PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یوگیگ

morteza_rajabi
July 15th, 2016, 19:15
سلام.
دوستان اینجا کسی از یوگیگ سرور مجازی گرفته؟

پریروز به میزان 7 ساعت سرور ما خوابیده بود.

امروز هم از ساعت 1 بعد از ظهر سرورای ما و سایت خودشون خوابیده
کسی میدونه مشکل چیه؟

ما هم ضرر مالی و هم ضرر اعتباری خوردیم.
فکر کنم یکی از کارمندان یوگیگ تو این سایت باشند.

لطفا پاسخگو باشند.

drvahid
July 15th, 2016, 19:49
بنده هم هاست فایل ازشون تهیه کرده ام که از ظهر که سایت رو باز کردم دیدم تصاویر و فایل هایی که بروی این هاست بود بالا نمیاد!
هیچ پل ارتباطی هم هم وجود نداره بجز شماره موبایل ریجستر دامنه که خاموش است!
فعلا باید منتظر باشیم ببینیم کسی جواب میده یا نه

morteza_rajabi
July 15th, 2016, 19:51
متاسفانه ما ضرر چند میلیونی از این اتفاقات خوردیم و اصلا جالب نیست که هیچ گونه پشتیبانی نمیدند. شماره تماسشون رو هم بار ها زنگ زدیم و جواب نمیدند.
امیدواریم اطلاعات بسیار مهمی که داشتیم لطمه نخورده باشه

ldda company
July 15th, 2016, 20:02
درود ...
دقیقا برای همین هست که میگن قبل از گرفتن سرویس خوب در مورد سرویس دهنده ای که انتخاب کردید ، تحقیق کنید . ضمنا تا اونجایی که من اطلاع دارم ، اگر اشتباه نکرده باشم ، یوگیگ خودش صاحب امتیاز درگاه پرداخت واسطه یوپال بودن که طی مشکلاتی اونم از دور خارج شد و شاکی هم کم نداشتن ...

در هر صورت امیدوارم اطلاعات دوستان از بین نره و آسیب جدی به کسب و کار شما هم وارد نشه ...

drvahid
July 15th, 2016, 20:03
متاسفانه ما ضرر چند میلیونی از این اتفاقات خوردیم و اصلا جالب نیست که هیچ گونه پشتیبانی نمیدند. شماره تماسشون رو هم بار ها زنگ زدیم و جواب نمیدند.
امیدواریم اطلاعات بسیار مهمی که داشتیم لطمه نخورده باشه
50 گیگ اطلاعات بنده هم الان روی هواست! تقریباً همه خسارت خورده اند نزدیک به 5000 آهنگ و آرشیو خوانندگان بنده که در طی 1 سال جمع شده!!!!
بنده نظرم اینکه سرور ها مشکلی پیدا کرده و الان چون سرشون شلوغه نمیتونن پاسخ گو باشند!
حتی شرکت های معتبر هم زمانی که به قطعی سراسری برمیخورند برای جلوگیری از ترافیک تماس هایی تکراری پل های ارتباطی شون رو تا زمان رفع مشکل قطع میکنن!
شما فرض کن که 4000 نفر با شما تماس بگیرن و همه بگن سایت شون بالا نمیاد و سایت شرکت هم بالا نمیاد خوب مشکلی با این تماس ها برطرف نمیشه جز وقت تلف کردن چیزی نداره!
مطمئن باشید اگه سایت اصلی در دست رس بود حتما اطلاعیه میزدن!
بهتره زود قضاوت نکنیم و منتظر باشیم

morteza_rajabi
July 15th, 2016, 20:07
نظر شما در مورد یه جایگزین مناسب چیه؟
ممنون

- - - Updated - - -

فقط امیدوارم اطلاعات سالم باشه، همین

Jai
July 15th, 2016, 21:33
امیدوارم اطلاعات سالم باشه ، من ازشون هاست دانلود دارم !!!! یه وبسایت و اپلیکیشن چند میلیون تومانی بخاطر این مشکل فعلا راکت مونده :)
نمیدونم داستان چیه و چجور این مشکل پیش اومده ، اما انشالله که رفع شه

morteza_rajabi
July 15th, 2016, 22:30
دوستان کسی از این شرکت اطلاعی داره؟

متاسفانه دو سه نفر بهم گفتند که این شرکت سایتی به اسم یوپال هم داشتند که ۶ روز پیش پول افراد رو دریافت کردند و خدماتی ارائه ندادند

سایت یوپال هم ***** شده

اگه اطلاعاتمون بپره شاید بالای یک میلیارد تومان ما ضرر بخوریم.

کسی اینارو میشناسه؟ ممکنه دیگه پیداشون نشه؟
من اصلا تو شرایط مناسبی نیستم، کسی اطلاعی داره لطفا کمک کنه.

ممنون

hegza
July 15th, 2016, 22:36

متاسفانه دو سه نفر بهم گفتند که این شرکت سایتی به اسم یوپال هم داشتند که ۶ روز پیش پول افراد رو دریافت کردند و خدماتی ارائه ندادند

سایت یوپال هم ***** شده

ممنون

جسارتا شما که با پریدن اطلاعاتتون اینقدر ضرر میکنید!!! چرا از خدمات و سرویسی مطمئن و امن استفاده نکردید؟؟!!!
مثل اینکه تو جنوب شهر یه زمین بخری توش برجی از طلا بسازی

morteza_rajabi
July 15th, 2016, 22:38
حرفتون درسته، ما هم فکر نمیکردیم کارمون بگیره و تصمیم داشتیم اگه کارمون گرفت ارتقا بدیم

لطفا شرایط ما رو درک کنید و از این جور سوالات نپرسید.

amirjalili72
July 15th, 2016, 22:47
سلام

من درباره این همکارمون ugig اطلاعاتی ندارم و نمیشه از پیش قضاوت کرد .

اما دوستان که اطلاعات مهمی داشتید که میگید ارزش میلیونی داشتن و وقت صرف شده براش ، باید حتما بک آپ میگرفتید .

امیدوارم مشکل سرویس دهنده شما حل بشه .

ourweb
July 15th, 2016, 23:49
از همکاران قدیمی هستند و کاملا تایید میشن سریعا قضاوت نکنید شاید یک مشکل بزرگ خوردن باید صبر کنید تا وضعیت معلوم شود

navid2zp
July 16th, 2016, 00:18

سایت یوپال هم ***** شده

ممنون

ببخشید
شما بالای 1 میلیارد رو روی سرور اشتراکی میزبانی می کنید؟؟؟
بدون بک آپ؟
بعد سرویس، سایت، فایل های شما 1 میلیارد ارزش داره و کلا با یک هاست و یک فضا کار می کنه ؟؟؟؟!!!!
:|:|:|:|
شما چطور به این میلیارد رسیدی از اول؟
یا نکنه فکر کردید همین که اینجا یه چیز بگید 2 روز دیگه مشکلی پیش بیاد میان این بیشتر از 1 میلیارد و نقد براتون واریز می کنن؟؟!!!

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 03:39
دوست عزیز
این هاست برای یکی از ده برنامه برتر پرفروش کافه بازار هست که من حدود درآمد دو سال آیندشو گفتم.
درضمن این برنامه به یکباره انقدر فروشش خوب شد و ما قصد بهبود این رو داشتیم.

کاربر api که از طرف شرکت یوگیگ هستند، با اینکه ۳ بار لاگین شدند، هیچ واکنشی نسبت به این وضعیت ندادند. لطفا فقط یک توضیح کوچک

iHSG
July 16th, 2016, 03:45
دوست عزیز
این هاست برای یکی از ده برنامه برتر پرفروش کافه بازار هست که من حدود درآمد دو سال آیندشو گفتم.
درضمن این برنامه به یکباره انقدر فروشش خوب شد و ما قصد بهبود این رو داشتیم.

کاربر api که از طرف شرکت یوگیگ هستند، با اینکه ۳ بار لاگین شدند، هیچ واکنشی نسبت به این وضعیت ندادند. لطفا فقط یک توضیح کوچک

مگه میشه آدم یه وب سرویس برای اپلیکیشنش بسازه اما کد های اون وب سرویس رو حداقل تو کامپیوتر خودش نداشته باشه؟
خب یوگیگ نشد یه جای دیگه یه جوری میگید درآمد 2 سال آینده هم از دست میدید که انگار تا 2 سال دیگه قراره منتظر بمونید که یوگیگ آپ بشه!!!

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 06:46
ای بابا
شما چرا هی به این موضوع گیر میدید؟ من گفتم که فکر نمیکردیم برنامه ازش استقبال بشه و تصمیم داشتیم این کار رو بکنیم اما به یکبارن این اتفاق افتاد.

کسی از یوگیگ نتونست خبر بگیره؟

mohsen1771
July 16th, 2016, 07:22
ار راه قانونی شکایت کنید ازشون

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 08:02
آقا یا خانم api
خواهش میکنم یه خبری بدید اقلا چه اتفاقی افتاده؟

- - - Updated - - -

ایشون ساعت ۷:۲۵ دقیقه دوباره آنلاین شدند و حتی تو این تاپیک هم اومدند ولی هیچ پاسخی ندادند. این رفتار، بیشتر از هر چیزی ما رو نگران میکنه.

milad1904
July 16th, 2016, 09:21
دوستان خبری گرفتن؟ خیلی ضایع شده! یک روز کامل بدون هیچ خبری ...

Reza G
July 16th, 2016, 09:37
یوگیگ خیلی وقته داره سرویس میده. حداقل 4 سال هست که باهاشون کار میکنم. از همون زمان که هاست رایگان می دادند.

پشتیبانیشون هم خداییش همیشه پاسخگو بوده. حتی 3 شب. شک نکنید که به مشکل برخوردند. به نظر من یه خرده صبور باشید.

شاید اشتباهی فاکتور یه سرور رو ندادند، شاید مشکلی برای سرورشون پیش اومده. هزار اتفاق ممکنه افتاده باشه.

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 09:47
همه اینا قبول، اما چرا هیچ اطلاعی به ما نمیدند. یکی از کارکنانشون اینجا هست و جوابی نمیدند

Reza G
July 16th, 2016, 10:44
همه اینا قبول، اما چرا هیچ اطلاعی به ما نمیدند. یکی از کارکنانشون اینجا هست و جوابی نمیدند

حالا من نمیتونم به وکالت از ایشون یا تیمشون توضیحی بدم که چرا اون پرسنلشون جواب نمیده ولی خب کاش با آقای خانی پور تماس بگیرید. از پرسنل یوگیگ بودند و دامین هم به اسم ایشونه: 9118181369

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 10:47
تماس گرفتیم، پیغام شماره مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمیباشد میاد.

امیدارم کاربر api بیاد و کمی نگرانی ما رو کم بکنه.

parish
July 16th, 2016, 10:50
خوب اگه مشکلی هست بیان توضیح بدن آدم هم اینقدر بی مسئولیت!

persiancoder
July 16th, 2016, 11:09
یه وقت زشت نباشه من از یوگیگ سرویس میلیاردی نداشتم؟ :-$

در جواب استارتر:
با ایمیل شخصی ایشون هم یک تماس بگیرید http://source.domaintools.com/email.pgif?md5=1214ca5b912f72f3862f8209678d5e2d&face=arial&size=9&color=000000&bgcolor=FFFFFF&face=arial&size=9&color=0000FF&bgcolor=FFFFFF&format[]=transparent&format[]=transparent

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 11:26
ایمیل هم زدم. جواب نمیدند ...

ldda company
July 16th, 2016, 11:32
درود ...
دوستان عزیز و وب مستران محترم . این موضوع حداقل به نظر من جای هیچ شوخی و خنده ای نداره . وضعیت این دوست استارترمون هم وخیم هست ...
خطاب به استارتر عزیز : من شما رو درک میکنم و میدونم این اتفاق ناگهانی افتاده اما خب به غیر از شما تعداد زیادی از دوستان دیگه هم با این مشکل دارن دست و پنجه نرم میکنن . در وهله اول آرامش خودتون رو حفظ کنید و اگر اطلاعات ارزشمندی دارید ، از طریق پلیس فتا و با همکاری دوستانی که میتونن رهگیری کنن ، به صورت قانونی این موضوع رو پیگیری کنید ...

هر شرکت کوچیک یا بزرگی ممکنه به مشکل بر بخوره اما اینکه بی مسئولیتی و بی خیالی خودشون رو به این شکل برای عموم مشتریان و کاربران شرح بدن و نمایان کنن ، خودش بسی جای سوال داره !؟!؟!؟!

در نهایت اگر به هرطریقی زمان هم برای شما مهم هست ، کد ها و api های برنامه خودتون رو عوض کنید و سریعا به یک سرویس دهنده مطمئن نقل مکان کنید . اگر در آمدتون از برنامه هم خوب هست از سرویس دهنده های بزرگ و شرکت های معتبر و بزرگ سرویس بگیرید ...

موفق و پیروز باشید ...

milad1904
July 16th, 2016, 11:32
دیگه کم کم باید نگران شد یه کم غیرطبیعی شده دیگه هیچ اطلاع رسانی هم نمیشه . خیلیا از جمله خودم اکانت ویژه فروختن و کاربرا ناراضی میشن

drvahid
July 16th, 2016, 12:02
دوستان عزیز فکر کنم دیگه اطلاعات ما پریده باشه:|
ایمیل که جواب نمیدن !
اینجا هم آنلاین میشن چیزی نمیگن !
شماره موبایل ریجستر دامین که اشتباه !
شماره دفترشونم که مسدود شده است!

در یک جمع بندی کلی بنظر من باید هماهنگ کنیم دسته جمعی شکایت کنیم!

از طریق آدرس زیر ببینید کسانی که با شما دارن از یوگیگ استفاده میکنن ببنید چه کسانی هستند

http://www.yougetsignal.com/tools/web-sites-on-web-server

باید دامنه یا Ip سرورتون رو بهش بدید

- - - Updated - - -

همسایه های بنده سعی میکنم باهاشون تماس بگیرم

dl.3dha.ir
dl.amvaaj.com
dl.app3.ir
dl.coolgames.ir
dl.downloadgozar.ir
dl.hastimovie.ir
dl.my-film.ir
dl.negahdl.com
dl.papergate.ir
dl.pazelmusic.ir
dl1.ponato.com
dl2.myava.ir
download.persiantoon.org
h3.alldriver.ir
h3.android-game.ir
jozvehamoon.ir
my.papergate.ir
ns3.ugig24.com
plusdl.ir
point.2015paper.ir
s1.gilphone.ir
service.machinesoft.ir

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 12:05
یکی از اقوام ما تو رشت، رفته اونجا و مثل اینکه آدرسشونم اشتباست.
من دارم الان میرم رشت برای پیگیری. اطلاعاتمون برنگرده زندگی ما نابود میشه

milad1904
July 16th, 2016, 12:07
ایمیل که جواب نمیدن !

از طریق آدرس زیر ببینید کسانی که با شما دارن از یوگیگ استفاده میکنن ببنید چه کسانی هستند

- - - Updated - - -

dl.3dha.ir
dl.amvaaj.com
dl.app3.ir
dl.coolgames.ir
dl.downloadgozar.ir
dl.hastimovie.ir
dl.my-film.ir
dl.negahdl.com
dl.papergate.ir
dl.pazelmusic.ir
dl1.ponato.com
dl2.myava.ir
download.persiantoon.org
h3.alldriver.ir
h3.android-game.ir
jozvehamoon.ir
my.papergate.ir
ns3.ugig24.com
plusdl.ir
point.2015paper.ir
s1.gilphone.ir
service.machinesoft.ir

هنوز یه کم زوده! من بیشتر از اینکه نگران کلاهبرداری باشم نگران اطلاعاتم! یه بکآپ دارم قدیمیه دیتابیس 500 مگی رو بدن من رفع زحمت میکنم !

drvahid
July 16th, 2016, 12:07
یکی از اقوام ما تو رشت، رفته اونجا و مثل اینکه آدرسشونم اشتباست.
من دارم الان میرم رشت برای پیگیری. اطلاعاتمون برنگرده زندگی ما نابود میشه
موفق باشید ما هم بی خبر نزارید

SirMoein
July 16th, 2016, 12:12
همگی لطفا صبور باشید
یوگیگ سابقه طلایی 4 ساله داره
یوپال بعد از دو ماه واگذار شد به شخص دیگری و کلا ربطی به یوگیگ نداره اما پارسی پی مربوط به یوگیگ هست و قطعی پارسی پی هم بر همین دلالت میکنه
دوستان درست نیست به خاطر یک قطعی سراسری مردم رو بد جلوه بدید
یوگیگ پشتیبانی فوق العاده ای داره و بیاید اینطوری نگاه کنید که هر سرویس دهنده ای اگر قطعی سراسری بخوره چون قدرت پاسخگویی به 4000 مشتری رو نداره پشتیبانیشو قطع میکنه
درجواب دوستی که گفتند ادرس جعلیه و دارم میرم دنبالشون بگم
بنده رفت و امد خیلی صمیمی و دوستانه با اقای صادق خانی پور دارم و تقریبا با هم بزرگ شدیم
دفتر ایشان هم بنده موقع افتتاحش حضور داشتم!!!

drvahid
July 16th, 2016, 12:16
هنوز یه کم زوده! من بیشتر از اینکه نگران کلاهبرداری باشم نگران اطلاعاتم! یه بکآپ دارم قدیمیه دیتابیس 500 مگی رو بدن من رفع زحمت میکنم !
من نگفتم کلاه برداری شده سرویسی هم که من داشتم قیمتی نداشت! ولی 50 گیگ آرشیو چندماهه بود که نمیشه جمع کردش به عبارتی سایت من الان پشیزی ارزش نداره بدون اون آرشیو!
حتما اطلاعات پریده که کسی پاسخ گو نیست

- - - Updated - - -

همگی لطفا صبور باشید
یوپال بعد از دو ماه واگذار شد به شخص دیگری و کلا ربطی به یوگیگ نداره اما پارسی پی مربوط به یوگیگ هست و قطعی پارسی پی هم بر همین دلالت میکنه
یوگیگ پشتیبانی فوق العاده ای داره و بیاید اینطوری نگاه کنید که هر سرویس دهنده ای اگر قطعی سراسری بخوره چون قدرت پاسخگویی به 4000 مشتری رو نداره پشتیبانیشو قطع میکنه
بنده رفت و امد خیلی صمیمی و دوستانه با اقای صادق خانی پور دارم و تقریبا با هم بزرگ شدیم

شما که رابطه دارید با ایشون یک زحمتی بکشید تماس بگیرید ببینید مشکل چی هست

milad1904
July 16th, 2016, 12:17
همگی لطفا صبور باشید

شما که دوست صمیمی هستید یه خبر بگیرید خوب! بگن آقا فردا صبح درست میشه بی خبری خیلی بده ...

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 12:20
همگی لطفا صبور باشید

آدرسی که تو گوگل برای دفتر ایشون زده، صحیح نیست. آدرس دقیقی میتونید به ما بدید؟
ما فقط و فقط بکاپ اطلاعاتمون رو میخوایم.
یه شایعه ای هم شنیدم که امیدوارم درست نباشه. میتونید بهشون زنگ بزنید و بپرسید فقط اطلاعات سالم هست یا خیر؟

- - - Updated - - -

راحت ترین کاری که الان میتونند بکنند اینه که یه صفحه تو یه هاست دیگه بالا بیارن و یه توضیحی در مورد این اتفاق بدند و بعدش ugig.irرو به اون ارجاع بدند تا مجبور نشند تک تک به ۴۰۰۰ نفر جواب بدند. ما هم بی خبر نمیمونیم

iHSG
July 16th, 2016, 12:27
آدرسی که تو گوگل برای دفتر ایشون زده، صحیح نیست. آدرس دقیقی میتونید به ما بدید؟
ما فقط و فقط بکاپ اطلاعاتمون رو میخوایم.
یه شایعه ای هم شنیدم که امیدوارم درست نباشه. میتونید بهشون زنگ بزنید و بپرسید فقط اطلاعات سالم هست یا خیر؟

- - - Updated - - -

راحت ترین کاری که الان میتونند بکنند اینه که یه صفحه تو یه هاست دیگه بالا بیارن و یه توضیحی در مورد این اتفاق بدند و بعدش ugig.irرو به اون ارجاع بدند تا مجبور نشند تک تک به ۴۰۰۰ نفر جواب بدند. ما هم بی خبر نمیمونیم

واقعا خیلی بده زحمت آدم هدر بره من حاضرم پولم هدر بره اما هرگز زحمتی که کشیدم و گردن و کمرم رو بای میزکار کامپیوتر داغون کردم هدر بره.
ببینید این آدرس هم اشتباهه (این آدرس در Whois ایشون هستش):

گیلان، رشت، میدان زرجوب، خیابان شهدا، کوچه فرهنگ و دین، بن بست شاه کوی، پلاک 52

SirMoein
July 16th, 2016, 12:35
بنده خودم با 220 گیگ فایل و اطلاعات مشتریانم الان بی خبر موندم اما منظور از توضیحاتی که دادم اینه که صادق جان نه کلاه بردار هست نه رفیق نیمه راه و بیشترین شناخت رو روی این فرد دارم!
4 سال بنده با ایشون کار کردم و از ابتدای افتتاح یوگیگ با هم بودیم و پیش از این رفیق بودیم
مطمئنم این مشکل حل میشه و ربطی به صادق نداره که دارید پشت سرش حرف میزنید
در مورد ادرس هم
دوست عزیز رو چه حساب میگین ادرس اشتباهه؟

parish
July 16th, 2016, 12:42
بنده خودم با 220 گیگ فایل و اطلاعات مشتریانم الان بی خبر موندم اما منظور از توضیحاتی که دادم اینه که صادق جان نه کلاه بردار هست نه رفیق نیمه راه و بیشترین شناخت رو روی این فرد دارم!
4 سال بنده با ایشون کار کردم و از ابتدای افتتاح یوگیگ با هم بودیم و پیش از این رفیق بودیم
در مورد ادرس هم
خوب دوست عزیز شما اگه دوستش هستید یه سوالی بپرسید ببینید مشکل چیه؟ این حرف و حدیث ها به علت اینه که کسی اطلاع رسانی نمی کنه.

SirMoein
July 16th, 2016, 12:48
عرض کردم خدمتتون که خودم هم بی خبر هستم اما پشتم گرمه که یوگیگ مشکلی نداره!!!!
با صادق تماس گرفتم گوشیش در دسترس نیست و خب منم بودم گوشیمو از دسترس خارج میکردم تا ببینم مشکلو چه طور میتونم حل کنم!!
دوستان خیالتون راحت باشه که یوگیگ مشکلی نداره!

