران دقیقتر معلوم بشه .
موفق و پیروز باشید

bahra
September 6th, 2016, 22:30
دوستانی که پولشون دست سیباپال هست بهشون حق می دم.
من خودم قبل از مشکلات *****ینگ با سیباپال فعالیت می کردم اون موقع که درگاه اختصاصی و مستقیم رایگان هم می دادن مشکلاتی وجود داشت که با تیکت سریعا رفع می کردن .
واریز منظم و خوبی داشتند تا اینکه طرح ***** درگاه ها شروع شد که کلا سیباپال بیچاره شد و یه مدت با آدرس اس اس ال فعالیت می کرد و بعد ***** اون و بعد از مدتی کلا با یک دامنه دیگر که سپس اون هم توسط یکی از اعضای انجمن گزارش شد که ***** شد.
دوستان سیباپال *** نیست بی خود تهمت نزنید شرایط اونا جوریه که توانایی استفاده از پول های بلوکه شده رو ندارند.
دوستانی که پولشون دست سیبا هست و کار قانونی داشتند می تونند از طریق تلگرام باهاشون برای تصفیه حساب صحبت کنند.

به نظر من معتبر ترین درگاه واسط فقط زرین پال هست

در پناه حـــق

Sohan Roh
September 7th, 2016, 00:39
به نظر من معتبر ترین درگاه واسط فقط زرین پال هست

در پناه حـــق

با سلام و احترام.

زرین پال !؟

میشه چند تا معیار خودتون برای انتخاب زرین پال بنویسید ؟

نحوه پاسخ مناسب !؟

رضایت مشتریان !؟

ممنونم.

DjMohsen
September 7th, 2016, 02:22
زرین پال همه می دونن چه کاره ست. این همه مشکلات همه تقصیر زرین پاله محض اطلاع

bahra
September 7th, 2016, 10:09
زرین پال اگر مانند درگاه های واسط دیگر مشکل داشت رفع ***** نمی شد.
بهترین ملاک برای انتخاب زرین پال فقط معتبر بودن هست

delta
September 7th, 2016, 11:10
به نظر منم بهترین همین زرین پال هست.بازار یعنی رقابت.نتونی رقابت کنی جا میمونی...این همه امدند علیه زرین پال جبهه کردند فلان کرد بسال کرد اخرش چیکار کردند؟ پول مردم رو هنوز بعد چندین ماه پس ندادند و به بهانه بلوکه شدن پول و...از دادن پول مردم امتنا میکنند..بعد هم میان زرین پال رو فش میدند و میندازن گردن زرین پال!! که چی بشه؟ گردن کسی انداختن برای مردم پول میشه؟اینقدر امدید ادعا کردید این بود؟فکر کن زرین پال نه کسی دیگه اصلا وقتی امنیت استفاده از درگاه به یک ریپورت یا شکایت باشه همون بهتر اصلا استفاده نشه..فروشنده ها برای انتخاب یک درگاه برای کارشون اعتماد و اسودگی خیال میخوان..نه ناله و فش دادن حریفان و رقیبان..
الان چندین ماهه پول مردم تسویه نشده و هربار حرفی کسی میزنه یک عده میان زرین پالو محکوم میکنند و بقیه هم میگن مقصر نیستند بلوکه شده پولشون!!

SV24.CO
September 7th, 2016, 19:06
زرین پال لابی های زیادی دارد همه فهمیدند . توان رقابت هم نداشت واقعا ، اکثر درگاه های واسط موفق تر بودند .

Farid Saadat
September 7th, 2016, 19:50
دوستانى كه ميگين زرين پال خوبه ، ميتونين اين كه هيچ كس قبولش نداره رو از اين موضوع متوجه بشيد كه كسى كه درگاه جديد بزنه و ٢-٣ تا واريز گنده داشته باشه ، همه به درگاه جديد روى ميارن. زرين پال مشترى نداره ( در حال حاظر فقط بخاطر اجبار هست كه خيليا ازش استفاده ميكنن و تا چند وقت ديگه خواهيد ديد كه هيچ كسى ازش استفاده نخواهد كرد )
پيروز باشيد

clack
September 7th, 2016, 19:56
دوستان لطفآ مسیر اصلی تاپیک عوض نکنید که یک وقت تاپیک از دست ندیم .
اگر کسی و خوب یا بد میدونید این تاپیک جاش نیست .

