PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موبایل معرفی کنید

mohammad933
July 16th, 2016, 10:59
سلام
دوستان من یه موبایل میخواهم فقط برای پخش فیلم هایی با کیفیت 1080p با کدک x265 چی بخرم؟تا 700،800 تومن
گلگسی j5 دارم نمیتونه این کدک رو پخش کنه
توجه کنید: حتما این کدک رو پخش کنه وگرنه به دردم نمیخوره

mgt1234
July 16th, 2016, 11:46
سلام
پخش این کدک که با نرم افزار MX Player روی هر گوشی ای ممکنه
ما الان روی گوشی 400 تومنی هم این کدک رو میبینیم، یعنی با این پلیر هم توی گوشیتون پخش نمیشه؟!!! :d

demonvictor
July 16th, 2016, 11:52
سلام
دوستان من یه موبایل میخواهم فقط برای پخش فیلم هایی با کیفیت 1080p با کدک x265 چی بخرم؟تا 700،800 تومن

سونی لامصب یه گوشی زده اصلا فقط برای فیلم دیدن خدایی.

مشخصاتش رو ببین:

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_c5_ultra-7463.php

یعنی حتما اگه میخوایی فیلم نگاه کنی با گوشی با اینکه سلیقه ها متفاوته اصلا سراغ گوشی های سامسونگو اپلو این چیزا نرو.با قیمت مناسب با هدفی که داری یعنی فیلم دیدن گوشی بهت معرفی کردم که دیگه تروتمیز کارت رو راه بندازه و لذت ببری از فیلم و سریال دیدن.

تو بازار موبایل اخرین بار قیمت گرفتم چهارماه پیش هشتصد و خورده ای بودش.

خیالت تخت.کدک هم نرم افزاری حل میشه.ولی خب دوست عزیزی که گفتن با گوشی چهارصدی میشه نه نمیشه.چون رزولیشنش هزارو هشتادی که گفتین رو ساپورت نمیکنه ولی این گوشی خوراکشه این رزولیشنی که گفتی رو.

mgt1234
July 16th, 2016, 12:01

مشخصاتش رو ببین:

یعنی حتما اگه میخوایی فیلم نگاه کنی با گوشی با اینکه سلیقه ها متفاوته اصلا سراغ گوشی های سامسونگو اپلو این چیزا نرو.با قیمت مناسب با هدفی که داری یعنی فیلم دیدن گوشی بهت معرفی کردم که دیگه تروتمیز کارت رو راه بندازه و لذت ببری از فیلم و سریال دیدن.

خیالت تخت.کدک هم نرم افزاری حل میشه.ولی خب دوست عزیزی که گفتن با گوشی چهارصدی میشه نه نمیشه.چون رزولیشنش هزارو هشتادی که گفتین رو ساپورت نمیکنه ولی این گوشی خوراکشه این رزولیشنی که گفتی رو.

بله من حواسم به 1080 نبود، فکر کردم فقط کدک 265 رو عرض میکنن
منم کیفیت 720p x265 رو تست کردم تابحال 1080 تست نکردم. :)

mohammad933
July 16th, 2016, 12:16
بله من حواسم به 1080 نبود، فکر کردم فقط کدک 265 رو عرض میکنن
منم کیفیت 720p x265 رو تست کردم تابحال 1080 تست نکردم. :)
1080p ماله من ساپورت میکنه
اما 1080p با کدک x265 ساپورت نمیکنه هی لگ میوفته
در ضمن روی هر گوشی این کدک حتی با 720p کیفیت جواب نمیده چون این کدک سخت افزار پیشرفته ای میخواهد

- - - Updated - - -

مشخصاتش رو ببین:

توی بازار ایران هست؟

- - - Updated - - -

قیمتش دیدم از 860 هست تا 1 میلیون
راستش زیاد خوشم به طرح بندی گوشی های سونی نمیاد یه جور ساده هستند
اگه میشه از هواوی و سامسونگ یه گوشی خوب بدید
j5 مدل 2016 یا j7 مدل 2016 نمیتونن 1080p با کدک x265 پخش کنن؟

mohammad933
July 16th, 2016, 12:41
من میتونم با کیفیت 1080p دان کنم
اما با کدک x265 کیفیت ایناش کمی بهتره و من میخواهم با همین کدک ببینم

demonvictor
July 16th, 2016, 12:56
1080p ماله من ساپورت میکنه
اما 1080p با کدک x265 ساپورت نمیکنه هی لگ میوفته
در ضمن روی هر گوشی این کدک حتی با 720p کیفیت جواب نمیده چون این کدک سخت افزار پیشرفته ای میخواهد

- - - Updated - - -

توی بازار ایران هست؟

- - - Updated - - -

قیمتش دیدم از 860 هست تا 1 میلیون
راستش زیاد خوشم به طرح بندی گوشی های سونی نمیاد یه جور ساده هستند
اگه میشه از هواوی و سامسونگ یه گوشی خوب بدید
j5 مدل 2016 یا j7 مدل 2016 نمیتونن 1080p با کدک x265 پخش کنن؟

