PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ساماندهی و اعلام نقص و متن آن !

DEFALT
July 11th, 2016, 18:54
درود ، دوستان عزیز والله بنده اقدام به دریافت لوگو ساماندهی کرده بودیم که فعلاً این پیام برامون ارسال شد ، خوب یعنی چی این همه مورد رو دریافت کنم !

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند :

متن »

با سلام
با توجه به اینکه فعالیت شما در قالب سایت فروشگاهی می باشد، فعالیت شما نیاز به اخذ مجوز ای نماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت دارد.
جهت اخذ مجوز می توانید از طریق سایت ای نماد به نشانی enamad.ir اقدام نمایید.
با توجه به اینکه فعالیت شما در حوزه پیام های انبوه می باشد، سایت شما نیاز به اخذ مجوز از رسانه ی پیام ده از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد.
جهت اخذ مجوز می توانید از طریق پورتال جامع رسانه های دیجیتال به نشانی login.saramad.ir اقدام نمایید.
جهت دریافت لوگو می بایست اقدامات ذیل را انجام دهید :
با توجه به اینکه فعالیت شما در قالب نشربرخط می باشد، فعالیت شما نیاز به اخذ مجوز نشربرخط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد.
جهت اخذ مجوز می توانید از طریق پورتال جامع رسانه های دیجیتال به نشانی login.saramad.ir اقدام نمایید.

به نظرتون باید چیکار کنم ؟

موفق باشید .

sadecohost
July 11th, 2016, 19:05
درود.

1) نماد اعتماد اینماد بگیرید
2)
سایت شما نیاز به اخذ مجوز از رسانه ی پیام ده از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد.
3) فعالیت شما نیاز به اخذ مجوز نشربرخط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد.

بعد دریافت این مجوز ها میتونید اقدام به دریافت لوگو ساماندهی کنید.

DEFALT
July 11th, 2016, 19:10
خوب باید هر دو مورد گرفته شود ؟

پ.ن » فقط میشه دوستان لطف کنند در مورد این سایت توضیحاتی بدند که در مورد چی فعالیت میکند و دریافت لوگو از این سایت هزینه بر خواهد بود ؟

http://login.saramad.ir/Pages/default.aspx

almandata
July 11th, 2016, 19:11
برای نماد دائم دریافت کنید

باید حتما نماد اعتماد دریافت کنید

برای قسمت پنل اس ام اس هم از جایی که پنل اس ام اس گرفتید بهشون بگید

یه قرار داد براتون عقد کنن و به اسم شما

نیاز به امضا نیستش همونطوری ارسال کنید فقط اسم شما داخلش باشه تایید می کنن براتون:)

DEFALT
July 11th, 2016, 19:57
خوب باید هر دو مورد گرفته شود ؟

پ.ن » فقط میشه دوستان لطف کنند در مورد این سایت توضیحاتی بدند که در مورد چی فعالیت میکند و دریافت لوگو از این سایت هزینه بر خواهد بود ؟

http://login.saramad.ir/Pages/default.aspx

آپدیت !؟

iHSG
July 11th, 2016, 20:21
سلام
کلا لوگو ساماندهی یه چیز الکی هستش.
من یه سایت وبلاگدهی هم داشتم که فقط دامنه می فروختم که وبلاگ کاربرا مثلا آدرسش شبیه سایت بشه اما نماد اعتماد نداشتم و فقط خواستم نماد ساماندهی بگیرم برای شما باز خوبه دلیلش رو گفتن اما برای من 2 ماه بعد از اینکه نماد موقت ساماندهی رو گذاشتم هم گذشت اما خبری نشد تا اینکه خودم پیگیر شدم فهمیدم که برای کلا فروش هر چیزی در سطح اینترنت باید اول نماد اعتماد داشته باشید تا بهتون نماد ساماندهی تایید شده هم بدن.

به نظر من که خیلی مسخره بازی شده کل تجارت اینترنتی ایران شده نماد و نماد بازی فکر کردن مثلا کاربر مبتدی یه تصویر ببینه سرش کلاه نمیره در صورتی که فکر نکردن که بیان به اون سری کاربران مبتدی کلک های خرید و فروش اینترنتی رو یاد بدن تا با دانش خودشون سرشون کلاه نره خواستن مثلا با یه عکس خشک و خالی اطمینان خاطر کاربران مبتدی رو بالا ببرن.

taksis
July 12th, 2016, 01:33
چقدر مجوز!!یکی همه اینارو بخواد ارائه بده ایندکس سایتش کلا میشه لوگو و نماد!
فکر کنم فقط‌ برا ثبت نام تو بلاگفا و ساخت وبلاگ مجوز لازم نیست!!!