موضوع این تاپیک عدم تسویه حساب سیباپال و عدم پاسخگویی هست .

لطفآ موضوع های دیگه پیش نکشید .

mehdimmz
September 8th, 2016, 01:59
با سلام
با دو تا از دوستان اقای نصر ابادی صحبت کردم بهشون خبر دادن گفتن ایمیل و بدید ایمیل و دادیم دیگه جوابی ندیدیم

hostorder
September 8th, 2016, 02:02
واقعا از سیباپال بعید هست !!!!!

saeed1988m
September 8th, 2016, 02:33
دوستان آدرسی از ایشون ندارید که حضورا چند نفر تشریف ببرید و بلاخره به یک جواب نهایی برسید؟

mehdimmz
September 8th, 2016, 03:55
http://www.uplooder.net/img/image/77/5349db186eac47b967886533b671f3d1/photo-2016-09-08-04-19-11.jpg

اخرین جوابی که به بنده دادن

farmanrava
September 8th, 2016, 16:34
من هم وی.پی.ان فروش و ... نیستم .
ایشون فقط دارن رفع مسئولیت میکنند .
اگر من ... فروش بودم 5 برابر هزینه که توی پنلم توی سیباپال دارم رو میریزم به حسابشون .
این آقا فقط داره میپیچونه ما رو .
اگه بلدن جواب بدن بیان توی تاپیک جواب بدن . هزینه ما هم از این راه هست و نمیزارم هیچکس 1 ریالشم بکشه ...
ای.دی شونم خوشبختانه بن نشده که مشکل و بندازن گردن ادمینای وب هاستینگ تالک .
انقدر از خود راضی و خودشیفته هستند که جواب دادن به افرادی که چند ماهه پولشونو ندادن رو وظیفه خودشون نمیدونن .
هر دفعه باید بریم به این و اون زنگ بزنیم ... به طراح قالب زنگ بزنیم ...به رفیقش زنگ بزنیم ... به فلان کسش زنگ بزنیم تا ایشون تو تلگرام از طریق واسطه یه سخنی بفرمایند .

8 نفر ؟ یعنی این تعداد افرادی که توی تاپیک امدن گفتن پول ما واریز نشده دروغ میگن پس ؟
حسابا برای چی مسدود شده ؟ مگه بقیه سایتا مسدود نمیشن ؟ پول رو هم همون روز به حساب مشتریا میریزن .
پس یه دست گلی بوده خودتون به آب دادین . این همه سایت هستن حتی به غیرمجازا سرویس میدن اما مسدود نمیشه حسابا و فوقش ***** میشن ولی پول واریز میکنن .

در مورد شما باهاشون صحبت کردیم .

پ.خ رو بررسی کنید ... باهاشون در تماس باشید

pfarham
September 9th, 2016, 11:30
رو که نیست لامصب :|

طرف مثل سایت موزیک ادرس عوض کرده حالا میگه میخوایم رفع ***** بشیم !

اگر اگر اگر حرفش درست باشه برای مسدودی حسابش مطمئن باشید حالا حالا ها پاش گیره ! که صد در صد مطمئنم اینطور نیست.

ظاهرا فقط دوستانی که گیر شدید دادن بهش به پولشون میرسن !

irani1
September 9th, 2016, 11:40
سلام . من هم در تاریخ 4.17 مبلغ 202900 تومن تسویه کردم که هنوزم که هنوزه تسویه نشده پاسخ تیکت هم داده نمیشه . اینم مدرک :
33366

ahmadiv
September 9th, 2016, 14:03
برای بنده هم 950 بود توی شاپکیپر همون موقع تاپیک زدم ولی واریزی صورت نگرفته .واقعا بعید بود ازشون
احتمالی که بنده میدم ایشون با پولی که توی گردش حسابشون بوده به احتمال اینکه هر روز کارشون ادامه داره خرج کردن و حالا توش موندن

clack
September 10th, 2016, 14:24
سلام،

تصفیه حساب من به طور کامل و بدون کسر 1 ریال به حسابم واریز شد .(همین الآن)
البته فعالیت سایت من مخالف قوانین ایران نبود .

