PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تماس از جانب پلیس فتا

armin.rf
July 12th, 2016, 00:38
سلام وقت به خیر

امروز صبح از طرف پلیس فتا تماس گرفتن و در مورد اینکه هاستینگ داریم سوال کردن
بعد فرمودند فردا با شناسنامه و کارت ملی و هر مدرک موجود بریم اونجا

جریان چیه دوستان

gharibion
July 12th, 2016, 00:39
از ما میپرسی جریان چیه ؟
خودت ببین چیکار کردی.

armin.rf
July 12th, 2016, 00:41
از ۲۰ بهمن هیچ فعالیت فروشگاهی انجام نشده !

فقط پرسیدن هاستینگ دارید ما هم گفتیم بله و گفتند تشریف بیارید اینجا

softlayer
July 12th, 2016, 00:41
سلام وقت به خیر

جریان چیه دوستان

جای نگرانی نیست، این موضوع برای تمامی هاستینگ های فعال پیش اومده
برای شما یک پرونده ایجاد میکنند و مشخصات سرویس های ارائه شده رو دریافت میکنند تا در صورت مشاهده کاربران متخلف بتونند از جانب شما پیشگیری و پیگیری لازم رو انجام بدند.

ToooPDL
July 12th, 2016, 00:43
سلام
طبق گفته ی خودشون دستور از بالا رسیده که فعالان هاستینگ رو ساماندهی کنن. میخوان آمارشون رو داشته باشن
با بنده هم تماس گرفتن. شنبه فتای استانمون بودم

3تا فرم میدن که پر کنید.
یه سری اطلاعات شخصی میخوان. بعد اطلاعاتی درباره سایتتون. مدارک یا دوره هایی که گذروندید. اگه سرور دارید ip سرور رو میخوان. اگه نمایندگی، شرکتی که باهاش کار میکنید. دامنه هایی که برای ثبت ارائه میدید. خدمات طراحی و پیام کوتاه و...

فقط خداکنه نگیرنم بخاطر این اطلاعاتی که بروز دادم :d

kouroshez
July 12th, 2016, 00:44
شماره ای که تماس گرفته بود معتبر بود چک کردید اصلا !؟‌
معمولا اتفاقی نمیوفته یک که بار که ما مراجعه کردیم یه سری اطلاعات دریافت کردند تعداد سرور ها و ای پی هاشون.

armin.rf
July 12th, 2016, 00:45
جای نگرانی نیست، این موضوع برای تمامی هاستینگ های فعال پیش اومده
برای شما یک پرونده ایجاد میکنند و مشخصات سرویس های ارائه شده رو دریافت میکنند تا در صورت مشاهده کاربران متخلف بتونند از جانب شما پیشگیری و پیگیری لازم رو انجام بدند.

2 سال پیش هم تماس گرفتن در همین رابطه اما نرفتیم و اتفاقی هم نیوفتاد!

به نظر شما چه کاری باید انجام بدیم ؟

چه مدارکی ببریم ؟

- - - Updated - - -

شماره ای که تماس گرفته بود معتبر بود چک کردید اصلا !؟‌
معمولا اتفاقی نمیوفته یک که بار که ما مراجعه کردیم یه سری اطلاعات دریافت کردند تعداد سرور ها و ای پی هاشون.

بله عزیز شماره صحت داره

softlayer
July 12th, 2016, 00:48
2 سال پیش هم تماس گرفتن در همین رابطه اما نرفتیم و اتفاقی هم نیوفتاد!

به نظر شما چه کاری باید انجام بدیم ؟

چه مدارکی ببریم ؟

نرید هم هیچ اتفاقی خاصی نمیفته جز چند بار تماس مجدد.
اما در هر صورت قرار نیست برای شما اتفاق بدی بیفته که از این موضوع فرار کنید.
یک فرم ساده هست که پر میکنید و دیگه نه شما اونها رو میبینید نه اونها شما رو.

chaishpish
July 12th, 2016, 00:49
مشکلی نیست مدارکی که میخوان اینه
2 قطعه عکس 3*4
2 عدد پوشه
فتوکپی کارت ملی 2 عدد
فتوکپی شناسنامه هم همراهت باشه
آیپی هاستهاتونوم داشته باشید نیاز میشه
آیپی سرور های مجازی هم میخوان
خودکار هم ببر باید فرم پر کنی
1 ساعت جلسه هست که برای شرکت های هاستینگ قرار دادن تیم ما هم 2 بار تا الان تو این جلسات شرکت کرده

دیگه کلا جلسه کاریه دیگه هر جلسه 10 نفرست فکر کنم تا الن که اینجوری بوده

armin.rf
July 12th, 2016, 00:49
نرید هم هیچ اتفاقی خاصی نمیفته جز چند بار تماس مجدد.
اما در هر صورت قرار نیست برای شما اتفاق بدی بیفته که از این موضوع فرار کنید.
یک فرم ساده هست که پر میکنید و دیگه نه شما اونها رو میبینید نه اونها شما رو.

بحث فرارش نیست عزیز چون هیچ عملی انجام نشده و به راحتی مراجعه میکنیم ...

اما ترس اینجاست تو این وضعیت اقتصادی بیان برای ما ها که فعالیت نداریم تقذیبا ۷ ماهه مالیات ببندن :دی

softlayer
July 12th, 2016, 01:00
بحث فرارش نیست عزیز چون هیچ عملی انجام نشده و به راحتی مراجعه میکنیم ...