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 12:48
در مورد ادرس هم

من آدرسی که از تو گوگل میاد رو رفتم:
Gilan, Rasht, District 1, ساختمان آذر، آرسس شبکه گیل، بلوار معلم

این آدرس صحیح نیست چون یکی از اقوام رفتند و به نتیجه نرسیدند.
اگر باهاشون بزرگ شدید، یه تماس بگیرید ببینید قضیه چیه

ppscoir
July 16th, 2016, 12:50
ثبت کننده شخصیت حقوقی : سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
شناسه ملی : 10720293454
تاریخ تأسيس : 1390/10/07
نام شخصیت حقوقی : آرسس شبكه گيل
نوع شخصیت حقوقی : بامسئوليت محدود
شماره ثبت : 17342
واحد ثبتی : مرجع ثبت شركت ها و موسسات غيرتجاري رشت
کد پستی : 4153676755
محل اقامت قانونی : رشت ، خ معلم شرقي ، كوچه نيايش ، ساختمان آذر ، واحد 1

parish
July 16th, 2016, 13:02
عرض کردم خدمتتون که خودم هم بی خبر هستم اما پشتم گرمه که یوگیگ مشکلی نداره!!!!
با صادق تماس گرفتم گوشیش در دسترس نیست و خب منم بودم گوشیمو از دسترس خارج میکردم تا ببینم مشکلو چه طور میتونم حل کنم!!
دوستان خیالتون راحت باشه که یوگیگ مشکلی نداره!
دوست عزیز من مثل شما از بچگی با ایشون بزرگ نشدم ولی ایشون همیشه پشتیبان خیلی خوبی بودن و من به شخصه هر وقت مشکلی داشتم ایشون سریعا حل می کردن، بهمین خاطر هست که توقع دارم ایشون که به حسن پاسخگویی شهره هستن بیان یه اطلاعیه بدن و مثل همیشه پاسخگو باشند، بنظر شما این بی مسئولیتی نیست؟ مشکل برای همه وجود داره ولی این همه آدم رو بلاتکلیف گذاشتن قابل گذشت نیست.

roiadel
July 16th, 2016, 13:05
به نظر من هم یه اطلاعیه نه چندان کامل و یا ارائه دلیل مشکل هم میتونست دلشوره ما رو کم کنه. این همه آدم رو بلاتکلیف گذاشتن کار سختی نیست مهم اینه که بهشون امید بدی.

ldda company
July 16th, 2016, 13:05
دوستان عزیز لطفا توجه کنید ...
منم با این مورد که زود قضاوت کنیم ، کاملا مخالف هستم . اما یه مورد مهم اینجا نمایان هست . اونم اینکه توی دنیای اینترنت امروز اگر کسب و کار شما به مدت 1 ساعت بخوابه ، ممکنه در آینده ضرر چندین ساله رو در مقابل رقبای خودتون محتمل بشید که شاید جبران کردنش بسیاز سخت باشه ...

الان حدودا 24 ساعت از وقوع این اتفاق میگذره . اوضاع برای دوستانی که سایت ها و فایل هاشون روی سرور های یوگیگ هست ، سخت و ناهموار شده . حتی اگر همین الان و در همین لحظه ای که من دارم این پست رو مینویسم ، یوگیگ به حالت اول خودش برگرده ، درست کردن این ضرری که به وجود اومده ، به خصوص برای دوستانی که وقت و سلامتی خودشون رو پای کارشون گذاشتن ، شاید حتی غیر ممکن باشه . هر چند من شخصا دعا میکنم کار به اونجاها نکشه اما متاسفانه چه بخوایم و چه نخوایم بخاطر عدم پاسخگویی و عدم دادن اطلاعیه توسط دوستان و همکاران در شرکت یوگیگ ، این اوضاع به پیچیدگی حال حاضر رسیده ...

مورد بعدی اینکه ، اصلا چرا باید آدرس یک شرکت ثبت شده دارای تناقض باشه ؟ همین مورد متناقض بودن و شک داشتن در آدرس اصلی شرکت یوگیگ ، خودش مسئله ای هست که باعث نگرانی بیشتر دوستان عزیزمون میشه . به وسیله قانون برید جلو و پیگیر باشید . اینکه مدیران اصلی شرکت یوگیگ رو بر فرض مثال کسی میشناسه ، این جای اطلاعات رو برای دوستانی که الان کسب و کار و سایت هاشون روی هواست نخواهد گرفت . اینکه جناب آقای صادق ( اگر اشتباه نکنم ) آدم خوب و مطمئنی هستن ، در حال حاضر نمیتونه اطلاعات دوستانی که به شدت در این ماجرا درگیر شدن رو بر گردونه ...

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 13:09
دوستان عزیز لطفا توجه کنید ...
منم با این مورد که زود قضاوت کنیم ، کاملا مخالف هستم . اما یه مورد مهم اینجا نمایان هست . اونم اینکه توی دنیای اینترنت امروز اگر کسب و کار شما به مدت 1 ساعت بخوابه ، ممکنه در آینده ضرر چندین ساله رو در مقابل رقبای خودتون محتمل بشید که شاید جبران کردنش بسیاز سخت باشه ...

الان حدودا 24 ساعت از وقوع این اتفاق میگذره . اوضاع برای دوستانی که سایت ها و فایل هاشون روی سرور های یوگیگ هست ، سخت و ناهموار شده . حتی اگر همین الان و در همین لحظه ای که من دارم این پست رو مینویسم ، یوگیگ به حالت اول خودش برگرده ، درست کردن این ضرری که به وجود اومده ، به خصوص برای دوستانی که وقت و سلامتی خودشون رو پای کارشون گذاشتن ، شاید حتی غیر ممکن باشه . هر چند من شخصا دعا میکنم کار به اونجاها نکشه اما متاسفانه چه بخوایم و چه نخوایم بخاطر عدم پاسخگویی و عدم دادن اطلاعیه توسط دوستان و همکاران در شرکت یوگیگ ، این اوضاع به پیچیدگی حال حاضر رسیده ...

مورد بعدی اینکه ، اصلا چرا باید آدرس یک شرکت ثبت شده دارای تناقض باشه ؟ همین مورد متناقض بودن و شک داشتن در آدرس اصلی شرکت یوگیگ ، خودش مسئله ای هست که باعث نگرانی بیشتر دوستان عزیزمون میشه .

حتی من حاضرم فقط اطلاعات رو بهم بدن و فعلا تا مشکلشون برطرف بشه از یه هاست دیگه استفاده کنم. خیلی وضعیت برای ما بد شده، خیلی از دوستان به تمسخر گرفتند اما روراست بگم این هاست برای برنامه ای بود که حدود ماهی ۷۰-۸۰ میلیون تومان درآمد داشت و این مشکل میتونه درآمد رو به صفر برسونه.

خواهش میکنم یکی خبر دقیق به ما بده

parish
July 16th, 2016, 13:12
حتی من حاضرم فقط اطلاعات رو بهم بدن و فعلا تا مشکلشون برطرف بشه از یه هاست دیگه استفاده کنم. خیلی وضعیت برای ما بد شده، خیلی از دوستان به تمسخر گرفتند اما روراست بگم این هاست برای برنامه ای بود که حدود ماهی ۷۰-۸۰ میلیون تومان درآمد داشت و این مشکل میتونه درآمد رو به صفر برسونه.

خواهش میکنم یکی خبر دقیق به ما بده
مشکل ما هم همینه اطلاعات رو به ما بدن بعد برن مشکلشون رو حل کنن.

drvahid
July 16th, 2016, 13:21
تو سایت ده بانک که برای ایشون هست و روی سرور اصلی یوگیگ قرار داره اطلاعیه زده سده که تا 7 روز آینده در دست رس نیست! البته این سایت هم بالا نمیاد باید از کش گوگل استفاده کنید! از لینک زیر میتونید ببنید

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://10bank.ir/

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 13:33
این پیغام رو قبل از این اتفاقات نوشتند؟

- - - Updated - - -

این آخرین پیغام کانال تلگرامشون هست @ugig24
ای کاش مینوشتند اطلاعات ما قابل بازگشت هست یا خیر :

یوگیگ:
یه علت مشکلاتی ، یوگیگ موقتا از دسترس خارج شده است.
مشکل در حال بررسی بوده و از طریق این کانال اطلاع رسانی خواهد شد.

roiadel
July 16th, 2016, 13:33
یا ابوالفضل . من یواش یواش داره حالم بد میشه .
آقا کسایی که تو رشت هستند نمیتونند یه ارتباطی بگیرن باهاشون.

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 13:37
تنها دغدغه من سالم موندن اطلاعاتم هست، ای کاش یک نفر این مورد رو به صورت دقیق پیگیری کنه

parish
July 16th, 2016, 13:57
دوستان توقع نداشته باشید کسی که از دیروز تا الان پاسخگو نبوده بعد از این پاسخگو باشه.

DANG3R
July 16th, 2016, 14:06
ببینید
یوگیگ قدیمی و درست
اما ایا کار خوبیست حتی کوچک ترین کار هم نکنن و تو همین تابپیک که اومدن یه اطلاعیه ریز بدهن؟
ایا کار خوبیست یکی طرفداری کرد بقیه همینجور پشت سرش طرفداری کنن؟
ایا کار خوبیست ؟
من یوگیگ کار کردم راضی هم بودم منظور بدی هم ندارم .
.
ایا کار خوبیست بعضی عزیزان مشکل این بنده خدا ها رو ول میکنن میان فقط به مسایل بی اهمیت میپردازن؟

roiadel
July 16th, 2016, 14:17
ببینید
یوگیگ قدیمی و درست
اما ایا کار خوبیست حتی کوچک ترین کار هم نکنن و تو همین تابپیک که اومدن یه اطلاعیه ریز بدهن؟
ایا کار خوبیست یکی طرفداری کرد بقیه همینجور پشت سرش طرفداری کنن؟
ایا کار خوبیست ؟
من یوگیگ کار کردم راضی هم بودم منظور بدی هم ندارم .
.
ایا کار خوبیست بعضی عزیزان مشکل این بنده خدا ها رو ول میکنن میان فقط به مسایل بی اهمیت میپردازن؟

الان مشکل اینه که ما نمیدونیم مشکل این بنده خداها چیه. وگرنه مریض نیستیم که میدونیم تو it انواع و اقسام مشکلات هست مخصوصا اونجایی که سرورهاتون دست خودتون نیست و شما فرشنده این. این از این.

اول دوستان یوگیگی بیان و مشکل رو بگن چی بوده که ما هم گمان نبریم که اینا فلنگ رو بستن و این حرفها.

و در ثانی ما بدونیم که واقعا مشکل نرم افزاری و سخت افزاری وهست و نه چجیز دیگه و لا اقل ما به دیتامون میرسیم.

DANG3R
July 16th, 2016, 14:25
مشکل بنده خدا ها اینه که اطلاعاتشون تو سروری که حالا به دلایلی داونه
همونطور که استارتر گفتن
..تایپیک رو مطالعه کنید بعد نظر بدهید

- - - Updated - - -

همونطور که استارتر گفتن

roiadel
July 16th, 2016, 14:32
همونطور که استارتر گفتن

- - - Updated - - -

همونطور که استارتر گفتن

تاپیک رو مطالعه نمودیم و نظر دادیم.

اونوقت استارتر کی چی ان ؟ یا چیه کی ان؟ میشه شما بفرمائید.

ما یوگیگ رو با استارتر نشناخیتم که اون چی بگه ما هم بگیم اوکی.

من با شواهد پیش میرم و فقط با عالام رسمی مدیران یوگیگ آروم میشم. همین.

vidl
July 16th, 2016, 14:43
سلام
ما هم حدود 100 گیگ فیلم داریم رو یوگیگ
قبلا کارشون خوب بود
امیدوارم اطلاعاتمون به فنا نره
میگن فردی لپ تاپشون رو ***یده و همه سرورا رو فرمت کرده
و الان فتا هستن
امیدوارم این حرف درست نباشه

peym@n
July 16th, 2016, 14:48
ار راه قانونی شکایت کنید ازشون

درود
برادر چرا شلوغش میکنید شکایت کنید
به 2 روز نرسیده
یکمی صبور باشید مطمئنا براشون اتفاقی افتاده
ما ایرانی ها اصلا صبور نیستیم و همیشه زود قضاوت
موفق باشید

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 14:51
سلام
قبلا کارشون خوب بود
و الان فتا هستن

دقیقا منم همین رو شنیدم و نگران شدم. کاش بیان و حداقل واقعیت رو بگن

- - - Updated - - -

درود
برادر چرا شلوغش میکنید شکایت کنید
به 2 روز نرسیده
یکمی صبور باشید مطمئنا براشون اتفاقی افتاده
ما ایرانی ها اصلا صبور نیستیم و همیشه زود قضاوت
موفق باشید

بحث اینه که چرا نمیان توضیح بدن...

drvahid
July 16th, 2016, 15:08
سلام
قبلا کارشون خوب بود
و الان فتا هستن

من باور نمیکنم یعنی چی آخه؟!
طرف لبتاب رو ***یده اونوقت پسورد هم نداشته؟!
بعد طرف انقدر بیکار بوده که رفته سرور های ایشون رو فرمت کنه؟
انقدر هم کشکی بوده که اونجا هم پسورد امنیتی نخواسته ازشون؟!
حالا غیر از این ما میگیم دشمنی کردن! مگه جنگه؟ به محض کانکت شدن لب تاب به نت ip ثبت میشه کسی هم که میخواد چنین کاری کنه این رو میدونه و میدونه آخرش گیر میوفته!
اصلاً چنین چیزی امکان نداره
باز بگید سرور سوخته یا هاردشون بستکتور شده باشه یک چیزی

ppscoir
July 16th, 2016, 15:09
Domain Name: mr-ugig.com
Registry Domain ID: 2000836272_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.yoursrs.com
Registrar URL: http://www.realtimeregister.com
Updated Date: 2016-05-17T10:34:25Z
Creation Date: 2016-02-06T21:43:29Z
Registrar Registration Expiration Date: 2017-02-06T21:43:29Z
Registrar: REALTIME REGISTER B.V.
Registrar IANA ID: 839
Reseller: Hostcontrol
Domain Status: ok http://www.icann.org/epp#ok
Registry Registrant ID: Not Available From Registry
Registrant Name: Iman Saadat khah
Registrant Organization:
Registrant Street: Tehran , navab safavi st , almas , no54
Registrant City: rasht
Registrant State/Province: British Columbia
Registrant Postal Code: 1234567890
Registrant Country: IR
Registrant Phone: +98.9121293832
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax:
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: http://source.domaintools.com/email.pgif?md5=1038ac68c304808296c1866ae758d3a8&face=arial&size=9&color=000000&bgcolor=FFFFFF&face=arial&size=9&color=0000FF&bgcolor=FFFFFF&format[]=transparent&format[]=transparent (http://reversewhois.domaintools.com/?email=1038ac68c304808296c1866ae758d3a8)

Jai
July 16th, 2016, 15:16
ایمیل که جواب نمیدن !

- - - Updated - - -

dl.3dha.ir
dl.amvaaj.com
dl.app3.ir
dl.coolgames.ir
dl.downloadgozar.ir
dl.hastimovie.ir
dl.my-film.ir
dl.negahdl.com
dl.papergate.ir
dl.pazelmusic.ir
dl1.ponato.com
dl2.myava.ir
download.persiantoon.org
h3.alldriver.ir
h3.android-game.ir
jozvehamoon.ir
my.papergate.ir
ns3.ugig24.com
plusdl.ir
point.2015paper.ir
s1.gilphone.ir
service.machinesoft.ir

dl.amvaaj.com ماله بنده هستش ، متاسفانه 48-72 ساعته سرور دانلود وبسایت و اپلیکیشن بنده غیر فعال شده !
این باعث شده اپلیکیشن بنده هم ارور بده :) ممکنه خیلی ها اپلیکیشن رو به این خاطر حذف کنن فکر کنن مشکل پیش اومده از اپ هستش
اینجوری بنده ضرر چند میلیون تومانی میخورم !
نزدیک به 300 کامت در وبسایت داشتم در این 72 ساعت که لینک دانلود خرابه !! واقعا هیچ پاسخی ندارم به کاربرام بدم
از سرویس شون راضی بودم اما نمیدونم داستان چیه فقط و فقط نگران اطلاعات هستم
چون زحمت چندین ماه از وقت بنده بود ، انشالله بدون هیچ مشکلی باز سرور ها برگرده
UGIG واقعا از قدیمی های هاستینگ هستش

w.h.t
July 16th, 2016, 15:24
از بهترین همکاران ما هستند

دوستان صبور باشید

ماهم اطلاعاتمون رو چند وقت پیش روی اشتباه خودمون از دست دادیم و احساستون رو کاملا درک میکنم ولی فکر نکنم پشتیبانی یو گیگ نشسته باشه و داشته باشه به شماها بخنده :|

صبر کنید انشالله طی 24-48 ساعت آینده اوکی میشه

موفق باشید

viasky
July 16th, 2016, 15:25
سرویس دهنده عزیز اطلاع رسانی‌نکرده اند؟
از طریق انجمن در ارتباط نیستند؟
به هر حال هر مشکلی باشه این امکان وجود داره که برای ۳ دقیقه فرایند اطلاع رسانی و تکمیل کنند...
پیروز باشید

fariborz007
July 16th, 2016, 16:06
با سلام خدمت همه عزیزان ،
اینو چند دقیقه پیش در یکی از کانال های تلگرام مشاهده کردم گفتم شاید بدردتون بخوره

" با سلام خدمت سزارها و مشتریان گرامیبه اطلاع میرسانیم
شخصی با مدیر یوگیگ جناب صادق خانی پور خصومت شخصی داشته و لپتاپ ایشان رو ***یده و با هک کردن رمز ویندوز به سرور اختصاصی ovh فرانسه که اینجانب معین غفوریان به صورت شراکتی با صادق خانی پور به قیمت 8,000,000 تومان خریداری کرده بودیم متصل شده و از روی رقابت تمام هارد سرور رو پاک میکند
لازم به ذکر است پس از پاک شدن هارد سرور تمام هارد را با یک فایل پر میکند و دوباره فرمت داده است تا از ریکاوری شدن اطلاعات جلوگیری کند
به اینصورت تمامی سرورهای موجود بر روی این سرور اختصاصی از جمله سرور اصلی سزار به صورت کلی پاک میشود
بنده به همراه صادق عزیز از صبح علی الطلوع به صورت قانونی پیگیر مورد پیگرد قرار دادن فرد رقیب بودیم تا بالاخره اطلاعات فرد رو بدست اوردیم و در حال حاضر فرد دستگیر شده

دوستان توجه کنید که ۴۰۰۰ سایت بر روی این سرور بوده و خوشبختانه فقط سایت های زیر مجموعه سزار بک اپبر روی سرور دوم سزار دارند
از تمامی عزیزانی که این اطلاعات رو از دست دادند نهایت عذرخواهی رو داریم و خسارت وارده رو به دستور جناب قاضی از متهم پرونده در روز دوشنبه خواستار هستیم!
بنده هم به اندازه شما تحت فشار شدید این اتفاق هستم پس لطفا با سوال کردن بیجا در این مورد نمک بر زخم سزارها نپاشید!
بک اپ هفت روز پیش تمامی وبسایت ها در اختیارشون قرارداده میشود! "
32481

genesis_8534
July 16th, 2016, 16:14
بنده مدیر سایت ترجمانو (http://www.tarjomano.com) هستم. حدود یک ماه پیش آقای خانی‌پور چند بار با من تماس گرفتن برای درگاه 10 بانکشون ولی نمیدونم چرا متاسفانه شمارشون رو ذخیره نکردم!
امروز این پیام رو توی کانالشون قرار دادن آقای خانی:

یه علت مشکلاتی ، یوگیگ موقتا از دسترس خارج شده است.
مشکل در حال بررسی بوده و از طریق این کانال اطلاع رسانی خواهد شد
https://telegram.me/ugig24

نکته‌ای که هست اینه که الان شنبه است و امروز و فردا به علت تعطیلی اروپا بعیده که از دیتاسنتر جوابی بگیره شرکت یوگیگ، اگر اتفاق از سمت دیتاسنتر باشه. ولی فقط نکته اینه که چرا اطلاع‌رسانی درستی نمیشه و اینکه اگه مشکل از سمت دیتاسنتر باشه، بعیده که 6-7 تا سرور با هم به مشکل برخورده باشند. با توجه به شایعاتی که دوستان فرمودن، واقعاً از آقای خانی تقاضا می‌کنیم بیان و خیلی صادقانه حقیقت رو بفرمایند تا همه با هم یه فکری بکنیم برای این بحران.

hegza
July 16th, 2016, 16:16
اینو چند دقیقه پیش در یکی از کانال های تلگرام مشاهده کردم گفتم شاید بدردتون بخوره

شخصی با مدیر یوگیگ جناب صادق خانی پور خصومت شخصی داشته و لپتاپ ایشان رو ***یده و با هک کردن رمز ویندوز به سرور اختصاصی ovh فرانسه که اینجانب معین غفوریان به صورت شراکتی با صادق خانی پور به قیمت 8,000,000 تومان خریداری کرده بودیم متصل شده و از روی رقابت تمام هارد سرور رو پاک میکند
لازم به ذکر است پس از پاک شدن هارد سرور تمام هارد را با یک فایل پر میکند و دوباره فرمت داده است تا از ریکاوری شدن اطلاعات جلوگیری کند
به اینصورت تمامی سرورهای موجود بر روی این سرور اختصاصی از جمله سرور اصلی سزار به صورت کلی پاک میشود
بنده به همراه صادق عزیز از صبح علی الطلوع به صورت قانونی پیگیر مورد پیگرد قرار دادن فرد رقیب بودیم تا بالاخره اطلاعات فرد رو بدست اوردیم و در حال حاضر فرد دستگیر شده

دوستان توجه کنید که ۴۰۰۰ سایت بر روی این سرور بوده و خوشبختانه فقط سایت های زیر مجموعه سزار بک اپبر روی سرور دوم سزار دارند
از تمامی عزیزانی که این اطلاعات رو از دست دادند نهایت عذرخواهی رو داریم و خسارت وارده رو به دستور جناب قاضی از متهم پرونده در روز دوشنبه خواستار هستیم!
بنده هم به اندازه شما تحت فشار شدید این اتفاق هستم پس لطفا با سوال کردن بیجا در این مورد نمک بر زخم سزارها نپاشید!
32481

چه آماتوربوده این مدیره
بیشتر شبیه فیلم هندی بود. تا واقعیت

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 16:21
اصلا نمیتونم این اتفاق رو باور کنم، تمام زندگی من نابود میشه. یعنی چی یه نفر اومده پاک کرده؟ به من چه یه نفر خصومت شخصی داشته؟؟ کی جواب ضرر من رو میده؟؟ ای کاش یکی بیاد تکذیب کنه

viasky
July 16th, 2016, 16:25
فکر میکنم با پنل به مشکل خورده اند یا...
معمولا مدیر سرور نباید پسورد و اطلاعات و به صورت‌لوکال و نزدیک خودش نگهداری کنه
یک فضای ابری‌کوچیک‌کد شده با هزینه پایین میشه تهیه‌کرد و...
در‌هر صورت آرزو‌میکنم‌هرچه زودتر مشکلات برطرف بشه به هر ترتیبی‌که‌ممکن هست
از دوستان‌گرامی‌هم تقاضا میشه نهایت همکاری و به عمل بیاوردن
بهتر بود‌اگر‌شکایتی انجام دادن به جهت ثابت شدن موضوع ضمیمه می فرمودند
پیروز باشید

Matplotlib
July 16th, 2016, 16:27
به غیر از سرویس های هاست اشتراکی معمولا سرویس های دیگر نظیر سرور های مجازی و یا هاست های دانلود شامل بک آپ نمیشن. مگر اینکه رو سایتشون زده باشن مثلا از سرور مجازی هم بک آپ میگیریم. اگر اطلاعاتی از بین بره به نظرم در وحله ی اول خود شخص مقصر هست که بک آپگیری نکرده! اینو از این جهت گفتم چون بعضی دوستان دنبال گرفتن ضرر و زیان هستن.