اُمیدوارم بقیه دوستان هم مشکلشون حل بشه .

Jai
September 10th, 2016, 15:02
کد تسویه 41443 به مبلغ 100.000 تومان

وبسایت بنده دارای مجوز و شرکتی میباشد که هنوز بعد 2 ماه تسویه نکردن

mehdimmz
September 16th, 2016, 13:32
8 روز گذشت از حرفشون ولی نه سایت رفع ***** شد نه پولی رسید تو حساب ما

mahan07122
September 17th, 2016, 10:51
سلام دوستان به بنده هم قول دادن الان یک ماه و نیمه مارو گذاشتن سر کار .

mehdimmz
September 26th, 2016, 20:26
Up...
پولی هنوز واریز نشده

refigh
September 26th, 2016, 23:55
این پیام توی کانال سیبا پال ارسال شد
یا اشتباه نوشتاری بوده یا اینکه دارن تسویه میکنن

" کاربر گرامی
درگاه های اختصاصی فعال و قابل استفاده گردید.
در صورت وجود مشکل در اتصال تیکت ارسال نمایید
Sibapal ""

البته ربطی هم به تسویه نداره ولی به هر حال

mehdimmz
September 27th, 2016, 02:10
جالبه نوشتن تیکت بدید تیکت 1 ماه پیششونو جواب نمیدن

mahan07122
September 27th, 2016, 02:10
سلام دوستان
به نظرم سیبا پال باید اول وجه کاربراش تسویه کنه بعد مجددا شروع به فعالیت کنه الان تقریبا اعتبارش برای کاربران قدیمیشونم زیر سوال رفته کی حاظرمیشه درگاه فعال کنه از سیبا پال در صورتی که بد حسابی کرده !

peyman_m
September 27th, 2016, 13:13
دوستان عزیز قصد دخالت در کار کسی رو نداریم ولی تا جایی که اطلاع داریم درگاه های بانکی سایت های ( فینتک ) و ( استارآپ ) که به دستور مستقیم شرکت شاپرک بلوکه شده بودن از 95/7/5 بطور کلی فعال خواهند شد . از اینرو با رفع توقیف درگاه های سایت ( سیباپال ) و آزادسازی حسابشون ، مبالغ بلوکه شده نیز آزاد خواهد شد
وگرنه بی شک سایت سیباپال یکی از موفقترین ها در این عرصه بوده که امیدواریم مشکلشون هرچه سریعتر رفع بشه

mehdimmz
September 27th, 2016, 16:35
با سلام تو تلگرام میگن فردا ایمیلتونو میدیم همکاران بررسی کنند تو نامه نباشه بعد از صبح جواب پی ام و تیکت و تلفن نمیدن جلب!!:|

mehdimmz
October 1st, 2016, 01:02
هنوز ایمیل بررسی نشده =))

Farid Saadat
October 1st, 2016, 01:39
هنوز ایمیل بررسی نشده =))

ممكنه روز جمعه كار نكنند ! كمي خوشبين باشيد. ايشون اگر نميخواستند پول ها رو بدهند ، كلا مثل بسياري از افراد ديگه جواب هم نميدادن بهتون حتي. كمي صبور باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

h2o_polo
October 1st, 2016, 14:19
ممكنه روز جمعه كار نكنند ! كمي خوشبين باشيد. ايشون اگر نميخواستند پول ها رو بدهند ، كلا مثل بسياري از افراد ديگه جواب هم نميدادن بهتون حتي. كمي صبور باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

درود
مگر الان جواب دادند؟؟
بیش از 2 ماه هست از این ماجرا می گذرد.
بیش از 1 ماه پیش به یکی از دوستانشون که باهاشون تماس گرفته بود گفته بودند که تا 7 روز آینده واریز می کنند .. پس چی شد؟؟
الان هم تو تلگرام باز گفتن درگاهشون فعال شده.
تا 1 ماه پیش خوب اینجا فعالیت می کردند و حداقل یک پستی ارسال می کردند ..
و یا گاهی درگاه های دیگر را مورد لطف خودشون قرار میدادن و به عدم کیفیت و پاسخ گویی متهم می کردند ..