اما ترس اینجاست تو این وضعیت اقتصادی بیان برای ما ها که فعالیت نداریم تقذیبا ۷ ماهه مالیات ببندن :دی
خیر ارتباطی با این موارد نداره.
اگر هم سرویس دهی ندارید همونجا اعلام کنید که دیگه سرویس دهی نمیکنید.
درمجموع مورد خاص یا عجیبی نیست.

peym@n
July 12th, 2016, 01:02
درود
نگران نباش برادر
میربد تشکیل پرونده میدید
حتما ای پی سرورهاتون رو نیز حفط یا یاداشت کنید
موفق باشید

- - - Updated - - -

دیگه یک خودکار هست دیگه اونجا :D

chaishpish
July 12th, 2016, 01:05
درود
نگران نباش برادر
میربد تشکیل پرونده میدید
حتما ای پی سرورهاتون رو نیز حفط یا یاداشت کنید
موفق باشید

- - - Updated - - -

دیگه یک خودکار هست دیگه اونجا :D
من رفتم نبود واسه خودکار مجبور شدم آخرین نفر برم

programmer6811
July 12th, 2016, 01:06
چیز خاصی نیست

منم یه سال پیش برای هاستینگم رفتم

چند تا مدرک می خوانو ...

طبق گفته های دوستان ای پی سرور هارو حتما یادداشت کنید

ToooPDL
July 12th, 2016, 01:07
اصلا چیز خاصی نیست.
مدارک فقط 1 کپی از کارت ملی و یک کپی از صفحه اول شناسنامه. عکس نیاز نبود ما که رفتیم.
آی پی سرورهاتون رو هم میخوان اگه دارید. اگر ندارید که هیچی

من رفتم نبود واسه خودکار مجبور شدم آخرین نفر برم

به شما دروغ گفته. توی کشوی اولی 4تا خودکار هست همیشه :))

hegza
July 12th, 2016, 01:10
مشکلی نیست مدارکی که میخوان اینه
2 قطعه عکس 3*4
2 عدد پوشه
فتوکپی کارت ملی 2 عدد
فتوکپی شناسنامه هم همراهت باشه
آیپی هاستهاتونوم داشته باشید نیاز میشه
آیپی سرور های مجازی هم میخوان
1 ساعت جلسه هست که برای شرکت های هاستینگ قرار دادن تیم ما هم 2 بار تا الان تو این جلسات شرکت کرده

دیگه کلا جلسه کاریه دیگه هر جلسه 10 نفرست فکر کنم تا الن که اینجوری بوده

چه مسخره!!!
اومدیم و فردا سرور رو کنسل کردی آقای فلان رفت گرفتشو باهاش خلاف کرد. اونوقت پای کی گیره؟!
بنظرم اصلا آی پی ندید. مگه آی پی کد ملیه یا اثر انگشت. مملکتی داریما :39::39::70::70:

armin.rf
July 12th, 2016, 01:11
پس با این وجود ما

اصل و کپی شناسنامه + کارت ملی
یادداشت کردن اطلاعات سرور اختصاصی اصلی و سرور مجازی های مشتریان
یک عدد خودکار

بریم اونجا

درسته ؟

- - - Updated - - -

چه مسخره!!!
اومدیم و فردا سرور رو کنسل کردی آقای فلان رفت گرفتشو باهاش خلاف کرد. اونوقت پای کی گیره؟!
بنظرم اصلا آی پی ندید. مگه آی پی کد ملیه یا اثر انگشت. مملکتی داریما :39::39::70::70:

ایده خوب و خلاقانه ای هستش :x

سرور الان چیزی حدود 8 ماه دستمونه

chaishpish
July 12th, 2016, 01:13
چه مسخره!!!
آیپی تونو میتونت بهشون اطلاع بدید یک ایمیل اختصاصی بهتون میدن که باهاشون از اون طریق در ارتباط باشید هر آیپی از دست شما خارج شد به صورت یک فایل تکس اونها رو براشون ایمیل میکنید به همین راحتی

peym@n
July 12th, 2016, 01:14
پس با این وجود ما

یک عدد خودکار

بریم اونجا

درسته ؟

درود
مورد 2 تنها آی پی سرور های هاستینگتون ای پی که برای مشتری ارائه دادید نخیر
موفق باشید

hegza
July 12th, 2016, 01:19
آیپی تونو میتونت بهشون اطلاع بدید یک ایمیل اختصاصی بهتون میدن که باهاشون از اون طریق در ارتباط باشید هر آیپی از دست شما خارج شد به صورت یک فایل تکس اونها رو براشون ایمیل میکنید به همین راحتی

بنده شرکتی سراغ دارم سر همین آی پی 800 الکی جریمش کردن.
قضیه چی بوده یکی اومده یه دامنه از نیم خریده هویز رو بسته و رفته از یکی از رسلرهای اون آقا یک هاست اشتراکی خریده و سایت اسپم اورده بالا که از قضا یک مطلب در مورد وی . پی ان هم توش بوده اونم بصورت اسپم نه ارائه. و بعد فتای ساری با soa گرفتن شرکت هاستینگ رو در اورده و اونو بعنوان متهم ردیف اول معرفی کرد. قاضی محترم هم که نمیدونه سرویس دی ان اس چیه. با هزار منت 800 جریمش کرد و تعهد هم ازش گرفت.
مدیر هاستینگ(سرور دار. روت یا هر اسمی) فقط اطلاعات کسی که رسلر داشته رو میدونسته و رسلردار رو باد هوا به یکی بدون احراز هویت هاست فروخته به همین سادگی.