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 16:27
ما از اینا vps خریداری کردیم. این پاک کردن اطلاعات شامل vps ها هم میشه؟

drvahid
July 16th, 2016, 16:28
اصلا نمیتونم این اتفاق رو باور کنم، تمام زندگی من نابود میشه. یعنی چی یه نفر اومده پاک کرده؟ به من چه یه نفر خصومت شخصی داشته؟؟ کی جواب ضرر من رو میده؟؟ ای کاش یکی بیاد تکذیب کنه
شایعه اس مگه میشه یکی بیاد سرور حذف کنه! الکیه مگه! یعنی طرف اینقدر خنگ بوده نمیفهمه گیر میفته و باید کلی خسارت بده!
اصلا مگه داریم مگه میشه
یک بک آپ هم به من بدن رازی هستم:|

roiadel
July 16th, 2016, 16:28
به غیر از سرویس های هاست اشتراکی معمولا سرویس های دیگر نظیر سرور های مجازی و یا هاست های دانلود شامل بک آپ نمیشن. مگر اینکه رو سایتشون زده باشن مثلا از سرور مجازی هم بک آپ میگیریم. اگر اطلاعاتی از بین بره به نظرم در وحله ی اول خود شخص مقصر هست که بک آپگیری نکرده! اینو از این جهت گفتم چون بعضی دوستان دنبال گرفتن ضرر و زیان هستن.

برادر من به نظر میرسه سرور بک آپ رو هم فرمت کرده.

viasky
July 16th, 2016, 16:29

دوست‌گرامی اگر شکایت ایشون نتیجه بده و حقیقت داشته باشه موضوع
اون فرد فقط به‌جرم سرقت لپ تاپ مجرم شناخته خواهد شد
اینکه پسورد و پیدا کرده و.... به بقیه موارد پرداخته نمیشه متاسفانه
و خسارتی شامل حال شما از طرف اون فرد نخواهد شد
بنده یک مورد مشابه و برای یکی از اساتید دانشگاه دیده بودم
اصلا محتویات اطلاعاتی شما و اینکه چه بوده داستان اهمیتی نداره
متاسفانه
موفق باشید

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 16:57
من همین الان به سمت رشت راه افتادم، به هیچ وجه این اتفاق رو نمیتونم قبول کنم. این اطلاعات برای من صد ها میلیون تومن ارزش داشت. اینکه بکاپ نگرفتیم دلیل قانع کننده ای برای بیخیال شدن از این موضوع نیست.

hegza
July 16th, 2016, 17:01
من همین الان به سمت رشت راه افتادم، به هیچ وجه این اتفاق رو نمیتونم قبول کنم. این اطلاعات برای من صد ها میلیون تومن ارزش داشت. اینکه بکاپ نگرفتیم دلیل قانع کننده ای برای بیخیال شدن از این موضوع نیست.

دیتا سنتر ovh فرانسه و ایتالیا هست نه رشت

viasky
July 16th, 2016, 17:01
البته این چنین اتفاقات اصلا برای یک میزبان و سرویس گیرنده حال خوبی به همراه نداره و بنده کاملا درک میکنم
اما با کمال احترام به فرمایش شما هم اخلاف نظر دارم و توضیحات خودم و عرض می کنم
شما فرض بفرمایید از یک سرویس دهنده مثل Hostgator یا ovh یک سرور مجازی تهیه بفرمایید شاید تا 3-4 سال نه آی پی تغییر میکنه و نه مشکلی پیش میاد و نه آپ تایم و از دست می دید
دلیل هم داره این مورد - فرقی بین سرور ها نیست - اینطور نیست که دیتاسنتر x ( مثلا Redstation )داره قطعات بدی و ارائه میده و سرور بعد از مدتی به مشکل می خوره
خیر اصلا اینطور نیست و البته یک سرور دهنده حرفه ای هم به راحتی این و درک میکنه که خداروشکر بنده دوستان زیادی و داخل این انجمن دیدم و میشناسم
با این جمله که سرور مجازی بک آپ نداره پس وقتی اطلاعات از بین رفت با که سرویس دهنده هستیم مقصیر نیستم :
این فقط یک جمله برای شانه خالی کردن و فرار از مسئولیت هست
از این جهت عرض میکنم که اگر هارد بسوزه خوب کاری از دست سرویس دهنده بر نمیاد و واقعا هم میزبان و کاربر هر دو در این اتفاق سهیم هستند
اما شما قضاوت کنید:
هارد سالم
سرور سالم
سرویس دهنده به هر دلیل قصد نصب مجدد Vmware یا هر مجازی ساز دیگه و داره
با ذهنیت اینکه سرور مجازی حفظ اطلاعات اون بر عهده کاربر هست بدون هیچ تردید و شکی و با دانش پایین شروع به اعمال تغییرات میکنه
هارد فرمت میشه
هارد سالم
سرور سالم
اطلاعات از بین میره ( حداقل اطلاعات اون هارد)
مجدد مقصر کیست؟ سرویس دهنده بخاطر دانش پایین یا کاربر بخاطر اعتماد بالا؟
در این مورد هم اتفاق کاملا مشابه هست
سرور سالم
هارد سالم
سرور بالا
ولی فرمت شده
واقعا مقصر کی می تونه باشه؟
من روی صحبتم با خودم هست که باید برای من تجربه بشه
همچنان امیدوارم این مشکلات برطرف بشه
موفق باشید

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 17:06
دیتا سنتر ovh فرانسه و ایتالیا هست نه رشت

کسی از شما سوال نپرسید، خودم انقدر عقلم میرسه سرور تو رشت نیست. کسی که سرور رو ازش خریدیم و باعث این اتفاقات بوده رشت هست و برای پیگیری وضعیتم تنها کسی که میتونه جواب بده ایشون هست.

hegza
July 16th, 2016, 17:09
البته این چنین اتفاقات اصلا برای یک میزبان و سرویس گیرنده حال خوبی به همراه نداره و بنده کاملا درک میکنم
اما با کمال احترام به فرمایش شما هم اخلاف نظر دارم و توضیحات خودم و عرض می کنم
شما فرض بفرمایید از یک سرویس دهنده مثل Hostgator یا ovh یک سرور مجازی تهیه بفرمایید شاید تا 3-4 سال نه آی پی تغییر میکنه و نه مشکلی پیش میاد و نه آپ تایم و از دست می دید
دلیل هم داره این مورد - فرقی بین سرور ها نیست - اینطور نیست که دیتاسنتر x ( مثلا Redstation )داره قطعات بدی و ارائه میده و سرور بعد از مدتی به مشکل می خوره
خیر اصلا اینطور نیست و البته یک سرور دهنده حرفه ای هم به راحتی این و درک میکنه که خداروشکر بنده دوستان زیادی و داخل این انجمن دیدم و میشناسم
با این جمله که سرور مجازی بک آپ نداره پس وقتی اطلاعات از بین رفت با که سرویس دهنده هستیم مقصیر نیستم :
این فقط یک جمله برای شانه خالی کردن و فرار از مسئولیت هست
از این جهت عرض میکنم که اگر هارد بسوزه خوب کاری از دست سرویس دهنده بر نمیاد و واقعا هم میزبان و کاربر هر دو در این اتفاق سهیم هستند
اما شما قضاوت کنید:
هارد سالم
سرور سالم
سرویس دهنده به هر دلیل قصد نصب مجدد Vmware یا هر مجازی ساز دیگه و داره
با ذهنیت اینکه سرور مجازی حفظ اطلاعات اون بر عهده کاربر هست بدون هیچ تردید و شکی و با دانش پایین شروع به اعمال تغییرات میکنه
هارد فرمت میشه
هارد سالم
سرور سالم
اطلاعات از بین میره ( حداقل اطلاعات اون هارد)
مجدد مقصر کیست؟ سرویس دهنده بخاطر دانش پایین یا کاربر بخاطر اعتماد بالا؟
در این مورد هم اتفاق کاملا مشابه هست
سرور سالم
هارد سالم
سرور بالا
ولی فرمت شده
واقعا مقصر کی می تونه باشه؟
من روی صحبتم با خودم هست که باید برای من تجربه بشه
همچنان امیدوارم این مشکلات برطرف بشه
موفق باشید

100% تائید میشه
10% مواقع بخاطر سخت افزاره
و 90% بخاطر مشکلات نرم افزاری و انسانی.
بهرحال شرکتی که معتبر هست میدونه با اینکه وظیفه بک آپ گیری نداره اما باید بگیره. ج.ن در چنین مشکلاتی شاید بتونه شونه خالی کنه اما بدون شک مشتریاش میپرند پس حالا طرف بخواد ماهی 100 الی 200 بده برای 6 ترابایت فضا اونم بقولی برای این همه مشترک در مقابل این بی اعتمادی و از بین رفتن اعتبارش مبلغی نیست. حالا این شرکت با میلیون ها هزینه نمیتونه باز کاربران سابقش رو بدست بیاره

- - - Updated - - -

کسی از شما سوال نپرسید، خودم انقدر عقلم میرسه سرور تو رشت نیست. کسی که سرور رو ازش خریدیم و باعث این اتفاقات بوده رشت هست و برای پیگیری وضعیتم تنها کسی که میتونه جواب بده ایشون هست.

خوب لطفا برید در خصوصی باهاشون صحبت کنید. اینجا انجمن هست و بنده و دیگر دوستان هم حق نظر دادن دارن .

mhiizadi
July 16th, 2016, 17:10
عجیب ترین موضوع که کسی بهش توجه نکرده این هست که در این تایپک شاید 10 نفر شرکت کردند ؛ 9 نفر همگی عضو های جدید هستند :|

پیشنهاد میکنم دست از تخریب بردارید و صبور باشید تا مشکل حل گردد .

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 17:12
عجیب ترین موضوع که کسی بهش توجه نکرده این هست که در این تایپک شاید 10 نفر شرکت کردند ؛ 9 نفر همگی عضو های جدید هستند :|

پیشنهاد میکنم دست از تخریب بردارید و صبور باشید تا مشکل حل گردد .

اگر اطلاعات پاک شده باشه قابل حل هست؟

mhiizadi
July 16th, 2016, 17:14
اگر اطلاعات پاک شده باشه قابل حل هست؟
اگر هاست داشته باشید که 90% بک آپ دارند .
برای افرادی که سرور مجازی داشته اند هم بنده میدونم فضای بک آپ میدادند و اگر صاحب vps بک آپ گیری نکرده باشد ؛ کم کاری از خوده فرد بوده است .

drvahid
July 16th, 2016, 17:14
من خودم برای این سرویسم هاست بک آپ جداگانه داشتم بدبختی هفته پیش خالیش کردم که بک آپ های جدید اتوماتیک بازم داخلش ارسال بشه که اصلا نرسید به موعدش!
هاست بک آپ رو هم از یک شرکت خیلی خیلی معتبر خریداری کردم با اینکه تو توضیحاتش زده بود بک آپ گیری نداره این سرویس ولی وقتی تیکت زدم برای دریافت و باز گردانی بک آپ برایم بک آپ یک ماه پیش رو برگردون با اینکه وظیفه ای هم نداره بک آپ گیری کنه عذرخواهی کرد که چون حجم این سرویس ها حجم شون بالاست هفته گی بک آپ نمیگیرند و البته باز تذکر داد که وظیفه ای ندارند برای بک آپ گیری و صرفاً برای امنیت خودشون این کار رو میکنن
الان فقط من مشکل اطلاعاتی رو دارم که از برج خرداد تا الان رو آپلود کردم:| که همینم زیاده

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 17:24
اگر هاست داشته باشید که 90% بک آپ دارند .
برای افرادی که سرور مجازی داشته اند هم بنده میدونم فضای بک آپ میدادند و اگر صاحب vps بک آپ گیری نکرده باشد ؛ کم کاری از خوده فرد بوده است .

مثل اینکه زمانی که داشتیم vps رو داشتن میخریدن(همکارانم) خونده بودند که نوشته شده بوده که خودشون بکاپ میگیرن.
به هر حال ما خودمون اطلاعات رو پاک نکردیم که کم کاری از ما باشه، به هیچ دلیلی این دوستان حق نداشتند اطلاعات ما رو پاک کنند. چه سهوی چه عمدی. من نمیدونم متوجه میشید یا خیر، با این اتفاق زندگی من و دو تا از همکارانم نابود میشه و حتی اگه کاربرانمون شکایت کنند ممکنه اتفاق بدتری هم برای ما بیفته.

hegza
July 16th, 2016, 17:26
جا داره موضوعی رو عرض کنم خدمت دوستان.
بهرحال این شرکت برای سایت خودش که بک آپ گیری کرده. چرا سایت خودش آپ نمیشه؟! بهرحال در هیچگونه تاپیکی هم اظهار نظر نکردن. با اینکه وارد انجمن شدن و رفتن!!!
بهرحال مشکل برای همه پیش میاد ولی این جا من حق میدم به مشتری های این شرکت که علت رو جویا باشند. ولی پاسخی نمیگیرند!!!!

32484

api
July 16th, 2016, 17:27
با سلام خدمت تمام کاربران گرامی
متاسفانه مشکلاتی برای سرویس یوگیگ ایجاد شده که در حال حاضر ، جناب خانی پور در حال پیگیری مراحل قانونی هستند.
از شما عزیزان هم تقاضا میکنم ، لطفا در کانال تلگرام یوگیگ عضو بشید ، امشب جناب خانی پور ، توضیحات لازم رو در کانال ارسال میکنند.

با تشکر

آدرس کانال:

OmidX
July 16th, 2016, 17:28
سلام ، اولا درباره هاست دانلود یا سرور مجازی بکاپ گیری با کاربر هست و شما تنها در شرایطی میتونید در مورد نسخه پشتیبان و پاک شدن اطلاعات صحبت کنید ک بکاپ گیری از این دو سرویس جزو قوانین سرویس دهنده شما باشه ک نبوده :

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:CcQojQ1XlYgJ:ugig.ir/aboutus/tos/+&cd=2&hl=en&ct=clnk&gl=ir

7. سرویس های هاست دانلود مشمول عملیات بکاپ گیری نمی شوند و در صورت بروز هر گونه مشکلی ، یوگیگ مسئولیتی در قبال فایل ها نخواهد داشت.

5. سرورهای مجازی ، مشمول عملیات بکاپ گیری نمی شوند.

درباره میزبانی وب لینوکس یا ویندوز هم نگران نباشید ، ۱۰۰ درصد شرکتی ک چندین سال سابقه فعالیت داره ، فول بکاپ همه ی سایت هاش رو در جای دیگری داره ،

یکی از خوبی های فضای بکاپ OVH این هست ک دسترسی ب این فضا محدود ب آي پی های خود OVH هست و بنابراین تحت هیچ شرایطی کس دیگری نمیتونه از بیرون فایل های داخل این فضا رو حذف کنه .

بنابراین تا روشن شدن موضوع صبر کنید...

hegza
July 16th, 2016, 17:29
متاسفانه مشکلاتی برای سرویس یوگیگ ایجاد شده که در حال حاضر ، جناب خانی پور در حال پیگیری مراحل قانونی هستند.
از شما عزیزان هم تقاضا میکنم ، لطفا در کانال تلگرام یوگیگ عضو بشید ، امشب جناب خانی پور ، توضیحات لازم رو در کانال ارسال میکنند.

با تشکر

آدرس کانال:

احسنت و درود بر شما این راهشه

DANG3R
July 16th, 2016, 17:31

32481
فیلم اکشن هندی بوده؟
خصومت داشته گرفته هک کرده پاک کرده بعد باز هاردو پر کرده فرمت کرده؟
واقعا خنده داره
سزار کیه؟
دقیقا الان ملت باید بخندند یا گریه کنند با این داستان های هندی
انشالا خودشون میان توضیح میدن

Z.eus
July 16th, 2016, 17:31
ببینید عزیزان، برای هر شرکتی امکان بروز مشکل وجود دارد.

دوستانی که می‌فرمایند اطلاعاتی با ارزش میلیونی داشتند، چرا بکاپ در سرور دیگر ذخیره نکردید؟

morteza_rajabi
July 16th, 2016, 17:34

با تشکر

آدرس کانال:

میشه فقط در مورد سالم بودن اطلاعات توضیح بدید؟ قضیه خصومت شخصی و فرمت و ... واقعیت داره؟

- - - Updated - - -

دوستانی که می‌فرمایند اطلاعاتی با ارزش میلیونی داشتند، چرا بکاپ در سرور دیگر ذخیره نکردید؟

اگر این اتفاق دو روز بعد میفتاد، ما این سرور رو داشتیم راه مینداختیم و به مشکل نمیخوردیم

drvahid
July 16th, 2016, 17:47

من بک آپ گیری میکردم اما مشکلی که دارم اینکه به تازگی هاست بک آپم رو تخلیه کردم:| با این حال بک آپ هاست بک آپ من فایل های که توش هست برای 2016/4/24 هست
این یعنی من چندماه زحمتم پریده!
درسته که گفتند که بک آپ گیری ندارند ولی اینم دلیل نمیشه یهو همه چی پاک بشه و بگن شد دیگه ما که گفته بودیم مواظب باشید! من خودم کسی هستم که هفتگی بک آپ میگرفتم ولی سر تنبلی کردن که بذار یهو هاست رو خالی کنم بازم نیام هفته بعد خالی کنم کل دیتا هارو حذف کردم! بیشتر سر اعتمادم به یوگیگ بود الانم اینجوری گیر کردم:|

Z.eus
July 16th, 2016, 18:04
در هر ثانیه از شبانه روز امکان بروز خطا هست و اتفاق از قبل خبر نمی‌دهد.

به هر حال دوستان زیادی نگران هستند..

امیدوارم که مشکلات همگی حل شود و همکارمان بتواند مجدد فعالیتشان را شروع کنند.

mhiizadi
July 16th, 2016, 18:07
مثل اینکه زمانی که داشتیم vps رو داشتن میخریدن(همکارانم) خونده بودند که نوشته شده بوده که خودشون بکاپ میگیرن.
به هر حال ما خودمون اطلاعات رو پاک نکردیم که کم کاری از ما باشه، به هیچ دلیلی این دوستان حق نداشتند اطلاعات ما رو پاک کنند. چه سهوی چه عمدی. من نمیدونم متوجه میشید یا خیر، با این اتفاق زندگی من و دو تا از همکارانم نابود میشه و حتی اگه کاربرانمون شکایت کنند ممکنه اتفاق بدتری هم برای ما بیفته.
بحث یک سرور و دو سرور نیست .
بحث ما سره ده ها سرور هست .
کسی اطلاعات شما رو پاک نکرده و مشکل از جای دیگریست .

imanpost
July 16th, 2016, 18:49
انشالا که حل بشه.
همه نگران و منتظر.

parish
July 16th, 2016, 19:26
در هر صورت یوگیگ که تو این چند سال برای خودش اعتبار جمع کرده بود یه شبه به باد داد.

kool
July 16th, 2016, 21:19
من بک آپ گیری میکردم اما مشکلی که دارم اینکه به تازگی هاست بک آپم رو تخلیه کردم:| با این حال بک آپ هاست بک آپ من فایل های که توش هست برای 2016/4/24 هست
این یعنی من چندماه زحمتم پریده!
درسته که گفتند که بک آپ گیری ندارند ولی اینم دلیل نمیشه یهو همه چی پاک بشه و بگن شد دیگه ما که گفته بودیم مواظب باشید! من خودم کسی هستم که هفتگی بک آپ میگرفتم ولی سر تنبلی کردن که بذار یهو هاست رو خالی کنم بازم نیام هفته بعد خالی کنم کل دیتا هارو حذف کردم! بیشتر سر اعتمادم به یوگیگ بود الانم اینجوری گیر کردم:|

با سلام
کاری با اینکه مشکل سرویس دهنده شما چی بوده ندارم و یا به چه شکلی ظاهرا سیستم ایشون رو دز.دی.دن و اطلاعات و سرورها از دست رفته....
ولی دوست عزیز در هر شرایطی خود کاربر مسئول تهیه بکاپ از اطلاعات هاست میزبانی وب، هاست دانلود، فضای بکاپ، سرور مجازی و سرور اختصاصی است!
با این هزینه هایی که دریافت میشه انتظار دارید سرویس دهنده بیاد وظیفه کاربران رو هم انجام بده؟ تقریبا هیچ جای دنیا چنین چیزی وجود نداره و قبل از فعالیت اینترنتی باید به فکر بکاپ باشید یعنی قبل از افتتاح سایت و...
(البته مواردی که طبق توافق و دریافت هزینه مجزا، سرویس دهنده بکاپ گیری رو برعهده گرفته باشه فرق میکنه و باید پاسخگو باشه! البته این هم اگه اتفاقی برای سرویس دهنده بیوفته زیاد امیدی بهش نمیتونید داشته باشید!)
فضای بکاپ نیز باید روی سرور مجزا و در کشور مجزا باشه! و توصیه میشه فضای بکاپ حتی از سرویس دهنده دیگری و از کشور و دیتاسنتر متفاوت تهیه شه!
برای چند هزار بار: "اگر اطلاعاتتان برایتان مهم است حتما بکاپ به روز و در فضای مجزا داشته باشید!"

در هر لحظه از شبانه روز میتونه مشکلاتی رخ بده که اطلاعات شما از بین بره، مثلا:
- ممکنه دیتاسنتر تحریم کنه و سرور ها رو کلا قطع یا حذف کنه!
- ممکنه مشکلی در سورس پرداخت به وجود بیاد و باز سرور ها از دست بره!
- ممکنه دسترسی پنل دیتاسنتر به هر شکل هک بشه و سرورها رو فرمت کنند!
- ممکنه هارد سرور بسوزه! و اطلاعات به کل از بین بره!
- ممکنه به صورت کاملا غیر عمدی سرور مجازی شما به اشتباه حذف بشه!
- ممکنه یک مشکل حقوقی برای سرویس دهنده پیش بیاد!
- ممکنه سرویس دهنده خدای نکرده فوت بشه و دسترسی دیگری وجود نداشته باشه!
- ممکنه به خاطر یک مشکل خاصی و ابیوز و... سرور توسط دیتاسنتر حذف یا فرمت شود!
- ممکنه سایت خود شما هک بشه و اطلاعاتتان از بین بره!
- ممکنه خودتان به اشتباه فایل ها را فرمت و حذف کنید!
- در برخی سرویس ها که بکاپ هم تهیه میشه تضمینی بر این نیست که فایل بکاپ کامل و یا سالم باشه!
- و ....

(البته کلی گفتم و بحث و توصیه و هدفم این است که کاربران مقداری بکاپ گرفتن رو جدی بگیرند!)

* و شما وقتی فضای بکاپ رو میخواهید خالی کنید از بکاپ های قدیمی تر باید خالی کنید نه اینکه جدیدها رو یا همه رو!