این آقا با رفتارشون آدم رو یاد داستان چوپان دروغگو میندازه.

mehdimmz
October 4th, 2016, 19:31
http://www.uplooder.net/img/image/35/b76e066e8d07a47583fa2bed5e2470a8/dozd.png

:110::)

dertgtr
October 4th, 2016, 19:35
http://www.uplooder.net/img/image/35/b76e066e8d07a47583fa2bed5e2470a8/dozd.png

:110::)

عجب یعنی ... سیباپال هم ؟ ....
اون قسمت 05:23 چرا سفیده؟ خخخ سانسور شده؟

CloudSupport.ir
October 4th, 2016, 20:30
______

mehdimmz
October 5th, 2016, 04:33
عجب یعنی ... سیباپال هم ؟ ....
اون قسمت 05:23 چرا سفیده؟ خخخ سانسور شده؟
:| شماره تماس هستش

Sibapal & Mehdimmz - How Deep Is Your Lie
:| :65:
/:)

mehdimmz
October 9th, 2016, 18:22
با سلام من که دیگه به شخصه حوصله کل کل با ایشونو ندارم سپردیمشون بخدا :113: بقیه دوستان ایشالله موفق باشید :39:

Jolge
October 9th, 2016, 18:47
با سلام من که دیگه به شخصه حوصله کل کل با ایشونو ندارم سپردیمشون بخدا :113: بقیه دوستان ایشالله موفق باشید :39:

به نظر من اشتباه بزرگ رو شما و دوستانی مثل شما می کنن که بی خیال حقشون می شن
خیلی راحت شکایت کنین تا ببینید نیاز نیست به خدا بسپارید و ایشون هم به همین راحتی کلاه برداری نمی تونن بکنن

host-net
October 9th, 2016, 19:20
اینجا ایران است
اختلاس
حقوق نجومی
فـلـتـریـنـگ

خودمون به خودمون رحم نمیکنیم
نگاهمون به دیگرانو جای دیگست

واقعا تاسف باره که هر روز این خبرا منتشر میشن و کسی نمیتونه کاری بکنه
چرا واقعا چرا؟؟

نه مسئولیت پذیر هستن نه قصد دارن مسئولیت قبول کنن فقط بهشون پول بدی خوب میگیرن نه خدمات درستی نه پیگیری درستی کلا هیچی ندارن
یه مدت تا تعداد یوزراشون کمه انلاین ، پاسخگو ، مهربون ، سرعت عمل فوق العاده ، اصلا تک
بعد یه مدت با پلیس بین الملل هم نمیتونی پیداشون کنی
خوب تا یه چیزی میشه میگید ما رو جهان سومی کردن مارو100 سال از جهان به عقب کشوندن خب همینکارارو میکنید که به هیچ جا نمیرسیم بعد انتظار زیادم دارید مثل بچه ها هر روز یه بحث و یک دردسر ایجاد میکنن
تا همچین ادم هایی وجود دارن کشور کمپلیت همینجوری ریپ میزنه

mehdimmz
October 9th, 2016, 22:17
به نظر من اشتباه بزرگ رو شما و دوستانی مثل شما می کنن که بی خیال حقشون می شن
خیلی راحت شکایت کنین تا ببینید نیاز نیست به خدا بسپارید و ایشون هم به همین راحتی کلاه برداری نمی تونن بکنن
با سلام خدمت شما والا من پیام میدم جواب نمیده تلفن شرکت و جواب نمیدن والا چی کار کنم حوصله کاغذ بازی ندارم

اینجا ایران است
اختلاس
حقوق نجومی
فـلـتـریـنـگ

خودمون به خودمون رحم نمیکنیم
نگاهمون به دیگرانو جای دیگست

واقعا تاسف باره که هر روز این خبرا منتشر میشن و کسی نمیتونه کاری بکنه
چرا واقعا چرا؟؟

