PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده حجم زیاد در ویندوز 10.درخواست راهنمایی

mohammad933
July 13th, 2016, 15:22
سلام
دوستان من الان 5 روزه ویندوز 10 ام حدودا 3.5 گیگ مصرف کرده که واقعا بالا هست
دانلود ندارم
اپلودمم رایگانه
وب گردیمم کمه
اهل بازی انلاین اینا هم نیستم
کاشی های انلاین غیرفعال کرده بودم،اپدیت خودکار غیرفعاله و مام راه هایی ک تو نت بود انجام دادم اما هنوز همین طوره
باید چی کار کنم؟

- - - Updated - - -

تو نت گشتم چیزه دیگ ای پیدا نکردم واقعا نمیدونم چرا اینطوره

farhadhelix
July 13th, 2016, 15:49
3.5 گیگ سرم؟

از task manager ببینید چه چیزی رم کشیده

mohammad933
July 13th, 2016, 17:48
سلام
جمله اولتون رو متوجه نشدم
توی تسک منیچر چیزی نزده

mohammad933
July 13th, 2016, 23:38
--up--

saeed.spore
July 13th, 2016, 23:49
سلام
دوستان من الان 5 روزه ویندوز 10 ام حدودا 3.5 گیگ مصرف کرده که واقعا بالا هست
دانلود ندارم
اپلودمم رایگانه
وب گردیمم کمه
اهل بازی انلاین اینا هم نیستم
کاشی های انلاین غیرفعال کرده بودم،اپدیت خودکار غیرفعاله و مام راه هایی ک تو نت بود انجام دادم اما هنوز همین طوره
باید چی کار کنم؟

- - - Updated - - -

تو نت گشتم چیزه دیگ ای پیدا نکردم واقعا نمیدونم چرا اینطوره

نه دوستان مشکل از store ویندوز 10 خیلی زود میره رو حال آپدیت
من 8.1 را ترجیه میدم

DANG3R
July 13th, 2016, 23:53
سلام
مرحله به مرحله

shift+r
تایپ
services.msc
اینتر
windows update

stop
کنید و داخل
properties
disabled

ipsat
July 14th, 2016, 00:33
با توجه به وضعیت فعلی شما راحترین راه استفاده از نرم افزار فایروال هستش و تعریف می کنی چه برنامه ای مجوز ورود و خروج ترافیک داشته باشه.

Mahdijafarzadeh
July 14th, 2016, 01:16
اره ویندوز 10 بد نتو میبره اونم وقتی سرعتت زیاد باشه

ی برنامه ای است به اسم GlassWire اونو نصب کن ، برنامه ای برای مجوز ورود و خروج ترافیک است

navid2zp
July 14th, 2016, 01:31
این مقداری که شما میگید مربوط به ویندوز و استفاده ویندوز نمیشه دوست عزیز

chaishpish
July 14th, 2016, 01:37
داداش خسته نباشید عوض کن ویندوز 10 هر هفته آپدیت داره که حجمش بالاست بالاترین حجمی که دیدم استفاده کرد برای رفیقم بود در عرض یک ماه 18 گیگ برای آپدیت، اگرم آپدیت نکنید به مشکل میخوره و رو برنامه های کرک شده هم به مشکل میخورید، شما فقط میتونید به حداقل برسونید اگر بخوای همون 10 نصب باشه

Ramin
July 14th, 2016, 01:48
سلام

فرمودید آپدیت خودکار غیر فعال است . اما به صورت معمول در ویندوز 10 این کار مقدور نمی باشد مگر با روش های غیر استاندارد. اگر به این شیوه آپدیت را غیر فعال نفرموده اید . احتمالا ورژن ویندوزی که نصب فرموده اید بسیار قدیمی بوده است و بعد از نصب در اولین استفاده آپدیت شده است. اگر ورژن ویندوز بسای قدیمی باشد حجم آپدیت اولیه بیش از 1/5 گیگ می باشد (بسته به نوع قطعات زیرا بعضا در اولین استفاده بعضی درایور ها نیز در لیست آپدیت دانلود می شوند ). پس از این آپدیت دیگر مصرف غیرمعقولی که برخی کاربران اشاره دارند به هیچ عنوان در این ویندوز وجود ندارد . دلیلی برای مصرف غیر معمول نیز وجود ندارد. تقریبا از زمان انتشار ویندوز 10 بر روی چند سیستم در حال استفاده هستیم چنین مشکلی مشاهده نشده است و در حالت عادی هیچ گونه مصرف غیرطبیعی در این ویندوز وجود ندارد. مگر گاها آپدیتی وجود داشته باشد که در حد 30-40 مگ دانلود انجام شود. بهترین ورژن منتشر شده توسط مایکروسافت همین ورژن است. اکثر افرادی که ایراد های خلاف واقع بر این ویندوز وارد می دانند معمولاً خود به صورت شخصی و مستقیم در دراز مدت از این ویندوز استفاده نکرده اند.پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان از روش های غیررمعمول موجود در نت نیز سرویس های آپدیت و سایر سرویس های این ویندوز را غیرفعال و دستکاری نفرمائید
در پایان نیز اگر مشکل برطرف نشد همانطور که سایر دوستان در بالا اشاره داشتند یک فایروال نصب کنید و یا به صورت ساده تر : یک برنامه مانیتورینگ پهنای باند نصب کنید و چک کدام سرویس مصرف غیرمعمول دارد؟