PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جشنواره هاست رایگان تا پایان ابان ماه

Hesam.Radan
November 14th, 2010, 20:40
انقضا جشنواره !

rozdata
November 14th, 2010, 20:50
بعد آبان ماه جریانش چی میشه ؟

Terminate ??

Hesam.Radan
November 14th, 2010, 21:00
بعد آبان ماه جریانش چی میشه ؟

Terminate ??
جشنوارست دائم که نیست!

تا اخر ابان میتونید هاست رایگان بگیرید و 1 ماه رایگان استقاده نمایید! ماه بعد باید تمدید کنید و بعد ابان هاست رایگان تعطیل و بایستی طبق لیست قیمت های داده شده تو سایت وجه رایج بدید.

sohrab.khan
November 15th, 2010, 02:46
الان 24 آبان هست فکر کنم :d یعنی 6 روز رایگان بعد پولی درسته ؟ این طور باشه خیلی از وب هاستینگ ها 7 روز تست رایگان میدن بعد پولی یعنی یک روز بیشتر این طرح شما موفق باشید

جشنوارست دائم که نیست!

تا اخر ابان میتونید هاست رایگان بگیرید و 1 ماه رایگان استقاده نمایید! ماه بعد باید تمدید کنید و بعد ابان هاست رایگان تعطیل و بایستی طبق لیست قیمت های داده شده تو سایت وجه رایج بدید.

1eng.ir
November 15th, 2010, 03:36
فکر کنم امنیت هم چیز خوبیه! <):)

rozdata
November 15th, 2010, 09:23
درباره سرویس ها در رز دیتا :111:

- برگشت پول درصورت نارضایتی تا هفت روز
- تضمین 99% Uptime
- تضمین امنیت سرورها

تست رایگان هم نمیدیم چون سرورمون رو دوست داریم B-)

Warez-Host.IR
November 15th, 2010, 09:56
با سلام
حداقل سالیانه می دادید یک چیزی ، به نظر من اینطوری طرح زیاد جالب نیست
موفق باشید

delta
November 15th, 2010, 12:30
با سلام
حداقل سالیانه می دادید یک چیزی ، به نظر من اینطوری طرح زیاد جالب نیست
موفق باشید

سالانه نخواستیم.. یک چند ماهه میدادند حداقل آنوقت میشد جشنواره!! 6 روز هاست رایگان هم شد جشنواره؟ به قول دوستان ما حتی 1 ماه تست رایگان هم داشتیم تو انجمن.. اینی که میگند 6 روز رایگان همون تست محسوب میشه

Warez-Host.IR
November 15th, 2010, 14:49
delta (http://www.webhostingtalk.ir/member/4168/) , عزیز من سالیانه رایگان زیاد خودم هاست میدم
تو انجمنهای مختلف مثل مجید آنلاین و یا پی سی ول و ترفندستان و ... اگر نگاه کنید میبینید
ولی یک ماه فایده نداره

agarb98
November 15th, 2010, 15:31
من نتيجه گرفتم كه آبان داره تموم ميشه به چه درد دوستان مي خوره