نه مسئولیت پذیر هستن نه قصد دارن مسئولیت قبول کنن فقط بهشون پول بدی خوب میگیرن نه خدمات درستی نه پیگیری درستی کلا هیچی ندارن
یه مدت تا تعداد یوزراشون کمه انلاین ، پاسخگو ، مهربون ، سرعت عمل فوق العاده ، اصلا تک
بعد یه مدت با پلیس بین الملل هم نمیتونی پیداشون کنی
خوب تا یه چیزی میشه میگید ما رو جهان سومی کردن مارو100 سال از جهان به عقب کشوندن خب همینکارارو میکنید که به هیچ جا نمیرسیم بعد انتظار زیادم دارید مثل بچه ها هر روز یه بحث و یک دردسر ایجاد میکنن
تا همچین ادم هایی وجود دارن کشور کمپلیت همینجوری ریپ میزنه

:):)) واقعا همینطوره

h2o_polo
October 10th, 2016, 15:35
متاسفانه حروم خوری عادی شده .
دروغ گفتن و مال مردم رو خوردن عادی شده .

اخه بگو بی وجدان این پول ها چطوری از گلوت پایین میره. این آقایون برای بدست اوردنش تلاش کردند زحمت کشیدند .
امثال این افراد هستند که هر روز محیط اینترنت رو کثیف و کثیف تر از گذشته می کنن و باعث میشوند که هیچ کسی به کسب و کار اینترنتی به دید خوبی نگاه نکنه و اطمینان نداشته باشه.

mahan07122
October 11th, 2016, 00:47
سلام دوستان اینا دروغ میگن حسابمون مسدود شده فعلا که حسابشون بازه و درگاهشونم دوباره فعال کردن پولمردم خرج کردن حالا موندن چطور پس بدن ملت مسخره کردن

mehdimmz
October 11th, 2016, 10:20

اخه بگو بی وجدان این پول ها چطوری از گلوت پایین میره. این آقایون برای بدست اوردنش تلاش کردند زحمت کشیدند .
امثال این افراد هستند که هر روز محیط اینترنت رو کثیف و کثیف تر از گذشته می کنن و باعث میشوند که هیچ کسی به کسب و کار اینترنتی به دید خوبی نگاه نکنه و اطمینان نداشته باشه.

دقیقا جای تاسف داره

mehdimmz
November 18th, 2016, 02:28
با سلام کلا دامنشون غیر فعال شده http://www.sibapal.ir/ تلگرامشون حذف کردن خط موبایلشون هم خاموش =)) ایشالله پوله دارو و دکترت شه

پست بسته شه

armin.rf
November 18th, 2016, 03:44
اگر اشتباه نکنم این دامنه هم برای ایشون بود اما بازه
http://sibapal.com/user/login

تلگرامشون هم اکتیوه

ashadata
November 18th, 2016, 06:40

دقیقا
متاسفانه این روزا نمیشه اعتماد کرد درگاه های واسط هم که کلا یکی بعد دیگری جمع میکنه میره

من از ترس این که این درگاه الانم جمع نکنه رروزی شاید 5 الی 6 بار مبلغ های کم رو سریع تسویه میزنم

mehdimmz
November 18th, 2016, 14:11
اگر اشتباه نکنم این دامنه هم برای ایشون بود اما بازه
http://sibapal.com/user/login

تلگرامشون هم اکتیوه

فکر نکنم طرفداری داشته باشه دامنه اولیشون که باهاش نماد هارو داشتن .ir بوده تلگرامه شخصیشون با شمارشمون منظورم بود

viphyip
November 20th, 2016, 10:10
پس باید بگیم خدا نیامرزه سیباپال رو

DjMohsen
November 25th, 2016, 19:32
این سیبا پال چند وقتی کار می کردم باهاش خوب بود ولی چرا طمع افتاد به جونش خدا می دونه. اگه تا حالا مثل آدم کار حلال می کرد شاید اون پول های ***ی رو به حلال در می آورد !! جالبه همین حالا سایتش فعاله !!!
خوب البته نباید از اون ugig که سایت parsipay رو راه انداخت و شخصا از من ۷۰۰ هزار تومان ***ید نباید قافل بشیم.
جالب اینکه چندین بار تماس گرفتم. خودش هم می دونست با شکایت و ... کاری نمی تونم بکنم و با خیال راحت می گفت پول نمی دم همین.
اتفاقا شکایت هم کردم و پرونده اومد و رفت و قاضی گفت که برو خدا رو شکر کن بیشتر از دست ندادی. یعنی تا این حد قاضی مملکت می تونه بی **** باشه !!! تازه با اون همه مدارکی که من ارایه دادم. بهم گفتن باید بری از نو شکایت نمی دانم چی چی بکنی و دو سال بیشتر طول می کشه...
ببینید تو مملکتی که همه ؟؟؟ هستن چه انتظاری دارید؟
امسال مبالغی که از من کلاه برداری شده خیلی راحت و با مدارکی که ارایه دادم و شکایت کردم به هیچ جا نرسیدم.