peym@n
July 12th, 2016, 01:20
چه مسخره!!!
درود
هر آی پی از دسترس شما خارج شد کافیست یک مراجعه یا یک ایمیل انجام دهید
در مواقع ایمیل دیر به نتیجه میرسید ولی حضوری زود به نتیجه میرسید
شب بخیر

chaishpish
July 12th, 2016, 01:20
پس با این وجود ما

یک عدد خودکار

بریم اونجا

درسته ؟

- - - Updated - - -

ایده خوب و خلاقانه ای هستش :x

سرور الان چیزی حدود 8 ماه دستمونه

بله پوشه و عکس هم همراهتون باشه این پرونده برای شما درست میشه که اطلاعتی که ایمیل میکنید براشون میزارن تو پرونده که فردا کسی خلافی کرد شما از قبل میگید من این آیپی ایمیل کردم دیگه نداریم و شما به همین راحتی میرید خونه

taksis
July 12th, 2016, 01:21
اگه خواستن ،برید پشت گوش نندازید
شاید کار خاصی هم نباشه ولی وقتی میبینن دیر اومدید یا نیومدید،گیره بیخود میدن وقت خودتون تلف میشه.

hegza
July 12th, 2016, 01:24
اگه خواستن ،برید پشت گوش نندازید
شاید کار خاصی هم نباشه ولی وقتی میبینن دیر اومدید یا نیومدید،گیره بیخود میدن وقت خودتون تلف میشه.

از رفتن که باید رفت شاید از سوی کاربران شما تخلفی رخ داده و میخوان همکاری کنید. نرید میوفته گردن خودون.
اما مسئله همونطور که در پست #20 (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=169730&p=1548469&viewfull=1#post1548469) عرض کردم رو درست مدیریت کنید.

armin.rf
July 12th, 2016, 01:31
از رفتن که باید رفت شاید از سوی کاربران شما تخلفی رخ داده و میخوان همکاری کنید. نرید میوفته گردن خودون.
اما مسئله همونطور که در پست
#20 (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=169730&p=1548469&viewfull=1#post1548469)
عرض کردم رو درست مدیریت کنید.

از بابت تخلف شک نکنید هیچ تخلفی انجام نشده و 10000000000 درصد سر این موضوع مطمئنیم

- - - Updated - - -

۲ سال و ۴ ماه پیش هم تماس گرفتند اما نرفتیم و اتفاقی هم نیوفتاد !

peym@n
July 12th, 2016, 01:35
درود
حتما برید و پروندتون رو ثبت کنید
موفق باشید

saeed.spore
July 12th, 2016, 01:35
سلام وقت به خیر

جریان چیه دوستان

نگران نباش طرح های فتا زیاد هستند شاید یک مشتری داری که دارای اطلاعات خاصی روی سایتش

فقط اگه گفتند آپی داریم ازت کاری کردی نترس بگو کاری نکردم

اینا میخواند ثبت کنند

programmer6811
July 12th, 2016, 01:36
برو نگران نباش

منم اول ترس داشتم ولی رفتم چیزی نبود

خخخخخ

iHSG
July 12th, 2016, 01:38
سلام
این شماره رو نمی دونم اما یه بار از سازمان بسیج با بنده تماس گرفتن و من جایی بودم نتونستم بردارم کسی هم نبود برداره یه شماره معمولی تهران هم بود اما هر چی با هر دستگاهی تماس میگرفتم میگفت چنین شماره ای در شبکه وجود نداره تا اینکه از 118 قضیه رو پرسیدم گفت اکثر سازمان و ارگان های دولتی دارای شماره های یه طرفه ای هستن که فقط خودشون تماس میگیرن و شما نمی تونی تماس بگیری و جالب تر اینکه قشنگ بهم گفت این شماره مال کدوم بخش بسیج هست که فهمیدم دانش آموزی بوده.

خلاصه منظورم اینه که من جای شما بودم تا 100 درصد از صحت شماره و اینکه دقیق از کجا تماس گرفته شده مطمئن نمیشدم هرگز نمیرفتم.

hegza
July 12th, 2016, 01:41
از بابت تخلف شک نکنید هیچ تخلفی انجام نشده و 10000000000 درصد سر این موضوع مطمئنیم

- - - Updated - - -

۲ سال و ۴ ماه پیش هم تماس گرفتند اما نرفتیم و اتفاقی هم نیوفتاد !
از کجا میدونید اتفاقی نیفتاده؟!
یک پرونده ممکنه ماه ها یا سالها پاس کاری بشه و حکم غیابی بدن و بعدها شما ازش مطلع بشید.
بزارید یک نمونه دیگه بگم.
یک روز مدیر شرکتی که باهاشون کار میکردم رو گرفتن. یعنی احضارش کردن با وثیقه آزاد شد.
البته مربوط به سال 90(اوایل کار پلیس فتا) علت: تو سیستم وبلاگدهیش یکی اومده وبلاگ ساخته. و شماره کلی دختر ریخته داخلش به عناوین .... و.... بعد پلیس فتای محترم ارومیه اومده از blogname.domain.ir هویز گرفته و طبیعتا نام شرکت رئیس ما بود دیگه و ایشون رو به جرم زدن القاب فلان و بمان و بازی با آبروی نوامیس مردم از سوی دادگاه ارومیه محاکمه غیابی شد. وقتی پلیس فتا و کارشناس مورد درخواست مدیر شرکت از سوی دادگاه تجدید نظر مورد بررسی قرار دادن تازه فهمیدن. ساب دامنه هویزش دامنه اصلیه دی: بله دیگه بهمین سادگی. حتی یک عذرخواهی ساده هم نکردن و بعد با ارائه آی پی سازنده وبلاگ دستگیر شد که ظاهرا از همکلاسیهای اون خانم ها بوده ولی چون بهش بها نمیدادن اومده . اینکارو کرده