به هر حال متاسفم که این مشکل برای این سرویس دهنده و سرویس گیرنده هاش پیش اومده، انشاالله مشکل همگی رفع شود.

sina km
July 16th, 2016, 21:33
میدونم خیلی سخته که ساییتون رو در دسترس ندارید
بالاخره این هم یه بخشی از دغدغه های وب مستری هست برای هرکسی هم ممکنه پیش بیاد
امیدوارم زودتر مشکلاتتون حل بشه:53:

parish
July 16th, 2016, 21:41
اطلاعیه یوگیک در کانال تلگرام

با سلام خدمت کاربران گرامی یوگیگ
ضمن پوزش از شما بابت مشکلات دیروز و امروز باید به اطلاع برسانم که متاسفانه یک شخص خرابکار که تمامی اطلاعات آن موجود است ، با خصومت شخصی ، اقدامات بچه گانه ای را انجام داده است که متاسفانه تا تشکیل پرونده قضایی ، از بازگو کردن آن معذورم .
متاسفانه بعد مشکل ، آنچنان در شوک بودیم که حقیقتا اطلاع رسانی را فراموش کردیم .
این شخص اقدام به فرمت کلیه سرورها ، حتی سروربکاپ کرده است و متاسفانه خسارت چند صد میلیونی به شرکت وارد کرده است .
درحال حاضر تمامی تلاشمان را برای بازگردانی اطلاعات میکنیم ، در این رابطه ایمیل هایی به دیتاسنتر ارسال کردیم که به محض دریافت پاسخ ، در کانال قرار خواهد گرفت .
از اینکه نمیتونیم به صورت تلفنی پاسخگوی شما باشیم عذر خواهی میکنم .
با تشکر از شکیبایی شما دوستان عزیز
صادق خانی پور

Jai
July 16th, 2016, 23:47
مثل اینکه سایت ما نابود شد رفت :) بک آپ که دیگه هیچی !! خدا قووت دلاور مشرق زمین

Z.eus
July 17th, 2016, 00:01
مثل اینکه سرور بکاپشون هم فرمت شده.

باید ببینید کار ریکاوری به کجا می‌رسد ولی معمولا طبق تجربه، چیزی نیست که زیاد قابل اتکا باشد.

ابتدایی ترین لایه امنیت، امنیت فیزیکی است. گویا از این لایه به مشکل برخورند که منجر به مشکلاتی شده است.

چندین مود مشابه دیگر هم بوده است که طرف کارمند هاستینگ بوده است و بعد از اخراج شدن از شرکت (و یا..) سعی در ضربه زدن به آن را داشته است.

با آرزوی موفقیت برای همکار گرامی.

gharibion
July 17th, 2016, 00:01
انشاالله دیتاسنتر بک اپ ریستور می کنند براشون .

mizban97
July 17th, 2016, 00:08
انشاالله دیتاسنتر بک اپ ریستور می کنند براشون .

سلام
دوست عزیز متاسفانه در هیچ دیتاسنتری بکاپ ریستور نمیکنند و امکان پذیر نیست سرور دوباره به حالت قبل بازگردد.!
اصلا از سرور با اون حجم دیتای بالا بکاپ تهیه نمیشه!

DEFALT
July 17th, 2016, 00:10
خوب یک سوال دارم اونم این هست که الان تکلیف این مشتری های ایشون چه خواهد شد ؟

پ.ن » هزینه های مشتری ها رو پرداخت خواهند کرد ، یا سعی در بازگرداندن سایت های خود خواهند داشت که برخی دوستان امکان برگشت رو 1 درصد میدونند !؟

ppscoir
July 17th, 2016, 00:10
سلام
یعنی همه سایت های ما از بین رفته؟
ما خیلی هاشو بکاپ نداشتیم
الان باید چیکار کنیم؟

taksis
July 17th, 2016, 00:17
سلام
یعنی همه سایت های ما از بین رفته؟
ما خیلی هاشو بکاپ نداشتیم
الان باید چیکار کنیم؟
چکار کنید؟؟ شکر خدارو کنید
اطلاعات پریده.حالا شاید به احتمال 50% با ریکاوی‌ بشه یه چیزایی‌ رو برگردوند
ولی خب کلا امیدوار نباشید.
میتونید خسارت بگیرید از یوگیگ.
درس عبرت هم بشه که دیگه رو بکاپ گرفتن هاستینگ حساب باز نکنید و همیشه خودتون بکاپ داشته باشید.از گوگل درایو استفاده کنید اشتباه نکنم تا ده ترابایت فضا میده بصورت پولی

w.h.t
July 17th, 2016, 00:21
دوستان واقعا متاسفم . هم به خاطر اطلاعاتتون و هم به خاطر از بین رفتن میشه گفت آبروی بهترین همکارم به خاطر یه نفر...

متاسفانه باید بگم احتمال برگشت اطلاعاتتون 5 درصد هم نیست چون خیلی خیلی کم پیش اومده که اطلاعاتو تونسته باشند برگردونن . نمونش اگه اشتباه نکنم میهن وب هاست بود که یه سری رو برگردوند ولی خیلی ها اطلاعاتشون پرید

قصد نا امید کردنتون رو ندارم ولی فکر نکنم دی سی هم بتونه کاری بکنه:(

موفق باشید

mizban97
July 17th, 2016, 00:21
خوب یک سوال دارم اونم این هست که الان تکلیف این مشتری های ایشون چه خواهد شد ؟

پ.ن » هزینه های مشتری ها رو پرداخت خواهند کرد ، یا سعی در بازگرداندن سایت های خود خواهند داشت که برخی دوستان امکان برگشت رو 1 درصد میدونند !؟

احتمال داره ایشون بکاپ قدیم رو داشته باشند این موضوع باید خودشون بصورت رسمی اعلام کنند!
ریکاوری اطلاعات اگر بخواید انجام بدید باید کلی هزینه به دیتاسنتر بدید بابت هر گیگ هزینه دریافت میشه !
البته ممکن هست اطلاعات آسیب دیده باشند و به طور سالم بازیابی نشن پس اینکار ریسک داره و ارزش نداره روش وقت گذاشته بشه.
با توجه به اینکه حجم داده ها بالا هست حرف چند گیگ نیست حرف چند ترا فایل هست میشه نتیجه گرفت امکان پذیر نیست.
باید منتظر باشید ایشون خودشون اعلام کنند.
امیدوارم دوست عزیزمون و همشهری گل ما این فرد متخلف دستگیر کنند.

hegza
July 17th, 2016, 00:23
مثل اینکه سرور بکاپشون هم فرمت شده.

باید ببینید کار ریکاوری به کجا می‌رسد ولی معمولا طبق تجربه، چیزی نیست که زیاد قابل اتکا باشد.

ابتدایی ترین لایه امنیت، امنیت فیزیکی است. گویا از این لایه به مشکل برخورند که منجر به مشکلاتی شده است.

چندین مود مشابه دیگر هم بوده است که طرف کارمند هاستینگ بوده است و بعد از اخراج شدن از شرکت (و یا..) سعی در ضربه زدن به آن را داشته است.

با آرزوی موفقیت برای همکار گرامی.

همین دیگه باید کلید مخصوص بزارند.
میدونید همیشه باید طرف رو خلع سلاح کرد بعد بهش حمله ور شد. این قانون شرکت های خدمات وبمستری هست.

hegza
July 17th, 2016, 00:25
بعضی دوستان احتمال میدن یکی میگه 4% یکی میگه 18% یکی میگه 49% این اعداد رو از کجا میارید؟
همه اینها بر میگرده به نوع هر سیستم عامل و قدرت نرم افزار ریکاوری و امکان داره اطلاعات رو تا درص بالائی برگردونن. اگر میزان رایت هارد دیسک خیلی زیاد نبوده باشه

taksis
July 17th, 2016, 00:28
مشکل اینجاس تو اغلب هاستینگ ها،پشتیبان ها لول بندی ندارن.فرضا یه شرکت 15 تا پشتیبان داره تمامشون به روت سرور ها دسترسی دارن.
بین 15 تا پشتیبان حداکثر باید دو نفر پشتیبان Level 1 باشن که دسترسی روت داشته باشن.
بقیه فقط پاسخگویی و رفع موارد حزئی و هاست،اگر فنی بود ارجاع بدن به پشتیبان های بالاتر.
اینجوری وقتی یکی رفت،اخراج شد یا هرچی،مشکل پیش نمیاد.
کسی هم که دسترسی روت اگر داشت و رفت چون خیلی کم پیش میاد،پسورد ها عوض میشه و داده میشه به اون یکی،تعهد هم ازش گرفته میشه

sadecohost
July 17th, 2016, 00:36
عزیزان بهترین کار همین هست که صبر کنید ببینید خودشون چیکار میکنند. بالاخره حتما یه راه چاره ای خواهند داشت.

یکم کمتر فشار بیارید حتما اطلاع رسانی میکنند !
خیلی هم امیدوار نباشید ... اگر واقعا مهم بود اطلاعاتتون و میلیون میلیون ارزش داشت, ارزش نداشت که بیاید 30-40 تومن بدید حداقل مستقیم از جایی مثل هتزنر, 300-400گیگ فضای بک آپ تهیه کنید؟
------

چه تابستان جالبی شد ! فیل شدن سرورپارس و هک شدن یوگیگ....

hegza
July 17th, 2016, 00:44
عزیزان بهترین کار همین هست که صبر کنید ببینید خودشون چیکار میکنند. بالاخره حتما یه راه چاره ای خواهند داشت.

خیلی هم امیدوار نباشید ... اگر واقعا مهم بود اطلاعاتتون و میلیون میلیون ارزش داشت, ارزش نداشت که بیاید 30-40 تومن بدید حداقل مستقیم از جایی مثل هتزنر, 300-400گیگ فضای بک آپ تهیه کنید؟
------

چه تابستان جالبی شد ! فیل شدن سرورپارس و هک شدن یوگیگ....
همیشه این مشکلات هست. اما چون شما فقط تابستونا تشریف میارید فکر میکنید مختص تابستونه!!!

sadecohost
July 17th, 2016, 00:51
یو گیگ که مال مردم خور بوده بنظر من حقشه !

ولی خب ***** شدن سرور پارس به این موضوع ربطی داشت ؟یا به خود شما؟الان خوشحال هستی بابت این مشکلات ؟
دوست عزیز "تاریخ عضویت: Jul"یی, لطفا حرفی میزنید همراه با مدرک بزنید!

هدف بنده از این نکته ایجاد بازار برای هاستینگ های تابستانی بود. تمام.

- - - Updated - - -

همیشه این مشکلات هست. اما چون شما فقط تابستونا تشریف میارید فکر میکنید مختص تابستونه!!!
بنده از شما پوزش میخوام, بفرمایید دقیقا چه زمانی دو شرکت معتبر همزمان چنین شدند, بنده حرفم رو پس میگیرم.

- - - Updated - - -
-- حذف شد. --

armin.rf
July 17th, 2016, 00:53
درود بر شما

در هر صورت اگر این تاپیک به 200 پاسخ هم برسه در نهایت باید منتظر باشید تا خودشون بهتون اطلاع بدن !

اینجا پست زدن و بد گویی و یا تعریف و تمجید هیچ کمکی به دوستان سایت دار نمیکنه !

به هر حال برای تمام هاستینگ ها مشکل پیش میاد

navid2zp
July 17th, 2016, 01:04
مشکل اینجاس تو اغلب هاستینگ ها،پشتیبان ها لول بندی ندارن.فرضا یه شرکت 15 تا پشتیبان داره تمامشون به روت سرور ها دسترسی دارن.
بین 15 تا پشتیبان حداکثر باید دو نفر پشتیبان Level 1 باشن که دسترسی روت داشته باشن.
بقیه فقط پاسخگویی و رفع موارد حزئی و هاست،اگر فنی بود ارجاع بدن به پشتیبان های بالاتر.
اینجوری وقتی یکی رفت،اخراج شد یا هرچی،مشکل پیش نمیاد.
کسی هم که دسترسی روت اگر داشت و رفت چون خیلی کم پیش میاد،پسورد ها عوض میشه و داده میشه به اون یکی،تعهد هم ازش گرفته میشه

بدون شک همه دسترسی روت نداشتن
تازه کار که نیستند دوست عزیز. شک نکنید این چیز هارو بهتر از من و شما میدونستند
ولی ظاهرا مستقیما از طرف سیستم ادمین ضربه خوردند
اگر اینطور که می گن دسترسی فیزیکی بوده شما هر کاری بکنید در نهایت یک راهی برای عبور پیدا میشه
به صورت ریموت خیلی موارد قابل کنترل هست ولی دسترسی فیزیکی فقط مسئله زمان هست.
در کل پیشیبینی و جلوگیری از این نوع ضربه ها بسیار سخت هست و با توجه به سیستم های امنیت اطلاعاتی که داخل شرکت های ایران پیاده میشه اصلا فکرش رو هم نکنید که هیچ شرکتی این موارد رو پیاده سازی کرده باشه
اگر ایزو های مربوط به امنیت اطلاعات رو مطالعه کنید میبینید که سختگیری بسیار بالاست و همینطور هزینه های بسیار بالایی داره که معمولا شرکت های ایرانی پیاده سازی نمی کنند و با توجه به نداشتن هیچ فعالیت بین المللی مشکلی هم براشون ایجاد نمیشه و به راحتی فعالیت می کنند
هیچ نظار و ... هم وجود نداره
حتی درصد بالایی از کاربران از سرتفیکیت های مربوط به امنیت اطلاعات شرکت اطلاع ندارن و اصلا نمیدونن چی هست

imanpost
July 17th, 2016, 01:07
الان از کجا میخوان بدونن کدوم مشتری چه سرویسی داشته که بهش برگردونن؟
من چندین تا هاست و دامنه و vps داشتم.

mchteh
July 17th, 2016, 01:08
عرض‌سلام و ادب
تاپیک خوندم یکم شوکه شدم یوگیگ بااون عظمت این اتفاق قابل هضم نیست برام.از طرفی اقای خانی پور ویوگیگ پشتیبانیشون فوق العادس-من چون قبلا این اتفاق تجربه کردم فک کنم اقای خانی پور هم حال بد چند سال پیش منو دارند-یعنی الان اینقد تو شوک هستند و استرس دارند ک جواب این همه کاربر رو چی بدن چجوری اعتبارشون رو که روهواس برگردونند و....برای همین نمیان ک چیزی بگن-بنظر من بهترین کار صبره-همه ما یوگیگ میشناسیم و میدونیم سرویس دهی و پشتیبانیش عالیه.پس زودقضاوت نکنید

hegza
July 17th, 2016, 01:16
الان از کجا میخوان بدونن کدوم مشتری چه سرویسی داشته که بهش برگردونن؟
من چندین تا هاست و دامنه و vps داشتم.

طبیعتا تو پرتال مدیریتیشون ثبت شده جز اینکه همه بک آپ ها برگردن بجز پرتال خودشون + وی پی اس رو کلا بیخیال بک آپتون بشید.

حالا دیگر دوستان اینو میبینن . بارها عرض کردیم سعی کنید پرتال اصلی خودتون روی سرور یا هاستینگ های غیر از اکانت اصلیتون نگهداری کنید. میتونید با خرید یک وی پی اس از یک دی سی معتبر اینکار رو انجام بدین. همیشه. این احتمالات هست. بخصوص یادمه سال 2009 دیتا سنتر کارو آتش گرفت و تا 2 روز همه سایتها دوون بودن

peym@n
July 17th, 2016, 01:29

.
درود
دوست گرای با فشار تنها استرس همکار یو گیگ رو بیشتر میکنید و فشار بیش از حد عصبی
خواهشا یکمی سنجیده فکر کنید
در این اوضاع فشار عصبی زیاد وارد هست که نباید کاربران اون فشار رو هم بشتر کنند
تنها صبر و بردباری
شب بر شما خوش

viasky
July 17th, 2016, 01:33
اگر کار به دیتاسنتر واگذار شده باشه
اگر روی سرور مجازی ساز نصب شده باشه
اگر هارد به صورت رید نرم افزاری تعریف شده باشه
هیچ اومدی نیست
ببخشید اگر خیلی صریح و ساده عرض کردم
به سرویس دهنده عزیز هم فشار نیارید لطفا
کاری از دست ایشون برنمیاد متاسفانه
موفق باشید

w.h.t
July 17th, 2016, 01:40
سلام

واقعا خیلی ناراحت شدم وقتی رفتم خونه یکی از دوستام که سایت شش سالش به هوا رفت و توی این وضعیف دیدمش

32490

سرویس دهنده عزیز خواهش میکنم ازت هرکاری میتونی بکن

لطفا

خواهشا

فقط همین:(:(:(

viasky
July 17th, 2016, 01:51
سلام

واقعا خیلی ناراحت شدم وقتی رفتم خونه یکی از دوستام که سایت شش سالش به هوا رفت و توی این وضعیف دیدمش

32490

لطفا

خواهشا

من بخاطر امید هرکاری از دستم بر بیاد انجام میدم
هیچی مهم نیست
تلاش خودم و می کنم با جدیت
زنگ ، درخواست.... هرچی‌بشه

ourweb
July 17th, 2016, 01:54
اقا فکر کنم این بچه اهوازی بود بردنش ماه عسل فکر کنم کار این جوجه هکر باشه من چیزی که خوندم در کانال شان واقعا برام عجیب هست چطور مدیریت یک سازمان اطلاعات رو تو کامپیوتر نگه میداره اون هم اطلاعات سرور های به این مهمی رو در هر صورت واقعا ناراحت کننده هست که این وضعیت رو ببینیم

saeed1988m
July 17th, 2016, 02:05
حقیقتا بسیار ناراحت کنندس
تقریبا یه همچین موردی برای اطلاعات سروری نه سایت(هاست) برا بنده پیش اومده بود یک ماه شاید روزی بالای 15 ساعت کار میکردم تا برگشت واقعا حال شما رو شاید بگم تا حدی درک میکنم
واقعا نمیدونم چه حرفی بزنم که به شما امید و کمک کنه فقط خواستم به عزیزانی که دچار این داستان و خسارت شدن بگم که حتی من کاربری که عضوی ساده هستم بسیار ناراحتم
فقط میتونم بگم خدا کنه راه حلی پیدا کنن و مشکلات حل بشه

emperatoor73
July 17th, 2016, 02:08
دوستان سیزده صفحه تاپیک را خوندم.... واقعا ناراحت شدم
هم برای مدیریت یوگیگ هم برای کاربران
واقعا سخته چند سال روی یک سایت زحمت کشیده بشه بعد یک شبه از بین بره.... واقعا حق دارن اینطوری سیگار بکشن کاربران

به نظر من اگر این حرف که میگن لپ تابشون را ***یدن درست باشه مقصر مدیر یوگیگ هست
چون موارد امنیتی را به خوبی رعایت نکردن

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

taksis
July 17th, 2016, 02:08
سلام

32490

لطفا

خواهشا

آخ آخ آخ
این صد در هزار امید استاره!!!!
سایتشو سپرد من بفروشم براش،اصلا به کل یادم رفت!!!!!

SaeedFazlollahzadeh
July 17th, 2016, 02:13
راه ارتباطی کاربران ( تیکت ) تا صبح مجددا در دسترس قرار خواهد گرفت .پس از راه اندازی سیستم تیکت ، کاربران می توانند از این طریق با ما در ارتباط باشند.
در صورتی که بکاپ از سایتتان دارید ، منتظر اطلاعیه ، برای ارسال و ریستور بکاپ ها باشید .
اگر بکاپی ندارید ، منتظر باشید تا جواب قطعی از دیتاسنتر دریافت کنیم .

از همکاری شما متشکریم .

https://telegram.me/ugig24/43

viasky
July 17th, 2016, 02:14
راه ارتباطی کاربران ( تیکت ) تا صبح مجددا در دسترس قرار خواهد گرفت .پس از راه اندازی سیستم تیکت ، کاربران می توانند از این طریق با ما در ارتباط باشند.
در صورتی که بکاپ از سایتتان دارید ، منتظر اطلاعیه ، برای ارسال و ریستور بکاپ ها باشید .
اگر بکاپی ندارید ، منتظر باشید تا جواب قطعی از دیتاسنتر دریافت کنیم .

از همکاری شما متشکریم .

https://telegram.me/ugig24/43

قکر‌نمی‌کنم اگر‌کسی بک آپ داشته باشه مجدد اقدام به همکاری‌کنه...

ldda company
July 17th, 2016, 02:16
دورد مجدد ...
با عرض تاسف ، تقریبا این اوضاع از همون اولش قابل پیش بینی بود و این نشون میده که همیشه از سرویس دهنده هایی استفاده کنید که حس تعهد دارن ( بی احترامی به مدیران یوگیگ نیست ، سوء تفاهم نشه ) و سیاست امنیت اطلاعات بالایی رو اتخاذ کردن . من چند ماه پیش وقتی که اولین پروژه های خودم رو داشتم اجرا میکردم ، این اتفاق پیش اومد که اون موقع دیتا سنتر و وب سرور کلا هر دوتاشون با همدیگه مشکل به وجود آوردن و اطلاعات هزاران کاربر از بین رفت از جمله خودم و اون موقع پول زیادی رو بابت تبلیغات به شبکه هایی مثل آپارات داده بودم که همزمان با شورع تبلیغات گسترده ، سرور ها نابود شد و کلا سرمایه من از بین رفت ...

اما خب با اینکه زمین خوردم اما با یاری خدا و توکل به خدا دوباره بلند شدم و الان هم با کمک خداوند زیبا و مهربان ، دوباره دارم فعالیت میکنم و به نوعی دوباره شروع کردم . با دوستانی که از این اتفاق خسارت و لطمه خوردن ( مخصوصا لطمه و آسیب های روحی ) کاملا همدردی میکنم اما یه پیشنهاد دوستانه هم در عین حال براشون دارم . اونم اینکه : " میدونم خیلی براتون سخته و تقریبا نا امید شدید اما خب به خدا توکل کنید و از یه جای جدید در زمان های آینده دوباره یه شروع تازه رو برای خودتون رقم بزنید و با کسب تجربه از این اتفاق ناگهانی برای بهتر کردن خودتون استفاده کنید . "...

در پناه حق ، موفق باشید ...

taksis
July 17th, 2016, 02:18
سعی میکنم رو یه الگوریتمی کار کنم تا بشه توسطش مطالب از دست رفته رو از کش گوگل بازیابی کرد و خروجی گرفت.شدنش میشه اما ایمپورت کردنش تو دیتابیس و ریکاوریش وقت زیادی میبره....

DANG3R
July 17th, 2016, 02:20
آخ آخ آخ
این صد در هزار امید استاره!!!!
سایتشو سپرد من بفروشم براش،اصلا به کل یادم رفت!!!!!

منم فکر کردم اونه اولش

........
آقا بسیار ناراحت شدم انشالا خدا صبر بده جمیعا

hegza
July 17th, 2016, 02:23
سعی میکنم رو یه الگوریتمی کار کنم تا بشه توسطش مطالب از دست رفته رو از کش گوگل بازیابی کرد و خروجی گرفت.شدنش میشه اما ایمپورت کردنش تو دیتابیس و ریکاوریش وقت زیادی میبره....