1500 تومن شخصی در همین فروم
700 parsipay.com ugig.ir
200 تومن mellatpay.com
950 تومن persia-server.com
۱۵۰ و ۱۱۰ و ... و در حدود ۱۰۰ تومن فراوان
قراره هر چی در میاریم ازمون ب***ن. این است ایران و ایرانی !

auuob
November 25th, 2016, 20:17
این سیبا پال چند وقتی کار می کردم باهاش خوب بود ولی چرا طمع افتاد به جونش خدا می دونه. اگه تا حالا مثل آدم کار حلال می کرد شاید اون پول های ***ی رو به حلال در می آورد !! جالبه همین حالا سایتش فعاله !!!
خوب البته نباید از اون ugig که سایت parsipay رو راه انداخت و شخصا از من ۷۰۰ هزار تومان ***ید نباید قافل بشیم.
جالب اینکه چندین بار تماس گرفتم. خودش هم می دونست با شکایت و ... کاری نمی تونم بکنم و با خیال راحت می گفت پول نمی دم همین.
اتفاقا شکایت هم کردم و پرونده اومد و رفت و قاضی گفت که برو خدا رو شکر کن بیشتر از دست ندادی. یعنی تا این حد قاضی مملکت می تونه بی **** باشه !!! تازه با اون همه مدارکی که من ارایه دادم. بهم گفتن باید بری از نو شکایت نمی دانم چی چی بکنی و دو سال بیشتر طول می کشه...
ببینید تو مملکتی که همه ؟؟؟ هستن چه انتظاری دارید؟
امسال مبالغی که از من کلاه برداری شده خیلی راحت و با مدارکی که ارایه دادم و شکایت کردم به هیچ جا نرسیدم.

1500 تومن شخصی در همین فروم
700 parsipay.com ugig.ir
200 تومن mellatpay.com
950 تومن persia-server.com
۱۵۰ و ۱۱۰ و ... و در حدود ۱۰۰ تومن فراوان
قراره هر چی در میاریم ازمون ب***ن. این است ایران و ایرانی !

سلام.وقتتون بخیر

جسارت نباشه ، ولی یکم در اعتماد کردن به دیگران جدید نظر داشته باشین.

ضمن اینکه در هر کسب و کاری یه تعداد "آدم بد" همیشه وجود دارند.......

mehdimmz
December 15th, 2016, 11:27
با سلام خدمت شما امروز به صورت اتفاقی داشتم نگاه میکردم یادم افتاد سایت رو چک کنم رفتم سایت رو چک کردم موجودی کیف پول منو صفر کردن =p~

- - - Updated - - -

با سلام خدمت شما امروز به صورت اتفاقی داشتم نگاه میکردم یادم افتاد سایت رو چک کنم رفتم سایت رو چک کردم موجودی کیف پول منو صفر کردن =P~

h2o_polo
January 5th, 2017, 00:34
چند نفر از دوستان ایشون تو همین تاپیک اومدن و گفتن ما ایشون رو میشناسیم .
تماس داشتیم باهاشون. قراره پول ها رو واریز کنن و از ایشون طرفداری می کردن .
لطفا بیان بفرمایند چرا این آقای ( البته بلا نسبت آقا) نصر آبادی
تا الان پولهای مردم رو واریز نکردند ؟؟

alicpk
January 5th, 2017, 21:33
گویا این بحث سیبا پال دیگه خیلی بحرانی شده
هر روز هر کسی یک چیزی میگه
یکی از دوستان میگفت پول میدن
یکی میگه فعلا درگیر بازگشایی دوباره سایتن
یکی میاد میگه پول مردم و خوردن در رفتن
اخرش معلوم نیست چه خبره
حداقل دوستانی که میشناسن یک شماره ای ، ادرسی یک چیزی بدن ببینیم میشه کاری کرد یانه