- - - Updated - - -

سلام
این شماره رو نمی دونم اما یه بار از سازمان بسیج با بنده تماس گرفتن و من جایی بودم نتونستم بردارم کسی هم نبود برداره یه شماره معمولی تهران هم بود اما هر چی با هر دستگاهی تماس میگرفتم میگفت چنین شماره ای در شبکه وجود نداره تا اینکه از 118 قضیه رو پرسیدم گفت اکثر سازمان و ارگان های دولتی دارای شماره های یه طرفه ای هستن که فقط خودشون تماس میگیرن و شما نمی تونی تماس بگیری و جالب تر اینکه قشنگ بهم گفت این شماره مال کدوم بخش بسیج هست که فهمیدم دانش آموزی بوده.

خلاصه منظورم اینه که من جای شما بودم تا 100 درصد از صحت شماره و اینکه دقیق از کجا تماس گرفته شده مطمئن نمیشدم هرگز نمیرفتم.
021-818oooo1 سایبری تهران

taksis
July 12th, 2016, 01:42
قراره نیست اتفاق خاصی بیوفته مثلا اگه نرید یگان ویژه بفرستن در خونه رو بشکونن با یه یا الله بپرن تو.
شما ۲ سال و چهار ماه نرفتی.دو سال و چهار ماه دیگه هم نری کسی کاریت نداره!!
ولی وقتی بری اونوقت میگن خب حالا شما تو این ۴ سال و ۸ ماه کجا بودی که ما دوبار زنگ زدیم نیومدی؟؟؟؟!
هیچی دیگه حالا بیا و درستش کن.
سری رو که درد نمیکنه دستمال نبندید.

peym@n
July 12th, 2016, 01:42
سلام

دورد
بله شماره خصوصی میباشند که تماس تنها از طرف اوناست
و اینگه میفرمائید مطمئن نبودم نمیرفتم ایشون میخوان برن فتای استان خودشون که ادرسشون در سایت فتا ثبت شده ادرس دیگری که ندادن به ایشون و هیچ ترس و یا نرفتنی نداره
با خیال راحت میتوند ببرند

armin.rf
July 12th, 2016, 01:48
یک روز مدیر شرکتی که باهاشون کار میکردم رو گرفتن. یعنی احضارش کردن با وثیقه آزاد شد.
البته مربوط به سال 90(اوایل کار پلیس فتا) علت: تو سیستم وبلاگدهیش یکی اومده وبلاگ ساخته. و شماره کلی دختر ریخته داخلش به عناوین .... و.... بعد پلیس فتای محترم ارومیه اومده از blogname.domain.ir هویز گرفته و طبیعتا نام شرکت رئیس ما بود دیگه و ایشون رو به جرم زدن القاب فلان و بمان و بازی با آبروی نوامیس مردم از سوی دادگاه ارومیه محاکمه غیابی شد. وقتی پلیس فتا و کارشناس مورد درخواست مدیر شرکت از سوی دادگاه تجدید نظر مورد بررسی قرار دادن تازه فهمیدن. ساب دامنه هویزش دامنه اصلیه دی: بله دیگه بهمین سادگی. حتی یک عذرخواهی ساده هم نکردن و بعد با ارائه آی پی سازنده وبلاگ دستگیر شد که ظاهرا از همکلاسیهای اون خانم ها بوده ولی چون بهش بها نمیدادن اومده . اینکارو کرده

شما به نحوی دارید ترس می اندازید و ته دل یوزر ها رو خالی میکنید !
تو ماجرا های تعریفی از شما احتمال چپ کردن فرد حتما هست :دی

- - - Updated - - -

قراره نیست اتفاق خاصی بیوفته مثلا اگه نرید یگان ویژه بفرستن در خونه رو بشکونن با یه یا الله بپرن تو.
شما ۲ سال و چهار ماه نرفتی.دو سال و چهار ماه دیگه هم نری کسی کاریت نداره!!
ولی وقتی بری اونوقت میگن خب حالا شما تو این ۴ سال و ۸ ماه کجا بودی که ما دوبار زنگ زدیم نیومدی؟؟؟؟!
هیچی دیگه حالا بیا و درستش کن.
سری رو که درد نمیکنه دستمال نبندید.

سری قبلی برای یک دامنه دیگه بوده

taksis
July 12th, 2016, 01:49
از کجا میدونید اتفاقی نیفتاده؟!
یک پرونده ممکنه ماه ها یا سالها پاس کاری بشه و حکم غیابی بدن و بعدها شما ازش مطلع بشید.
بزارید یک نمونه دیگه بگم.