اشتباه نکن.تو فقط یکبار برو بازار و یک فیلم رو تست کن.
صفحه ی نمایشگری که گذاشتن جوری روی قابش فیکس شده که کل فیلم رو انگار توی دستات داری.از طرفی قدرت باطری این مدل گوشی پرچمداره هر گوشیی تو برند های دیگه هستش.
یه چیزیم بگم در مورد سونی.شاید چون خودم طرفدار سونی ام روش تعصب دارم.اما یکم مشورت کنی با فروشنده ها در مورد سخت افزار هایی که سونی استفاده میکنه نسبت به سامسونگ به این نتیجه میرسی که از نظر سخت افزاری اصلا قابل قیاس نیستن اینا باهمدیگه و سامسونگ فعلا تلویزیون و ماشین لباسشوییو این چیزا پرچمداره.البته احترام زیادی قاعلم برای سامسونگ چون اولین شرکتی بودش که خونه هارو هوشمند کردش.ولی خب تو این قضیه به سونی نمیخوره.
ببین تو ظاهر رو هم که میگی از ظاره سونی خوشت نمیاد ولی از ظاهر سامسونگو هواووی خوشت میاد این یعنی اینکه واقعا خداییش داری بهونه میاری.میدونی چرا؟چون تو خرید گوشی کمه کمش ادم اینو میپرسه که اقا من میخوام فیلم ببینم با این گوشی تو ماشین یا مسافرت چندساعت میشه دیدش؟با این گوشی سونی که گفتم چندساعت میتونم فیلم ببینم.با همه مدله گوشی های دیگه از دم بهترینش چندساعت؟

تو هدف داری برای خرید گوشی.هدفتم استفاده از ظاهرش نیستش.هدفت فیلم دیدنه.بقیه کارا رو که با هر مدل گوشی میشه انجام دادش.با اینم همه کارایی که بقیه انجام میدن میشه فقط فو***ش روی نمایشگره برای دیدن فیلم و فایلای ویدیویی.

اره داشتم میگفتم باطری و کیفیت ساخت اینا چیزای مهمین که تو خرید گوشی نمیان بذارن کنار و بگن که از ظاهرش خوشم نمیاد.

ظاهر بدی هم نداره.کلا ظاهر گوشی های هوشمند بجز اپل و ورتو همه شبیه همن.با تغییرای کوچیک.که سامسونگ اگه تغییری میده بدنبال خوشگلیش بوده این ثابت شده است انکارش نمیکنم ولی سونی بدنبال اینه که اگه من این دکمه رو اینجا بذارم چه خوبیهایی برای کاربر داره با نسبت به جای دیگه که خوشگل تره.

اما در مورد باطی .

این گوشی تخمینی بخوام بگم تو حالت استند بایی یعنی گوشی استفاده ازش نکنی تو جیبت باشه برای لحظه مبادا

بین 714 ساعت تا 769 ساعت روشن میمونه.کمترش غیرممکنه.

اگه کار بازاریابی تلفنی هم میخوایی کنی باهاش یا اینکه مدیر شرکتی هستی و بیشتر نیازه که ازش برای مکالمه استفاده کنی میتونی 14 ساعت و 53 دقیقه ازش استفاده کنی از زمانی که شارژش از صد درصد برسه به سی درصد.

اگرم که تو مسافرتی جایی میخوایی فقط فول آلبوم سیاوش قمیشی استارت کنی هندزفری رو بذاری تو گوشیت تا یه سفر شصت ساعته میتونی آهنگ گوش بدی.

ببین واقعا قدرت باطری های این گوشی عالیه.مواردی که گفتم خوده شرکتش اعلام کرده و آزمایشاش تو شرایط کاملا عادی بوده.
ولی وقتی شما گوشی رو داری میذاری توجیبت خب طبیعتا بخاطر اینکه دماش میره بالاتر مصرف شارژش سریعتر میشه. یا وقتی نرم افزارای جانبی روش میریزی بخاطر بالارفتن حافظه موقت مصرف شده ش روی مصرف باطری تاثیر میذاره ولی تو حالت پیشفرض داره خدایی میکنه تو زمینه باطری.و تو بدترین حالتاش هم بهترین گزینه ست بازم برات.شک نکن.

یه چیزیم در مورد این آمار ارقام باطری بهت بگم.

این میزان از صددرصد تا سی درصد هستش.

اگرم میخوایی که باطری گوشیت کارایی شو از دست نده به مرور زمان به سی درصد که رسیدش بزنش به شارژ.

گوشی فروشا چون فقط فروشنده ان برمیگردن فقط حرفی زده باشن میگن بذار همیشه خالی بشه بعد بزن.که ..... محض گفتن و انقدر پرتن که هنوز میگن خریدی دوازده ساعت بزن تو شارژ باشه.حواصت باشه ازین خبرا نیستش تو باطری های امروزی.اینکارو نکن.هرکی هم گفتش نه بکن به این دلیل و اون دلیل فقط سر تکون بده و حرفشو تصدیق کن ولی بهش عمل نکن.

پس شارژ گوشیت رو بین صددرصد و سی درصد نگه دار.

این گوشی رو بخر تو برند هم دنبال سامسونگو هواویو این چیزا نباش.

mohammad933
July 16th, 2016, 17:40
سلام
خب هرکسی سلیقه ای داره و سلیقه همه متفاوته و من خوشم به سونی نمیاد کلا
هواوی هم زیاد خوشم نمیاد
تو عمرم یه بار سونی خریدم که خراب شد و 400 تومن هزینه کردم براش و از اون به بعد هیچ وقت سونی نگرفتم
کلا من نمیتونم با سونی کار کنم به یک دلیل:
من خوشم میاد حس گرش قوی باشه مثل سامسونگ اما ماله سونی کمی ضعیفه و من نمیتونم باهاش کار کنم

mizban97
July 16th, 2016, 17:52
سلام

سلام
S7 Edge بهترین گوشی حال حاظر!