PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینماد و "عدم ارسال مدارک فیزیکی"

Maysam.M
July 12th, 2016, 20:52
با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی

بنده سایت خودم را در سایت اینماد ثبت کردم و مراحلی که بوده رو تا اینجا انجام دادم.
الان پیامی در سایت زده با عنوان "عدم ارسال مدارک فیزیکی"

میخواستم بدونم باید چه مدارکی رو پست کنم؟

این دو برگی که پست برام آورده رو ببرم دفترخونه اسناد رسمی و امضا کنم و بعد بفرستم؟ چه مدارکی رو باید کپی برابر اصل کنم؟

دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند
متشکرم

mizban97
July 12th, 2016, 20:55

بنده سایت خودم را در سایت اینماد ثبت کردم و مراحلی که بوده رو تا اینجا انجام دادم.

این دو برگی که پست برام آورده رو ببرم دفترخونه اسناد رسمی و امضا کنم و بعد بفرستم؟ چه مدارکی رو باید کپی برابر اصل کنم؟

متشکرم

سلام دوست عزیز
اولا خود نماد اعتماد پشتیبانی تیکتی داره و زود هم جواب میدن.
دوم نیاز به مدارک خاصی نیست
فقط فرم قرار داد امضا و مهر اسناد بکنید براشون ارسال کنید کافی هست برای ما که اینجوری بود میخواید سوال کنید از خودشون ببینید چی میگن!

Maysam.M
July 12th, 2016, 21:02
سلام دوست عزیز
اولا خود نماد اعتماد پشتیبانی تیکتی داره و زود هم جواب میدن.
دوم نیاز به مدارک خاصی نیست
فقط فرم قرار داد امضا و مهر اسناد بکنید براشون ارسال کنید کافی هست برای ما که اینجوری بود میخواید سوال کنید از خودشون ببینید چی میگن!

قبل از ارسال تاپیک به خودشون هم تیکت زدم. با توجه به اینکه دوستان این انجمن تجربه بالایی با اینماد دارم خواستم زودتر به نتیجه برسم که تا بتونم سریعتر کارها رو انجام بدم.
دو برگه فرستادند که باید و ببرم دفتر اسناد رسمی.
منظورشون از مدارکی فرستادید در سامانه کپی شناسنامه ای که فرستادم؟ این رو متوجه نشدم

negarnovin
July 12th, 2016, 21:04

متشکرم

سلام دقیقا همین کار رو باید بکنید دو برگه رو ببرید دفترخونه رسمی کنید بعد ببرید پست به آدرسی که تو برگه کوچیکه نوشته شده پست کنید.

mizban97
July 12th, 2016, 21:05
قبل از ارسال تاپیک به خودشون هم تیکت زدم. با توجه به اینکه دوستان این انجمن تجربه بالایی با اینماد دارم خواستم زودتر به نتیجه برسم که تا بتونم سریعتر کارها رو انجام بدم.
دو برگه فرستادند که باید و ببرم دفتر اسناد رسمی.
منظورشون از مدارکی فرستادید در سامانه کپی شناسنامه ای که فرستادم؟ این رو متوجه نشدم

منظورشون این هست اسکن شناسنامه رو فقط در سامانه آپلود کنید کافی هست.
مدارک فیزیکی فقط همون فرم قرار داد براشون پست کنید.

sepahanserver
July 12th, 2016, 22:05
درود

دو برگه را تکمیل و برای گواهی امضا به دفتر اسناد رسمی مراجعه کنید ، هزینه 24000 تومان بابت این کار به دفتر اسناد رسمی باید پرداخت کنید.
نیاز به مدارکی ندارد ولی اگر قید شده مدرکی مثل برابر اصل مجوز ارسال کنید ان را هم ارسال کنید

به پست مراجعه و به صندوق پستی اینماد ارسال نمائید