- - - Updated - - -

021-818oooo1 سایبری تهران

برا دوست منم همچین چیزی اتفاق افتاد
با یه بنده خدایی به مشکل خورد.
یه مدت بعد دیگه از طرف خبری نشد این رفیق مام به خیالش دیگه حل و فصل شده دنبالشو نگرفت چون موضوع جدی ای نبود.تو همون گیر و دار این اسباب کشی هم داشت خونشو میخواسد عوض کنه.
۴ سال بعد سر یه موضوعی میره آگاهی،اونجا به جرم فرار دستگیرش میکنن!!
حالا نگو طرف رفته بی خبر شکایت کرده،احضاریه دادن در خونه اینم خونشو عوض کرده بی خبر بوده!!حکم جلبشو صادر کردن.
کارایی که کلا به هر شکل،مستقیم یا غیر مستقیم با محیط های نظامی سروکار داره فورا باید رفت کل و فصل کرد وگرنه داستان میشه

viasky
July 12th, 2016, 02:06
در هر دولت رسمی که جمهوری باشه
شما از حقوق شهروندی برخورداری عزیز
تا کاری نکرده باشی کسی اجازه نداره به شما چیزی بگه و اذیت کنه و این حق و دارید که هرجا لازم بود سکوت کنید و وکیل هم بگیرید
مطمئن باشید این فراخانی هم برای ارائه پاره ای از توضیحات و مساعد کردن شرایط برای همکاری هست
وگرنه با شما کاری نکرده اند و الکی به خودتون شک نکنید
موفق باشید

armin.rf
July 12th, 2016, 02:10
در هر دولت رسمی که جمهوری باشه
شما از حقوق شهروندی برخورداری عزیز
تا کاری نکرده باشی کسی اجازه نداره به شما چیزی بگه و اذیت کنه و این حق و دارید که هرجا لازم بود سکوت کنید و وکیل هم بگیرید
مطمئن باشید این فراخانی هم برای ارائه پاره ای از توضیحات و مساعد کردن شرایط برای همکاری هست
وگرنه با شما کاری نکرده اند و الکی به خودتون شک نکنید
موفق باشید

واقعا پاسخی قانع کننده بود
تشکر از شما :x

برخی دوستان که میگن مشکل بوده , دوستان اگر تخلفی انجام شده باشه تماس نمیگیرن میان دقیقا جلو درب منزل !

taksis
July 12th, 2016, 02:15
واقعا پاسخی قانع کننده بود
تشکر از شما :x

برخی دوستان که میگن مشکل بوده , دوستان اگر تخلفی انجام شده باشه تماس نمیگیرن میان دقیقا جلو درب منزل !

ما هم نگفتیم مشکلیه!
میگیم یه فرم ساده اس پر میکنید تمومه
اما اگه نرید اون نرفتنتون میشه مشکل!

DANG3R
July 12th, 2016, 02:18
سلام
کلا فتا زنگ زد نرید
گفتن بیا پول هم بدیم بهت نرو
نصیحت دوستانه

hegza
July 12th, 2016, 02:23
سلام
کلا فتا زنگ زد نرید
نصیحت دوستانه
یوزرتون بقول تابناکیها دهشتناکه. اونم تو این تاپیک

viasky
July 12th, 2016, 02:26
سلام
کلا فتا زنگ زد نرید
نصیحت دوستانه
بنده هم پیشنهاد می کنم
اگر از وزارت اطلاعات یا وزارت کشور هم با شما تماس گرفتند برید
باور بفرمایید اگر قرار باشه کسی و به زور و درگیری ببرند اصلا کاری نداره
ولی وقتی با شما تماس گرفته میشه
یعنی به شما احترام گذاشته میشه و یک ملاقاته رسمی و البته دوستانه خواهید داشت
دلیل نمیشه چون یک سیستم امنیتی هست ما از اون فرار کنیم
پس نباشید ترسی وجود داشته باشه و مشخص هست که همه چیز طبق اصول داره پیش میره
موفق باشید

chaishpish
July 12th, 2016, 02:27
سلام
کلا فتا زنگ زد نرید
نصیحت دوستانه
مگه لولو هستن بترسه نره

hegza
July 12th, 2016, 02:30
بنده هم پیشنهاد می کنم
اگر از وزارت اطلاعات یا وزارت کشور هم با شما تماس گرفتند برید
باور بفرمایید اگر قرار باشه کسی و به زور و درگیری ببرند اصلا کاری نداره
ولی وقتی با شما تماس گرفته میشه
یعنی به شما احترام گذاشته میشه و یک ملاقاته رسمی و البته دوستانه خواهید داشت
دلیل نمیشه چون یک سیستم امنیتی هست ما از اون فرار کنیم
پس نباشید ترسی وجود داشته باشه و مشخص هست که همه چیز طبق اصول داره پیش میره
موفق باشید
این حرفها چیه مدیر زمین مارکت(پارسفا/زمین بلاگ و... سایتهای بعضا زیر 100 زمان خودش) رو زنگ زدن رفت. 12 روز بعد از آگاهی با سرو ریش بلند اومد بیرون. کاری نداریم. علت چی بود ولی اونم محترمانه زنگ زدن رفت و...

