PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارسال ایمیل در whmcs 6

webnevis24
July 11th, 2016, 11:49
سلام
دوستان بنده از whmcs ورژن 6 استفاده می کنم اما نتونستم با استفاده از کورن جاب و حتی SMTP ایمیلی ارسال کنم . ایمیل های خودکار هم ارسال نمیشن کلا
مشکل از چیه و یا کسی هست لطف کنه برام اوکی کنه ؟

dc.saeed
July 11th, 2016, 12:08
سلام و احترام
اگر ادمین هاست ، خودتونید چک کنید پورت های مربوطه به ایمیل باز باشند و اگرم ادمین نیستید از ادمین سرور سوال بفرمایید.

webnevis24
July 11th, 2016, 12:43
سلام و احترام
اگر ادمین هاست ، خودتونید چک کنید پورت های مربوطه به ایمیل باز باشند و اگرم ادمین نیستید از ادمین سرور سوال بفرمایید.

عرض ادب
مهندس پورت ایمیل میشه کجاش دقیقا ؟
میشه راهنمایی کنید ؟

dc.saeed
July 11th, 2016, 13:21
پورت های 25 و 587 پورت های ارسال ایمیل هستن

از این آدرس میتونید بررسی کنید که آیا بازن یا خیر : http://ping.eu/port-chk/

a.e
July 11th, 2016, 13:30
با سلام و عرض ادب

در تکمیل راهنمایی دوست بزرگوارمان؛

باید توجه داشت که پورت های ارسال و دریافت ایمیل به صورت Default در فایروال باز هستند، پیشنهاد میشود در بخش تنظیمات WHMCS با استفاده از یک SMTP خارج از سرور خود ارسال ایمیل را چک فرمایید.

webnevis24
July 11th, 2016, 16:49
با سلام و عرض ادب

در تکمیل راهنمایی دوست بزرگوارمان؛

باید توجه داشت که پورت های ارسال و دریافت ایمیل به صورت Default در فایروال باز هستند، پیشنهاد میشود در بخش تنظیمات WHMCS با استفاده از یک SMTP خارج از سرور خود ارسال ایمیل را چک فرمایید.

عرض ادب
باتشکر از پاسختان .
دوست عزیز پورت 25 باز بود ولی پورت 587 که فرمون بسته بود. بنده فقط مدیر هاست اشتراکی هستم ولی مدیر سرور نیستم و اینکه از طریق وبمیل ایمیل ارسال میشه و مشکلی نداره فقط از whmcs ارسال نمیشه .
چطور میتونم از SMTP گوگل برای WHMCS استفاده کنم؟ امکانش هست راهنمایی بفرمایید؟
taghikhani
July 11th, 2016, 22:12
عرض ادب
باتشکر از پاسختان .
دوست عزیز پورت 25 باز بود ولی پورت 587 که فرمون بسته بود. بنده فقط مدیر هاست اشتراکی هستم ولی مدیر سرور نیستم و اینکه از طریق وبمیل ایمیل ارسال میشه و مشکلی نداره فقط از whmcs ارسال نمیشه .
https://support.google.com/mail/troubleshooter/1668960?hl=en

saeed.spore
July 12th, 2016, 00:29
سلام
دوستان بنده از whmcs ورژن 6 استفاده می کنم اما نتونستم با استفاده از کورن جاب و حتی SMTP ایمیلی ارسال کنم . ایمیل های خودکار هم ارسال نمیشن کلا
مشکل از چیه و یا کسی هست لطف کنه برام اوکی کنه ؟
سلام دوست من دلایل زیادی وجود داره
اول از همه یک ایمیل در سرور ایجاد کن بعد داخل این سایت این ایمیل را بزن چک کنSMTP مشکل داره یا نه

http://mxtoolbox.com/diagnostic.aspx

بعد اگه مشکل داشت

درصورتیکه از سرویس exim استفاده می نمایید برای رفع مشکل کافیست فقط دستور زیر را در خط فرمان لینوکس وارد نمایید
service exim restart
درصورتیکه مشکل حل نشد ابتدا PID های exim را پیدا کنید و آنرا حذف نمایید ، سپس مجدد دستور فوق را بزنید
باید pid را پیدا کنید که روشش را در پایین از دوستمون قرض گرفتم

:78:

گاها ممکن است رخ داده باشد که هروقت بخواهید یک سرویس را استاپ یا ریست کنید با خطا مواجه می شوید ، در این حالت یعنی آن سرویس یک پروسه فعال دارد که قطع نمی شود ، در این حالت ابتدا باید PID آن پروسه را پیدا کرده و سپس آنرا kill کنید !
برای مشاهده PID یک سرویس خاص ( مثلا mysql در سرور های سی پنل دستور زیر را بزنید )
ps -ef | grep 'mysql'
در سرورهای دایرکت ادمین باید به جای Mysql سرویس mysqld را بزنید ، برای مشاهده سرویس آپاچی httpd ، انجین ایکس nginx و … را بزنید
پس از اینکه شماره pid را نشان داد ( مثلا ۷۳۱۶۲۱ ) با دستور زیر آنرا حذف کنید ( واژه -۹ برای دستور قطع اجباری می باشد )
kill -9 731621

- - - Updated - - -

عرض ادب
باتشکر از پاسختان .
اگه مدیر سرور نیستی اشکال نداره به مدیر سرور بگو

دیدم گاها در سرور اصلی یعنی همون سرور VMware کلا برای ارسال نشدن Spam پورت هایی را مسدود میکنند
مثلا در سرور های OVH یا هتزانر