PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهلت پرداخت هتزنر ؟

Kian
July 12th, 2016, 11:04
سلام دوستان عزیز

مهلت پرداخت فاکتور تمدید سرورهای هتزنر از تاریخ سررسید به بعد، چند روز است و اگر دیرتر از موعد و مهلت، پرداخت شود چه رفتاری در مورد سرور می کنند؟

ممنون

Kian
July 12th, 2016, 12:47
:-??????

OmidX
July 12th, 2016, 12:51
معمولا سه شنبه ها سرور هایی ک تاریخ سررسید شون گذشته رو ساسپند میکنند.

Kian
July 12th, 2016, 12:58
بعد از ساسپند شدن، اگه پرداخت رو انجام بدیم سرور مجددا کی باز می کنند؟

OmidX
July 12th, 2016, 13:05
بعد از ساسپند شدن، اگه پرداخت رو انجام بدیم سرور مجددا کی باز می کنند؟

این موضوع بستگی به شانس، تعداد سرور ها و اعتبار شما داره.

نزار ب سه شنبه برسه ک سرور شما رو ببندن، چون هیچ تعهدی بعد تاریخ سررسید دیتاسنتر ب شما نداره.

a.e
July 12th, 2016, 13:28
با سلام و عرض ادب

متأسفانه با توجه به این موضوع که Suspend کردن و Unsuspend کردن در دیتاسنتر Hetzner به صورت دستی انجام میشود اگر سرور شما ساسپند شود ممکن است تا 48 ساعت سرور شما از دسترس خارج باشد، پیشنهاد میشود همیشه یک روز قبل از سررسی نسبت به تمدید سرور خود اقدام نمایید.

hegza
July 12th, 2016, 15:24
با سلام و عرض ادب

متأسفانه با توجه به این موضوع که Suspend کردن و Unsuspend کردن در دیتاسنتر Hetzner به صورت دستی انجام میشود اگر سرور شما ساسپند شود ممکن است تا 48 ساعت سرور شما از دسترس خارج باشد، پیشنهاد میشود همیشه یک روز قبل از سررسی نسبت به تمدید سرور خود اقدام نمایید.
دوست من در هتزنر نمیشه یک روز زودتر اقدام کرد. فاکتور اتوماتیک صادر میشه ساعت 3 به وقت تهران برای همون روز خاص شما.
و بسته شدن هم بستگی به اعتبار شما داره ممکنه بعضا تا 10 روز هم نبندن. بهرحال یکی فاکتورش ممکنه 2شنبه ایجاد بشه.

a.e
July 12th, 2016, 15:28
دوست من در هتزنر نمیشه یک روز زودتر اقدام کرد. فاکتور اتوماتیک صادر میشه ساعت 3 به وقت تهران برای همون روز خاص شما.
و بسته شدن هم بستگی به اعتبار شما داره ممکنه بعضا تا 10 روز هم نبندن. بهرحال یکی فاکتورش ممکنه 2شنبه ایجاد بشه.

اگر بنده اشتباه نکنم در بخش Billing یک امکان جهت تعیین کردن روز برای ایجاد فاکتورها موجود است که با تنظیم این بخش میتوانید در همان روزی که برای شما راحت تر است فاکتورها ایجاد و اقدام به پرداخت فاکتور نمایید.

hegza
July 12th, 2016, 15:38
اگر بنده اشتباه نکنم در بخش Billing یک امکان جهت تعیین کردن روز برای ایجاد فاکتورها موجود است که با تنظیم این بخش میتوانید در همان روزی که برای شما راحت تر است فاکتورها ایجاد و اقدام به پرداخت فاکتور نمایید.
خیر همچین بخشی موجود نیست و برای تغیر روز فاکتورها باید به ساپورت درخواست بدین.
در ضمن ممکنه روز ایجاد فاکتورهای من 17 ماه میلادی باشه. ولی چون بعدا سرورهائی اضافه کردم. شاید در روز فاکتور هنوز زمانی از مهلت سرور من مونده باشه.
مثلا من روز 11 میلادی سرور دیگری درخواست میدم . سر موعد 17 که فاکتور میاد من هنوز چندین روز از اون سرور رو طلبکارم و...

a.e
July 12th, 2016, 15:53
خیر همچین بخشی موجود نیست و برای تغیر روز فاکتورها باید به ساپورت درخواست بدین.
در ضمن ممکنه روز ایجاد فاکتورهای من 17 ماه میلادی باشه. ولی چون بعدا سرورهائی اضافه کردم. شاید در روز فاکتور هنوز زمانی از مهلت سرور من مونده باشه.
مثلا من روز 11 میلادی سرور دیگری درخواست میدم . سر موعد 17 که فاکتور میاد من هنوز چندین روز از اون سرور رو طلبکارم و...

اگر بنده اشتباه نکنم هتزنر monthly cycle است، یعنی اگر شما در اوسط ماه سرور خریداری نمایید به عنوان مثال در 15 ماه میلادی سرور خریداری نمایید تا تاریخ 1 ماه میلادی آینده فقط هزینه 15 الی 16 روز را پرداخت می کنید.

حرف شما صحیح است و به صورت کلی با توجه به دستی بودن Suspend و Unsuspend کردن سرورها در این دیتاسنتر به استارتر پیشنهاد میشود که تا حد امکان از وقفه انداختن در پرداخت فاکتورها در این دیتاسنتر جلوگیری کنند.

Yas-Host
July 12th, 2016, 17:58
اگر بنده اشتباه نکنم هتزنر monthly cycle است، یعنی اگر شما در اوسط ماه سرور خریداری نمایید به عنوان مثال در 15 ماه میلادی سرور خریداری نمایید تا تاریخ 1 ماه میلادی آینده فقط هزینه 15 الی 16 روز را پرداخت می کنید.

با سلام.

بستگی به تاریخ ایجاد فاکتور دارد . برای مثال فاکتور شما 1 میلادی باشد سرور در تاریخ 20 میلادی ماه قبل خریداری کرده باشید سرور شما در فاکتور 1 ماه میخورد! مگر اینکه cancellation تاریخ زده باشید که 2 میلادی سرور کنسل شود و فاکتور فقط بصورت روزشمار تا 2 میلادی باشد سپس کنسل را بردارید! سرور فوق هر ماه 2 میلادی باید تمدید شود و فاکتور صادر می شود.

Mehregan
July 13th, 2016, 19:13
سلام،
برای من گاهی تا 10 روز تاخیر ایجاد شده تو پرداخت و ایمیل مجدد زدن برای پرداخت با مهلت یک هفته ای.
من هم تو مهلت پرداخت را انجام دادم و مشکلی پیش نیومده