viasky
July 12th, 2016, 02:33
این حرفها چیه مدیر زمین مارکت(پارسفا/زمین بلاگ و... سایتهای بعضا زیر 100 زمان خودش) رو زنگ زدن رفت. 12 روز بعد از آگاهی با سرو ریش بلند اومد بیرون. کاری نداریم. علت چی بود ولی اونم محترمانه زنگ زدن رفت و...
شرایط ایشون فرق میکنه
کسی که هیچ فعالیتی نداره اصلا نباید از چیزی بترسه
ایشون می فرمایید فعال نیستند
فقط کافیه تشریف بردند همین مورد و بفرمایید
بخاطر عدم فعالیت بدون شک راهی زندان نخواهند شد
فردی عادی با فردی که در حوزه انتشارات و سیاست فعال هست فرق میکنه دوست گرامی
اون تماس هم با این تماس فرق میکنه
موفق باشید

hegza
July 12th, 2016, 02:33
مگه لولو هستن بترسه نره

مگه لولو ترس داره؟ ولا تنها چیزی که تو زندگیم فهمیدم اصلا ترس نداشته همون لولو بوده. و فقط تنها جرمش بردن ممه بوده

armin.rf
July 12th, 2016, 02:35
کلا نریم ظاهرا خیلی بهتره

hegza
July 12th, 2016, 02:36
شرایط ایشون فرق میکنه
کسی که هیچ فعالیتی نداره اصلا نباید از چیزی بترسه
ایشون می فرمایید فعال نیستند
فقط کافیه تشریف بردند همین مورد و بفرمایید
بخاطر عدم فعالیت بدون شک راهی زندان نخواهند شد
فردی عادی با فردی که در حوزه انتشارات و سیاست فعال هست فرق میکنه دوست گرامی
اون تماس هم با این تماس فرق میکنه
موفق باشید
توجه نفرمودین. طرف میگه فروشگاهم رو بستم پس یک چیزی میفروخته. ممکنه با pps های خاص کار کرده از ژل ... بگیر تا کرم خاویار. برطرف کننده چین و چروک 100% تضمینی.
توهین نشه به استارتر اما وقتی آدم خیلی هیجانی میشه حتما از یکجا ترس داره. ولی بهترین راه انکاره.

programmer6811
July 12th, 2016, 02:36
مگه لولو ترس داره؟ ولا تنها چیزی که تو زندگیم فهمیدم اصلا ترس نداشته همون لولو بوده. و فقط تنها جرمش بردن ممه بوده

هه؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

کلا نریم ظاهرا خیلی بهتره

نه بری بهتره

منم رفتم کاری نکردن که

armin.rf
July 12th, 2016, 02:38

عزیز شما چرا همش اتفاقات منفی رو عرض میکنی :دی

یعنی این همه که رفتن و اتفاقی نیوفتاده رو گذاشتی کنار اونایی که سرویس شدن و اوردی تو ماجرا :))

hegza
July 12th, 2016, 02:41

یعنی این همه که رفتن و اتفاقی نیوفتاده رو گذاشتی کنار اونایی که سرویس شدن و اوردی تو ماجرا :))

چون میخوام آدرنالین خونتون زیاد بشه بده؟ طرف میره آلپ هزاران دلار میده بپره پائین آدرنالین ترشح بشه اینجا فری داریم براتون پروژه آلپ رو پیاده میکنیم. دی:
نترسید بهرحال خارج از شوخی باید هوشمندانه رفت و برای هر سوالی آماده باشه. و به من من نیوفته. اعتماد به نفس همیشه خیلی خوبه.

DANG3R
July 12th, 2016, 02:43
به خاطر ترسش عرض نکردم
اصولا دردسر داره
منظور شما از احترام اینه که میومدن خر کش میبردن فرم پر کنیم!؟
پلیس فتا تنها پلیسیه که ترس نداره و حواسش به همه چیز هست
اما وقتی فرم هارو پر کنید عواقب داره

armin.rf
July 12th, 2016, 02:44
چون میخوام آدرنالین خونتون زیاد بشه بده؟ طرف میره آلپ هزاران دلار میده بپره پائین آدرنالین ترشح بشه اینجا فری داریم براتون پروژه آلپ رو پیاده میکنیم. دی:
نترسید بهرحال خارج از شوخی باید هوشمندانه رفت و برای هر سوالی آماده باشه. و به من من نیوفته. اعتماد به نفس همیشه خیلی خوبه.

خوب آدرنالین بالا موجب اظطراب میشه و یکی از عوامل اصلی من من هستش :دی

بحث اصلی

رفتن یا نرفتن :)

viasky
July 12th, 2016, 02:44

شما 20 هزار تومان هزینه کنه
فردا تشریف ببر پیش یک وکیل
ok?
چیزی که بسیار هست خداروشکر وکیل
مشورت کن - سوال کن - اصلا با دست پر برو هر سند و مدرکی که از خودت یا فعالیت داری
تمام حتمالات و با وکیل مطرح کن و شماره اون و داشته باش
این بهترین راه هست از نظر من

programmer6811
July 12th, 2016, 02:46

بحث اصلی

معلومه برو

viasky
July 12th, 2016, 02:47

بحث اصلی

آدرنالین که....
نمی دونم شما چند سالتون هست
ولی خوب دوستانه عرض میکنم اگر ترس دارید از این مراحل و رفتن و.... حتما برید پس
تجربه میشه - گاهی کمی درگیری قانونی و کار اداری لازم هست
فردا در آینده قرار باشه شما یک زندگی و مدیریت کنید کلی بالا و پایین داره
باید از یه جایی شروع کرد بالاخره

hegza
July 12th, 2016, 02:49
ok?
مشورت کن - سوال کن - اصلا با دست پر برو هر سند و مدرکی که از خودت یا فعالیت داری
کلا هیچوقت سراغ وکیل نرید. چون اکثرا بخاطر عدم سواد درست حسابی فکر میکنن شما کلاه بردارید. چون تنها چیزی که اونا میدونن ترجمش ایناست:
سیستم همکاری در فروش: شرکت هرمی کولدکوئیست
شرکت هاستینگ: ارتباط با دشمنان نظام و عناد
پس اینقدر مسئله رو پیچیده میکنه برات که هزار تا قاضی هم نتونه درستش کنه.