ایمپورت کردنش بر اساس استایل بندی و استفاده از اون استایل ها راحته . بنظرم سختی کار اجازه گرفتن از گوگل برای کنکاشش هست که اجازه نمیده
بهرحال وب آرشیو هم گزینه خوبیه.

yastheme
July 17th, 2016, 02:26
یوگیگ از همکارهای خوب ما هست، فعلا هم در تلاش هست که مشکل برطرف کنند که انشا الله هم درست میشه،
کاربرانی هم که واقعا ضرر کردند اگر حرفی هم برای گفتن دارند تو تاپیک؛ آدرس سایت هاشون هم ذکر کنند، مخصوصا کاربرهایی که امروز و دیروز عضو شدند ! چون آدم حس می کنه هدف دیگه ای رو دنبال می کنند.
اما مسئله ای که واقعا خجالت آوره دخالت دیگر همکاران در تاپیک است.این کار درست نیست که به این نحو همکار خود را برای جذب یکی دو مشتری تخریب کنید!

taksis
July 17th, 2016, 02:26
ایمپورت کردنش بر اساس استایل بندی و استفاده از اون استایل ها راحته . بنظرم سختی کار اجازه گرفتن از گوگل برای کنکاشش هست که اجازه نمیده
بهرحال وب آرشیو هم گزینه خوبیه.

آره دقیقا اینجا هم همینو گفته
http://webmasters.stackexchange.com/questions/33346/recovering-a-lost-website-with-no-backup#
ادرس ip به سرعت توسط گوگل بن میشه.

hegza
July 17th, 2016, 02:38
آره دقیقا اینجا هم همینو گفته
http://webmasters.stackexchange.com/questions/33346/recovering-a-lost-website-with-no-backup#
ادرس ip به سرعت توسط گوگل بن میشه.

حالا بزارید یک راه توپ که من سر گوگل میزنم پابلیک کنم.
استفاده از 100 تا 200 هاست اشتراکی که فری در دنیا زیاد ریخته پولی هم یک هاست 10 مگ هم کفایت میکنه . و در همه اونها که آی پی متفاوت طبیعتا دارند یک فایل کد نویسی کنید که با curl به گوگل وصل بشه و از روی سرور خودتون بطور واسطه اطلاعات رو ذخیره سازی کنید. host 1 ==>1.php , host 2 ==>2.php و... حالا تو سرور rand(1,100).php رو گت کنید و خلاص تایم هم بزارید رو 20 ثانیه.
گوگل بخواد ایرانی رو محدود کنه:d

viasky
July 17th, 2016, 02:56
حالا بزارید یک راه توپ که من سر گوگل میزنم پابلیک کنم.
استفاده از 100 تا 200 هاست اشتراکی که فری در دنیا زیاد ریخته پولی هم یک هاست 10 مگ هم کفایت میکنه . و در همه اونها که آی پی متفاوت طبیعتا دارند یک فایل کد نویسی کنید که با curl به گوگل وصل بشه و از روی سرور خودتون بطور واسطه اطلاعات رو ذخیره سازی کنید. host 1 ==>1.php , host 2 ==>2.php و... حالا تو سرور rand(1,100).php رو گت کنید و خلاص تایم هم بزارید رو 20 ثانیه.
گوگل بخواد ایرانی رو محدود کنه:d
سایتی داشته باشید که کاربر + تراگنش , تیکت و... کلا موارد ثبت و ذخیره زیاد داشته باشه که دیگه هیچی.....

emperatoor73
July 17th, 2016, 02:59
سایتی داشته باشید که کاربر + تراگنش , تیکت و... کلا موارد ثبت و ذخیره زیاد داشته باشه که دیگه هیچی.....
ضربه ی بسیار سختی بهشون وارد شده
تو این زمونه جوابگوی مردم بودن خیلی سخته

m_dg_farari
July 17th, 2016, 03:09
2/2/92 ، ساعت 5 صبح اس ام اس آلرت Pingdom برام اومد ، بیدار شدم و دیدم 14 تا سرور اختصاصی نیست و نابود شدن... 3000 تا یوزر هاست اشتراکی ، حدود 300 تا وی پی اس...
چه روزایی بود...
واقعا درک میکنم این شرایط یوگیگ رو
به خصوص وقتی با کاربر هاست اشتراکی در ارتباطی!!
ما که تموم شد فعالیتمون!! امیدوارم تکرارشو توی یوگیگ نبینم! واقعا دردناکه 6-7 سال جوونی و عمرتو ببینی ، اعتبارتو ببینی که با چند تا کلیک از بین رفته

کاربران عزیز ، همه انرژی مدیران الان صرف بررسی موضوع و پیدا کردن جایگزین ، پیدا کردن بک آپ ها و ... میشه
باور کنید تماس گرفتن باهاشون هیچ کمکی بهتون نمیکنه... و فقط وقفه ایجاد میکنه در خدمات

دوستانی که فکر کلاه برداری و این چیزا هستن ، 1 لحظه فکر کنن با خودشون ، به نظرتون یوگیگ ، این چندسالی که خدمات میداده سود بیشتری میکرده یا اگه پول شما رو بخوره سود بیشتری میکنه؟
اگه شما 1 سایت داشتید و با یه قشر مردم طرفید ، یوگیگ با هزاران هزار بمستر که هرکدوم به اندازه شما کاربر داشتن طرفه
همونقدر که حق میدم به کاربرانی که اطلاعاتی از دست دادن (که ان شالله نداده باشن و برگرده همه چیز) همونقدر هم در نظر داشته باشید بیشتر از شما ، یوگیگ ضرر کرده...
درک کنید قضیه رو...

من به نوبه خودم هر کمکی که از دستم بر بیاد ، در حد توانم حاظرم در خدمت یوگیگ باشم برای جمع کردن این بحران... حتما باهاشون تماس میگیرم که اگر کمکی از دستم بر میاد ، با توجه به اینکه وقتم خالی هست فعلا ، انجام بدم..
از دوستان یوگیگ هم اگر کسی این پست رو دید حتما با من تماس بگیرید اگر کمکی از دستم بر میاد دریغ نمیکنم.
mohsen at sign keshavarzian doot com

iHSG
July 17th, 2016, 03:23
سلام
به نظر من این اتفاق برای هر کسی می تونه بیفته اما اینکه بعدش چه اتفاقی بیفته بستگی به تصمیم شخص داره.
مثلا معمولا شرکت های بزرگ خارجی در صورت ضرر به مشتری های زیاد به همه شون مبلغی رو بابت ضرر و زیان پرداخت میکنن یا مثلا اگه سرویس خیلی ویژه ای دارن که همه مردم دنبالشن چند سال اشتراک رایگان اون سرویس رو بهشون میدن اما خب متاسفانه این دوستمون یوگیگ با این اتفاق ناگهانی که براشون افتاد حتی اگه باز بتونن پاشن و از صفر شروع کنن هرگز نمی تونن اعتباری که قبلا داشتن رو به دست میارن و به نظر من الان بهترین کاری که می تونن بکنن اینه که اگه وضعیت مالیشون بد نیست مبلغی رو به صورت ضرر و زیان به مشتری هایی که بیشترین ضرر رو کردن بدن تا حداقل در آینده توهین و بدگویی کمتری پشت سرشون باشه.همچنین به نظر من هرگز نباید برای شروع دوباره از دامنه و برند جدیدی استفاده کنن چون اون موقع حتی اگه 1 ریال هم پول کسی رو نخورده باشن اما اگه کسی بفهمه که این برند جدید همون یوگیگ قدیمی هستش فقط سر این شروع مخفیانه کلی اهانت و تهمت و... به ایشون میزنن به همین دلیل بهترین کار اینه که با فکر و برنامه ریزی درست یه جوری سیاستشون رو پیش ببرن که با همین دامنه یوگیگ بتونن دوباره ادامه بدن.
به هر حال من تمام پست ها رو جز به جز خوندم و از طرفی دلم برای این بیچاره هایی که زحمت چندین و چند ساله شون رفته رو هوا می سوزه از طرفی وضعیت مدیریت یوگیگ خیلی به نظرم ترسناکه و حتی دوست ندارم یه لحظه خودم رو جاشون تصور کنم (البته می دونم بنده هرگز به موفقیت یوگیگ نخواهم رسید اما منظورم اینه که اگه جای مدیریت خود یوگیگ در این لحظه بودم).
از طرفی هم بنده هم مشتری ها و هم خود مدیریت یوگیگ رو مقصر می دونم مشتری ها از این لحاظ که اطلاعات چند میلیونیشون براشون انقدر ارزش نداشته که در چند سرور مجزا (حالا صرفا نیاز نیست واقعا سرور باشه می تونه فضای ابری رایگان باشه و...) ازش بکاپ بگیرن باور کنید من این چند سایت حقیرانه داخل امضاء خودم رو روزانه در یه هاست دانلود آلمان بکاپ خودکار میگیرم و بعدش هم هفتگی (یا بعضی اوقات دو هفته یه بار) بکاپ ها رو با استفاده از سرویس multcloud.com به فضای ابریم در گوگل درایو و دراپ باکس منتقل میکنم.در صورتی که این سایت های من شاید حتی 10 هزار تومان هم نیارزن.
مدیریت یوگیگ هم از این لحاظ مقصر می دونم چون صرفا به یه رمز حساب در ویندوز لپ تاپشون اکتفا کردن متاسفانه اکثر مدیران سرور ها از نرم افزار های مدیریت سرور مثل RemoteDesktop Manager که هم برای سرور های ویندوز و هم برای سرور های لینوکس به کار میره استفاده میکنن و متاسفانه این نرم افزار به صورت پیش فرض رمز ها رو حفظ میکنه و با یه بار وارد کردن رمز سرور از اون به بعد با یه دابل کلیک ساده به سرور متصل میشید!! در صورتی که به نظر من بهتره مدیران چنین سرور هایی راحتی خودشون رو فراموش کنن و هر بار رمز رو دستی بزنن یا حتی بهتره که دسترسی به سرورشون رو فقط به آی پی Static اینترنت خودشون محدود کنن.ظاهرا این یوگیگ عزیز هم شرکت بودن پس اصولا برای یه شرکت خرید چند تا آی پی Static از ISP های ایرانی نباید کار خیلی سختی باشه در صورتی که افراد حقیقی هم می تونن براحتی آی پی ثابت خریداری کنن.بعدش به قول دوستمون viasky عزیز ایشون باید رمز ها رو در فضا های ابری مثل برنامه های مدیریت رمز عبور تحت وب (البته اون مطمئن هاش) یا نرم افزار های OpenSource این زمینه مثل KeePass ذخیره میکردن و برای هر سرور هم رمزی بالای 50 کاراکتر رندوم در این نرم افزار ها ذخیره میکردن که عملا حتی نشه با حمله BruteForce هم فهمیدش

در کل اتفاقیه که افتاده و کاریش نمیشه کرد من برای هر دو عزیزان مشتری و مدیران یوگیگ احساس همدردی میکنم اما برای اون شخص بی شعوری که این کار کثیف رو انجام داده واقعا متاسفام و امیدوارم خدا یه جایی بزنه تو کاسه اش.
اون دوستی هم که گفتن خدا جواب مال مردم خوری رو میده درست خدا هیچ کاری رو بدون جواب نمیذاره اما جواب مال مردم خوری بقیه رو اشخاصی مثل این شخص سر و پا تقصیر باید بدن؟؟؟ خدا اصلا نیازی به این اشخاص در زمین نداره خدا اگه بخواد جزا بده برای خودش روش های خودش رو داره که طرف یه جوری می خوره زمین خودش هم نمی فهمم که چطوری خورده زمین و این وسط هیچ بنده دیگه ای هم مقصر نمیشه ایشون کارشون واقعا خیلی خیلی زشت و غیر انسانی بوده که احتمالا الان بعضی ملت بی سواد ما تازه میان ازش دفاع میکنن و میگن باید از هوشش هم استفاده کنیم چون هک کردن بلده :) مثل اونی که تو ماه عسل آورده بودن :|

hegza
July 17th, 2016, 04:54

نه این برای دور زدن محدودیت گوگل بود. بحث من و اون دوست عزیز صرف برگرداندن اطلاعات تکست و مطالب سمت کاربره نه بیشتر.
بهرحال اونم راه حل داره به چند روش میشه دیتا بیس رو شیر کرد. از وبسرویس گرفته تا بش و..

- - - Updated - - -

ضربه ی بسیار سختی بهشون وارد شده
تو این زمونه جوابگوی مردم بودن خیلی سخته

تو این دوره زمونه کسب و کار رو درست درمون مدیریت کردن سختره. باور کنید بفرض شرکتی رو ovh یا هتزنر هست.(جاهای دیگه بطبع گرونتره پس باز برمیگردیم رو همین دو دی سی).
فکر کن من فقط هتزنرم. با چقدر هزینه میتونم یک سرور صرفا برای نگهداری بک آپ سرویس هام از ovh بگیرم؟ و برعکسش؟ حالا بگذریم سایتهای خیلی خوبی هستند که دیتا استرونگ میدن که قیمتش پولش خیلی ناچیز تر از بین رفتن اعتبار و یک روز اوقات تلخی نیست.
پس اونجا باید جابگو ملت بود وگرنه اینجا که قانونا وظیفه ای در قبال بک آپ نداشتن. تهش بخوان پول میزان روزهای استفاده نشده کاربران رو برگردونن. پس باید پاسخگو خودشون باشند و عمری که ازشون رفته برای چی؟ که فلان شرکت مثلا ارزون فروشه؟ فلان شرکته فلان قدر یوزر داره؟!
همیشه همه ما در اکثر تاپیک های انجمن گفتیم مشکل ارزون فروشی بخاطر کاربرانه و شرکتهای ارزون فروش اما یک لحظه درنگ نکردیم اینهمه شرکت چرا میان مشهور میشند بعد هم محو میشند؟! اما گرون فروشی چون.. الان 15 ساله داره سرویس میده و روز به روز داره گنده تر میشه؟! چون یا این اتفاقات پیش میاد برامون یا بخاطر کار زیاد و فرسایشی و عدم توجیح اقتصادی استخدام نیرو راندمان پائین میاد و....
طرف دیدم میگه به فلان سایت سفارش طراحی دادم. و الان نا راضیم. میگم چرا سفارش دادی میگه ساعت 3 شب پشتیبانی آنلاین داشتند. و بعدها فهمیدم نگو طرف تا صبح بیداره و بعد تا لنگ ظهر میخوابه!!!

morteza_rajabi
July 17th, 2016, 08:26
من هنوزم تو شوکم.
الان رشتم، دیشب رفتم آدرسی که تو whois نوشته بود، آقای خانی پور مثل اینکه با چند تا از دوستاش برخی اوقات تو یه خونه قدیمی کار میکردند و اون لحظه اونجا نبودند.
الان هم از کوچه نیایش بلوار معلم دارم بهتون پیغام میدم، هیچ ساختمونی به اسم ساختمان آذر وجود نداره و من نمیتونم به آقای خانی پور دسترسی داشته باشم.

من فقط یک سوال دارم، آیا اطلاعات من برمیگرده یا خیر؟ این رو زودتر به ما اعلام کنند. اگر قضیه اینکه اون فرد بعد از فورمت دوباره اطلاعات ریخته و فورمت کرده باشه صحیح باشه، خب قطعا به هیچ جا نمیرسیم. من این همه راه رو تا رشت اومدم فقط برای اینکه یکی به من دقیق بگه چه اتفاقی افتاده و روراست بگه امیدی هست یا نه. چون یک دقیقه هم برای ما یک دقیقست... ای کاش این دوستان متوجه میشدند چه ضربه ای به شرکت ما وارد کردند...
--------
ساختمان آذر رو پیدا کردم، اما کسی داخلش نیست، منتظرم یک نفر بیاد باهاش صحبت کنم

amirjalili72
July 17th, 2016, 09:11
سلام دوستان

طبق تجربه خدمتتون عرض میکنم ، در چنین شرایطی امیدی نیست که اطلاعات برگرده .

دوستانی که سایت های محتوا محور داشتن میتونن با کار شبانه روزی قبل از اینکه سایت از نتایج گوگل حذف بشه ، از گوگل کش استفاده کنند و محتوا رو مجدد ایجاد کنند . شاید سخت باشه اما بهتر از نابودیه .

اتفاقی که برای همکارمون پیش اومده باید درس عبرتی بشه برای همه همکارا و مشتری ها .

مهم ترین چیزی ما صرف میکنیم وقت هست ، برای وقتتون ارزش قائل باشید و نسخه پشتیبان تهیه کنید.

موفق باشید.

morteza_rajabi
July 17th, 2016, 09:38
من تا جلوی دفترشون هم اومدم، اما کسی نبود.
متاسفانه تو این اتفاق، ما فقط سهل انگاری این شرکت رو مقصر میدونیم و ازشون شکایت میکنیم.

Jai
July 17th, 2016, 09:44
دوستان هاست فروش فقط دارن میگن آره فلان و بیسار اتفاقه افتاده !!
اما یکی فکر ما وبمستر هارو نمیکنه :) که من الان چطور باید 2000 فایل موزیک رو تگ بزنم اپلود کنم اونم 2 کیفیت :)
به شدت عصبی و هزار تا بدبختی دیگه ، 9 ماه زحمت به فنا رفته :)
یه وبسایت و یه اپلیکیشن که نزدیک 10 میلیون هزینه کردم براش الان 3 روزه راکت و من نمیدونم چیکار کنم !! باید بندازم دور بره
هر اتفاقی ممکنه بیوفته ، اما بنده به UGIG اعتماد کردم سرویسم رو از یک شرکت معتبر دیگه اومدم UGig سرویس گرفتم
اینکه وضیفه بکاپ با خود کاربره یه چیزه واقعا مسخرست و برای رفع مسئولیت چون شرکت های بزرک اطلاعات کاربرانشون مهمه
نمیان هر روز بک آپ بگیرن اما سر هر هفته یک بک اپ میگیرن برای اطمینان اونم در چندین سرور .
الان واقعا هیچ هاست فروشی حق اینو نداره بیاد تو این تاپیک بگه خود کاربر باید بکاپ میگیرفت :)
این طرز تفکر متاسفانه جوری این فضا رو جلوه میده انگار داری هویج و خیار میکاری ، ریسکه دیگه یا خراب میشن یا میگیرن واست
با این طرز تفکر دیگه آدم نباید هیچ هاست یا سرور مجازی خریداری کنه توی ایران چون همه از زیر بار مسئولیتش میخوان در برن
اینکه آقای ایکس اومده لب تاب بلند کرده و رفته سرور فرمت کرده و............ کار یک آدم یا یک *** عادی نبوده 100% چون ملت به زور بلدن پاور رو روشن کنن
پس این مشکل حتما شخصی بوده با مدیر UGIG و به من مشتری هیچ مربوط نیست مشکل اون شخص ه و من واقعا نیاز دارم مدیرش پاسخگو باشه الان
چون کارد بزنی بم خون ازم نمیاد از شدت عصبانیت

imanpost
July 17th, 2016, 10:27
آدرسی که تو تماس با ما سایتشونه چی؟ پس قبلا زنگ میزدیم دپارتمان مالی، فروش، پشتیبانی... اینا کجا بودن؟

viasky
July 17th, 2016, 10:52
فکر کنم رمز و اطلاعات و باید تتو کنیم دیگه
هر بارکدی هم لازم بود روی مچ دست و پشت گردن :71:

almandata
July 17th, 2016, 10:56
فکر کنم رمز و اطلاعات و باید تتو کنیم دیگه
هر بارکدی هم لازم بود روی مچ دست و پشت گردن :71:
شما بیشتر از یوگیگ داری جواب میدین

کلا شدین جوابگوی همه تاپیک ها

مسخره کردنتون

نمیدونم پیگیری تون

شما شدین همه کاره ماشالله

گزارش شدین

viasky
July 17th, 2016, 11:05
شما بیشتر از یوگیگ داری جواب میدین

کلا شدین جوابگوی همه تاپیک ها

مسخره کردنتون

نمیدونم پیگیری تون

شما شدین همه کاره ماشالله

گزارش شدین
این موضوع اصلا به شما ارتباطی نداره دوست عزیز
به فکر خودتون باشید
موردی برای گفتن دارید هم بفرمایید
حضور بنده داخل تاپیک یه دلیلی داره که بنده خواهید فهمید!
دقت کردم سعی میکنید داخل خیلی از تاپیک ها به بنده وصل بشید
نمونه: http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=165507&page=15&highlight=
شما هم ثبات کاری ندارید خودتون , شاید این اتفاقات برای شما هم تجربه بشه
نمونه: http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=168984&highlight=
اینجا هم بنده بلاکتون می کنم
یک نکته هم خدمت دوستان عرض کنم من با دیتاسنتر تماس گرفتم و توضیخات کلی و دادم و گفتم اگر همچین موردی پیش بیا راهکار بفرمایید
مواردی و فرمودند و تاکید شد که فردا ظهر تماس بگیرم چون امروز یکشنبه بود
موفق باشید

drvahid
July 17th, 2016, 11:09
سلام من که اطلاعات بک آپ دوماه پیش رو برگردوندم ! باز دم میهن وب هاست گرم که از همه چیز بک آپ میگیره با اینکه زده بک آپ گیری ندارن!
از همون جا هم سرویس گرفتم!
پیشنهاد میدم دوستانی که بک آپ دارن سریعاً کارشون رو استارت کنن به امید بک آپ یوگیگ نباشید! بک آپی درکار نیست!
اولاً که الان تعطیلات هست دوماً کدوم دیتاسنتری بک آپ میگیره از سرور های فروخته شده اش؟! میدونید چقدر حجم باید صرف این کار کنند
سوماً شرکتی که فقط از یک سرور برای بک آپ استفاده کنه اصلاً قابل اعتماد نیست!
کارتون رو هرچه سریعتر شروع کنید بهتره اینجا به چیزی نمیرسید جز الافی

razavihost
July 17th, 2016, 11:10
2/2/92 ، ساعت 5 صبح اس ام اس آلرت Pingdom برام اومد ، بیدار شدم و دیدم 14 تا سرور اختصاصی نیست و نابود شدن... 3000 تا یوزر هاست اشتراکی ، حدود 300 تا وی پی اس...
چه روزایی بود...
واقعا درک میکنم این شرایط یوگیگ رو
به خصوص وقتی با کاربر هاست اشتراکی در ارتباطی!!
ما که تموم شد فعالیتمون!! امیدوارم تکرارشو توی یوگیگ نبینم! واقعا دردناکه 6-7 سال جوونی و عمرتو ببینی ، اعتبارتو ببینی که با چند تا کلیک از بین رفته

کاربران عزیز ، همه انرژی مدیران الان صرف بررسی موضوع و پیدا کردن جایگزین ، پیدا کردن بک آپ ها و ... میشه
باور کنید تماس گرفتن باهاشون هیچ کمکی بهتون نمیکنه... و فقط وقفه ایجاد میکنه در خدمات

دوستانی که فکر کلاه برداری و این چیزا هستن ، 1 لحظه فکر کنن با خودشون ، به نظرتون یوگیگ ، این چندسالی که خدمات میداده سود بیشتری میکرده یا اگه پول شما رو بخوره سود بیشتری میکنه؟
اگه شما 1 سایت داشتید و با یه قشر مردم طرفید ، یوگیگ با هزاران هزار بمستر که هرکدوم به اندازه شما کاربر داشتن طرفه
همونقدر که حق میدم به کاربرانی که اطلاعاتی از دست دادن (که ان شالله نداده باشن و برگرده همه چیز) همونقدر هم در نظر داشته باشید بیشتر از شما ، یوگیگ ضرر کرده...
درک کنید قضیه رو...

