PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد اتولاگین whmcs

fatemeh7391
July 15th, 2016, 00:55
با عرض سلام و احترام خدمت همه شما خوبان

من ریسلری هاست لینوکس سیپنل گرفتم (فرضا از server.com) و اسکریپت whmcs نسخه 6.1 رو روی دامنه فرضی host.com راه انداختم.ولی چندین جا هستش که موقع اتولاگین و ورود ، از آدرس server.com (ینی از جایی که نمایندگی دارم) وارد میشه. در حالیکه میخام از آدرس سایت خودم ینی host.com وارد بشه:
1. موقع ورود یک کاربری که ازم هاست خریده ( با کلیک روی "ورود به cpanel" )
2. موقع ورود خودم از داخل اسکریپت از قسمت سرورها (login to whm)

کسی میدونه این لاگین ، مربوط به تنظیمات اسکریپته یا از جای دیگه ای هستش؟؟ کلا برای حل این مشکل چیکار باس کرد؟

milads2
July 15th, 2016, 11:40

من ریسلری هاست لینوکس سیپنل گرفتم (فرضا از server.com) و اسکریپت whmcs نسخه 6.1 رو روی دامنه فرضی host.com راه انداختم.ولی چندین جا هستش که موقع اتولاگین و ورود ، از آدرس server.com (ینی از جایی که نمایندگی دارم) وارد میشه. در حالیکه میخام از آدرس سایت خودم ینی host.com وارد بشه:

کسی میدونه این لاگین ، مربوط به تنظیمات اسکریپته یا از جای دیگه ای هستش؟؟ کلا برای حل این مشکل چیکار باس کرد؟

بهتر نبود این مسله رو در خود بخش whmcs مطرح می کردید؟؟

a.e
July 15th, 2016, 11:49
با سلام و عرض ادب

در تنظیمات whmcs در زمان تعریف سرور آدرس آی پی داده اید یا آدرس سایت خود را وارد کرده اید؟

aligoli
July 15th, 2016, 11:58

نمایندگی رو روی آدرس اختصاصی و آی.پی اختصاصی گرفتید ؟
یا آی.پی اشتراکی هست ؟

پیشنهاد میشه سرور مجازی بگیرید که کلا مستقل باشید.

fatemeh7391
July 15th, 2016, 13:38
با سلام و عرض ادب

در تنظیمات whmcs در زمان تعریف سرور آدرس آی پی داده اید یا آدرس سایت خود را وارد کرده اید؟

در قسمت نام سرور ، آدرس سایت خودم و در قسمت آی پی ، هم که آی پی سرور

- - - Updated - - -

نمایندگی رو روی آدرس اختصاصی و آی.پی اختصاصی گرفتید ؟
یا آی.پی اشتراکی هست ؟

پیشنهاد میشه سرور مجازی بگیرید که کلا مستقل باشید.

آی پی اشتراکی هستش. ولی دی ان اس ها اختصاصی هستن

قبل از این که با نسخه 5 راه انداخته بودم ، درست بود. ولی بعد از اومدن به 6 ، این مشکل برام پیش اومده. البته دقیق نمیدونما. شابد از طرف جایی باشه که ریسلری گرفتم

peym@n
July 15th, 2016, 13:40
درود
دوست عزیز اگر از whmcs 6 استفاده میکنید
این مشکل پابرجاست و از whmcs میباشد که لوگین رو اومدن از نیم سرور کردند
و منتظر اپدیت و رفع این مشکل در ورژن های بعدی whmcs باشد
دوستانی ایمیل زده بودند بابت این موضوع و گفته بودن در ورژن های بعدی رفع خواهیم کرد
موفق باشید

CYCLONER
July 15th, 2016, 13:41
در نسخه 6 کلا ماژول اتصال به Cpanel این گونه می باشد و با Host Name هنگام نصب سی پنل وارد میشه

fatemeh7391
July 15th, 2016, 13:44
در نسخه 6 کلا ماژول اتصال به Cpanel این گونه می باشد و با Host Name هنگام نصب سی پنل وارد میشه

ممنونم بابت پاسختون
خب راهی برای تغییر این host name هست تا به جایی که ریسلری گرفتم ، تیکت بزنم تا تغییرش بدن؟؟ ینی امکانش هست یا نه؟؟شدنیه؟؟

98M!zban
July 15th, 2016, 13:58
ممنونم بابت پاسختون
خب راهی برای تغییر این host name هست تا به جایی که ریسلری گرفتم ، تیکت بزنم تا تغییرش بدن؟؟ ینی امکانش هست یا نه؟؟شدنیه؟؟

جایی که هاست گرفتید ازشون بخواید یک دامنه بی طرف رو به عنوان هاست نام تنظیم کنند

برای راهنمایی بیشتر مشکل بود یاهو پیام بدین تا بگم که به هاستینگ بگید چیکار کنند