- - - Updated - - -

بحث اصلی

دوست عزیز عرض کردیم برو.
اما خودتو یک آدم بیسواد سطح پائین جا بزن.
هرچیزی هم گفتن بگو ممکنه کاربرانم بوده در جریان نیستم باید برم پای سیستمم. اطلاعات تکمیلی بدم. بعد بیا تاپیک بزن تا بگیم چی بهشون بدی دی:

armin.rf
July 12th, 2016, 02:52
دوست عزیز عرض کردیم برو.
اما خودتو یک آدم بیسواد سطح پائین جا بزن.
هرچیزی هم گفتن بگو ممکنه کاربرانم بوده در جریان نیستم باید برم پای سیستمم. اطلاعات تکمیلی بدم. بعد بیا تاپیک بزن تا بگیم چی بهشون بدی دی:

ایده بسیار خوبو جالبی بود :دی

- - - Updated - - -

ok?

احتمال برداشت و انتقال اطلاعات اشتباه به ذهن ما هم هست !

DANG3R
July 12th, 2016, 02:54
آقا اگر به خاطر ترسش هست بیا باهم بریم

برادر داوود شما ایران نیسنین مالیات نمیدین
این بنده خدا میره اونجا پرونده تشکیل میده
فردا مالیات باید بده
یا مشکلات دیگه
.

viasky
July 12th, 2016, 02:54
وکیل کمترین کاری که انجام میده حق و حقوقت و بهتون یادآوری میکنه و توضیح میده
وکیل اگر خوب باشه در بدترین شرایط می تونه به شما کمکی کنه که خودتون هم باورتون نمیشه
البته اگر خوب باشه و مسئولیت پذیر باشه
بنده عرض کردم ایشون تشریف ببرند پیش وکیل به این دلیل نیست که وکیل توضیح بده الان چی میشه و چی نمیشه و...
وکیل میگه اگر اینجوری شد - شما این حق و داری
اگر این و خواستن - شما این حق و داری
اگر این سوال شد - می تونی جواب ندی یا این جواب بدی
حواست باشه این و نگی - روی این تاکید کن
این و گفتن زیر با نرو
این مدارک و همیشه همراه خودت داشته باش
حتی شاید بگه تنها نرو مثلا
توضیح میگه اگر سوال تبدیل به بازجویی شد شما چجوری رفتار کنی و...
و....
کمترین کار وکیل این میشه و اصلا نباید ندیده گرفت ( یکی از مهمترین مشاغل دنیاست واقعا)

hegza
July 12th, 2016, 02:58
وکیل کمترین کاری که انجام میده حق و حقوقت و بهتون یادآوری میکنه و توضیح میده
وکیل اگر خوب باشه در بدترین شرایط می تونه به شما کمکی کنه که خودتون هم باورتون نمیشه
البته اگر خوب باشه و مسئولیت پذیر باشه
بنده عرض کردم ایشون تشریف ببرند پیش وکیل به این دلیل نیست که وکیل توضیح بده الان چی میشه و چی نمیشه و...
وکیل میگه اگر اینجوری شد - شما این حق و داری
اگر این و خواستن - شما این حق و داری
اگر این سوال شد - می تونی جواب ندی یا این جواب بدی
حواست باشه این و نگی - روی این تاکید کن
این و گفتن زیر با نرو
این مدارک و همیشه همراه خودت داشته باش
حتی شاید بگه تنها نرو مثلا
توضیح میگه اگر سوال تبدیل به بازجویی شد شما چجوری رفتار کنی و...
و....
کمترین کار وکیل این میشه و اصلا نباید ندیده گرفت ( یکی از مهمترین مشاغل دنیاست واقعا)

حاجی تو ایران وکیل اینجوریا نیست. مشورت کجا بود؟ کلا بدون پول کلان بهت نم پس میدن؟ کلا تو قوانین ما کسی نمیتونه بدون عدله محکمه پسند کسی رو زور کنه اما همیشه بوسیله پلیس خوب و بد تو شرایطی قرارت میدن که فوری خود طرف بهشون عدله لازمه رو میده
اینجا یونان نیست. یعنی فردا فتای مشهد زنگ بزنه پا میشی میای پیششون؟

viasky
July 12th, 2016, 03:05
آقا اگر به خاطر ترسش هست بیا باهم بریم

برادر داوود شما ایران نیسنین مالیات نمیدین
این بنده خدا میره اونجا پرونده تشکیل میده
فردا مالیات باید بده
یا مشکلات دیگه
.
به خدا من هر دو طرف دارم مالیات میدم
پلیس فتا فکر نمی کنم بخاطر مالیات به شما تماس بگیره
ایشون اگر کاری ندارند و درآمدی ندارند - مالیاتی هم پرداخت نخواهند کرد
اگر درآمد دارند و اصلا معلوم نیست از چه طریقی هست و دارن از مدارک سواسفتاده میکنند و بهشون مشکوک شده اند
اون بحث جدایی داره
هر تخلفی باید پیگیری بشه و جای دفاع نداره واقعا