من به نوبه خودم هر کمکی که از دستم بر بیاد ، در حد توانم حاظرم در خدمت یوگیگ باشم برای جمع کردن این بحران... حتما باهاشون تماس میگیرم که اگر کمکی از دستم بر میاد ، با توجه به اینکه وقتم خالی هست فعلا ، انجام بدم..
از دوستان یوگیگ هم اگر کسی این پست رو دید حتما با من تماس بگیرید اگر کمکی از دستم بر میاد دریغ نمیکنم.
mohsen at sign keshavarzian doot com

دقیقا همین اتفاق هم برای من افتاد.شرایط سختی هست.
بهتر هست شکیبا بشید.هیچ کس حاظر نیست واسه پول ناچیز اعتبار خودش رو خراب کنه.

viasky
July 17th, 2016, 11:13
دوستان دیتاسنتر به صورت مختصر توضیح داد که فضای بک آپ رایگانی که روی سرورها ارائه میشه شانس بالاتری برای بازیابی داره و دستشون بازتر هست.
امیدوارم بک آپ و به اون فضا هم انتقال داده باشند

morteza_rajabi
July 17th, 2016, 11:15
دوستان تهرانی، یه روز هماهنگ کنیم همگی برای شکایت اقدام کنیم.

drvahid
July 17th, 2016, 11:17
شما از کدوم سرویس یوگیگ استفاده میکردید؟ میشه آدرس سایتتون رو بدید!

heatleap
July 17th, 2016, 11:19
شکایت از کی ؟ از یوگیگ؟
پست ها رو نخوندین؟ یوگیگ شرکت معتبریه و با شکایت تنها زمان ریکاوری اطلاعات زیادتر شده عملا چیزی به دستتون نمیاد

morteza_rajabi
July 17th, 2016, 11:25
شما از کدوم سرویس یوگیگ استفاده میکردید؟ میشه آدرس سایتتون رو بدید!

ما vps داشتبم، برنامه عضو گیر تلگرام، پنجمین برنامه پرفروش کافه بازار رو این آقایون از رقابت خارج کردند

- - - Updated - - -

شکایت از کی ؟ از یوگیگ؟
پست ها رو نخوندین؟ یوگیگ شرکت معتبریه و با شکایت تنها زمان ریکاوری اطلاعات زیادتر شده عملا چیزی به دستتون نمیاد

یوگیگ شرکت معتبریه؟؟ الان کی جواب ضرر و زیان من رو میده؟ وقتی بعد از فورمت یه فایل حجیم دیگه بریزن روش و دوباره فورمت کنن چطور امکان داره اطلاعات برگرده؟ ایشون باید از اطلاعاتشون مراقبت میکردند،

drvahid
July 17th, 2016, 11:29
ما vps داشتبم، برنامه عضو گیر تلگرام، پنجمین برنامه پرفروش کافه بازار رو این آقایون از رقابت خارج کردند
با شکایت کار ب جایی نمی برید! مطمئن باشید! اگر میخواید بفهمید در سایت پلیس فتا تیکت بدید! سایت های میزبانی مسئولیتی برای بک آپ گیری ندارن شما شکایت کنید فقط موظف میشن که خسارت هزینه سرور رو بدن نه از دست رفتن اطلاعات شما رو!

واقعاً جای تعجب داره که جز من هیچ کس بک آپ گیری نکرده:| ما ایرانی ها چرا برای روز مبدای خودمون هزینه نمیکنیم:|
با ماهی 4 هزارتومان شما میوتنستید بک آپ روزانه داشته باشید از یک شرکت معتبر نه از یو گیگ

taksis
July 17th, 2016, 11:35
با شکایت کار ب جایی نمی برید! مطمئن باشید! اگر میخواید بفهمید در سایت پلیس فتا تیکت بدید! سایت های میزبانی مسئولیتی برای بک آپ گیری ندارن شما شکایت کنید فقط موظف میشن که خسارت هزینه سرور رو بدن نه از دست رفتن اطلاعات شما رو!

واقعاً جای تعجب داره که جز من هیچ کس بک آپ گیری نکرده:| ما ایرانی ها چرا برای روز مبدای خودمون هزینه نمیکنیم:|
با ماهی 4 هزارتومان شما میوتنستید بک آپ روزانه داشته باشید از یک شرکت معتبر نه از یو گیگ

واقعا !!!!
منم تو این فکرم!
همشون میگن ما بزرگترین سایت فلان بودیم و کلی اطلاعات داشتیم و برنامه فلان داشتیم و الکسای زیر صد داشتیم و....
همه چی داشتند فقط بکاپ نداشتن:/ماهی یکبار هم بکاپ نمیگرفتند خودشون جدا از بکاپه هاستینگ.
طرف یه وبلاگ ساده داره،روزی دوبار بکاپ میگیره.......

imanpost
July 17th, 2016, 11:37
- میشه یه توضیح یا یه لینک بدید چطوری باید بکاپ تهیه کنیم؟ منظورم حجم بالای اطلاعاته. مثلا سایت های من توی یوگیگ کلا 800 گیگ حجم داشت. همیشه مشکل داشتم با بکاپ. اگر یه لینگ یا یه هینت بدید اوکیه که بحث عوض نشه. چجوری میشه روی یه سرور دیگه اطلاعات رو بکاپ کرد؟
دیتابیس های ما هر ثانیه کلی تغییرات داشت.

- یه مسله دیگه هم اینه که آیا باید رو یوگیگ موند یا رفت؟ اگه اطلاعات 40 هزارتا سایت رو یه لپ تاپه پس شرکت مشکل داره. ها؟ ولی تا روز جمعه من ازشون به شدت راضی بودم. این تناقضه. ولی اگر بدونم اونا چاره ای واسه آینده دارن پیششون می مونم.

- کسی 800 گیگ اطلاعات داشت؟؟

SirMoein
July 17th, 2016, 11:39
اگر یکم در مورد سزار بدونید و اینم بدونید که یوگیگ و سزار در همکاری بسیار بسیار نزدیک هستند از این کلمه استفاده نمیکردید

Jai
July 17th, 2016, 11:41

دوست عزیز بک آپ قانون با سرویس دهنده هستش نه مصرف کننده !! شما led میخری گارانتی ش با خودته یا شرکت ؟
یه سرویس دهنده معتبر باید چندین سرور بک اپ داشته باشه + فرمت شدن هارد ها و... سر مشکل شخصی مدیر ugig بوده نه اتفاقی نبوده
این حادثه نبوده که هارد و..... بسوزه ! یکی که کار بلد بوده و مشکل با ugig داشته اومده همه چی رو به فنا داده
جور ایشون رو من نباید بکشم :) با پراید میرید چپ میکنید میگین شرکت پراید فلان و بیسار :) اما هاست رو فرمت میکنین میگین وظیفه کاربره بک اپ بگیره ؟

imanpost
July 17th, 2016, 11:46
موافقم. مشکل بخاطر سهل انگاری بوده. نه عواملی که دست کسی نباشه. درسته که سهوی بوده. اما شما فکر کنید سهوی یکی رو بکشید. البته این فقط مثاله و مشکل در این حد نیست. ولی چیزیه که هر کاری کنیم بر نمی گرده. باید یجوری قضیه رو باهم حل کنیم.

دوست عزیز بک آپ قانون با سرویس دهنده هستش نه مصرف کننده !! شما led میخری گارانتی ش با خودته یا شرکت ؟
یه سرویس دهنده معتبر باید چندین سرور بک اپ داشته باشه + فرمت شدن هارد ها و... سر مشکل شخصی مدیر ugig بوده نه اتفاقی نبوده
این حادثه نبوده که هارد و..... بسوزه ! یکی که کار بلد بوده و مشکل با ugig داشته اومده همه چی رو به فنا داده
جور ایشون رو من نباید بکشم :) با پراید میرید چپ میکنید میگین شرکت پراید فلان و بیسار :) اما هاست رو فرمت میکنین میگین وظیفه کاربره بک اپ بگیره ؟

morteza_rajabi
July 17th, 2016, 11:48
اگر یکم در مورد سزار بدونید و اینم بدونید که یوگیگ و سزار در همکاری بسیار بسیار نزدیک هستند از این کلمه استفاده نمیکردید

متوجه نمیشم؟ منظور؟ ما ضرر بسیار زیادی رو از سهل انگاری عوامل یوگیگ خوردیم. حالا سزار کیه و کجاست به من مربوط نیست. من فقط الان اینو میدونم که کسب و کار بسیار سودده ما با این سهل انگاری نابود شد و باید پاسخگو باشند

SirMoein
July 17th, 2016, 12:13

ببخشید دقیقا کجا همچین قانونی نوشته که بک اپ با سرویس دهنده هست؟

milad1904
July 17th, 2016, 12:18
ببخشید دقیقا کجا همچین قانونی نوشته که بک اپ با سرویس دهنده هست؟

اون قانونی که دست شماست ننوشته اگه یکی به کله ش زد و کل سرور رو فرمت کرد مقصر مشتری ها هستن 8-} والا اینجوری پیش بره دوستان هاست فروش میگن باید به یوگیگ خسارت هم بدیم که نمی تونیم بهشون بکآپ بدیم که با قدرت شروع به فعالیت کنن !

البته شاید امید اندکی به برگشت اطلاعات باشه هر چند بسیار بسیار بعیده والا تا الان حداقل یه خبری داده بودن . در این مواقع تجربه ثابت کرده همکاری دیتاسنتر ها در حد صفره!

Ramin
July 17th, 2016, 12:23
سلام

کاربران گرامی لطفاً از آپدیت تاپیک تا زمان حصول نتیجه و یا اخبار جدید و اطلاعیه های رسمی از شرکت فوق خودداری فرمائید. تاپیک به اندازی کافی ادامه داده شده است و دلیل فعال بودن آن در حال حاضر تنها اطلاع رسانی (در صورت وجود اخبار جدید از شرکت فوق) می باشد !
ادامه آن به این شیوه نه تنها نتیجه ای ندارد بلکه همانطور که مشاهده می فرمائید هر فرد اظهار نظر خاص خود را بیان می کند از تهمت تا ............

با تشکر از همکاری شما همراهان گرامی

api
July 17th, 2016, 13:33
با سلام
جهت پیگیری اخبار ، فقط کانال تلگرام را دنبال کنید .
با تشکر

Jai
July 17th, 2016, 21:51
با سلام
جهت پیگیری اخبار ، فقط کانال تلگرام را دنبال کنید .
با تشکر

ممنون بابت به فا* دادن 9 ماه زحمت یک تیم و یک وبسایت حرفه ای :)

jahromweb
July 17th, 2016, 22:00
سلام
مهندس جسارتا بهتر نبود این تیم حرفه ای یک بکاپ از وب سایت حرفه ایش بگیره؟! فکر میکنم تیم های حرفه ای حتما مراقب اطلاعاتشون هستن مگر این که مهم نباشه!وقتی خود ادم برای اطلاعاتش ارزش قائل نیست نباید توقع از دیگران داشته باشه (که وظیفه ای هم در بکاپ گیری از داده ندارند و تضمینی برای حذف نشدن اون به شکل ناخواسته ندارند)
قصد حمایت از هیچ طرف ندارم اما لازم دیدم یک توصیه دوستانه بکنم...
امیدوارم به زودی و با تلاش بیشتر مجددا سایت حرفه ایتون رو برگردونید.
شب خوش
----------------
بابت طولانی کردن تاپیک عذر میخوام نتونستم پاسخ این مورد رو ندم. باسپاس از کاربران و همکاران گرامی

DANG3R
July 17th, 2016, 22:04
سلام بابت اسپم عذر میخوام از خسارت دیدگان گرامی
میشه یکی عرض کنه سزار چیه و کیه؟
این حرفتون تهدیده برای این عزیزان؟
دقیقا متوجه نمیشم اینا رو توضیح بدین
در ضمن دوست عزیز انقد مارکتون رو تایپ نکنین بر فرض شما خیلی بزرگ اما هی بیاید سزار سزار کنید زشت هست
امیدوارم موفق باشید

mizban97
July 17th, 2016, 22:05

سلام
در تمام دنیا بکاپ گیری برعهده مشتری هست.
ارائه دهنده سرویس این وظیفه ندارد تحت هر شرایطی از جمله سوختن هارد یا ... از سرویس بکاپ تهیه کند.
شما اگر دیتا هاتون براتون مهم بود هارد بکاپ خریداری میکردید.
انشالله مشکلتون حل بشه و با دقت بیشتری فعالیت کنید.
در پناه حق.

iHSG
July 17th, 2016, 22:16
سلام
ارائه دهنده سرویس این وظیفه ندارد تحت هر شرایطی از جمله سوختن هارد یا ... از سرویس بکاپ تهیه کند.
در پناه حق.

اما به نظر من یکم هم باید حق بدید هارد سوخته بود باز ملت میگفتن مشکل از دیتاسنتر بوده و حتی اگه اطلاعاتشون از دست میرفت کمتر از دست یوگیگ شاکی بودن اما الان با این مسئله که حذف شدن اطلاعات کاربران به خاطر سهل انگاری مدیریت یوگیگ در استفاده از نکات امنیتی (مثل محدودیت لاگین به سرور فقط به آی پی Static یا حتی فعال سازی Two-Step Authentication و استفاده از اپلیکیشن Google Authenticator و...) هست که فقط با ***یدن یه لپ تاپ اطلاعات این همه مشتری و صد البته اطلاعات حساس خودشون علاوه بر لو رفتن حذف میشه خب اعتماد مشتری هم از دست میره چون این جا اتفاق ناگهانی نبود که از زمین و آسمون بباره اینجا اتفاقی بود که به خاطر خصومت شخصی با مدیریت یوگیگ اتفاق افتاده.
البته امیدوارم مدیریت یوگیگ از این حرف بنده ناراحت نشن اما حقیقتش که اینقدر بدخواه پیدا کردن فقط سر این مسئله است نمیگم دروغگویی خوبه اما اگه حداقل مسائل شخصی شون رو در این زمینه Public نمیکردن خیلی بهتر بود و کمتر اعتبارشون رو از دست میدادن.

milad1904
July 17th, 2016, 22:52
یوگیگ:
متاسفانه اطلاعات قابل بازگردانی نیست .
در صورت داشتن فول بکاپ ، لطفا لینک دانلود از طریق تیکت ارسال کنید .
همچنین اطلاعیه در مورد جبران خسارت زیان دیده ها ، امشب در کانال منتشر می شود .
به دلیل حجم بسیار بالای تیکت ها ، سرعت پاسخگویی افت کرده است .
از کاربران عزیز تقاضا داریم اندکی تامل کنند .

پس هیچی برید پی کار خودتون یوگیگ نابودمون کرد

n4v!d
July 17th, 2016, 22:57
دوستانی که به مشکل برخوردن ، امیدوارم که مشکلشون حل شه
ولی یه نکته بهتون میگم سعی کنید استفاده کنید ، که بار دیگه به این مشکل نخورید
اگه فکر میکنید که اطلعات شما خیلی واستون مهمه ، یه اکانت دراپ باکس بسازید ، تا 5 گیگ بهتون فضای رایگان میده ، اگه به فضای بیشتری نیاز داشتید میتونید با پرداخت 9 دلار ماهیانه و یا 99 دلار سالیانه فضای هاست خود را به 1 ترابایت افزایش دهید و از این بابت خیال خودتون رو راحت کنید
میتونید یه اسکریپ php رو تنظیم کنید که هرشب اطلاعات هاست و دیتابیستون رو با دراپ باکس سینک کنه
اگه از وردپرس هم استفاده میکنید واسش پلاگین هست

mfm7
July 17th, 2016, 23:03
وقتی واسه یه هاست 350هزارتومن میدم میخوام خیالم راحت باشه و به این توجه کردم که با قابلیت بکاپ بگیرم پس نگین وظیفه بکاپ با من نیست اگه خودم پاک کرده بودم یه چی ...
الان زحمات 1سال من دود شد رفت رو هوا
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:tf_RBpwpDV8J:www.shakhdownload.com/+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=ir
برین لینک بالا 255 صفحه مطلب ... میشه 2550 مطلب میشه 1سال زحمت یه مشت دانشجو ...
و کلی سایت که طراحی شده بود برای مردم ...
www.thinkgroup.ir
www.backlink4u.ir
modestan.com
hamrahstore.com
castlepc.ir
chogh.ir
hackerha.ir
epoul.ir
tourismpazargad.ir
, ...

معنی بدبختی یعنی چی؟ الان به مشتریا چی بگم بگم هاستتون فرمت شده؟ فکر میکنین ونا اصلا میدونن هاست چیه؟

mhiizadi
July 17th, 2016, 23:03
اصلا این حرفتون جالب نبود و بیشتر کاربران رو به نظرم عصبانی کردید تا آرام ...

viasky
July 17th, 2016, 23:11
وقتی واسه یه هاست 350هزارتومن میدم میخوام خیالم راحت باشه و به این توجه کردم که با قابلیت بکاپ بگیرم پس نگین وظیفه بکاپ با من نیست اگه خودم پاک کرده بودم یه چی ...
الان زحمات 1سال من دود شد رفت رو هوا
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:tf_RBpwpDV8J:www.shakhdownload.com/+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=ir
برین لینک بالا 255 صفحه مطلب ... میشه 2550 مطلب میشه 1سال زحمت یه مشت دانشجو ...
و کلی سایت که طراحی شده بود برای مردم ...
www.thinkgroup.ir (http://www.thinkgroup.ir)
www.backlink4u.ir (http://www.backlink4u.ir)
modestan.com
hamrahstore.com
castlepc.ir
chogh.ir
hackerha.ir
epoul.ir
tourismpazargad.ir
, ...

معنی بدبختی یعنی چی؟ الان به مشتریا چی بگم بگم هاستتون فرمت شده؟ فکر میکنین ونا اصلا میدونن هاست چیه؟

شما هم به مشتری بفرمایید بک آپ گیری بر عهده خود مشتری هست....
در هر صورت متاسفانه این مشکل پیش اومده
واقعا ناراحتی تغییری ایجاد نمیکنه
موفق باشید

Jai
July 17th, 2016, 23:19
سلام
مهندس جسارتا بهتر نبود این تیم حرفه ای یک بکاپ از وب سایت حرفه ایش بگیره؟! فکر میکنم تیم های حرفه ای حتما مراقب اطلاعاتشون هستن مگر این که مهم نباشه!وقتی خود ادم برای اطلاعاتش ارزش قائل نیست نباید توقع از دیگران داشته باشه (که وظیفه ای هم در بکاپ گیری از داده ندارند و تضمینی برای حذف نشدن اون به شکل ناخواسته ندارند)
قصد حمایت از هیچ طرف ندارم اما لازم دیدم یک توصیه دوستانه بکنم...
امیدوارم به زودی و با تلاش بیشتر مجددا سایت حرفه ایتون رو برگردونید.
شب خوش
----------------
بابت طولانی کردن تاپیک عذر میخوام نتونستم پاسخ این مورد رو ندم. باسپاس از کاربران و همکاران گرامی

دوست عزیز 6 ساله وبمستر هستم اولین باره اطلاعاتم پاک میشه !! کف دستمو بو نکرده بودم که قرار 30 گیگ فایل بنده بخاطر گاف دادن ugig نابود شه :)
انقدر درگیر ورژن و cms وبسایت بودیم که اصلا خبر نداشتیم ugig نابود کرده سایت رو !! هنوز تو شوک و عصبانیت هستیم :)
ugig چند وقت پیش هم زد سایت کانال فیلم رو ریشه کن کرد ! یکی از 500 سایت برتر الکسا :)
اخرش اومد گفت بیا بجا خسارت یک هاست 1 ساله رایگان بت بدم ، مدیر بنده خداشم کل سرمایه شو از دست داده بود جمع کرد رفت

سلام
در پناه حق.

این حرف شما درسته اما 50% هاستینگ های معتبر زیر 50 گیگ رو بکاپ میگرن ! خیلی هام هارد دوم و سوم دارن چون برای مشتری ارزش قایل هستند
مثل 10 وبسایت قبلی که من باشون کار میکردم
در صورتی که عامل طبیعی باشه یعنی سوختن و..... !! نه اینکه مدیر یک شرکت بیاد اطلاعات کل مشتریان رو به باد بده

omidg
July 17th, 2016, 23:36
دوستان ببخشیدا نمیدونم با این بحثا میخواهید به کجا برسید
سایت یک تعداد از دست رفته و واقعا من از این بابت بسیار ناراحتم و درک میکنم
اون اتفاقی هست که افتاده و متاسفانه نمیشه زمان رو به عقب برگرداند
شکایت از یوگیگ هم کاری از پیش نمیبره به دو دلیل
1- شرکت های هاستینگ موظف به بکاپ گرفتند از هاست های دانلود و سرور های اختصاصی (در صورت وجود) و وی پی اس ها نیستند شاید فقط بتونید پول سرور مجازیتون رو پس بگیرید
2- شکایت برای شما سایت نمیشه دیگه
نگران نباشید شاید دوستان تونستند با وب آرشیو گوگل یک کاری بکنند
فقط اینجا رو پر تنش نکنید تا دوستان بتونند تمرکز کنند

mohsen1771
July 17th, 2016, 23:38
سلام..
اینایی که میان میگن بک آپ گیری به عهده مشتری هست
همه دارن از همکارشون دفاع میکنن و این طبیعیه حق میدم..
ولی واقع گرا باشیم.. از اول قوانین شرکت گفته بک آپ میگیریم..پس باید طبق قوانینش سرویس بده
دبه نکنه.. نت افراز بک آپ در دو سرور میریزه.. کاربر پول داده انتظارات داره کیفیت میخواد..حق همیشه با مشتریه
پس بیایم با حق صحبت کنیم... یوگیگ هم مشکلاتی براشون پیش اومده واقعا باید درک کنیم.. در تلاشن
ولی این که بیاید بگید بک آپ نگرفتید تقصیره خودتونه حرفه درستی نیست..خوده شرکت باید در سرویس دهیش مطمئن باشه و بک آپ تو 2و3 تا سرور بریزه..
انشالله که بک آپ ها ریستور بشه

Jai
July 17th, 2016, 23:45
سلام..
ولی واقع گرا باشیم.. از اول قوانین شرکت گفته بک آپ میگیریم..پس باید طبق قوانینش سرویس بده
دبه نکنه.. نت افراز بک آپ در دو سرور میریزه.. کاربر پول داده انتظارات داره کیفیت میخواد..حق همیشه با مشتریه
پس بیایم با حق صحبت کنیم... یوگیگ هم مشکلاتی براشون پیش اومده واقعا باید درک کنیم.. در تلاشن
ولی این که بیاید بگید بک آپ نگرفتید تقصیره خودتونه حرفه درستی نیست..خوده شرکت باید در سرویس دهیش مطمئن باشه و بک آپ تو 2و3 تا سرور بریزه..

