PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای بک آپ Cpanel در Plesk ...

empratoor
May 31st, 2009, 01:45
سلام دوستان عزیز.

من سرور سایتم رو تغییر دادم ... حالا می خوام بک آپ سایتم رو که از Cpanel هست روی این سرور ویندوز کنترل پنل Plesk اجرا کنم ... ولی نمی تونم ... هاست سنتر هم نمی تونه انجام بده !؟

من فول بک آپ رو به هاست انتقال دادم ...

از دوستان عزیز اگه کسی میتونه این کار رو برام انجام بده,کمک بزرگی بهم کرده ...

با تشکر از تمام دوستان.

Nikihost
May 31st, 2009, 03:02
سلام دوستان عزیز.

من سرور سایتم رو تغییر دادم ... حالا می خوام بک آپ سایتم رو که از Cpanel هست روی این سرور ویندوز کنترل پنل Plesk اجرا کنم ... ولی نمی تونم ... هاست سنتر هم نمی تونه انجام بده !؟

من فول بک آپ رو به هاست انتقال دادم ...

از دوستان عزیز اگه کسی میتونه این کار رو برام انجام بده,کمک بزرگی بهم کرده ...

با تشکر از تمام دوستان.
با سلام
دوست عزيز راحترين راه اين است كه شما دستي ريستور كنيد
از Public_html در Cpanel بك اپ بگيريد ( زيپ كنيد ) و با راپيد لنچ انتقال بدين به هاست جديد بعد unzip كنيد فقط ميمونه db ها كه مياين در phpmyadmin سرور قديمي db ها را export كنيد و بياين در هاست جديد با ساختنdb جديد و import كنيد فقط ست كردنdb‌ها با فايل هاي كافيگ ميمونه كه به راحتي ميتونيد انجامش بدين.
امري بود من در خدمتم
موفق باشيد

IFACO.Net
May 31st, 2009, 03:19
از کی تا حالا بک آپ لینوکس رو در ویندوز میشه ایمپورت یا رستور کرد ؟!

البته دیتابیس رو جدا در مای اسکول و فایل ها رو در هوم دایرکتوری آپلود کنید ولی نمیشه مستقیم رستور کرد !

Nikan
May 31st, 2009, 03:37
اطلاعات را به صورت دستی وارد کنید

empratoor
May 31st, 2009, 04:23
ممنون از جواب های شما دوستان,من تقریبا فهمیدم چی شد ... !!!

فقط میشه یه راهی بهم بگین تا بتونم فایل رو تو هاست اکسترکت کنم ؟؟ الان فایل Homedir رو رو هاست آوردم ولی فشرده هست .. ( homedir.tar ) تو پلسک من جایی پیدا نکردم ؟؟

IFACO.Net
May 31st, 2009, 04:26
شما باید فایل ها رو با پسوند zip. فشرده کنید و بوسله فایل منیجر پلسک که از پسوند زیپ پشتیبانی میکنه ، اون آنزیپ کنید

Sajad
May 31st, 2009, 04:26
ممنون از جواب های شما دوستان,من تقریبا فهمیدم چی شد ... !!!

فقط میشه یه راهی بهم بگین تا بتونم فایل رو تو هاست اکسترکت کنم ؟؟ الان فایل homedir رو رو هاست آوردم ولی فشرده هست .. ( homedir.tar ) تو پلسک من جایی پیدا نکردم ؟؟

به مدیر سرور بگید انجام میدن براتون

empratoor
May 31st, 2009, 05:28
باشه ... ممنون از لطفتون .. من برم سراغ هاستینگ :d