- - - Updated - - -

حاجی تو ایران وکیل اینجوریا نیست. مشورت کجا بود؟ کلا بدون پول کلان بهت نم پس میدن؟ کلا تو قوانین ما کسی نمیتونه بدون عدله محکمه پسند کسی رو زور کنه اما همیشه بوسیله پلیس خوب و بد تو شرایطی قرارت میدن که فوری خود طرف بهشون عدله لازمه رو میده
اینجا یونان نیست. یعنی فردا فتای مشهد زنگ بزنه پا میشی میای پیششون؟
بنده یک بار به دلایلی اطلاعات رفتم
فقط یک برگه امضا کردم بخاطر موردی که از نظر خودم تخلف نبود ولی خوب دوستان اعلام فرمودیند که....
در مورد ایشون من نمی تونم قبول کنم که قرار هست مشکلی براش پیش بیاد
زندانی بشه - مالیات پرداخت کنه - بازداشت بشه - تهدید بشه - اخطاریه دریافت کنه....
ایشون اگر هیچ کاری نداره الان یک شهروند عادی محسوب میشه اصلا
مگر اینکه مشغول کاری هستند و ذکر نشده
همین

- - - Updated - - -

طبق فرمایش استاتر
هدف شخص ایشون نبوده اصلا
چون پرسیده شده هاستینگ دارید و ایشون گفته بله و اطلاع دادن که تشریف بیارید (همون موردی که عرض کردم)
اگر پاسخ منفی بود یا ایشون فعالیتی نداشتند که ازشون دعوت به عمل نمی اومد
بخاطر هاستینگ کسی بازجویی نمیشه واقعا

DANG3R
July 12th, 2016, 03:08
خلاصه عرض کنم
ممکن هست گیر بدن چرا تو ابن مدت نیومدید
دو . اطلاعاتی از شما میگرن که بعدا یوزری تخلف کرد پای شما گیره
مثل اینکه با شماره تلفن به اسم شما زنگ بزنن پلیس فوت کنن
و قضیه مالیاتی

programmer6811
July 12th, 2016, 03:10
ببخشید یه سال جدا از بهث هست

چرا سایتتون بالا نمیاد؟ باران وب

درستش کنید خواهشن

vatan3da
July 12th, 2016, 03:12
عزیز من چه گیری؟
فقط قرار باخیال راحت بره یه فرم پر کنه بیاد!!
وکیل چی میگه این وسط؟

viasky
July 12th, 2016, 03:14
عزیز من چه گیری؟
فقط قرار باخیال راحت بره یه فرم پر کنه بیاد!!
وکیل چی میگه این وسط؟
فرمودند توی گونی می برن ( یه چیزی مثل اون) گفتم نهایتا در بدترین حالت وکیل بگیره بنده خدا:71:

armin.rf
July 12th, 2016, 03:15
۲ سال پیش که تماس گرفتند از سایت نام بردند یعنی گفتند مدیر سایت فلان . باید بیاید سایت رو ثبت کنید اما اینبار تنها سوال بوده و اگر ما پاسخ منفی میدادیم هیچ عملی انجام نمیشد و خدانگهداری میکردند
بیشترین احتمال و میدم برای برگزاری جلسه و یا خرده توضیحات

peym@n
July 12th, 2016, 03:17
درود
برادر چرا شلوغش میکنید
چرا بنده خدا رو میترسونید
اقا شما تشریف ببر فردا
نگران چیزی هم نباش

vatan3da
اونکه بله
ولی الان یه موضوع ساده هست
نیازی به ترس نیست
وقتی یه بچه میاد خیلی راحت ازمن پول میگیره وبعدگوشی حاموش میکنه
وکسی هیچ برخوردی نمیکنه
بعد میخوان به این موضوع ساده گیر بدن ؟

hegza
۲ سال پیش که تماس گرفتند از سایت نام بردند یعنی گفتند مدیر سایت فلان . باید بیاید سایت رو ثبت کنید اما اینبار تنها سوال بوده و اگر ما پاسخ منفی میدادیم هیچ عملی انجام نمیشد و خدانگهداری میکردند
بیشترین احتمال و میدم برای برگزاری جلسه و یا خرده توضیحات

البته شما هم انجمن دارید. هم سایت دانلود اسکریپت. هم سایت هاستینگ بهرحال مربوط به یکیش هست. بخصوص اسکریپت همسریابی دی:

armin.rf
July 12th, 2016, 03:20
درود
برادر چرا شلوغش میکنید
چرا بنده خدا رو میترسونید
اقا شما تشریف ببر فردا
نگران چیزی هم نباش

یک بحث ساده به جایی رسیده که قصد خروج از شهرو داریم :دی

- - - Updated - - -

البته شما هم انجمن دارید. هم سایت دانلود اسکریپت. هم سایت هاستینگ بهرحال مربوط به یکیش هست. بخصوص اسکریپت همسریابی دی:

ظاهرا از اتفاقات بد خارج شدیم و زدیم تو خط همسر یابی و تا پست های اینده صیغه و عقد آنلاین :دی

- - - Updated - - -

اونکه بله
ولی الان یه موضوع ساده هست
نیازی به ترس نیست
وقتی یه بچه میاد خیلی راحت ازمن پول میگیره وبعدگوشی حاموش میکنه
وکسی هیچ برخوردی نمیکنه
بعد میخوان به این موضوع ساده گیر بدن ؟

دقیقا ...

شما یه لطف کن تماس حاصل کن با بنده

Z.eus
July 12th, 2016, 03:30
برید، مشکلی خاصی ندارد.