بک آپی وجود نداره ، اعلام کردن حتی 1 مگابایت هم نتونستن ریکاوری کنن

30گیگ فایل mp3 بنده برابر 4000 فایله :)
یعنی نزدیم به 1500 پست اختصاصی

2000 فایل باید پیدا شه حداقل زمان واسش 1 ماهه و دانلود شن
2000 فایل باید تک اختصاصی زده شه حداقل 3 هفته زمان میبره
4000 فایل باید اپلود شن حداقل 1 هفته زمان میبره

اگه تیم خودم بخواد انجام بده 30 گیگ دانلود ، 30 گیگ اپلود ! برابر 60گیگ میشه ! 60x3600 برابر 216.000 هزار تومان هزینه حجم اینترنت مورد نیاز
نویسنده حداقل 5 نفر نیازه این فایل ها رو اماده کنه و اپلود کنه !! اگررررر هر فایل 100 تومان بگیرن برابر 400.000 تومان میشه ، نزدیک به 600.000 تومان باید هزینه کنم

به طور تقریبی 2 ماه وبسایت زمین میخوره ( ضرر های اون جدا ) ، هزینه هم که توی مثله زمان هیچی نیست :)

viasky
July 17th, 2016, 23:51
بک آپی وجود نداره ، اعلام کردن حتی 1 مگابایت هم نتونستن ریکاوری کنن

30گیگ فایل mp3 بنده برابر 4000 فایله :)
یعنی نزدیم به 1500 پست اختصاصی

2000 فایل باید پیدا شه حداقل زمان واسش 1 ماهه و دانلود شن
2000 فایل باید تک اختصاصی زده شه حداقل 3 هفته زمان میبره
4000 فایل باید اپلود شن حداقل 1 هفته زمان میبره

اگه تیم خودم بخواد انجام بده 30 گیگ دانلود ، 30 گیگ اپلود ! برابر 60گیگ میشه ! 60x3600 برابر 216.000 هزار تومان هزینه حجم اینترنت مورد نیاز
نویسنده حداقل 5 نفر نیازه این فایل ها رو اماده کنه و اپلود کنه !! اگررررر هر فایل 100 تومان بگیرن برابر 400.000 تومان میشه ، نزدیک به 600.000 تومان باید هزینه کنم

به طور تقریبی 2 ماه وبسایت زمین میخوره ( ضرر های اون جدا ) ، هزینه هم که توی مثله زمان هیچی نیست :)

بنده پیشنهاد میکنم اگر‌وب سایت بالاست فعالیت خودتون و تقسیم ‌کنید
یک تیم برای بروزآوری عادی وب سایت
یک تیم برای بازسازی تخریب ها وشکلات پیش آمده
در این زمینه کمکی از دست بنده برمیاد بفرمایید
فضا یا موارد فنی
به صورت رایگان درخدمتم
موفق باشید

mhiizadi
July 18th, 2016, 00:03
سلام..
همین نت افراز که می فرمایید ؛ پارسال ادعا کرد که سرور هایش توسط پلیس المان گرفته شده در صورتی که چنین نبود و هیچ بک اپ هم نداشتند و هزاران سایت از بین رفتند و تقریبا اینترنت ایران را فلج کردند .

احتراما، به دنبال مشکلات پیش آمده برای سرویس شما و مصادره شدن هارد دیسک های سرور توسط پلیس آلمان و همچنین پیگیری های شرکت نت افراز - از طریق وکیل، پلیس آلمان و دیتاسنتر- خوشبختانه تلاش این شرکت پس از گذشت یک ماه نتیجه بخش بوده و پس از کپی برداری اطلاعات توسط پلیس آلمان، در نهایت اطلاعات کاربران در اختیار شرکت نت افراز قرار داده شد. این اطلاعات اکنون به صورت کامل در اختیار بخش فنی می باشد.

Ramin
July 18th, 2016, 00:09
سلام

با توجه به پست قبلی بنده (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=169971&p=1551355&viewfull=1#post1551355)لطفاً از ارسال پستهای بی دلیل و بحث در تاپیک جداً خودداری فرمائید ! فعال بودن تاپیک تنها جهت اطلاع رسانی و قرار دادن اخبار جدید می باشد!
در صورت ادامه این روند برخورد خواهد شد

api
July 18th, 2016, 13:52
مدیر یوگیگ یه بچه 17 18 سالست اینجور که معلومه :) اومده ویدیو گذاشته شرمنده زدیم به فا* دادیم :)
بیاین سرویس رایگان بتون بدیم واسه چند ماه بجای این خسارت چند میلیونی به هر کاربر
حتی حاظر نشدن یه پاسخ درست حسابی به کاربرا بدن
خدا ازشون نگذره

سلام
من مدیر یوگیگ هستم . 25 سال سن دارم .
فکر میکنم شما از همه شاکی تر هستید .
با توجه به آدرس موجود در امضا ، یک سرویس هاست دانلود 50 گیگابایتی (بدون بکاپ گیری) ،با پهنای باند نامحدود ، به هزینه ماهیانه 10.000 تومان از ما داشتید .
اگر اشتباه نکنم دقیقا 4 ماه هست که مشتری ما هستید و 21 گیگابایت فایل داشتید .
چطور میتونیم براتون جبران خسارت کنیم ؟

peym@n
July 18th, 2016, 13:57
سلام
با توجه به آدرس موجود در امضا ، یک سرویس هاست دانلود 50 گیگابایتی (بدون بکاپ گیری) ،با پهنای باند نامحدود ، به هزینه ماهیانه 10.000 تومان از ما داشتید .

درود
همکار گرامی اطلاعات و ارزش سایت با هیچ چیز نمیتوان جبران کرد تنها با فایل های سابق میتوان جبران کرد
اگرم بخواهید مالی نگاه کنید بسیار هزینه بالای میباشد
بابت این اتفاق متاسفم ایشالله که هر چه زودتر جمع و جور کنید
یاحق

api
July 18th, 2016, 13:58
درود
همکار گرامی اطلاعات و ارزش سایت با هیچ چیز نمیتوان جبران کرد تنها با فایل های سابق میتوان جبران کرد
اگرم بخواهید مالی نگاه کنید بسیار هزینه بالای میباشد
بابت این اتفاق متاسفم ایشالله که هر چه زودتر جمع و جور کنید
یاحق

شما از مشتریان یوگیگ هستید ؟

رامین جان ، از شما درخواست دارم که پست شاکی ها را حذف نکنید .
بنده پاسخگوی همه شان هستم و حاضرم در همین تاپیک به صورت عمومی پاسخگو باشم .

peym@n
July 18th, 2016, 13:59
شما از مشتریان یوگیگ هستید ؟

درود
درکتون میکنم وضعیت نابسامانی دارید
صرفا جهت اطلاع بود که درک کنید وضعیت چطور میباشد
موفق باشید :)

api
July 18th, 2016, 14:02
درود
صرفا جهت اطلاع بود که درک کنید وضعیت چطور میباشد

از اینکه اینقدر به فکر ما هستید از شما ممنونم . اما این تاپیک توسط مشتریان یوگیگ ایجاد شده و تا حل کامل مشکل ، از شما تقاضا دارم که فقط جهت آموزش تاپیک را مطالعه کنید.
بنده صاحب یوگیگ هستم و پاسخ مشتریان رو میدم .
موفق باشید.

Jai
July 18th, 2016, 14:03
سلام

من هیچ مشکلی مالی ندارم که بخوام درخواست هزینه و.... کنم :) توی انجمن هم حتی تاپیک درخاوست هاست فایل معتبر کردم !!
اون 21 گیگ فایل نزدیک به 4000 فایل بود !! که به سختی جمع آوردی شده بود .

شما اگر بزرگواری کنی یک تیم نویسنده بفرستی فایل های پست های بنده که از بین رفته رو سریعتر جبران کنند ممنون میشم
در این باره هم چند دقیقه پیش تیکت دادم

تنها دلیل اعصبانیت من به این خاطره چندین میلیون هزینه اپلیکیشن کردم و تبلیغاتش 4 روزه ارور میده چون لینک های پخش انلاین 404 هستش !
از طرفی من به صورت مستقیم با ارتیست ها در ارتباطم و این چند روزه ضرر زیادی برای پخش آثارشون خوردم

یک تیم یا خودتون زحمت جمع اوری فایل های منو بکشه من ممنون میشم :)

api
July 18th, 2016, 14:11
من هیچ مشکلی مالی ندارم که بخوام درخواست هزینه و.... کنم :) توی انجمن هم حتی تاپیک درخاوست هاست فایل معتبر کردم !!
اون 21 گیگ فایل نزدیک به 4000 فایل بود !! که به سختی جمع آوردی شده بود .

شما اگر بزرگواری کنی یک تیم نویسنده بفرستی فایل های پست های بنده که از بین رفته رو سریعتر جبران کنند ممنون میشم
در این باره هم چند دقیقه پیش تیکت دادم

تنها دلیل اعصبانیت من به این خاطره چندین میلیون هزینه اپلیکیشن کردم و تبلیغاتش 4 روزه ارور میده چون لینک های پخش انلاین 404 هستش !
از طرفی من به صورت مستقیم با ارتیست ها در ارتباطم و این چند روزه ضرر زیادی برای پخش آثارشون خوردم

یک تیم یا خودتون زحمت جمع اوری فایل های منو بکشه من ممنون میشم :)

حق با شماست .
طبق اتفاقی که افتاده ، سرویس شما در 4 ماه گذشته ، این ماه با احتساب فردا 4 روز داون شده است . این بعنی این ماه آپتایم به زیر 90 درصد رسیده . که با تعهدی که داشتیم ، 1 ماه سرویس رایگان میگیرید .
همچنین فایل های شما حذف شده ، اما اعلام کرده بودیم که از هاست های دانلود بکاپ نمیگیریم و بارها هم در جای جای سایت ، تاکید کرده بودیم که کاربر باید بکاپ گیری کند . اگر شما در کنار تیم نویسندگی ، تیم بکاپ گیری هم داشته باشید ، 4 ماه سرویس رایگان ، زمان مناسبی برای ریستور کردن است.
در مجموع ، سرویس شما 5 ماه تمدید میشه .
فردا جهت فعالسازی سرویس با تمامی مشتریان تماس میگیریم .

SirMoein
July 18th, 2016, 14:13
سلام بابت اسپم عذر میخوام از خسارت دیدگان گرامی
میشه یکی عرض کنه سزار چیه و کیه؟
این حرفتون تهدیده برای این عزیزان؟
دقیقا متوجه نمیشم اینا رو توضیح بدین
در ضمن دوست عزیز انقد مارکتون رو تایپ نکنین بر فرض شما خیلی بزرگ اما هی بیاید سزار سزار کنید زشت هست
امیدوارم موفق باشید
مارک؟
مگه لباسه عزیزم؟
بهش میگن برند!!!
شما سوادتونو کامل کنید بعد بیاین وب هاستینگ تاک
اگرم وبسایتی دارید لینکشو برای بنده بفرستید :)

Jai
July 18th, 2016, 14:21
حق با شماست .
طبق اتفاقی که افتاده ، سرویس شما در 4 ماه گذشته ، این ماه با احتساب فردا 4 روز داون شده است . این بعنی این ماه آپتایم به زیر 90 درصد رسیده . که با تعهدی که داشتیم ، 1 ماه سرویس رایگان میگیرید .
همچنین فایل های شما حذف شده ، اما اعلام کرده بودیم که از هاست های دانلود بکاپ نمیگیریم و بارها هم در جای جای سایت ، تاکید کرده بودیم که کاربر باید بکاپ گیری کند . اگر شما در کنار تیم نویسندگی ، تیم بکاپ گیری هم داشته باشید ، 4 ماه سرویس رایگان ، زمان مناسبی برای ریستور کردن است.
در مجموعه ، سرویس شما 5 ماه تمدید میشه .
فردا جهت فعالسازی سرویس با تمامی مشتریان تماس میگیریم .

تشکر نیازی به تمدید رایگان یا تماس شما نیست

naghola
July 18th, 2016, 14:26
جناب خانی پور گرامی

این مشکلاتی که برای شما پیش آمده نتیجه پول حرامی هست که از طریق درگاه پارسی پی جنابعالی وارد زندگیتان شده و هنوز باید منتظر عواقب دنیوی و اخروی آن باشید.

حساب خیلی از دوستان را قبل از این مشکلات تسویه نکردید و به دلایل کاملا غیر منطقی و غیر قانونی حساب کاربری رو مسدود کردین.

شخص من از شما نخواهد گذشت و انشالله خدا هم از شما نگذرد.;)

api
July 18th, 2016, 14:37
جناب خانی پور گرامی

این مشکلاتی که برای شما پیش آمده نتیجه پول حرامی هست که از طریق درگاه پارسی پی جنابعالی وارد زندگیتون شده و هنوز باید منتظر عواقب دنیوی و اخروی آن باشید.

حساب خیلی از دوستان را قبل از این مشکلات تسویه نکردید و به دلایل کاملا غیر منطقی و غیر قانونی حساب کاربری رو مسدود کردین.

احتمالا ، شما از جمله کاربرانی بودید که با فروختن محصولات fake ، سر کاربران اینترنت را کلاه گذاشتید .
بله ، مبلغی که متعلق به شما نیست و از طریق فروش فایل های fake به دست میاد به حساب شما واریز نمیشه ، بلکه به حساب پرداخت کننده شاکی بازگشت شده است .
شما و امثال شما اگر خداترس بودید یا حلال و حرام میدانستید ، از طریق فروش فایل fake ، فی لت ر شکن ، فیلم های پ و ر ن و کلاه برداری ، امرار معاش نمیکردید .

خوشحال میشم در تاپیکی که ارتباطی با شما ندارد دخالت نکنید . تشکر

- - - Updated - - -

تشکر نیازی به تمدید رایگان یا تماس شما نیست

به هر حال ما طبق وظیفه مون عمل میکنیم .
در صورتی که مشکلی بود با ما در تماس باشید .

mohamad.malekpoor021
July 18th, 2016, 14:38
آقا لطفا جواب ما رو هم بدین درگاه هم از بین رفته ما را تسویه کنید یا اینجا بگین یا از طریق کانال

Sent from my E6633 using Tapatalk

ldda company
July 18th, 2016, 14:38
جناب خانی پور گرامی

این مشکلاتی که برای شما پیش آمده نتیجه پول حرامی هست که از طریق درگاه پارسی پی جنابعالی وارد زندگیتان شده و هنوز باید منتظر عواقب دنیوی و اخروی آن باشید.

درود ...
دوستان عزیزم ، این پست به این دلیل ایجاد شد که حواشی اتفاقاتی که برای شرکت یوگیگ افتاد رو پوشش بده و بروز رسانی ها در این مورد توسط دوستانی که شاکی هستن و همکاران در یوگیگ پیگیری بشه . حالا این وسط بعضی دوستان افتادن به جون همدیگه که این یک رفتار غیر حرفه ای حداقل از اون عزیزانی که خودشون از مدیران کسب و کارشون هستن ، بعید هست . با این جور پست ها ، فقط و فقط مسیر تاپیک منحرف میشه و در نهایت کار برای همکاران در یوگیگ و مشتریانشون برای پیگیری و اطلاع رسانی سخت میشه ...

طرف حرف من هم تمامی دوستان هستن نه صرفا یک شخص خاص . اگر اعتراضی به فعالیت های یک سرویس دهنده دارید ، لطفا یه تاپیک جداگانه باز کنید و موارد و انتقاداتی که مد نظرتون هست رو در اونجا ذکر کنید . چرا که اگر اینجا و در این پست بخواید حاشیه ها و فعالیت های دیگر سرویس دهنده ها رو پیش بکشید ، در نهایت باعث بسته شدن این پست میشید و برخورد مدیران با خودتون ...

خیلی خوب میدونم که ممکنه دل پری از اتفاقات افتاده ( چه یوگیگ و چه سرویس های دیگه ... ) داشته باشید ، اما برای پیگیری حرفه ای تر ، لطفا از جنگ و دعوا و حاشیه سازی در این پست خود داری کنید ...

در پناه جق - موفق باشید ...

api
July 18th, 2016, 14:46
آقا لطفا جواب ما رو هم بدین درگاه هم از بین رفته ما را تسویه کنید یا اینجا بگین یا از طریق کانال

روز پنجشنبه تسویه حساب ها انجام شد . اما درگاه بانک سامان که پارسی پی از آن استفاده میکرد در همان روز به دستور دادستان غیر فعال شد ، پارسی پی فقط تا 5 شنبه حدود ظهر تراکنش داشت و مبلغ کمی از کاربران در حساب است . به محض رفع مشکل یوگیگ ، به پارسی پی رسیدگی میکنیم .
ترجیحا شماره موبالتون رو هم برام پخ کنید .

mohamad.malekpoor021
July 18th, 2016, 14:49
واقعا از کسانی که میان این جا تهمت میزنن ما رو هم گمراه می کنن به ایجاد تاپیک.... ممنون از پشتیبانیتون شمارم رو پ خ کردم آیا قصد ادامه کار پارس پی رو دارید؟

MOHSENT
سلام
این که تا الان ما چیزی اینجا ننوشتیم دلیل بر این نمیشه که شاکی یا شاکی تر نیستیم. فقط یه کم صبورتریم و امیدوار بودیم تا امروز خبری بشه. اما متاسفانه در اخرین ویدیویی که اقای صادق خانی در کانال منتشر کردن اب پاکی رو روی دست مشتری ها ریختن و فقط اعلام کردن که من باب خسارت چندماه خدمت هاست و سرور رایگان می دن.
و اصلا بحث این که چرا این شرکت بک اپ گیری نکرده نیست که برخی دوستان می گن وظیفه مشتری بوده. اگر من عمدا خودم اطلاعاتم رو پاک می کردم الان حق با شما بود و گویا وظیفه ای نداشتید. اما شما مسائل امنیتی رو رعایت نکردید. اگر اون اقایی که فرمت کردن افکار خبیثانه تری در ذهن داشتند دیگه نمیشد ابروی رفته رو جمع کرد.
برای من به شخصه با چندین تا وب سایت که همه رو به سرور مجازی شما منتقل کردم این نحوه جبران خسارت به هیچ دردی نمی خوره. روی سه تا از وب سایت های من حداقل ۱۵۰۰ تا کانتنت بوده و اگر میزان فعالیت ما در دو ماه اخیر رو می شد چک کنید می دیدید که سه نفر روزی ۱۰ ساعت مشغول بودند. حالا باید همه چیزو از اول شروع کنیم. از باز طراحی سایت ها گرفته تا گذاشتن محتوا و ....

شما به من به جای جبران خسارت سه ماه سرور رایگان دادید یعنی مثلا ۳۰۰ هزار تومان؟ من فقط سه برابر این رو الان باید به تایپیست بدم.

به هر حال اقایون مدیران یوگیگ این نحوه جبران اشتباه نیست. شما باید دونه دونه با مشتریان به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید و در تعامل با هم ببینید چطور میشه این خسارت رو جبران کرد.

naghola
احتمالا ، شما از جمله کاربرانی بودید که با فروختن محصولات fake ، سر کاربران اینترنت را کلاه گذاشتید .
بله ، مبلغی که متعلق به شما نیست و از طریق فروش فایل های fake به دست میاد به حساب شما واریز نمیشه ، بلکه به حساب پرداخت کننده شاکی بازگشت شده است .
شما و امثال شما اگر خداترس بودید یا حلال و حرام میدانستید ، از طریق فروش فایل fake ، فی لت ر شکن ، فیلم های پ و ر ن و کلاه برداری ، امرار معاش نمیکردید .

شما از کی تا به حال قاضی شدین ؟ حکم صادر می کنید ؟

اگر محصول ما مشکل دار باشد قضاوت و رسیدگی به آن فقط از طریق مراجع قانونی هست نه شخص شما !

سرویسی که مشتری با تصمیم خودش تهیه کرده و مشخصات به صورت آنلاین تحویل آن شده چه اشکالی دارد ؟ و حالا اون سرویس به فرض مشکل دار باشد شما چه حقی دارید تسویه نکنید و پول را در حساب خودتون نگه میدارید ؟

حق عدم سرویس دهی فقط نزد شما محفوظ هست نه تسویه نکردن....

و یک سوال بسیار مهم

آیا تجارت شما هم قانونی هست ؟ کدام ارگان به درگاه واسط مجوز می دهد ؟

لطفا یک نگاه به تجارت به اصطلاح قانونی خودتون بیاندازید سپس در مورد تجارت دیگران اظحار نظر کنید.

api
July 18th, 2016, 15:00
سلام
این که تا الان ما چیزی اینجا ننوشتیم دلیل بر این نمیشه که شاکی یا شاکی تر نیستیم. فقط یه کم صبورتریم و امیدوار بودیم تا امروز خبری بشه. اما متاسفانه در اخرین ویدیویی که اقای صادق خانی در کانال منتشر کردن اب پاکی رو روی دست مشتری ها ریختن و فقط اعلام کردن که من باب خسارت چندماه خدمت هاست و سرور رایگان می دن.
و اصلا بحث این که چرا این شرکت بک اپ گیری نکرده نیست که برخی دوستان می گن وظیفه مشتری بوده. اگر من عمدا خودم اطلاعاتم رو پاک می کردم الان حق با شما بود و گویا وظیفه ای نداشتید. اما شما مسائل امنیتی رو رعایت نکردید. اگر اون اقایی که فرمت کردن افکار خبیثانه تری در ذهن داشتند دیگه نمیشد ابروی رفته رو جمع کرد.
برای من به شخصه با چندین تا وب سایت که همه رو به سرور مجازی شما منتقل کردم این نحوه جبران خسارت به هیچ دردی نمی خوره. روی سه تا از وب سایت های من حداقل ۱۵۰۰ تا کانتنت بوده و اگر میزان فعالیت ما در دو ماه اخیر رو می شد چک کنید می دیدید که سه نفر روزی ۱۰ ساعت مشغول بودند. حالا باید همه چیزو از اول شروع کنیم. از باز طراحی سایت ها گرفته تا گذاشتن محتوا و ....

شما به من به جای جبران خسارت سه ماه سرور رایگان دادید یعنی مثلا ۳۰۰ هزار تومان؟ من فقط سه برابر این رو الان باید به تایپیست بدم.

به هر حال اقایون مدیران یوگیگ این نحوه جبران اشتباه نیست. شما باید دونه دونه با مشتریان به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید و در تعامل با هم ببینید چطور میشه این خسارت رو جبران کرد.

حتما این کار رو میکنیم .

- - - Updated - - -

اگر محصول ما مشکل دار باشد قضاوت و رسیدگی به آن فقط از طریق مراجع قانونی هست نه شخص شما !

سرویسی که مشتری با تصمیم خودش تهیه کرده و مشخصات به صورت آنلاین تحویل آن شده چه اشکالی دارد ؟ و حالا اون سرویس به فرض مشکل دار باشد شما چه حقی دارید تسویه نکنید و پول را در حساب خودتون نگه میدارید ؟

و یک سوال بسیار مهم

لطفا یک نگاه به تجارت به اصطلاح قانونی خودتون بیاندازید سپس در مورد تجارت دیگران اظحار نظر کنید.

دوست عزیز ، شما یا متوجه نیستی ، یا خودت رو زدی به متوجه نبودن .
وقتی شما غیر مجاز کار میکنی ، مشتری های شما از ما شکایت میکنن و چون تخلف با حساب من انجام شده ، من باید پاسخگو باشم . شما مثل اینکه متوجه نیستی تو کدوم کشور زندگی میکنی !

SirMoein
July 18th, 2016, 15:12

و یک سوال بسیار مهم

دوست عزیز
تجارت درگاه واسط غیرقانونی نیست فقط یک تعداد از درگاها به دلیل همکاری با وبسایت های فروش ***** شکن ***** شده بودند یا تعدادی هم به دلیل کلاه برداری
این دلیل نمیشه کل تجارت درگاه پرداخت مشکل داشته باشه!
بنده از زمان افتتاح پارسی پی روزانه واریز داشتم و تسویه حساب مرتب و منظم بوده!

naghola
July 18th, 2016, 15:24
حتما این کار رو میکنیم .

- - - Updated - - -

دوست عزیز ، شما یا متوجه نیستی ، یا خودت رو زدی به متوجه نبودن .
وقتی شما غیر مجاز کار میکنی ، مشتری های شما از ما شکایت میکنن و چون تخلف با حساب من انجام شده ، من باید پاسخگو باشم . شما مثل اینکه متوجه نیستی تو کدوم کشور زندگی میکنی !
عزیز شما با یک انسان آماتور که تازه وارد نت شده صحبت نمیکنید.

من 10 ساله در این حیطه کار می کنم و قبلا به این سری مشکلات مربوط به مشتری پاسخگو بودم !

این حرف اصلا درست نیست که می فرمایید مسئولیت کار من به عهده شماست و شما در آخر باید پاسخگو باشید !

هیچ درگاه واسطه ای این اقدامی که شما با من و سایر سایت های همکار انجام دادین رو نکرده در این چند سال !

به هر حال اون پولی که داخل حساب شما هست حق من هست و اگر مشکلی پیش بیاد که نیومده و دارید مغلطه میکنید به عهده من خواهد بود.

در پایان لازم هست ذکر کنم شما زمانی که حساب من رو داخل سایت مسدود کردید و به من حق تسویه ندادین درگاه سایت من فعال بود و کاربر پرداختش رو انجام میداد, اون زمان چرا درگاه رو غیر فعال نکردین ؟؟ و فقط حق تسویه رو از من گرفتین ؟

این مورد نشان از سوء نیت شما می باشد.:)

finalnet
July 18th, 2016, 15:25

- - - Updated - - -

دوست عزیز مردم رو چی فرض کردید ؟

شما پول به حساب شاکی بر میگردونی ؟ اصلا این شاکی کجاست وجود خارجی داره ؟

253 هزار پول منو الکی مسدود کردید

سوختن سرور کمه بدتر ازن ها سرت باید بیاد

SirMoein
July 18th, 2016, 15:31
دوستان عزیز
این تاپیک مربوط به مشکل به وجود اومده در رابطه با یوگیگ هست
اگر سوالی در مورد پارسی پی هست میتونید با پشتیبانی در تماس باشید و مطلبی که ربطی به تاپیک نداره ایجاد نکنید!
و دوستانی که میگن مشکل داشتن
اگر واقعا مشکلی تو پارسی پی بود چرا فقط برای شماها بوده؟
بنده خودم واریزی و تسویه هام به صورت منظم و دقیق بوده تا لحظه آخر!!!
سابقه یوگیگ 4.5 سال هست و اقای خانی پور نیازی به خوردن پول حروم نداره!
در جواب دوست عزیزی که توهین و بی احترامی کرده بودند و گفتند پسر 17 18 ساله باید بگم
همین پسر 17 18 ساله 4 سال و نیم بیشتر وبمستر ها از سرویس های شرکتشون استفاده کردند
شما پول تو جیبیتونو از باباتون بگیرید برید از امثال این پسر 17 18 ساله سرویس بخرید که سن باباتونو دارند و هیچ اسم و رسمی ندارند!!!
درست نیست به دلیل یک مشکل سابقه طلایی 4 ساله یکنفر زیر سوال بره
اگر واقعا حرفه ای بودید از سایتتون بک اپ تهیه میکردید
سرویس دهنده مسئولیتی در قبال بک اپ گیری نداره!

mehdi741
July 18th, 2016, 15:33
بنده تا حالا با این شرکت کار نکردم و سرویسی هم نداشتم فط نظر شخصی خودم میگم بنده به عنوان کاربری که 12 سال هست تو دنیا مجازی هست و سایت داره همیشه بکاب سایت هام که نزدیک به 16 گیگ هست رو دو سرور ftp نگه داری میکنم + یک نسخه هم تو سیستم شخصی خودم شما کاربران محترم بایستی از قبل همیشه به فکر گرفتن بکاب در جایی دیگر باشد که اگر مشکلاتی از قبیل هک شدن یا سوختن هارد اصلی سرور پیش اومد کاسه چه کنم چه کنم دست نگیرید قصد طرفداری از کسی ندارم دارم فقط نظر شخصی خودم بیان میکنم این اقای یو گیگ بنده خدا تقصیری نداره یکی به نامردی بهشون خنجر زده و این دلیل بر این نمیشه تمامی انگشتهای اتهام به سمت ایشان بره خوب بنده خدا چیکار کنه به نظر شما خودکشی کنه تا دل اونهایی که سرویس دارن خنک بشه کاری نمیشه کرد هر کسی میتونه از اول شروع کنه بسم الا ماهی هر وقت از اب بگیری تازه هست فقط کمر همت میخوا د یه یا علی گفتن و اینم باید تجربه بشه برای اونهایی که زخم خوردن همیشه هر هفته از سایتشون بکاپ بگیرن بنده 7سال پیش با یک شرکت کار میکردم که هارد سرورش سوخت ولی چون بکاب داشتم تو سیستمم دوباره تونستم ریکاوری کنم پس دوستان بجای فحش بدگویی ناسزا و چیزهای دیگه اگر واقعا در توانتون هست از اول شروع کنید اگر م نیست دیگه اینقدر نمک رو زخم نپاشید
هیچ کسی دوست نداره مشتری هاش از دست بده چون منبع در امد براش و جناب یوگیگ هم موظف هستن بجای خسارت وارداومده سرویس های رایگان بدن به ازای روزهای باقیمانده کاربرانشون تا دیگه دینی در گردنشون نباشه روز خوش

jackhaman
July 18th, 2016, 15:53

- - - Updated - - -

خیر کلاه برداری انجام نشده .
اکثر اکانت هایی که شما در پارسی پی بستید و حدود 3 میلیون تومان از پول ما رو بلاک کردید و ندادید نتیجه اش شد این .

من مطمئنم از محصولی که فروختم ؛ اما از شما بعید بود ؛
وقتی 3 میلیون تومان را خوردید و یک اب هم روش و تسویه نکردید و من مجبور شدم برای تمدید سرور ها پول قرض کنم .....
این شد نتیجه اش !!!!
آهی که کشیده شد توسط این افرادی که پولشونو خوردید نتیجه اش شد این .

tak--host
July 18th, 2016, 15:59
دوستان عزیز
اگر سوالی در مورد پارسی پی هست میتونید با پشتیبانی در تماس باشید و مطلبی که ربطی به تاپیک نداره ایجاد نکنید!
در جواب دوست عزیزی که توهین و بی احترامی کرده بودند و گفتند پسر 17 18 ساله باید بگم
همین پسر 17 18 ساله 4 سال و نیم بیشتر وبمستر ها از سرویس های شرکتشون استفاده کردند
شما پول تو جیبیتونو از باباتون بگیرید برید از امثال این پسر 17 18 ساله سرویس بخرید که سن باباتونو دارند و هیچ اسم و رسمی ندارند!!!
به تو چه ربطی داره کاسه داغ تر از آش شدی؟>
چیکاره این ممکلت هستی؟ چچند میگیری برای اینو اون هم همین کاراو انجام بدی؟
کمپانی سزار؟؟؟؟؟؟؟؟ کمپانی دو هزار هم نیستی دوست عزیز من به شما هیچ ربطی نداره که طرفداری میکنی

jackhaman
July 18th, 2016, 16:05
دوستان عزیز

سرویس دهنده مسئولیتی در قبال بک آپ گیری نداره ؛ درست .
سرویس دهنده ای که نمیتونه از یه لپ تاپ و رمز سرور ها و پنل سرور ها مراقبت کنه چه فایده داره ؟ هان ؟
تو کجا قوانین اومده اگر لپ تاپمو اقا گرگه اومد برد ؛ ب من ربطی نداره ؟
پول میگرفتن چیکار کنن پس ؟!

شما هم زیادی خودتو گُنده نشون میدی .
بزار خوده صادق بیاد جواب بده و به شمام ربطی نداره .

babelirani
July 18th, 2016, 16:23
بنده تا حالا با این شرکت کار نکردم و سرویسی هم نداشتم فط نظر شخصی خودم میگم بنده به عنوان کاربری که 12 سال هست تو دنیا مجازی هست و سایت داره همیشه بکاب سایت هام که نزدیک به 16 گیگ هست رو دو سرور ftp نگه داری میکنم + یک نسخه هم تو سیستم شخصی خودم شما کاربران محترم بایستی از قبل همیشه به فکر گرفتن بکاب در جایی دیگر باشد که اگر مشکلاتی از قبیل هک شدن یا سوختن هارد اصلی سرور پیش اومد کاسه چه کنم چه کنم دست نگیرید قصد طرفداری از کسی ندارم دارم فقط نظر شخصی خودم بیان میکنم این اقای یو گیگ بنده خدا تقصیری نداره یکی به نامردی بهشون خنجر زده و این دلیل بر این نمیشه تمامی انگشتهای اتهام به سمت ایشان بره خوب بنده خدا چیکار کنه به نظر شما خودکشی کنه تا دل اونهایی که سرویس دارن خنک بشه کاری نمیشه کرد هر کسی میتونه از اول شروع کنه بسم الا ماهی هر وقت از اب بگیری تازه هست فقط کمر همت میخوا د یه یا علی گفتن و اینم باید تجربه بشه برای اونهایی که زخم خوردن همیشه هر هفته از سایتشون بکاپ بگیرن بنده 7سال پیش با یک شرکت کار میکردم که هارد سرورش سوخت ولی چون بکاب داشتم تو سیستمم دوباره تونستم ریکاوری کنم پس دوستان بجای فحش بدگویی ناسزا و چیزهای دیگه اگر واقعا در توانتون هست از اول شروع کنید اگر م نیست دیگه اینقدر نمک رو زخم نپاشید
هیچ کسی دوست نداره مشتری هاش از دست بده چون منبع در امد براش و جناب یوگیگ هم موظف هستن بجای خسارت وارداومده سرویس های رایگان بدن به ازای روزهای باقیمانده کاربرانشون تا دیگه دینی در گردنشون نباشه روز خوش

بعضی وقتا شما نمیتونید از فایل هاتون اصلا بک آپ درست بگیرید

ما از عزیزی چند سال پیش سرور اختصاصی داشتیم بنابه دلایلی همین مشکلی که الان پیش اومده به گونه ای دیگه براشون پیش اومد

ما اول فکر سوختن هارد و اینارو کرده بودیم بخاطر همین هم هارد هارو رید کردیم که احیانا اگه هاردی سوخت هارد دیگه باشه ولی مشکل مشابه پیش اومد و کلا ۸ ترابایت فایل ما پرید

پس لزوما شما نمیتونید از فایل هاتون همیشه بک آپ داشته باشید دوست عزیز

iHSG
July 18th, 2016, 16:29
همین نت افراز که می فرمایید ؛ پارسال ادعا کرد که سرور هایش توسط پلیس المان گرفته شده در صورتی که چنین نبود و هیچ بک اپ هم نداشتند و هزاران سایت از بین رفتند و تقریبا اینترنت ایران را فلج کردند .

جناب Ramin (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=11998) شما خیلی بی عدالت تشریف دارید.
وقتی پست بنده در پاسخ به ایشون که داره نت افراز رو تخریب میکنه رو حذف میکنید چرا پست ایشون رو حذف نکردید؟
خون ایشون رنگین تر از سایرین هستش یا شما هم از تخریب نت افراز سودی می برید؟؟

ازتون می خوام لطفا پست ایشون هم حذف کنید.

من برای نت افراز خیلی ارزش قائلم و 1 موی گندیده نت افراز رو به 100 تای هاستینگ های کج و کوله این انجمن نمیدم پس لطفا نامردی و بی عدالتی نفرمایید.

حاضرم 100 تا اخطار بگیرم و حتی Ban بشم اما پست ایشون حذف بشه.

DANG3R
July 18th, 2016, 16:36
یک نظر میدهم کاملا هم عذر میخواهم
اون عزیزی که میگن 4000 فایلم پاک شده و شما بهشون پیشنهاد چهار ماه هاست رایگان میدهید کاملا بی انصافیست.

درسته بکاپ مهمه
اما
در وحله ی اول مقصر کسی هست که گاف داده و حالا تحت شرایطی پاک کردن سرور هارو
در وحله ی دوم شما اگر پیشنهادات این چنینی میخواستید بدید با سیاست کاری عمل میکردید و میگفتید هارد ها سوخت
در وحله سوم هست که میشد گفت مشتری بکاپ باید میگرفت

mohsen1771
July 18th, 2016, 16:51
اقای Ramin برای چی پست بنده رو پاک کردید؟
درجواب ایشون mhiizadi گفتم که نت افراز هیچ مشکلی برای سروراشون پیش نیومده
بعد میاید پاک میکنید پستو بی دلیل؟ دلیلیش چی بود؟
تو این انجمن فقط شده باند بازی هر کس رفیقاشو هواشو داره
چه وضعشه خداوکیلی

ldda company
July 18th, 2016, 17:02
دوستان عزیز چرا اینقدر عصبانی هستید و زود قضاوت میکنید ؟ کاربر Ramin یکی از مدیران وب هاستینگ تالک هستن و وظیفه مدیریت هم این هست که از ایجاد هرج و مرج جلوگیری بکنه . حالا شاید حواسشون نبوده یا پست این یکی دوستمون رو ندیدن که پاکش نکردن . نیازی نیست اینقدر عصبانی و ناراحت بشید . منم فقط بخاطر خودتون میگم . تو این وضعیتی که سرور ها به مشکل بر خورده ، باید همه به همدیگه کمک کنیم نه اینکه سوء استفاده کنیم و همدیگه رو تخریب کنیم . این کار واقعا و جدا که یک رفتار کاملا غیر حرفه ای و غیر از اون غیر دوستانه هست . هر چی نباشه ، همه ما تو این انجمن با همدیگه تعامل داریم . نباید بزاریم چیزای کوچیک تفرقه بندازه بین ما ...

نه قصد نصیحت کردن داشتم و نه چیزی ، تنها یه سری حرف بود که از روی دوستی و رفاقت زدم . این پست هم بخواد اینطوری پیش بره ، بهتره که بسته بشه . یک بار دیگه هم با دوستانی که زحمت چندین ماهه یا چندین سالشون طی این حادثه ناگهانی از بین رفت ، همدردی میکنم ...

ممنون ...

iHSG
July 18th, 2016, 17:06
دوستان عزیز چرا اینقدر عصبانی هستید و زود قضاوت میکنید ؟ کاربر Ramin یکی از مدیران وب هاستینگ تالک هستن و وظیفه مدیریت هم این هست که از ایجاد هرج و مرج جلوگیری بکنه . حالا شاید حواسشون نبوده یا پست این یکی دوستمون رو ندیدن که پاکش نکردن . نیازی نیست اینقدر عصبانی و ناراحت بشید . منم فقط بخاطر خودتون میگم . تو این وضعیتی که سرور ها به مشکل بر خورده ، باید همه به همدیگه کمک کنیم نه اینکه سوء استفاده کنیم و همدیگه رو تخریب کنیم . این کار واقعا و جدا که یک رفتار کاملا غیر حرفه ای و غیر از اون غیر دوستانه هست . هر چی نباشه ، همه ما تو این انجمن با همدیگه تعامل داریم . نباید بزاریم چیزای کوچیک تفرقه بندازه بین ما ...

نه قصد نصیحت کردن داشتم و نه چیزی ، تنها یه سری حرف بود که از روی دوستی و رفاقت زدم . این پست هم بخواد اینطوری پیش بره ، بهتره که بسته بشه . یک بار دیگه هم با دوستانی که زحمت چندین ماهه یا چندین سالشون طی این حادثه ناگهانی از بین رفت ، همدردی میکنم ...

ممنون ...

اول همین ایشون آمدن هاستینگ های اکثرا یه نفره تو خونه مدیریت شده این انجمن رو با نت افراز مقایسه کردن و قصد تخریب نت افراز رو داشتن.
از نظر من سهل انگاری در هر شرایطی هم قابل قبول نیست مگه نمیگید مدیر هستن و قصد رعایت نظم دارن خب پس باید 100 درصد نظم رو رعایت کنن نه حتی 99 درصد.
این کارشون رسما توهینه از نظر من چون طبق گفته خود جناب Ramin در پیام خصوصی (خیلی وقت پیش) به بنده ایشون اکثر ساعات در انجمن آنلاین هستن پس با توجه به این موضوع اشتباه خیلی سخت میشه که سهوا باشه.

farssub
July 18th, 2016, 17:08
بهترین راه بستن این تاپیک هستش ، دوستان عزیز موردی یا مشکلی هست فقط باید با سایت یو گیگ حل کنید
شرایط کلیه دوستان قابل درک هست ، اطلاعات ، زحمات از بین رفته ، مدیریت یو گیگ هم کم کاری کردن ، ولی تنها راه حل صلح و صحبت با مدیریت هست

Matplotlib
July 18th, 2016, 17:10
http://client.ugig.ir/cart.php?gid=3

iHSG
July 18th, 2016, 17:15
بهترین راه بستن این تاپیک هستش ، دوستان عزیز موردی یا مشکلی هست فقط باید با سایت یو گیگ حل کنید
شرایط کلیه دوستان قابل درک هست ، اطلاعات ، زحمات از بین رفته ، مدیریت یو گیگ هم کم کاری کردن ، ولی تنها راه حل صلح و صحبت با مدیریت هست

بله اول اون پست رو حذف کنن بعد تاپیک رو هر کاری خواستن بکنن.

viasky
July 18th, 2016, 17:22
دوستان اگر اجازه بفرمایید بنده توضیحاتی و عرض کنم و از هر دو جهت به موضوع اشاره کنم
شاید با یک تحلیل ساده بتونیم به این نتیجه برسیم که واقعا مقصر کیست و چرا این چنین موارد گاها رخ می دهد
البته در صورتی که شرایط تاپیک نامنظم باشه متاسفانه اشاره به این موارد بی اثر خواهد بود
hegza
July 18th, 2016, 17:27
دوستان اگر اجازه بفرمایید بنده توضیحاتی و عرض کنم و از هر دو جهت به موضوع اشاره کنم
شاید با یک تحلیل ساده بتونیم به این نتیجه برسیم که واقعا مقصر کیست و چرا این چنین موارد گاها رخ می دهد
البته در صورتی که شرایط تاپیک نامنظم باشه متاسفانه اشاره به این موارد بی اثر خواهد بود
مگه مهمه؟ دیتا پریده الان. الان هم مشتری هم شرکت هاستینگ هم ناظرین تاپیک اون نکات کلیدی که لازم بود درک کنند رو کردن.
و بر اساس موارد فوق خودشون میتونن تصمیم بگیرند. در آینده چه بکنند؟با کی کار بکنند؟ امنیت رو چطور حفظ بکنند و...

- - - Updated - - -

مثال ساده ای بزنیم.
پولی که تو بانکه اگه یکدفعه ارزش واقعیش از بین بره(سال 1391) مقصر بانک نیست . اما اگر *** زد به بانک و پول ها رو برد بانک باید پاسخگو باشه.

viasky
July 18th, 2016, 17:32
مگه مهمه؟ دیتا پریده الان. الان هم مشتری هم شرکت هاستینگ هم ناظرین تاپیک اون نکات کلیدی که لازم بود درک کنند رو کردن.
و بر اساس موارد فوق خودشون میتونن تصمیم بگیرند. در آینده چه بکنند؟با کی کار بکنند؟ امنیت رو چطور حفظ بکنند و...

- - - Updated - - -

مثال ساده ای بزنیم.
پولی که تو بانکه اگه یکدفعه ارزش واقعیش از بین بره(سال 1391) مقصر بانک نیست . اما اگر *** زد به بانک و پول ها رو برد بانک باید پاسخگو باشه.

شما تصور می کنید یوگیگ بیشتر ضرر کرده یا فردی که سایت داشته ( دانلود موزیک - فیلم یا...هرچی)

emperor3508
July 18th, 2016, 17:33
بله اول اون پست رو حذف کنن بعد تاپیک رو هر کاری خواستن بکنن.

http://forum.persiantools.com/threads/%D8%B5%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-hetzner-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%88-%D8%B6%D8%A8%D8%B7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF.538518/

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=112111 (http://forum.persiantools.com/threads/%D8%B5%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-hetzner-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%88-%D8%B6%D8%A8%D8%B7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF.538518/)

تعصب بیجا مانع درک است ...

hegza
July 18th, 2016, 17:39
شما تصور می کنید یوگیگ بیشتر ضرر کرده یا فردی که سایت داشته ( دانلود موزیک - فیلم یا...هرچی)

همه ضرر کردن. طبیعتا یوگیگ از نظرم در دراز مدت ضررش بیشتره و از قدیم میگن خود کرده را تدبیر نیست. باید تفاوتی بین شرکتی که چندین میلیون خرج دفتر دستکش میکنه و نیرو استخدام میکنه و همه جوانب رو در نظر بگیره با شرکتی که کم کاری میکنه باشه.
بهرحال هرکی ضرر کرده تهش رو بگیری میبینی خودش هم تقریبا تا 60% مقصر بوده حالا چه مشتری/چه هاستینگ

iHSG
July 18th, 2016, 17:41
http://forum.persiantools.com/threads/%D8%B5%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-hetzner-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%88-%D8%B6%D8%A8%D8%B7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF.538518/

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=112111 (http://forum.persiantools.com/threads/%D8%B5%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-hetzner-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%88-%D8%B6%D8%A8%D8%B7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF.538518/)

آقا من بی درک من بی شعور من نفهم شما که می فهمی چرا این حرف رو میزنی؟
من میگم دوستم خودش روی همون سرور سایت داشته و سایتش بدون هیچ مشکلی ریستور شده بعد شما نتایج گوگل رو برای من میاری؟؟؟
واقعا نمی دونم تا کی باید وقتی هنوز چیزی رو امتحان هم نکردیم سرکوبش کنیم؟ شما تا حالا پشتیبانی نت افراز رو با همه هاستینگ های این انجمن مقایسه کردی؟

mohsen1771
July 18th, 2016, 17:44

ممکنه برای هر شرکتی مشکل پیش بیاد
ولی بیایم از نت افراز خوب بگیم یکی بیاد پستمونو پاک کنه
واقعا ظلمه از قوانینم حرف میزنه تازه!!!
در ضمن تمام مشکلات نت افراز بعد از چند روز رفع گردید.. و همه سایت ها بالا اومدند این مشکلم برای 2 سال پیش بوده
شاید الان بک آپ هارا در سرورهای جدا میریزن..

viasky
July 18th, 2016, 17:44
شما تا حالا پشتیبانی نت افراز رو با همه هاستینگ های این انجمن مقایسه کردی؟
شما تمام هاستینگ های ایران انجمن و بررسی و مقایسه فرمودید؟ ( این پست بزودی پاک خواهد شد)

mohsen1771
July 18th, 2016, 17:49
شما تمام هاستینگ های ایران انجمن و بررسی و مقایسه فرمودید؟ ( این پست بزودی پاک خواهد شد)
هرچی باشه نت افراز شعار میده پاش وامیسه نه 100تا هاستینگ این انجمن که روزی 10 تاش داون میشه